Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-08-2007, 16:38   #1181
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

@Yoh Asakura

Co do kibiców nie będe nic mówił, ale podpis masz zajebisty.


@__DARK_SVEN__

Chyba czymś normalnym, jakimś nożem.


@Maggic

Zawsze musi być taka czarna owca, looz on już za to zapłaci.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 23-08-2007 o 16:40.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 23-08-2007, 17:42   #1182
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Ehe bo akurat znajdzie się jeden pseudo-pojeb ... ale nie sorry CHelsea ma niezłych kibiców. Oni chodzą i zabijają, lepiej nie jedź do Londynu bo się na Ciebie zaczają i posiekają nożem na kawałki a resztki Twojego ciała schowają sobie w kieszeniach
Chodziło mi o ten szczególny przypadek, a jeśli cię uraziłem to przepraszam, zapewniam, że nie było to moim celem.

Cytuj:
Co do kibiców nie będe nic mówił, ale podpis masz zajebisty.
Dzięki
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 21:07   #1183
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Ehe Twój podpis też mi się podoba, ciekawe co na to Calen xDdd
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 21:10   #1184
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Ehe Twój podpis też mi się podoba, ciekawe co na to Calen xDdd
We'll see, zapewne powie, że to czasowy dołek, ale IMO Manchester w tym sezonie walczy o utrzymanie, muahahaha
Fergi wywalił kupę kasy w błoto, nie ma to jak nieprzemyślane transfery. Już lepiej na atak by kupił Rasiaka a nie Teveza, bo Van Der Drwal przynajmniej trafi w bramkę z 20-30 cm ;d
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 21:38   #1185
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
We'll see, zapewne powie, że to czasowy dołek, ale IMO Manchester w tym sezonie walczy o utrzymanie, muahahaha
Fergi wywalił kupę kasy w błoto, nie ma to jak nieprzemyślane transfery. Już lepiej na atak by kupił Rasiaka a nie Teveza, bo Van Der Drwal przynajmniej trafi w bramkę z 20-30 cm ;d
Co do przemyślanych transferów to myśle że w Europie w cholere pięniędzy dobrze zainwestował tylko Bayern Monachium i właśnie Manchester lecz City, wydali około 70 mln już nie pamiętam czy Ojro czy Funtów, lecz naprawde dobrze zagospodarowali tymi pieniędzmi.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 21:54   #1186
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post
Co do przemyślanych transferów to myśle że w Europie w cholere pięniędzy dobrze zainwestował tylko Bayern Monachium i właśnie Manchester lecz City, wydali około 70 mln już nie pamiętam czy Ojro czy Funtów, lecz naprawde dobrze zagospodarowali tymi pieniędzmi.
Widziales jak gra Eduardo albo Sagna?
oni przynajmniej byli kupieni za praktycznie grosze
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 21:59   #1187
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Widziales jak gra Eduardo albo Sagna?
oni przynajmniej byli kupieni za praktycznie grosze
Fakt, a poza tym Sagna ma niezłą fryzurę która poprawia humor Gallasowi
A poza tym ponoć Wenger chce jeszcze sprowadzić Wilsona Roberto Palaciosa za około 2 mln. funtów. To bodajże ten facet który strzelił bramkę z połowy boiska. Miejmy nadzieję, że to prawda, będzie świetną inwestycją na przyszłość.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 22:08   #1188
IPchanger
Użytkownik Forum
 
IPchanger's Avatar
 
Data dołączenia: 07 06 2007

Posty: 38
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
We'll see, zapewne powie, że to czasowy dołek, ale IMO Manchester w tym sezonie walczy o utrzymanie, muahahaha
Fergi wywalił kupę kasy w błoto, nie ma to jak nieprzemyślane transfery. Już lepiej na atak by kupił Rasiaka a nie Teveza, bo Van Der Drwal przynajmniej trafi w bramkę z 20-30 cm ;d
Zejdz z Van der Sara, popatrz lepiej na bramkarzy Arsenalu....

A twój opis to w ogóle wielkie dno, taki wielki kibic, a pewnie nawet w Londynie nigdy nie był.
IPchanger jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 22:18   #1189
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez IPchanger Pokaż post
Zejdz z Van der Sara, popatrz lepiej na bramkarzy Arsenalu....

A twój opis to w ogóle wielkie dno, taki wielki kibic, a pewnie nawet w Londynie nigdy nie był.
Nie powiedziałem nawet słowa o imć Edwinie. A co do podpisu - prawda w oczy kole, co nie ? Śmialiście się z Arsenalu, a teraz my śmiejemy się z was.
Btw: to, że nigdy nie byłem w Londynie, oznacza, że nie mogę być kibicem Arsenalu ? Teraz to ty jesteś wielkie dno.
Ale jestem skłonny przymknąć na to oko, zważywszy na zazdrość jaka przez ciebie przemawia
PS2:
Polsat 2 - powtórka jakiegoś odcinka Eureko, pytanie do kolesia: z angielskiego offside, co oznacza to w j. polskim ? Odpowiedź dzieciaka: Beckham ?
ROTFL !
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2007, 22:24   #1190
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego Pokaż post
Widziales jak gra Eduardo albo Sagna?
oni przynajmniej byli kupieni za praktycznie grosze
Okay, okay ale ja mówiłem jak już to o bardzo dobrze wydanej flocie, a nie o tanich dobrych piłkarzach więc te tematy się lekko różnią.

@Yoh/Polsat 2

Tam zawsze dadzą coś dobrego, Own3d!

@Nius

Edwin van der Sar uszkodził nogę po zderzeniu z Dirkiem Kuytem na treningu reprezentacji Holandii. Nie wiadomo czy będzie w stanie wystąpić w niedzielnym meczu Manchesteru United z Tottenhamem. Jeśli nie dojdzie do zdrowia zastąpi go Tomasz Kuszczak.

Jeśli to pewne, to może w Premier League Fantasy, zmieńcie sobie go na kogoś innego, jeśli ktoś go ma
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41

Ostatnio edytowany przez Hellraiser - 23-08-2007 o 22:41.
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 10:24   #1191
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Ehe Twój podpis też mi się podoba, ciekawe co na to Calen xDdd
:* Milo, ze o mnie pamietasz xd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
We'll see, zapewne powie, że to czasowy dołek, ale IMO Manchester w tym sezonie walczy o utrzymanie, muahahaha
Fergi wywalił kupę kasy w błoto, nie ma to jak nieprzemyślane transfery. Już lepiej na atak by kupił Rasiaka a nie Teveza, bo Van Der Drwal przynajmniej trafi w bramkę z 20-30 cm ;d
Mhm...A cóż innego mogę powiedzieć ? Mogę mieć tylko nadzieje, ze mecz z Tottenhamem będzie przełomowy. Jak dotąd oglądałem każdy mecz Manchesteru w tym sezonie i bez żadnych wyrzutów mogę stwierdzić, że Manyoo nie zasłużyło na tak słaby start - W wiekszosci czasu prowadzą grę, budują bardzo poprawne akcje, jednak brakuje bramek. Co do Teveza - Nie ma co ukrywać. W derbach zawiódł. Myślę, że to tylko tymczasowy pech i wkrótce wszyscy co tak ostro krytykują Teveza się zdziwią.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser
Edwin van der Sar uszkodził nogę po zderzeniu z Dirkiem Kuytem na treningu reprezentacji Holandii. Nie wiadomo czy będzie w stanie wystąpić w niedzielnym meczu Manchesteru United z Tottenhamem. Jeśli nie dojdzie do zdrowia zastąpi go Tomasz Kuszczak.
I dobrze. Jeśli Tomek pokaże to co pokazywał w tamtym sezonie gdy dane mu było zagrać w meczach o punkty jestem absolutnie spokojny. Tylko pewnie zaraz sie znajdzie jakiś frajer co będzie rzucał textami "COOO ? KUShcZaK- PusHczaK ???? ON SiE Nie NadaJe Do MenCzeSteRu Bo BraMkaSh Mu golA SzCzeLiŁ" - no ale mniejsza o to xd

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
Polsat 2 - powtórka jakiegoś odcinka Eureko, pytanie do kolesia: z angielskiego offside, co oznacza to w j. polskim ? Odpowiedź dzieciaka: Beckham ?
Chciałbym poznać tego chłopaczka xd

Kończąc chciałbym sięgnąć do historii - otóż o ile się nie mylę (Na 90 % wydaje mi się, że tak gdzieś ostatnio czytałem) to bodaj w sezonie 92/93 Manchester po trzech meczach miał tylko 1 punkcik, a mimo to sięgnął wtedy po tytuł xd Wierzę w moją drużynę, że się podniesie, bo mnie zaczynają wkvrwiac te złośliwe komentarze w stronę Manyoo xd
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 11:14   #1192
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

@Calen:
Brak skuteczności to naprawdę poważny problem. Co z tego, że prowadzicie przez cały mecz, że przeciwna drużyna nie może wyjść ze swojej połowy, skoro nie umiecie strzelać goli ? Z Arsenalem w poprzednim sezonie było to samo, za przykład niech posłuży mecz z West Hamem który przegraliśmy przez gola strzelonego w końcówce pierwszej połowy (cholerny Boa Morte, gdyby był chociaż remis, mielibyśmy 3 miejsce :/). Przez cały mecz byliśmy lepsi, West Ham nie mogło wyjść ze swojej połowy, masa sytuacji podbramkowych, spokojnie mogło być 3:1, a jednak... Tak więc nie nastrajałbym się zbyt optymistycznie do co do postawy ManYoo w tym sezonie, IMO Tarcza to jedyne co w tym sezonie zdobędziecie...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 14:26   #1193
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Dzisiaj Bartosz Ślusarski rozlicza się ze sprzętu sportowego w Grodzisku Wielkopolskim i wyrusza w podróż do Anglii. Napastnik Dyskobolii podpisał trzyletni kontrakt z West Bromwich Albion FC, a klub z Wielkopolski otrzyma za transfer 1 milion euro.

zródło - 90minut.pl

Btw, coś długo siedzimy z piłka, i jeszcze w Anglii.

Btw2, szkoda że w Premier League nie ma żadnych polaków w polu.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 14:52   #1194
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post
Dzisiaj Bartosz Ślusarski rozlicza się ze sprzętu sportowego w Grodzisku Wielkopolskim i wyrusza w podróż do Anglii. Napastnik Dyskobolii podpisał trzyletni kontrakt z West Bromwich Albion FC, a klub z Wielkopolski otrzyma za transfer 1 milion euro.

zródło - 90minut.pl

Btw, coś długo siedzimy z piłka, i jeszcze w Anglii.

Btw2, szkoda że w Premier League nie ma żadnych polaków w polu.
Ciekawe czy się do czekamy...
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 15:01   #1195
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
@Calen:
Brak skuteczności to naprawdę poważny problem. Co z tego, że prowadzicie przez cały mecz, że przeciwna drużyna nie może wyjść ze swojej połowy, skoro nie umiecie strzelać goli ? Z Arsenalem w poprzednim sezonie było to samo, za przykład niech posłuży mecz z West Hamem który przegraliśmy przez gola strzelonego w końcówce pierwszej połowy (cholerny Boa Morte, gdyby był chociaż remis, mielibyśmy 3 miejsce :/). Przez cały mecz byliśmy lepsi, West Ham nie mogło wyjść ze swojej połowy, masa sytuacji podbramkowych, spokojnie mogło być 3:1, a jednak... Tak więc nie nastrajałbym się zbyt optymistycznie do co do postawy ManYoo w tym sezonie, IMO Tarcza to jedyne co w tym sezonie zdobędziecie...
Nie wierzę, że kiedy spoglądasz na skład Manchesteru zakładasz tak pesymistyczny scenariusz na koniec sezonu. Myślę, że ten okres trzeba po prostu przeboleć - Gdy wróci w pełni Saha, Roo wtedy skończą się te złośliwe docinki na temat Manyoo Jak każdy prawdziwy kibic - po prostu wierzę xd

@down: Szmat czy nie - chodzi mi tylko, żeby nie przekreślać z góry niczego

Ostatnio edytowany przez Calen Futh - 24-08-2007 o 15:30.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 15:28   #1196
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Ciekawe czy się do czekamy...
Tja, nawet Reading ściąga hardych amatorów z Islandi, a my nie mamy nawet jednego profesjonalnego Polaka w Premier League.

@Calen~

Ten txt o ManU, czytałeś zapewne na gazeta.pl, i chyba w roku 92/93 nie mieli mistrza, ale moge się mylic.

Ale przecież to szmat czasu temu i zobaczymy co pokaże jutrzejsza kolejka.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 17:59   #1197
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Brazylijski obrońca Daniel Alves nie kryje rozczarowania po tym jak nie doszedł do skutku jego transfer do Chelsea Londyn. Obecny klub zawodnika Sevilla odrzuciła bowiem opiewającą na 36 milionów euro ofertę ze strony angielskiego klubu.


Szanse na to, że transfer zostanie sfinalizowany są obecnie niewielkie. Władze Chelsea zdecydowały się bowiem na sprowadzenie obrońcy Barcelony, Juliano Bellettiego.

- To jest życiowa szansa i chcę odejść. Nie pozwolę, aby taka okazja przeszła obok mnie - powiedział Daniel Alves. - Jestem zawiedziony tym jak zostałem potraktowany. Przez 4,5 roku dawałem tutaj z siebie wszystko i oczekiwałem większego szacunku.

- Mieliśmy umowę, że jeżeli nadeszłaby bardzo dobra oferta, to oni by ją rozważyli. Oferta 36 milionów euro była duża, a pomimo tego klub ją odrzucił. Czuję się rozczarowany - dodał Brazylijczyk.



: (((
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 19:51   #1198
Hellraiser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 06 2005
Wiek: 35

Posty: 1,072
Stan: Niegrający
Świat: Aurora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Brazylijski obrońca Daniel Alves nie kryje rozczarowania po tym jak nie doszedł do skutku jego transfer do Chelsea Londyn. Obecny klub zawodnika Sevilla odrzuciła bowiem opiewającą na 36 milionów euro ofertę ze strony angielskiego klubu.


Szanse na to, że transfer zostanie sfinalizowany są obecnie niewielkie. Władze Chelsea zdecydowały się bowiem na sprowadzenie obrońcy Barcelony, Juliano Bellettiego.

- To jest życiowa szansa i chcę odejść. Nie pozwolę, aby taka okazja przeszła obok mnie - powiedział Daniel Alves. - Jestem zawiedziony tym jak zostałem potraktowany. Przez 4,5 roku dawałem tutaj z siebie wszystko i oczekiwałem większego szacunku.

- Mieliśmy umowę, że jeżeli nadeszłaby bardzo dobra oferta, to oni by ją rozważyli. Oferta 36 milionów euro była duża, a pomimo tego klub ją odrzucił. Czuję się rozczarowany - dodał Brazylijczyk.



: (((

Szczeże nie widziałem miejsca dla tego Pana w Chelsea, wolę Bellettiego. Chociaż nie wiem czy i on znajdzie miejsce, chociaż wiem że w The Blues, jest plaga kontuzji.

Btw, można już kaufnąć Bellettiego w "Fantasy"?

Btw2, Przez około dwa tygodnie będzie musiał radzić sobie Arsenal Londyn bez niemieckiego bramkarza Jensa Lehmanna.

Please powiedzcie że ziomal z mojego miasta stanie już teraz w bramce Arsenalu, please, please, please

Znalazłem ładny komentarz co do tego niusa.

Cytuj:
Przecież drugim bramkarzem Almunia jest tylko po to, żeby w razie kontuzji Lehmanna do bramki wskoczył ten trzeci, który na razie nie ma miejsca na ławce.
__________________
Ostatnia wizyta: 21-01-2008 o 20:41
Hellraiser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 20:37   #1199
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hellraiser Pokaż post

Btw2, Przez około dwa tygodnie będzie musiał radzić sobie Arsenal Londyn bez niemieckiego bramkarza Jensa Lehmanna..
Muszę cię rozczarować - Le Boss gdy informował o kontuzji Jensa, powiedział też, że Almunia na 100% wystąpi w meczu z Man City. Fabiański jest jeszcze za słaby, IMO Arsene powinien go wypożyczyć do jakiegoś drugoligowca.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen
ie wierzę, że kiedy spoglądasz na skład Manchesteru
Wybacz, ale gdy patrzę na skład Manchesteru widzę tylko podstarzałych gwiazdorów, bez których klub zamieni się w średniaka...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2007, 21:56   #1200
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Wybacz, ale gdy patrzę na skład Manchesteru widzę tylko podstarzałych gwiazdorów, bez których klub zamieni się w średniaka...
to samo mowili o AC Milan a kto wygral lige mistrzow?
Doom Terror jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:51.


Powered by vBulletin 3