Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2011, 23:41   #41
poreda
Użytkownik Forum
 
poreda's Avatar
 
Data dołączenia: 18 08 2005
Lokacja: Łódź
Wiek: 33
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Iridia
Poziom: 205
Domyślny

Co wy facce płaczecie, jakby cipy chciały to by zrobiły Tibie całkowicie płatną i byście się posrali z nieszczęścia.
__________________
poreda jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-06-2011, 11:24   #42
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

A ja wam powiem tak. Żyjemy w 21 wieku. Przynajmniej raz na 2-3 miesiące wychodzi jakaś gra MMORPG z lepszą grafiką z nowymi możliwościami przez co gracze z innych gier odchodzą i dołączają do tych nowych.

Tibia i tak jest w tyle przez grafikę, przez co dużo ludzi nie ma ochoty w to grać bo jak to mówią nie będą chodzić pixelowym kwadratem. Tibia nie mogła być ciągle tą starą dobrą tibią z wersją 7.6 bo byście zupełnie przestali w nią grać.

Dzięki tym aktualizacją Tibia w jakiś sposób się rozwiją, jednym się podoba innym nie, niestety nikomu nie dogodzisz. Jeśli wy macie w pamięci nadal starą tibię 7.6 i co chwilę wracacie do niej pamięcią to czym prędzej o tym zapomnijcie wersja 7.6 to przeszłość i nigdy nie wróci.

Jeżeli jesteście aż tak zacofani że nie rozumiecie tego to radzę iść się leczyć.


Ja też długo nie grałem w Tibie gdy weszła aktualizacja z mountami zaciekawiło mnie to i wszedłem, nawet mi się spodobało, kupiłem PACC a gdy się skończył skończyłem grę bo gra na FACC nie ma sensu (grałem Druidem) teraz też czekam na tą aktualizację i zbieram kasę na PACC xD
Haltek jest offline  
stary 30-06-2011, 13:11   #43
kula2552
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 06 2008
Lokacja: in your ass

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Empera
Poziom: 61
Skille: 76/73
Poziom mag.: 6
kula2552 ma numer GG 1234567
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BaxCrow Pokaż post
Dlaczego tak mało komentarzy? Bo nikogo już nie interesuje RL Tibia.
Po zdjęciach widzimy jakie to ścierwo, konie, wielbłądy, co to kur** jest?!

Teraz zamiast ustawiać te same kolorki na RL Tibii podczas wojny, to będziemy wybiegali tak, że jedni na koniach, a drudzy na wielbłądach.

To już nie jest ta gra, która mnie przyciągnęła. Z resztą nie jest już od 3-4 lat.
Nowe grafiki wyglądają tak żałośnie, że aż smutno na to patrzeć, te konie wyglądają jakby grafik CIPSoftu wkleił jakieś zdjęcie z google. Te skorpiony są 3x większe od naszej postaci, a nowe demony wyglądają jak teletubisie.

Pompowanie wody, żeby kolejka działała... CIPSoft na siłę wprowadza jakieś eventy, żeby ludzie zaczęli ze sobą współpracować, ale nigdy nie wróci stary klimat gry, kiedyś współpracowaliśmy bo było warto. Gra dostarczała dobrej zabawy, a teraz? Będziecie jeździć na koniach i "fiatach" panda.

Jak wy w ogóle możecie w takie gówno grać? Możecie mi odpowiedzieć na to pytanie? To już nie jest Tibia, tylko jakieś nowe nie wiadomo co.

Będziecie wrzucać ciała do wody, żeby złowić rybkę? Haha... nie wiem kto pracuje obecnie w CIPSofcie, ale tak idiotycznych pomysłów jak oni wymyślają to ja nie widziałem nigdzie indziej. Kiedy jest milion innych, bardzo ciekawych pomysłów, sam miałbym kilka, ale nie lepiej wprowadzać taki syf.

Pozdrawiam i czekam na atak fajterów z forum.
Jak ci się nie podoba to wy*******aj nikt nie każe ci grać w tibie ani wgl na to patrzeć, innym się podoba , wracaj na otsy 7.6 EXP 10000X tam to jest klimat pozdro. schowaj sie
kula2552 jest offline  
stary 30-06-2011, 14:50   #44
Bulkens
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 04 06 2011

Posty: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Haltek Pokaż post
A ja wam powiem tak. Żyjemy w 21 wieku. Przynajmniej raz na 2-3 miesiące wychodzi jakaś gra MMORPG z lepszą grafiką z nowymi możliwościami przez co gracze z innych gier odchodzą i dołączają do tych nowych.
Te nowe mmo to w większosci porażka bo to które nie są płatne powielają wciąż te same schematy lub ich twórca chcą się totalnie odciąć od schematów i mamy tedy połączenia strzelanki fpp z mmo albo piłki nożnej z mmo,oczywiscie komu sie to podoba ten gra.Ale te wszystkie darmowe mmo to jest ciągle to samo kiedy tibia jest inna a nawet wyjątkowa.Wszystkie te Last Chaos ,Rappelz grałem i to są zgapy jedej gry od drugiej a takich tytułów jest mnóstwo.Nie mógł bym zapomnieć o grach których twórcy sa tak łaskawi, że robią z nich gry darmowe chociaż wczesniej obowiązywał abonament,wszystko pięknie gdyby nie to że w wiekszoci takich gier jest limit lvl albo wszystkie lepsze profesje/moce są dla graczy płacących.Nie mówcie mi prosze, że jak nie gram takie gry to żebym się nie wypowiadałbo grałem w mnóstwo takich gier i wiem ci mówie a z tych niby darmowych a płatnych to między innymi Lotro i Champions online(tą pozycję akurat polecam bo jest oryginalna mimo że darmowe konto bardzo nas ogranicza).
A co do Update'a to konie sa okropne(te biegajace na wolnosci) ale nowe outfity sa ciekawe tak samo jak reszta mountów jest spoko jednak według mnie zamiast dodawac takie rzeczy powinni ulepszyc bossow albo dodac czary dla postaci h-lvlowych.
Bulkens jest offline  
stary 30-06-2011, 16:22   #45
niedziu94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2011

Posty: 10
Domyślny

Jak dlamnie update niczym sie zbytnio nierozni od innych ...
Nowe potwory mounty , to nierobi wrazenia .
Powinni dodac cos naprawde przydatnego (ja tak mysle nad systemem aukcji , ze wystawiasz itemek na aukcje i ktos zainteresowany wykupuje go albo licytuje, a nie ze spam noobow na trade i wogule ) takim czyms powinien zajac sie cipsoft , a nie ciaglym powiekszaniem expowisk dla botow czy dodawanie beznadziejnych mountow...
A co do wypowiedzi " kula2552 "
powiem krotko lecz sie chlopie lepiej na Adhd
niedziu94 jest offline  
stary 30-06-2011, 20:01   #46
TheTank
Użytkownik forum
 
TheTank's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2011

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poreda Pokaż post
Co wy facce płaczecie, jakby cipy chciały to by zrobiły Tibie całkowicie płatną i byście się posrali z nieszczęścia.
Gram w tą grę ponad 6 lat nie licząc przerw i muszę przyznać, że gdyby nie ludzie to bym w nią dzisiaj nie grał, jednak wtedy zafascynowało mnie odkrywanie krainy - czy byłem pasożytem? A czy ktoś kto nie kupuje fryzur w Metinie jest pasożytem?
Od dobrych 2 lat mam pacc (jak nie za rl, to za gp), ale sęk w tym, że i na faccu można fajnie pograć (trzeba mieć z kim i czym).

I teraz dlaczego zacytowałem właśnie Ciebie;
Gdybym miał płacić na samym początku za tą grę, moja przygoda (jak i zapewne wielu innych osób) zakończyła by się przy rejestracji.

Tak, więc nie można nazywać ludzi grających na FACC pasożytami - może nie chcą inwestować w tą grę i tyle.

No bo zastanówmy się, czy fakt, że nie kupuję dodatkowych pakietów oraz prezentów na nk.pl i facebooku czyni mnie pasożytem na tych portalach społecznościowych?
No właśnie...

...hmmm, chociaż na NK kupowałem kiedyś prezenty o.O... ale się to skończyło i dla wielu się skończy bo Facebook z dniem dzisiejszym dostał patent na to, ale to już inny temat.
TheTank jest offline  
stary 02-07-2011, 15:14   #47
niedziu94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2011

Posty: 10
Domyślny

Już 2 lipca , i o update ani widu ani słychu...
Kiedy on bedzie wprowadzony ? Wie ktoś ?
niedziu94 jest offline  
stary 02-07-2011, 16:07   #48
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TheTank Pokaż post
Gram w tą grę ponad 6 lat nie licząc przerw i muszę przyznać, że gdyby nie ludzie to bym w nią dzisiaj nie grał, jednak wtedy zafascynowało mnie odkrywanie krainy - czy byłem pasożytem? A czy ktoś kto nie kupuje fryzur w Metinie jest pasożytem?
Od dobrych 2 lat mam pacc (jak nie za rl, to za gp), ale sęk w tym, że i na faccu można fajnie pograć (trzeba mieć z kim i czym).

I teraz dlaczego zacytowałem właśnie Ciebie;
Gdybym miał płacić na samym początku za tą grę, moja przygoda (jak i zapewne wielu innych osób) zakończyła by się przy rejestracji.

Tak, więc nie można nazywać ludzi grających na FACC pasożytami - może nie chcą inwestować w tą grę i tyle.

No bo zastanówmy się, czy fakt, że nie kupuję dodatkowych pakietów oraz prezentów na nk.pl i facebooku czyni mnie pasożytem na tych portalach społecznościowych?
No właśnie...

...hmmm, chociaż na NK kupowałem kiedyś prezenty o.O... ale się to skończyło i dla wielu się skończy bo Facebook z dniem dzisiejszym dostał patent na to, ale to już inny temat.


Tylko zauważ że ty w tym temacie nie wypłakujesz się że nie robią nic dla FACC, i FACC to najlepsza grupa, gdyby nie oni to nie wiadomo co by było i to oni utrzymują cipsoft (lol).
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.

Ostatnio edytowany przez ruszek - 02-07-2011 o 16:09.
ruszek jest offline  
stary 02-07-2011, 23:16   #49
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Ehhh, czy każdy temat o nowościach musi sprowadzać się do sytuacji "tibia to słaba gra, a pacc drogi"? Doceńcie wysiłek, jaki został włożony w pracę nad aktualizacją. A teraz czas na mix fotek od Michale - redaktora Hunted.pl (link do tematu z najnowszymi wieściami z test serwera):

































__________________
Voniek jest offline  
stary 02-07-2011, 23:46   #50
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

Boże już się nie mogę doczekać W dniu aktualizacji kupuję Pacc i gramy xD

Wiadomo może kiedy ona będzie?
Haltek jest offline  
stary 03-07-2011, 14:36   #51
Mathil
Użytkownik Forum
 
Mathil's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2008
Lokacja: Kraków

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Nerana
Poziom: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Haltek Pokaż post
Boże już się nie mogę doczekać W dniu aktualizacji kupuję Pacc i gramy xD

Wiadomo może kiedy ona będzie?
W swoim czasie, nieco więcej cierpliwości.
__________________
"Kolarstwo to jedna z najtrudniejszych dyscyplin sportu. Nawet najgorszy kolarz jest wciąż wybitnym sportowcem."

[ Marco Pantani ]
Mathil jest offline  
stary 03-07-2011, 22:06   #52
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

I kolejna porcja zdjęć (tak, zdjęcie z rooka zostało zrobione na tym TSie):























__________________
Voniek jest offline  
stary 03-07-2011, 23:18   #53
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Czyli że... Spike Sword wypada z Ghoula ? O_o
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 03-07-2011, 23:36   #54
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

Hmm, może xD albo po prostu ten gość go pokazuje albo to dodatek to tego questu
Haltek jest offline  
stary 04-07-2011, 04:44   #55
Dzogus
Użytkownik forum
 
Dzogus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2011
Lokacja: Okolice Krakowa
Wiek: 31

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dzogus
Profesja: Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 8
Poziom mag.: 1
Dzogus ma numer GG 1744143
Domyślny

No muszę powiedzieć, że jestem bardzo zaskoczony tym co zostanie wprowadzone. Większość zmian oceniam na duży +, ale te "zwykłe" konie są trochę lipne jeśli chodzi o grafikę. Jak ktoś to wcześniej napisał- nie pasują do otoczenia. Wtrącając trzy słowa do kłótni dotyczącej FACC i PACC. No niestety koledzy, ale gdybym to ja był właścicielem CipSoftu również zmiany wprowadzałbym z naciskiem na tych, którzy dopłacają do gry. Jest to chyba dość logiczne, prawda? Graficy, programiści oraz inni pracujący w tej firmie przecież nie robią tego za darmo, a za dobrego grafika czy programistę płaci się w dzisiejszych czasach krocie.
Dzogus jest offline  
stary 04-07-2011, 19:43   #56
Tangers
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ...

Aktualizacja zapowiada się ciekawie . Oby weszła jak najszybciej .( Tylko grafika koni troche lipna. )
Według mnie nowości powinni dostawać i pacc i facc z tym że dla pacc ok.75 % a facc 25 % ale dostać powinien coś każdy .
A co do konfrontacji pacc i facc to powiem tyle .Pacc to prawdziwi tibijczycy . Inwestują w Cipsoft i grę . Jednak facc też są potrzebni . Nikt początkujący nie będzie kupował od razu pacc . Bez przesady . Część facc to przyszli pacc a reszta facc to gracze grający dla przyjemności ( jak ja ) .
Bez pacc upadłby Cipsoft a bez facc z czasem i pacc by sie ulotnili .
 
stary 04-07-2011, 20:03   #57
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

@

No to właśnie, marudzą jakby mieli 2 expowiska na krzyż, podczas gdy mają ich od groma, z czego część jest nawet lepsza od tych paccowych, np. Warlocki na Demonie, Deeplingi teraz, Hellgate, Maze of Fury, Dark Cathedral, Dwarfy.. Trzeba tylko umieć szukać.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 05-07-2011, 16:26   #58
niedziu94
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 02 2011

Posty: 10
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
@

No to właśnie, marudzą jakby mieli 2 expowiska na krzyż, podczas gdy mają ich od groma, z czego część jest nawet lepsza od tych paccowych, np. Warlocki na Demonie, Deeplingi teraz, Hellgate, Maze of Fury, Dark Cathedral, Dwarfy.. Trzeba tylko umieć szukać.
niewiem w jaka tibie grasz , ale zauwarz ze wszedzie gdzie podales biega od groma botow i na tych nowych expowiskach napewno inaczej niebedzie
niedziu94 jest offline  
stary 05-07-2011, 17:17   #59
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez niedziu94 Pokaż post
niewiem w jaka tibie grasz , ale zauwarz ze wszedzie gdzie podales biega od groma botow i na tych nowych expowiskach napewno inaczej niebedzie
Zboczyłeś z tematu, to że chodzą tam boty to już jest inna sprawa, na PACC'u też chodzą boty (nie tak dużo, ale jednak). Wiesz, botów Cipsoft nigdy nie wytępi, bo raz że zostanie może z 5k graczy,a dwa - będą z tego mniejsze zarobki.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 06-07-2011, 17:09   #60
Haltek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 06 2011
Lokacja: Warszawa
Wiek: 30

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Griamsdell
Profesja: Sorcerer
Gildia: Zwiadowcy
Świat: Antica
Poziom: 12
Poziom mag.: 14
Domyślny

Aktualizacja w toku nareszcie
Haltek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:33.


Powered by vBulletin 3