Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Xerena

Notki

Xerena Wydarzenia ze świata Xerena

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-06-2008, 14:34   #281
candy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 12 2006

Posty: 53
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepe1990 Pokaż post
Kolego prosze cie... Wiem ze gowno nim zrobie ale malo wiesz na moj temat... nastepnym razem ogarnij sie i pomysl co chcesz napisac...
"Szwaby" z tego co wiem to Polacy nazywaja narod Niemiecki no ale niech ci bedzie nvm ...
Po pierwsze moj poprzedni post jest poprawny i zrozumialy, wiec nie wiem do czego sie przyczepiles. Powiedzialbym, ze to twoje posty sa 'nieogarniete'. Najpierw pizesz jakies glupoty np o kasie invectusu, potem doczepiasz sie do moich postow zgodnych z prawda, na dodatek najezdzasz na mnie z tekstem 'polish noob'.
Jasno napisalem ze Polacy w invectus nazywaja czasami Cruicify szwabami, nie wiem czy nadal tego nie potrafisz zrozumiec.
Na twoj temat nie potrzebuje wiedziec wiele zeby miec o tobie opinie, po tym jak pisales ze pozozesz Polakom, a teraz placisz cruicify; mowisz ze malo wiem, potwierdzajac tym co dowiedziales sie z forum, a tak naprawde wiem na temat tej wojny 5x wiecej niz ty. Zreszta watpie zeby bylo cos waznego powiazanego z toba wiec nikt nie potrzebuje wiedziec czegos wiecej na twoj temat.
btw. Polaczy nie nazywaja narodu niemieckiego szwabami tylko pewna jego czesc.

Jak masz zamiar sie znowu przyczepic do mojego posta to powiedz co ci w nim nie pasuje, bo umiesz tylko powiedziec 'nastepnym razem ogarnij sie i pomysl co chcesz napisac'.
candy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-06-2008, 14:36   #282
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Walczycie, żeby nam wszystkim żyło się lepiej na xerenie,
Kto tak powiedział? po raz kolejny powtarzam adavendor wyraznie napisał na forum tibi.com my nie walczymy o lepsza xerene...to nie my zaczelismy tego wara.A jak wygramy to co niektorym pewnie bedzie lepiej sie żylo a innym tak jak było tak i bedzie

A co do pepe..po co ma dochodzic do wara? i tak takim najtem gowno zrobi...ma racje niech expi,wyexpi sie i kiedys tam jeszcze wary bedą
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 22:34   #283
Pepe1990
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 11 2007

Posty: 54
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Netamar Pokaż post
Kto tak powiedział? po raz kolejny powtarzam adavendor wyraznie napisał na forum tibi.com my nie walczymy o lepsza xerene...to nie my zaczelismy tego wara.A jak wygramy to co niektorym pewnie bedzie lepiej sie żylo a innym tak jak było tak i bedzie

A co do pepe..po co ma dochodzic do wara? i tak takim najtem gowno zrobi...ma racje niech expi,wyexpi sie i kiedys tam jeszcze wary bedą
Dzieki Radku ze mnie bronisz ale takich plackow jak on mam w dupie I btw z Gizycka masz daleko do miejscowosci Wladyslawowo ? Ja 11 lipca jestem nad morzem jak cos to sie mozna zgadac i mozemy sie spotakc pzdr Misq:*
Pepe1990 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 22:59   #284
sTILss
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 03 2008
Lokacja: Ełk

Posty: 46
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pepe1990 Pokaż post
Dzieki Radku ze mnie bronisz ale takich plackow jak on mam w dupie I btw z Gizycka masz daleko do miejscowosci Wladyslawowo ? Ja 11 lipca jestem nad morzem jak cos to sie mozna zgadac i mozemy sie spotakc pzdr Misq:*
Z Gizycka nad morze daleko ; p
__________________
Since 2006 on forum tibia.pl
sTILss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-06-2008, 23:41   #285
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Ja 1 Lipca jade do szwabów już ci chyba mówiłem...więc dupa

Ostatnio edytowany przez Netamar - 01-07-2008 o 16:05.
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 01:23   #286
Dadinz
Użytkownik Forum
 
Dadinz's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007

Posty: 153
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Walczycie, żeby nam wszystkim żyło się lepiej na xerenie, ale żeby to osiągnąć musicie urządzać random pk i nas zabijać, bo nie macie kasy? No sorry, ale jak dla mnie to czysta hipokryzja. Jeśli po wygraniu przez was wojny komuś będzie lepiej to tylko i wyłącznie wam. Nie ma się co oszukiwać, bo zwykły szary gracz nie odczuje różnicy między panowaniem Szwedów a waszym. PA na pewno nie zmaleje, a prawdopodobnie jeszcze wzrośnie. Będziecie dalej sobie urządzać random pk, chociażby dlatego że wam wolno. Więc nie rozumiem dlaczego mamy wam pomagać i dawać wam jakieś pieniądze? Potrzebujecie kasy to idźcie poexpić albo kupcie na allegro.
haha a czemu ktoś ma walczyć żeby między innymi tobie było lepiej?Jak chcesz żeby ci było lepiej to rób coś w tym kierunku.Umiesz liczyć licz na siebie, twoje szczęście innych jebie itd
Dadinz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2008, 00:12   #287
Master Bonczek
Użytkownik Forum
 
Master Bonczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 113
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Walczycie, żeby nam wszystkim żyło się lepiej na xerenie, ale żeby to osiągnąć musicie urządzać random pk i nas zabijać, bo nie macie kasy? No sorry, ale jak dla mnie to czysta hipokryzja. Jeśli po wygraniu przez was wojny komuś będzie lepiej to tylko i wyłącznie wam. Nie ma się co oszukiwać, bo zwykły szary gracz nie odczuje różnicy między panowaniem Szwedów a waszym. PA na pewno nie zmaleje, a prawdopodobnie jeszcze wzrośnie. Będziecie dalej sobie urządzać random pk, chociażby dlatego że wam wolno. Więc nie rozumiem dlaczego mamy wam pomagać i dawać wam jakieś pieniądze? Potrzebujecie kasy to idźcie poexpić albo kupcie na allegro.
Jeżeli masz takie podejście do zdobywania kasy to ja Ci powiem w drugą stronę:
nie chcesz żeby Cię bili? idź na non-pvp.

Zawsze gdy zaczyna się wojna i pare bohów zostanie zebranych - czego wcale nie chwale - zaczynają się gadki w stylu o już mają władzę to zaczynają PA - oczywiście nikt nie pamięta jak było za panowania Crucify kiey to też sypały się bohy, kicki z respów itp..
__________________
Master Bonczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 06:41   #288
Jasamwsobie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008

Posty: 11
Domyślny

A ja chciałem pochwalić Qaffexa
Chyba mu jebnęli ograniczenie na włączanie skulla, bo jakoś tak ostatnio mnie bohów leci XD
no i Air Marcus też pewnie o krok od bana to cisza;p chyba,że tam następnego bota robi na pking

ujebał mnie szwed, oddał rzeczy, ujebali polacy <chuj im w dupe>
Jasamwsobie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 13:38   #289
Netamar
Użytkownik Forum
 
Netamar's Avatar
 
Data dołączenia: 13 09 2007
Lokacja: Giżycko

Posty: 21
Imię: Netamar
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Familiada
Świat: Xerena
Poziom: 141
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jasamwsobie Pokaż post
ujebał mnie szwed, oddał rzeczy, ujebali polacy <chuj im w dupe>

HAH bo dla szweda pewnie miejsca juz nie starczało w dp bo mial wpizdu lootow z ludzi a ty żaliles mu sie tam to i oddal

Ostatnio edytowany przez Netamar - 01-07-2008 o 16:04.
Netamar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 16:32   #290
Woojt14
Użytkownik Forum
 
Woojt14's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2006
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 32

Posty: 65
Stan: Na Emeryturze
Świat: Xerena
Poziom mag.: -
Woojt14 ma numer GG napisz na priv to po
Domyślny

Film z Ank:


http://www.sp33dysh4r3.com/888158420.html
Woojt14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 17:37   #291
maxtri
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008

Posty: 4
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Netamar Pokaż post
HAH bo dla szweda pewnie miejsca juz nie starczało w dp bo mial wpizdu lootow z ludzi a ty żaliles mu sie tam to i oddal
Sorry Netamar, ale zaczynasz już głupoty pieprzyć, żeby tylko się obronić.

Możecie mi wierzyć, że długo już gram na Xerenie. Pewnie dłużej niż wielu z was biorących udział w wojnie. Co prawda nie wbiłem jakiegoś oszałamiającego lvla, ale zdążyłem trochę zobaczyć i jeszcze nie zdarzyło mi się być wyrzuconym z respa czy pkowanym bez powodu przez hlvlowego Szweda. W przypadku Polaków zdarza się to dosyć często. Nie mówię, że nie ma dobrych Polaków. Jest ich naprawdę sporo, ale niestety większość, to jakieś zakompleksione dzieci (nie mówię o wieku, tylko o zachowaniu), które w grze mogą w końcu okazać komuś swoją wyższość. Tak samo zdarzają się oczywiście źli Szwedzi. Jest ich jednak znacznie mniej. Zaraz pewnie zaczniecie mówić, że na was Szwedzi często stosują PA, ale powiedzcie szczerze czy w większości przypadków nie jest to spowodowane tym, że zgrywacie wielkich kozaków?
maxtri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 17:51   #292
Master Bonczek
Użytkownik Forum
 
Master Bonczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 124
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 113
Poziom mag.: 66
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Sorry Netamar, ale zaczynasz już głupoty pieprzyć, żeby tylko się obronić.

Możecie mi wierzyć, że długo już gram na Xerenie. Pewnie dłużej niż wielu z was biorących udział w wojnie. Co prawda nie wbiłem jakiegoś oszałamiającego lvla, ale zdążyłem trochę zobaczyć i jeszcze nie zdarzyło mi się być wyrzuconym z respa czy pkowanym bez powodu przez hlvlowego Szweda. W przypadku Polaków zdarza się to dosyć często. Nie mówię, że nie ma dobrych Polaków. Jest ich naprawdę sporo, ale niestety większość, to jakieś zakompleksione dzieci (nie mówię o wieku, tylko o zachowaniu), które w grze mogą w końcu okazać komuś swoją wyższość. Tak samo zdarzają się oczywiście źli Szwedzi. Jest ich jednak znacznie mniej. Zaraz pewnie zaczniecie mówić, że na was Szwedzi często stosują PA, ale powiedzcie szczerze czy w większości przypadków nie jest to spowodowane tym, że zgrywacie wielkich kozaków?

No widzisz nie wbiłeś dużego lvla więc się zbytniio nie czepiali, zależy też gdzie expisz itp

Ja gram od początku Xereny więc wiem jak to wygląda.
__________________
Master Bonczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 21:54   #293
Yake~
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 05 2006

Posty: 25
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Sorry Netamar, ale zaczynasz już głupoty pieprzyć, żeby tylko się obronić.

Możecie mi wierzyć, że długo już gram na Xerenie. Pewnie dłużej niż wielu z was biorących udział w wojnie. Co prawda nie wbiłem jakiegoś oszałamiającego lvla, ale zdążyłem trochę zobaczyć i jeszcze nie zdarzyło mi się być wyrzuconym z respa czy pkowanym bez powodu przez hlvlowego Szweda. W przypadku Polaków zdarza się to dosyć często. Nie mówię, że nie ma dobrych Polaków. Jest ich naprawdę sporo, ale niestety większość, to jakieś zakompleksione dzieci (nie mówię o wieku, tylko o zachowaniu), które w grze mogą w końcu okazać komuś swoją wyższość. Tak samo zdarzają się oczywiście źli Szwedzi. Jest ich jednak znacznie mniej. Zaraz pewnie zaczniecie mówić, że na was Szwedzi często stosują PA, ale powiedzcie szczerze czy w większości przypadków nie jest to spowodowane tym, że zgrywacie wielkich kozaków?

nie podoba sie to idz na n pvp proste a nie beczysz

a i grasz dlugo na xerenie a lvl masz nie duzy mówisz to znaczy ze dlugo nie grasz i expisz w miejscach gdzie nie wystepuja h lvlowi szwedzi x) to prawdopodobienstwo jest male kumasz?


Bolt Drake~
Yake~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 22:05   #294
maxtri
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 06 2008

Posty: 4
Domyślny

Równie dobrze mogę powiedzieć: chcecie pkować to idźcie na pvp-enfo.

~90 lvl nie jest aż taki mały... Zdarzało mi się usłyszeć podczas expienia od +100 lvla Polaka "ok, możesz już iść, teraz ja tu expię". I tak wiem, że żaden was nie przyzna, że źle robi, po prostu chcę powiedzieć co o tym wszystkim myślę. Kumasz?
maxtri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-07-2008, 23:03   #295
Lazek
Użytkownik Forum
 
Lazek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adihash
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Domyślny

xdddddd a Adi odhakowal Falcona XDD
Lazek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 00:18   #296
Lazek
Użytkownik Forum
 
Lazek's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2007

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Adihash
Profesja: Elite Knight
Świat: Nova
Domyślny

http://www.speedy.share.com/825589127.html

ok nie mialem dostepu do konta bo nie chcialo mi sie odzyskiwac konta bo mialem formata, teraz bede sie udzielal systematycznie. powyzej filmik z dzisiaj 1 lipiec 2008 padl 2x William the punisher, spadly mu 3 lve xD
__________________
Lazek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 13:46   #297
Mattrixo123
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 109
Imię: Mattrixo
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 143
Poziom mag.: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxtri Pokaż post
Równie dobrze mogę powiedzieć: chcecie pkować to idźcie na pvp-enfo.

~90 lvl nie jest aż taki mały... Zdarzało mi się usłyszeć podczas expienia od +100 lvla Polaka "ok, możesz już iść, teraz ja tu expię". I tak wiem, że żaden was nie przyzna, że źle robi, po prostu chcę powiedzieć co o tym wszystkim myślę. Kumasz?
Stary,przezywasz ta popierdolona gre tak jak bys okres mial.Na jaki serv nie pojdziesz bylo,jest i bedzie pa.Nie chcesz byc palowany? To kurwa walcz a nie dygaj o postac...Z ludzi takich jak Ty to tylko smiac mi sie chce.
Mattrixo123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 13:48   #298
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Zajebiście padł William

Oby tak dalej. GL!

ps. ciekawe co w nowym updatee ?
__________________
_____________

Bez odbioru.

Ostatnio edytowany przez SMk - 02-07-2008 o 13:53.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 17:04   #299
Jasamwsobie
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 05 2008

Posty: 11
Domyślny

po co Qaffexowi Herr'Bond? o.0
Jasamwsobie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-07-2008, 22:39   #300
SMk
Użytkownik Forum
 
SMk's Avatar
 
Data dołączenia: 19 01 2008
Lokacja: Dębica

Posty: 68
Stan: Niegrający
Świat: Xerena
SMk ma numer GG 10193914
Domyślny

Dzisiaj nic się nie działo ?
__________________
_____________

Bez odbioru.
SMk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:54.


Powered by vBulletin 3