Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-04-2005, 22:19   #141
Caer
Użytkownik Forum
 
Caer's Avatar
 
Data dołączenia: 15 01 2005
Lokacja: Łódź

Posty: 967
Caer ma numer GG 6319946
Domyślny Ehhh...

Brak mi slow. Z tematu o mece papieza, zrobil sie temat, na ktorym paru debili wyzywa Polina i Doba, za to ze maja wlasny punkt widzenia. Jednym slowem: dno. Zamiast tracic czas wyzywajac ich, powinniscie odejsc od komputera i sie pomodlic. A teraz, powiedzcie szczerze, kto z was, na codzien przejmowal sie papiezem? Mysle ze nikt z tych debili. Zachowajcie umiar.

Moja wiara w Boga sie chwieje, a raczej jest juz nad przepascia. Lecz, papiez jest dla mnie i tak wielkim czlowiekiem.
__________________
Follower of the Flying Spaghetti Monster.
Proud Pastafari.
Caer jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-04-2005, 22:19   #142
Xumatixus
Użytkownik forum
 
Xumatixus's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2005
Wiek: 37

Posty: 11
Domyślny

Ehhh zamknijcie ten temat bo to sie zrobila jedna wielka klótnia...
Ja uwazam osobiscie ze kazdy ma to w sercu a nie przez pisanie modlitw na forum lancuszkow itp...
A mowia ze niechca zeby Papiez umarl to dlaczego wszystkie tv caly czas CZEKAJA na ta przykra wiadomosc? przedluzajac wywiadami itp? To juz staje sie niesmaczne. Zauwazcie ze wedlug naszego wyznania to papiez pojdzie do nieba do Boga któremu poswiecil cale zycie i bedzie mu tam dobrze a tutaj teraz tylko cierpi. Chociaz miejmy nadzieje, że moze zdazy sie jakis cud. Tak jak juz ktos powiedzial w TV mowia o Papiezu byl ale przeciez n ciagle zyje. To chyba tylko tyle i pamietajcie miejcie to w sercach a nie na klawiaturze bo to wam nic niepomoze i te lancuszki.
Xumatixus jest offline  
stary 01-04-2005, 22:22   #143
Pinky
Użytkownik Forum
 
Pinky's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2004

Posty: 170
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Zepobesu
Profesja: Elder Druid
Świat: Eternia
Smutny

Jak czytam te wasze kłutnie to mi sie płakać chce. Jak widać na tym świecie jest jeszcze dużo osób, którzy nie umia doceniac innych...

... Brak mi słów
Pinky jest offline  
stary 01-04-2005, 22:55   #144
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Caerlionne
Brak mi slow. Z tematu o mece papieza, zrobil sie temat, na ktorym paru debili wyzywa Polina i Doba, za to ze maja wlasny punkt widzenia. Jednym slowem: dno. Zamiast tracic czas wyzywajac ich, powinniscie odejsc od komputera i sie pomodlic. A teraz, powiedzcie szczerze, kto z was, na codzien przejmowal sie papiezem? Mysle ze nikt z tych debili. Zachowajcie umiar.
Co? Przecież ja mam taki sam pogląd jak reszta. Poprostu wyraziłem swoją niechęć do fanatyków, gotowych zabić Polina za zdanie inne niz oni.
Mój post został troche ominięty, więc jeszcze raz go dam(zacytuję):
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dobo
Dobra, do rzeczy. Oczywiście martwi mnie sytuacja papieża. Wiem, że jest on wzorem dla wielu, co chwali się w czasach, gdy idolami młodych zostają jakieś ułomy z bigbrothera. Bardzo się martwie, ale nie chce narazie mieszać w to kwesti wiary, bowiem przezywam narazie tzn kryzys wiary. Ale śmieszy mnie poprostu sytuacja kiedy bachory nagle się budza, że jest ktoś taki jak papiez, i kiedy trzeba, ukazują swoją wiare, gotowi są zabić każdego kto mysli inaczej niż oni - brawo, bojówki oazowe x.rydzyka potrzebują właśnie takich.
Wiara i modlitwa to kwestia prywatna, i myśle, że nie powinno się jej wciągać na forum. Wojny na tle religijnym to najgorsza rzecz jaka jest, i jeśli Bóg istnieje, to NAPEWNO mu się to nie podoba. Dlatego zluzujcie poślady, i zamiast wymyślać nowe obelgi na Polina, poświęćcie ten czas na refleksje na temat własnej wiary, tak jak robie to ja teraz. Tak, pomimo tego że od jakiegoś czasu mam niejako szyld "ateista", mysle o Bogu. Próbuje go objąć rozumem, ale jest to niemożliwe. Pozostaje wiara, na którą jeszcze nie jestem gotów. Ale chwila ta niejako zmusza mnie do refleksji, myśle że dziś, pierwszy raz od 2 lat, pomodle się, do jednego Boga o róznych imieniach...
Cytuj:
Zamiast tracic czas wyzywajac ich, powinniscie odejsc od komputera i sie pomodlic. A teraz, powiedzcie szczerze, kto z was, na codzien przejmowal sie papiezem? Mysle ze nikt z tych debili. Zachowajcie umiar.
Otóż to! Ten post powinnien zakończyc dyskusję.

Do wszystkich co chcą mnie krytykować:
właśnie wróciłem z kościoła, gdzie oddałem się modlitwie (szczerej, nie odgrzewaniu formułek wykutych na pamięć) i refleksji. Troche się uspokoiłem. Mam wrażenie, że zrobiłem dla Papieża tyle ile mogłem, a napewno więcej niż rozsyłanie łańcuszków o Ojcu Świętym na przemian z gadaniem o wczorajszych libacjach. Koniec.

Na podsumowanie (cytat nie mój):
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ktoś z IRCa
21:26 Marek Pogromca Szczypiorku: NIECH WRZYSCY POLACY UBIORA SIE NA ZIELONO PONIEWARZ TO KOLOR NADZIEJI MIEJMY NADIZEJE ZEPAPIERZ WYZDROWIEJE!!
21:28 Limmi Mimaldi: zamknij morde.

Ostatnio edytowany przez Dan the Automator - 01-04-2005 o 23:14.
Dan the Automator jest offline  
stary 01-04-2005, 23:12   #145
TheNatoorat
Użytkownik Forum
 
TheNatoorat's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 666
Stan: Zbanowany
TheNatoorat ma numer GG 4895805
Domyślny

Jan Paweł II był wyjątkowym człowiekiem.
Pisząc w czasie przeszłym broń Boże nie chcę życzyć mu śmierci, lecz uważam, że Papież zasłużył sobie na dłuższy odpoczynek. Świat nie był godzien tak szlachetnej osoby...
Piszę ten post z łzami w oczach, których morze wypłynie podczas paru następnych dni. Będziemy opłakiwać odejście tak zacnej osoby, jaką był Karol Wojtyła. Świat nie będzie taki sam bez niego.
__________________
TheNatoorat jest offline  
stary 01-04-2005, 23:12   #146
dixi wojownik
Użytkownik Forum
 
dixi wojownik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 11 2004

Posty: 60
Stan: Aktywny gracz
Imię: *****
Profesja: Elite Knight
dixi wojownik ma numer GG 4315246
Domyślny

Ja wieze ze pzezyje i napewno tak bendzie a jak nie to
dixi wojownik jest offline  
stary 01-04-2005, 23:22   #147
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Ludzie!
Czytam tak tu sobie co wypisujecie i mnie już powoli szlak trafia. Przestańcie o nim pisać w czasie przeszłym! On jeszcze żyje!
Fakt, nie jest z nim zbyt dobrze, ale to nie znaczy, że można o nim pisać, tak jak by już nie żył...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline  
stary 01-04-2005, 23:26   #148
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Hyhyhyhy, a ulozyliscie juz prywatne stosy i modlitwy do Torquemady odmowiliscie? :))))))
Ot, katolickie nadstawienie drugiego policzka i milosc do blizniego jak do siebie samego. :)))))
* Polinik i moja TŻ rotflujemy.

Ostatnio edytowany przez Polinik - 01-04-2005 o 23:47.
Polinik jest offline  
stary 02-04-2005, 00:14   #149
Luka_MM
Użytkownik Forum
 
Luka_MM's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Wiek: 38

Posty: 47
Domyślny

Ten temat powinien zostac usuniety!!! I prosze by ktorys z modkow to zrobil. Jak mozna klucic sie o takie rzeczy? Zamiast pisac debilne posty to ci wierzacy dla ktorych papiez jest autorytetem niech sie pomodla za jego zdrowie, a ci dla ktorych papiez jest zwyklym czlowiekiem niech powstrzymaja sie od wyrazania swojej opini i niech uszanuja czyjajs smierc, tak jak kazdego innego czlowieka. Ten temat jest hanba dla tego forum i lepiej bedzie jak zniknie z niego.


@Edit

Wypowiedzi niektorych uzytkownikow (i nie tylko uzytkownikow), sa na poziomie 10 latka, mimo ze z pewnoscia sa starsi, tym tematem i wypowiedziami w nim pokazali jacy to sa "dojrzali".

Ostatnio edytowany przez Luka_MM - 02-04-2005 o 00:16.
Luka_MM jest offline  
stary 02-04-2005, 00:20   #150
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polin
Hyhyhyhy, a ulozyliscie juz prywatne stosy i modlitwy do Torquemady odmowiliscie?
Nie wiem czy zauważyłeś, ale Torquemada zmarł w 1498, a przez te 507 lat zmieniła się i mentalność ludzi, i czasy. Dziwi mnie że nikt jakoś nie objeżdża Rzymian za to, co robili z Katolikami w początkowych wiekach naszej ery.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polin
Ot, katolickie nadstawienie drugiego policzka i milosc do blizniego jak do siebie samego.
"A Jezus rzekł: Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą co czynią." Łk 23, 34a

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polin
* $corcerer i moja TŻ rotflujemy.
Chociaż Wy sie pośmiejecie.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 02-04-2005, 00:28   #151
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
"A Jezus rzekł: Ojcze, odpuść im, bo nie wiedzą co czynią." Łk 23, 34a
Jak to szlo....
"Czuje tu przewrotnosc".
Z cytatami z Biblii do ateisty, ktory bez ducha swietego ich nie zrozumie???
Polinik jest offline  
stary 02-04-2005, 01:10   #152
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polin
Jak to szlo....
"Czuje tu przewrotnosc".
Z cytatami z Biblii do ateisty, ktory bez ducha swietego ich nie zrozumie???
Już tłumaczę, tak jak ja to rozumiem. "Każdy orze jak może" - Jeżeli ludzie widzą, ze atakuje się coś, co jest dla nich ważne, to bronią się wszystkimi dostępnymi środkami. Nie ważne czy jest to słuszne, czy te środki są odpowiedznie. Najważniejszy jest obrona, zachowanie świętości. Nie wymagaj nie wiadomo jakiej górnolotności i przemyślenia od postów pisanych pod wpływem emocji.

plx? :>
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 02-04-2005, 01:14   #153
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
Już tłumaczę, tak jak ja to rozumiem. "Każdy orze jak może" - Jeżeli ludzie widzą, ze atakuje się coś, co jest dla nich ważne, to bronią się wszystkimi dostępnymi środkami. Nie ważne czy jest to słuszne, czy te środki są odpowiedznie. Najważniejszy jest obrona, zachowanie świętości. Nie wymagaj nie wiadomo jakiej górnolotności i przemyślenia od postów pisanych pod wpływem emocji.

plx? :>
Czyli jak w najnowszym South Park (idealnie trafili z tematyka odcinka, czyz nie?)
"You were right, for wrong reasons. And we were wrong, for right reasons." :)))
Polinik jest offline  
stary 02-04-2005, 01:14   #154
Khan
Użytkownik Forum
 
Khan's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Brzydgoszcz, Fordograd
Wiek: 36

Posty: 1,317
Profesja: Knight
Świat: RL
Domyślny

"Kto by pomyslał, że w dzisiejszym świecie, który wierzy już tylko w Atom i Dolar znajdą sie TACY ludzie.."

"To jest jedna z największych modlitw w dziejach chrześcijaństwa.
Polacy, Rosjanie, Arabowie, Muzułmanie, Żydzi, Ateiści, Złodzieje, Politycy, Piłkarze, Śmieciarze, Homoseksualisci, Metale, Dresiarze, Kalecy, Duchowni, Dzieci, Starcy.."

"Jeśli coś jest w stanie zaskoczyć Boga, to tylko to."

"I to nie jest zwykła coniedzielna wizyta, tylko łzy i skupienie."

"A wszystko dla JEDNEGO człowieka. Dobrego człowieka. Niewinnego człowieka."



...
Jeśli dziś nie zdarzy się cud.. to kiedy?
Khan jest offline  
stary 02-04-2005, 07:00   #155
Sharp
Użytkownik Forum
 
Sharp's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2005
Lokacja: ET Server 2.60
Wiek: 32

Posty: 66
Sharp ma numer GG 4139914
Domyślny

Papież przezył całą noc i natenczas żyje! <yupi>. Tak wyglądają nagłówki gazet polskich:

"Ojciec Święty blisko Boga"
"Ostatni list pasterski"
"Papież gaśnie"
"Papież umiera"
"Chrystus otwiera drzwi papieżowi"

Eh....
__________________
Sharp jest offline  
stary 02-04-2005, 07:27   #156
Guriel
Użytkownik Forum
 
Guriel's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 33

Posty: 272
Stan: Niegrający
Imię: Secret
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 70+
Skille: 75/75+
Poziom mag.: 6
Guriel ma numer GG 1066511
Domyślny

szkoda mi papieza, jest w wieku mojej babci, tak dlugo sie meczy;/ nie wiem co myslec... Ma za soba 85 lat zycia, i pod koniec zycia mosi tak meczyc...
__________________
Filmy animowane ;> WMV
na youtube wpisz "pjto"

http://www.youtube.com/results?search_query=pjto&search=Search
Guriel jest offline  
stary 02-04-2005, 07:39   #157
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@UP : Chrystus tez sie meczyl.

Wszyscy tak teraz sie modla itp. To dobrze. Tylko tak naprawde mala czastka z nas zdawala sobie sprawe, ze w koncu papiez tez umrze i to w niedalekiej przyszlosci. Reszta moze i wiedziala, ale probowala o tym nie myslec; tlumaczyc "jeszcze kilka lat pozyje". Natomiast on sam nie tak dawno mowil, ze trzeba sie do tego przygotowywac.Czlowiek, ktore tyle zrobil dla swiata, dla Polski, dla kazdego z nas, tez musi umrzec; i nic na to nie poradzimy. Tak nawiasem mowiac, tylko papiez tak naprawde byl osoba wsrod ksiezy, ktora wierzyla, ze Bog chce jednosci. Jak to powiedzieli "srednio tylko 10 biskupow na 120 popieralo podroze papieza do przedstawicieli innych religii". Po odejsciu tego wlasnie papieza swiat straci czastke siebie. Jedna z tych czastek, ktorych juz nigdy nie da sie zapelnic.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Polin
Jak to szlo....
"Czuje tu przewrotnosc".
Z cytatami z Biblii do ateisty, ktory bez ducha swietego ich nie zrozumie???
Rozumiem, ze kazdy ma wlasne zdanie na temat kosciola, papieza itp. Sam zbyt mocno nie wierze (jak to powiedzial dobo "nie jestem przygotowany na wiare" czy cus takiego), a dokladniej staram sie wyjasnic, dlaczego wierze w Boga. Rozumiem tez, ze nie obchodzi cie smierc papieza czy kogokolwiek innego. Jednak jak na osobe starsza (domyslam sie, ze masz na pewno wiecej niz 18 lat) powinienes uszanowac to, ze niektorzy z tu znajdujacych sie maja kompletnie inne zdanie. A w tym temacie zachowujesz sie jak pepek swiata, a kolejnymi postami probujesz "zachowac" twarz. A przez te kolejne posty dla mnie (moze kogos wiecej) zaczynasz zachowywac sie jak dzieciuch.

Ps. wiem, ze doroslosci nie liczy sie w latach, ale wydawalo mi sie...a z reszta. Wiecie, o co chodzi.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 02-04-2005 o 07:41.
Ashlon jest offline  
stary 02-04-2005, 07:39   #158
Sie mapes
Użytkownik Forum
 
Sie mapes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: Wroclaw

Posty: 333
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir mapes
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Sie mapes ma numer GG 2380376
Domyślny

Zauwazcie ze papiez w swoich podrozach nigdy nie byl przeciwny innym religia, za jego pomoca zazegnano konflikty np. w Afryce. Wiec jezeli za 1 osobe modla sie i katolicy, zydzi, islamisci etc. W takim razie papiez chcial (i byc moze) zjednoczyl (choc na chwile) inne religie?!

A jesli stanie sie najgorsze, to nastepny papiez ma byc czarny, co z tego? Jesli dokonczy dzielo Jana Pawla II to nei ma znaczenia jego wyglad, a jego wira, serce. Niektorzy maja rasistowskie poglady.

Prawda jest ze dzieki JPII nasz kraj nie jest postrzegany jako kraj bandytow.

A co do modlitwy to moze niech kazdy kto chce wybierze sie do kosciola w niedziele na msze swieta i niech nie czeka z iecierpliwoscia na jej koniec tylko wlasnie tam sie pomodli
__________________
Robisz błędy? Nie potrafisz napisać wyrazu "góra" poprawnie? Cały czas wykręcasz się "że nie musisz pisać poprawnie bo nie umiesz?"

Zainstaluj FireFox'a 2 a może w czymś Ci pomoże -.-'
http://www.mozilla-europe.org/pl/
Sie mapes jest offline  
stary 02-04-2005, 09:02   #159
matik1999
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 02 2005

Posty: 12
Domyślny eh

Może jak nawet będzie Czarny papież ale nikt nie zastąpi Jana Pawła 2 on tyle sie namęczył ale jak ma sie męczyć to lepiej żeby nie cierpiał tylko odrazu odszedł.Wszyscy modlą sie za jedna osobę i Jezus Chrystus powinien to zobaczyc jak cały świat kocha jednego człowieka i zdarzyć sie powinien Cud moim zdaniem
matik1999 jest offline  
stary 02-04-2005, 09:44   #160
Jadzia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 10 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 182
Jadzia ma numer GG 3178316
Domyślny

wedlog mnie to kolesjny temat do nabijania ostow -.-. ale tesh no szkoda gdyby umarl papiez polak bo to byl ktos dla polski i calego swiata....
Jadzia jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:38.


Powered by vBulletin 3