Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 03-02-2009, 10:10   #161
Vandeta
Użytkownik forum
 
Vandeta's Avatar
 
Data dołączenia: 02 02 2009
Lokacja: Jarosław
Wiek: 38

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kornel
Profesja: Druid
Gildia: NIE MAM
Świat: Furora
Poziom: 8
Skille: 15/18
Poziom mag.: 6
Domyślny

A może poprostu zrobić osobny świat dla tych którzy chcą zostać na roku i nie wychodzić.Mi się wydaje że to dobry pomysł
Vandeta jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-02-2009, 10:28   #162
Rapek
Użytkownik Forum
 
Rapek's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2008

Posty: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vandeta Pokaż post
A może poprostu zrobić osobny świat dla tych którzy chcą zostać na roku i nie wychodzić.Mi się wydaje że to dobry pomysł
Mnie się wydaję, że jebnięty. Sam sobie odpowiedz dlaczego.
Rapek jest offline  
stary 03-02-2009, 10:28   #163
Pawerlus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Osobiście jest za Oni tylko przeszkadzają nie uważacie? Chodzą i wbijają Ci sie na expowisko i jak tu potem nabić jakiś levl i wyjść z maina?
 
stary 03-02-2009, 13:33   #164
Wertyk
Użytkownik Forum
 
Wertyk's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2004

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W tych czasach to najlepsze rozwiązanie.Top5 bottuję,połowa Rookstayerów bottuje,kiedyś na serwerach było max 2-3 botterów,a teraz cała zgraja 20 rookstayerów to zwykłe boty.Usunąc,czas Rookstayerów,prawdziwych się skończył.
Wertyk jest offline  
stary 03-02-2009, 13:37   #165
Z.Y.G.A
Użytkownik Forum
 
Z.Y.G.A's Avatar
 
Data dołączenia: 21 12 2007
Lokacja: Ostrowiec Św

Posty: 321
Stan: Na Emeryturze
Świat: Pythera\Aldora
Domyślny

Napewno nie usuną rookslayerów, dlaczego? bo oni też kupuja pacce wiec po co pozbywac sie klijentów ?
__________________
10:38 GM Iscen on Pythera [2]: what was your motivation to become a tutor?
10:38 Ravix Tyred [70]: My eng ssux




http://www.flogao.com/zygabudu
Z.Y.G.A jest offline  
stary 03-02-2009, 13:41   #166
piratix12
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 02 2009

Posty: 4
Domyślny

J nigdy nie gram rokstajrelami wien mnie to nie obchodzi ale powino bo jak bendzie wiencej osub na majnie to jusz bedzie kicha a i tak main jest za maly na tyle osub co gra .
piratix12 jest offline  
stary 03-02-2009, 17:48   #167
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Zauważyłem, że większość która chce usunięcia Rookstayerow nie osiągnęła nic jeśli chodzi o lvl, oczywiście nie lvl ukazuje jaki człowiek jest, ale popatrzcie co taką osobę obchodzi że usuną jego 9-20 Rookstayera

@down
Tak ale jak mu go usuną to żadna tragedia się nie stanie ;d
__________________


Ukryty tekst:

\o/

Ostatnio edytowany przez Barbar - 03-02-2009 o 20:36.
Barbar jest offline  
stary 03-02-2009, 19:07   #168
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

Nawet gracz z 9 levelem na rookgaardzie może uchodzić za rookstaylera o ile nim się uważa.

@topic:

Cipsoft nie jest na tyle głupi by "strzelać sobie w kolano" i usówać rookstaylerów. Dlaczego? Ponieważ wielu z nich posiada PACC co automatycznie równa się KASA. Tylko głupiec by niszczył coś co może mu przynieść dochód.

Cytuj:
W tych czasach to najlepsze rozwiązanie.Top5 bottuję,połowa Rookstayerów bottuje,kiedyś na serwerach było max 2-3 botterów,a teraz cała zgraja 20 rookstayerów to zwykłe boty.Usunąc,czas Rookstayerów,prawdziwych się skończył.
Tak zwany wyścig szczurów. Tylko jedno mnie dziwi, dlaczego oni bocą? By wbić XXX level który na rookgaardzie się i tak nie przyda? A może po to by się pochwalić kolegą słuchajcie bot za mnie wycisnoł 70 level na rooku, jestem 1-szy na moim świcie super nie?".

Moim zdaniem rookstayerzy są wynikiem ubocznym rookgaardu i nie są potrzebni. Sam odłączyłem od "wyścigu szczurów i od pół roku nie wbiłęm nawet 1 pkt expa... Dla mnie gra na rooku sens kiedyś miała (znajomi, wspólne trapy itp.) ale teraz jakoś mnie nic nie trzyma na tej wyspie (ani w tej grze).

Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj
RookeR jest offline  
stary 03-02-2009, 19:36   #169
KrEmAs KAc
Użytkownik Forum
 
KrEmAs KAc's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Nowe Miasto Lubawskie 53° 25' N 19° 35' E
Wiek: 43

Posty: 1,215
Stan: Niegrający
Świat: ¶♪&#
Poziom: 666
Skille: ↕
Poziom mag.: §§
KrEmAs KAc ma numer GG 8372892
Domyślny

Mi to lotto bo nie gram w Tibia ale gdybym grał to zostawił bym ich w spokoju.
Często trapują ( uczą czego nie wypada robić już na kontynencie)
Pomagają ( znam takie przypadki)
Organizują fajne Eventy. (mecz piłki nożnej tam gdzie łososie itp.)
Odkrywają zagadki wyspy nowych.
KrEmAs KAc jest offline  
stary 03-02-2009, 19:47   #170
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kawalerzysta Pokaż post
Niestety wbrew moim oczekiwaniom wielu ludzi poparło tę ideę posuwając się nawet do stwierdzeń że rookstayerzy to banda botterów bojących się wyjść na maina a Ci, którzy nie popierają pomysłu botują na Rookgardzie.
yyy pomysl przez chwile.czy normalny gracz chcialby bic 100 lvl na waspach i potworkach jego pokroju?NIE!tak wiec po co sie wysilac jak mozna bota postawic bo i tak sie bana nie dostanie -.- tak wiec popieram stwierdzenie ze rookstayerzy to banda botterow ale jak maja mi botowac na moich respach na main to juz wole zeby sie na tym rooku ksili.to tyle possdro
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline  
stary 03-02-2009, 20:15   #171
Kawalerzysta
Użytkownik Forum
 
Kawalerzysta's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 52
Imię: Cavalryman
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
yyy pomysl przez chwile.czy normalny gracz chcialby bic 100 lvl na waspach i potworkach jego pokroju?NIE!tak wiec po co sie wysilac jak mozna bota postawic bo i tak sie bana nie dostanie -.- tak wiec popieram stwierdzenie ze rookstayerzy to banda botterow ale jak maja mi botowac na moich respach na main to juz wole zeby sie na tym rooku ksili.to tyle possdro
Otóż to co Tobie się nie podoba, nie oznacza że innym też nie. Jak już dorośniesz i będziesz miał swoje lata (minimum 12-13) może zauważysz że świat nie kręci się wokół Ciebie i ludzie mają swoje cele, pragnienia i marzenia. I że istnieją tacy co wolą grać na mainie i tacy co wolą grać na Rooku. Przy czym nie obchodzi mnie ile naprawdę masz lat. Myślisz jak dziecko 9 letnie.

Po co się wysilać jak można bota postawić? O to chodzi w grze.. o uczciwą rywalizację. Nie każdy gracz to botter bo nie każdemu graczowi to wszystko jedno. Nie każdy jest tępakiem, który nie rozumie idei współzawodnictwa czy po prostu przygody.

Możesz mieć swoje zdanie o botterach ale ono jest błędne. Jak KAŻDE uogólnienie, nieważne na jaki temat uogólniamy. Twojego zdania pewnie nie zmienię, chciałem po prostu obśmiać Twoje poglądy. Rozumiem mądre argumenty ale Twoje takie niestety nie są. Przeczytanie Twojego posta zajęło mi kilka sekund. Nie musiałem nawet myśleć nad odpowiedzią. Zapomnienie o Twoim poście zajmie mi jakieś pół sekundy. "possdro"

PS: Jeżeli czyimś argumentem jest że WSZYSCY Rookstayerzy to botterzy, to nie piszcie nawet do mnie w swoich wypocinach. Bo !UOGÓLNIAJĄC! każdy z nas jest debilem i idiotą nie umiejącym zdobyć się na sensowny argument. Dlatego do uogólniaczy nie będę już nawet odpisywał.
__________________


"Give, and it shall be given to you. For whatever measure you deal out to others, it will be dealt to you in return."

Ostatnio edytowany przez Kawalerzysta - 04-02-2009 o 13:25.
Kawalerzysta jest offline  
stary 03-02-2009, 21:06   #172
sazqq
Użytkownik Forum
 
sazqq's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 111
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Prezydent_czuwa Pokaż post
popieram, rookstayerzy śmierdzą czadem i bocą!!! ;<<
Czad jest bezwonny ;o... Fail? xD
sazqq jest offline  
stary 03-02-2009, 21:20   #173
_Ryzy_
Użytkownik Forum
 
_Ryzy_'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Stargard Szczeciński
Wiek: 31

Posty: 70
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Intouchables
Świat: Tibianic
Poziom: 94
Domyślny

Jakiemuś pajacowi nie podobają się boterzy na rooku bo nie pozwalają mu wbić 8 levela i z tego powodu setki graczy ma stracic lata swojej gry na rooku.. no bez przesady
__________________
-----------------------------------------------

The grass was greener
The light was brighter
When friends surrounded
The nights of wonder

--------------------------------------------------
_/_/_/_/_/
_/_/_/_/
_/_/_/
_/_/
_/
/
_Ryzy_ jest offline  
stary 03-02-2009, 21:32   #174
bakus1088
Użytkownik Forum
 
bakus1088's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2008

Posty: 23
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Askara
Domyślny

Ja jestem przeciw glownie dlatego ze niektorzy cale lata meczyli sie nad tym high levelem a teraz maja je tak usuwac ? sam nie gram rookstayerem ale ja bym poprostu zrobil cos z botami
bakus1088 jest offline  
stary 03-02-2009, 23:21   #175
Herbi_Oxyna
Użytkownik Forum
 
Herbi_Oxyna's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Wałcz (wkrótce Szczecin)
Wiek: 30
Wpisy bloga: 34

Posty: 528
Stan: Niegrający
Imię: Nie
Gildia: graj
Świat: w
Poziom: ten
Skille: syf
Poziom mag.: !!
Herbi_Oxyna ma numer GG 5694870 Send a message via Skype™ to Herbi_Oxyna
Domyślny

Ale CipSoft ma problemy...
Wystarczą kratki sprawdzające level w niektórych ważnych miejscach Rooka, które wysyłają RS'ów na isle of destiny i już. Obejdzie się bez usuwania. Taki RS by w tym momencie miał po postaci, bo na mainie nic nią by nie zdziałał. xD

Osobiście jestem za, bo większość RS'ów to botterzy
__________________

Anime-Planet.com - anime | manga | reviews

Ostatnio edytowany przez Herbi_Oxyna - 03-02-2009 o 23:23.
Herbi_Oxyna jest offline  
stary 03-02-2009, 23:32   #176
Virtus360
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2009

Posty: 91
Domyślny

Większosc... mozliwe ale co z pozostalymi? Moze lepszym pomyslem byloby zrobienie jakiegos programu wyszukujacego boty i automatyczne kasowanie konta Moze kiedys tak bedzie.
Virtus360 jest offline  
stary 04-02-2009, 12:58   #177
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Virtus360 Pokaż post
Większosc... mozliwe ale co z pozostalymi? Moze lepszym pomyslem byloby zrobienie jakiegos programu wyszukujacego boty i automatyczne kasowanie konta Moze kiedys tak bedzie.
Nigdy tak nie bedzie. Tibia idzie do przodu tak samo jak i boty.
Vasth jest offline  
stary 04-02-2009, 13:26   #178
Kawalerzysta
Użytkownik Forum
 
Kawalerzysta's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2009

Posty: 52
Imię: Cavalryman
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _Ryzy_ Pokaż post
Jakiemuś pajacowi nie podobają się boterzy na rooku bo nie pozwalają mu wbić 8 levela i z tego powodu setki graczy ma stracic lata swojej gry na rooku.. no bez przesady
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bakus1088 Pokaż post
Ja jestem przeciw glownie dlatego ze niektorzy cale lata meczyli sie nad tym high levelem a teraz maja je tak usuwac ?
No i generalnie tutaj się zgadzamy. Fakt że gość nie chce usunięcia kompletnego Rookstayerów ale możliwości zablokowania im dalszej kariery. Też to nie jest fair.
__________________


"Give, and it shall be given to you. For whatever measure you deal out to others, it will be dealt to you in return."
Kawalerzysta jest offline  
stary 04-02-2009, 16:46   #179
Shantirell
Użytkownik Forum
 
Shantirell's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Wpisy bloga: 2

Posty: 43
Świat: Harmonia
Domyślny

@up
Co to tlenek czadu? Jeśli chodzi Ci o tlenek węgla to (pomijając już to, że to jest właśnie czad) on też jest bezwonny. "Epic fail"?

Co do tego tematu... może przestaniecie wreszcie paplać o tym samym? Pomysł i tak nie zostanie wprowadzony w życie. Nie warto już marnować więcej czasu na dalszą dyskusję. To nie ma sensu. Temat został już całkowicie wyczerpany, a Instynkt go idealnie podsumował.
__________________
"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
S. Lem
Shantirell jest offline  
stary 04-02-2009, 18:36   #180
gracz1892
Użytkownik forum
 
gracz1892's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2009

Posty: 7
Domyślny

Jestem Rookstayerem (tym prawdziwym, który pomaga innym) i jestem z tego dumny!!

Każdy niech mówi co chce
Ale...
Kiedy zlikwidujemy Rookstayerów kto:
-będzie czyścił questy???
-będzie dawał darmowe EQ na początek???
-będzie bloczył potworki pomagając expić???

Gdyby na każdym świecie na Rookgaardzie było ze 3-4 takich prawdziwych rookstayerów pomagających początkującym było by tam LEPIEJ.

PS.Jeśli ktoś potrzebuje pomocy na rokgardzie na Honerze pisać do mnie (Ambassador of War)

Ostatnio edytowany przez gracz1892 - 04-02-2009 o 18:38.
gracz1892 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:54.


Powered by vBulletin 3