Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Pokaż wyniki sondy: Czy uważasz, że zajęcia z WF-u są w szkole potrzebne?
tak 98 55.37%
nie 33 18.64%
tak, ale w zmienionej formie..(?) 46 25.99%
Głosujących: 177. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 11-04-2009, 22:49   #161
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nobbek_z_Carlin Pokaż post
Ale mądrzejszy może pokonać silniejszych - trzeba tylko myśleć
Powiedz mi jak typ 40kg ma pokonać typa 80kg ćwiczącego jakaś sztuke walki>
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 11-04-2009, 22:54   #162
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Powiedz mi jak typ 40kg ma pokonać typa 80kg ćwiczącego jakaś sztuke walki>
Mówisz, że siła może iść wraz z intelektem, ale gdyby rzeczywiście tak było, to 'typ 40 kg' nie miałby najmniejszej potrzeby pokonywania 'typa 80 kg ćwiczącego jakąś sztukę walki'. Bo ludzie inteligentni nie walczą na piąchy.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2009, 23:25   #163
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Powiedz mi jak typ 40kg ma pokonać typa 80kg ćwiczącego jakaś sztuke walki>
On mi Tsurugi Kachomi Ho, a ja mu nóż w nerki. Hipotetycznie, bo nie mam 40 kg i nie noszę noża. : P
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-04-2009, 23:29   #164
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel Pokaż post
On mi Tsurugi Kachomi Ho, a ja mu nóż w nerki.
"Każdy walczy jak może, my walczymy na noże" : P...

Ale ja mam tolerancyjną klase... szkołe... NIGDY nie spotkałem się z przypadkiem szydzenia czy dorzodkiewkajestsuperwania komuś za to, że jest wolniejszy czy słabiej gra w piłkę. Nosz kobietalekkichobyczajów! Europa się kłania, a my tego nie wiemy ; o...
Dark Sven jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 00:05   #165
DreamLord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 118
Domyślny

Hah u mnie nie jest aż tak źle ; d
Ofc pryszniców nie ma tak więc w szatni po wfie tak śmierdzi że aż trochę dusi (serio)
Wf wygląda tak że
- Rozgrzewka w dwójkach co jest dla mnie posranym pomysłem żebym musiał włochatego faceta dotykać po nogach albo rękach
-Siata/Noga/Kosz
-Czasem zdarzy się że mam "lekkoatletykę" czyli stawanie na rękach, gwiazdy jakieś bieganie czy rzut czymś tam

Wfy ogólnie ujdą w tłoku ale wf na 2 lekcji jest nie zbyt fajny :/
Żaden ze mnie sportowiec bo ani trochę nie chce mi się biegać czy coś ale trzeba być konkret kalęka żeby nie zrobić stawania an rękach czy coś :/
Ja ważąc 90+ potrafię sobie spokojnie ustać na rękach (ofc z bieganiem jest już gorzej xD)

Ale na wf'ach przydało by się coś takiego jak ping pong czy nawet szachy ;/
Ogólnie raczej wole zabawy umysłowe albo takie które wymagają minimalnego wkładu fizycznego

Gry zespołowe też są głupim pomysłem bo jak nie lubię grać to po jaką cholerę facet od wf'u mnie zmusza do tego żebym grał w nogę ? :/

Czy reasumując wf jest potrzebny ale w zmienionej formie
DreamLord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 00:20   #166
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Powiedz mi jak typ 40kg ma pokonać typa 80kg ćwiczącego jakaś sztuke walki>
Jak to jak... mądrością życiowo-teoretyczną i intelektem.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 00:41   #167
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Mówisz, że siła może iść wraz z intelektem, ale gdyby rzeczywiście tak było, to 'typ 40 kg' nie miałby najmniejszej potrzeby pokonywania 'typa 80 kg ćwiczącego jakąś sztukę walki'. Bo ludzie inteligentni nie walczą na piąchy.
Chodzi mi o to, ze sila nie zawsze idzie wraz z inteligencja (elo dresy). I w przypadku 'dawaj kur*a komórke' lepiej miec ten 80kg i coś cwiczyc, niz wyjechac ze wzorem na siłę i mieć obitą mordę.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 00:47   #168
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DreamLord Pokaż post
Ale na wf'ach przydało by się coś takiego jak ping pong czy nawet szachy ;/

Gry zespołowe też są głupim pomysłem bo jak nie lubię grać to po jaką cholerę facet od wf'u mnie zmusza do tego żebym grał w nogę ? :/
W szachach PRAWIE nie ruszasz swojego ciała, a wf jest właśnie od tego, żebyś nie był zapierdziałym pierdziadłem na fotelu. Szachy na wf'ie.. Może jeszcze połóżmy się na łące i patrzmy w niebo.

A jak ja nie lubie polskiego/matmy/historii to po jaką cholerę państwo mnie zmusza żebym się tego uczył?!

Naprawdę.. Czasem warto pomyśleć zanim się coś powie.
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )

Ostatnio edytowany przez Cacuss - 12-04-2009 o 00:50.
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 00:54   #169
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Chodzi mi o to, ze sila nie zawsze idzie wraz z inteligencja (elo dresy). I w przypadku 'dawaj kur*a komórke' lepiej miec ten 80kg i coś cwiczyc, niz wyjechac ze wzorem na siłę i mieć obitą mordę.
Dres w pojedynkę nie podejdzie. W pięciu krzyknie 'o, brudas, długie włosy'. W dziesięciu 'wyskakuj z komórki, ch*ju'. Ale jak będzie ich 10, to możesz ważyć 200 kg i ćwiczyć sumo - nie pomoże.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cacuss Pokaż post
A jak ja nie lubie polskiego/matmy/historii to po jaką cholerę państwo mnie zmusza żebym się tego uczył?!

Naprawdę.. Czasem warto pomyśleć zanim się coś powie.
Czemu? Ja nie widzę potrzeby nauki polskiego na poziomie ponadgimnazjalnym (bo wcześniej jest jeszcze coś takiego, jak gramatyka i nauka tego jest jak najbardziej potrzebna). Latający ch*j mnie obchodzą polscy 'wieszcze narodowi', a patriotyzm, romantyzm, werteryzm, mesjanizm i makiawelizm to już ch*j z plecakiem odrzutowym. A siedzieć na tych lekcjach - do tego z polonistką-idiotką - muszę. Moim zdaniem - nie powinno być takiego przymusu (inb4 'rzuć szkołę').

Analogicznie, potrafię zrozumieć, że ktoś nie chce się uczyć matmy - jego sprawa (różnica jest taka, że on będzie głupi, a ja będę jedynie ignorantem literackim). Nic mi to nie przeszkadza.

Ale co do szachów na WF w 100% zgadzam się z Cacuss'em. Ten przedmiot nazywa się 'wychowanie fizyczne' a nie 'sport'. Szachy z fizycznością nic wspólnego nie mają.
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.

Ostatnio edytowany przez Lasooch - 12-04-2009 o 00:57.
Lasooch jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 02:11   #170
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Dres w pojedynkę nie podejdzie. W pięciu krzyknie 'o, brudas, długie włosy'. W dziesięciu 'wyskakuj z komórki, ch*ju'. Ale jak będzie ich 10, to możesz ważyć 200 kg i ćwiczyć sumo - nie pomoże.
A to nie wiem.. u mnie mozna spotkac inna ich odmiane(tru dresY? xd)
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 02:39   #171
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Mimo, że 'wyrośliśmy z czasów kamienia łupanego', to uważasz, że bez jakiejkolwiek tężyzny fizycznej sobie poradzisz?
Idziesz ulicą:
- Dawaj kuwa telefon!
- Hm, zważając na to że jesteś silniejszy i szybszy a X alfa minus Z gamma, jest równe cosinusowi Y, daje mi to 0 szans na ucieczkę. Łap moją Nokie i dobrej zabawy.

Brawo.
No bravo, takiego podejscia do zycia rodem z filmow ze Shwarzenegerem in innymi Stallone'ami to trzeba gratulowac.
Jak cie banda karkow prosi o komorke to im dajesz komorke. Tylko debil probowalby sie bic, ryzykujac since, krwotoki, polaname kosci czy nawet smierc jak sie okaze ze maja bron biala czy palna. Warto dac se obic morde dla tech kilkuset zl? Ryzykujac zycie i zdrowie. Masz racje, taki 100kg byk o szerokosci dwuskrzydlych drzwi byl w tamtych dawnych czasach najbardziej zdolny do poradzenia sobie, ale teraz i miesnie o wadze 200kg by ci nie pomogly przeciwko huderlakowi ze spluwa. W jakich realiach zyjecie ludzie.

Wysilek fizyczny jest konieczny do prawidlowego rozwoju i zdrowego zycia. Ci co mysla ze jak maja 5 z matmy to nie musza sie fizycznie rozwijac to kolejne polmozgi. Bo taki co ma 6 z matmy to dopiero umie myslec, i wie co jest dla niego dobre.

Co do wyzszosci gier zespolowych sie nie wypowiem, bo za duzo by tu komentowac. Powiem tylko ze predyspozycje to pracy w grupie maja glownie podloze genetyczne. Natomiast sporty zespolowe nie rozwina cie w zaden sposob jezeli twoj zespol to idioci. Wiec nie widze tu argumentu.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 03:35   #172
Snopeczek
Użytkownik Forum
 
Snopeczek's Avatar
 
Data dołączenia: 30 09 2006
Lokacja: Eudezet

Posty: 515
Snopeczek ma numer GG 3120165
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
Jak cie banda karkow prosi o komorke to im dajesz komorke. Tylko debil probowalby sie bic, ryzykujac since, krwotoki, polaname kosci czy nawet smierc jak sie okaze ze maja bron biala czy palna. Warto dac se obic morde dla tech kilkuset zl? Ryzykujac zycie i zdrowie. Masz racje, taki 100kg byk o szerokosci dwuskrzydlych drzwi byl w tamtych dawnych czasach najbardziej zdolny do poradzenia sobie, ale teraz i miesnie o wadze 200kg by ci nie pomogly przeciwko huderlakowi ze spluwa. W jakich realiach zyjecie ludzie.
jestem debilem.
__________________
signed.



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Dr. Snopeczek i Dr. Gonzo polecają tanią wódkę - otwiera punkty widzenia, i stwarza nowe drogi w życiu.

Ostatnio edytowany przez Snopeczek - 12-04-2009 o 03:37.
Snopeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 08:10   #173
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Ale co do szachów na WF w 100% zgadzam się z Cacuss'em. Ten przedmiot nazywa się 'wychowanie fizyczne' a nie 'sport'. Szachy z fizycznością nic wspólnego nie mają.
Ze sportem też raczej nie bardzo. ;d
Widzę, że temat o wychowaniu fizycznym zamienił się w temat o jego praktyczności w konfrontacji z ludzi w strojach sportowych.
Snopeczek, to ilu dresom dajesz radę? Bo ja przy czterech wymiękam.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 08:23   #174
DreamLord
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 04 2007

Posty: 118
Domyślny

Lol to właśnie tylko debil oddał by komuś fona albo hajs ; d
Jak jest mało to próbować skołować szybko jakąś metalową rurkę lać ich do nieprzytomności i uciekać ;p
Ofc trzeba mieć farta żeby dresy to były tylko takie co straszą wyglądem bo inaczej może być źle
Albo jak ktoś jest szybki to spieprzać gdzie się da
DreamLord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 09:51   #175
Lechista
Użytkownik Forum
 
Lechista's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 1,348
Stan: Na Emeryturze
Poziom: Wi
Skille: Ndsurfi
Poziom mag.: ng
Domyślny

@Up
Tak żeby cię zabili? Nie pamiętasz przypadku w Holandi/Irlandi jak polacy zabili chłopaka bo nie chciał im oddać mp3? O.o Warto ginąc za takie gówno ?
__________________
Ukryty tekst:
Nie młgoem urzyiweć, że mgoę zumierzoć to co wśłaine cztyam. Foennmnelaa moc lgudzikeo ułmsyu! Włudeg bdaań ppodzrzeynorwach na Usrniweciytee Cmabrigde, nie ma zinnaczea w jekaij keolśjcnoi lteriy unomcziesze są w swiłoe, jyeinde iottnse jset, aby piszwera i onisatta lteria błyy na wyśłaiwcm miscjeu. Rtszea mżoe być caicikłowie pnarzeszmiea, a i tak jset się w sintae pyrzatczeć tsket bez pmelrobu.

Korzystaj z opcji Szukaj!!!
Wkurzyłem cię, a może mnie kochasz? ?Jeśli tak to wstaw mi notkę xD
Lechista jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 10:31   #176
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Dres w pojedynkę nie podejdzie. W pięciu krzyknie 'o, brudas, długie włosy'. W dziesięciu 'wyskakuj z komórki, ch*ju'. Ale jak będzie ich 10, to możesz ważyć 200 kg i ćwiczyć sumo - nie pomoże.
Oj zdziwilbys sie, dresy zazwyczaj uwazaja metali za najgorsze cioty, wiec nawet pojedynczo moga podejsc. Oczywiscie jesli ofiara ma powiedzmy 180 i jest chuda, jesli jest to metal 2x2 to w 5 nie podejda xD

Ostatnio edytowany przez Exodus - 12-04-2009 o 10:38.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 10:33   #177
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lasooch Pokaż post
Mówisz, że siła może iść wraz z intelektem, ale gdyby rzeczywiście tak było, to 'typ 40 kg' nie miałby najmniejszej potrzeby pokonywania 'typa 80 kg ćwiczącego jakąś sztukę walki'. Bo ludzie inteligentni nie walczą na piąchy.
- Oddawaj komórkę, bo ci $@#$!
- Nie. (...)
- Ok. Przekonałeś mnie.
Tiaa, ehem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Chodzi mi o to, ze sila nie zawsze idzie wraz z inteligencja (elo dresy). I w przypadku 'dawaj kur*a komórke' lepiej miec ten 80kg i coś cwiczyc, niz wyjechac ze wzorem na siłę i mieć obitą mordę.
Znacie prawo dresa? Ciało wprawione w ruch powinno spierd#lać.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 10:36   #178
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cacuss Pokaż post
W szachach PRAWIE nie ruszasz swojego ciała, a wf jest właśnie od tego, żebyś nie był zapierdziałym pierdziadłem na fotelu. Szachy na wf'ie.. Może jeszcze połóżmy się na łące i patrzmy w niebo.
Ja tam przebiegłam parę set metrów, celując hetmanem w palanta, który pstryknął mi w tył zegara, by szybciej spadł kończący mi się czas.

Poza tym, takie 7 rund turniejowych wyzwalają w człowieku więcej agresji, niż jakakolwiek inna gra. Szczególnie, gdy się przegra przez czas/głupotę/3 błędy. W każdym sporcie najważniejsza jest motywacja. Ja po takim 'treningu' jestem w stanie pobiec sprintem do Tesco po Nutellę i z powrotem. Tak więc jeszcze raz - motywacja. Chociaż nie wiem, czy akurat w tym przypadku nie jest nią Nutella. : )
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 11:31   #179
Rethfing on Aldora
Użytkownik Forum
 
Rethfing on Aldora's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2005
Lokacja: Knurów
Wiek: 33

Posty: 825
Rethfing on Aldora ma numer GG 2007389 Send a message via Skype™ to Rethfing on Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DreamLord Pokaż post
Jak jest mało to próbować skołować szybko jakąś metalową rurkę lać ich do nieprzytomności i uciekać ;p
Bo jak wiadomo na każdym chodniku walają się metalowe rurki i inne twarde przedmioty, którymi można na*******ać dresów.

Jak ktoś nie jest bandytą i nie włącza mu sie agresor w stanie zagrożenia to nigdy sobie nie poradzi z dresami. Albo sam jesteś dres, albo coś cwiczysz i wtedy sie lejesz. Inaczej nogi za pas i w las.
Rethfing on Aldora jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2009, 11:59   #180
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rethfing on Aldora Pokaż post
Bo jak wiadomo na każdym chodniku walają się metalowe rurki i inne twarde przedmioty, którymi można na*******ać dresów.
nom, oprocz tego czasem mozna znalesc ammo do shotguna, rocker launchera, czerwona zbroje i buff na niewidzialnosc.

Cytuj:
A jak ja nie lubie polskiego/matmy/historii to po jaką cholerę państwo mnie zmusza żebym się tego uczył?!
odwroc sytuacje o 180 stopni i zapytaj: czego bys sie uczyl gdyby panstwo nie zmuszalo cie do niczego ? bo spodziewam sie, ze 80% programu nauczania bys wyrzucil bo cie nie interesuje.

Prawda jest taka, ze wartosc podstawowej edukacji w szerokim zakresie docenia sie dopiero na poziomie studiow ( ktore same w sobie sa juz stosunkowo waska specjalizacja ). Dopiero po zakonczeniu szkoly sredniej wiesz tak naprawde ile z tych "bezuzytecznych" przedmiotow zaprocentowalo praktyczna wiedza w zyciu.
__________________

Ostatnio edytowany przez Vil - 12-04-2009 o 12:05.
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:14.


Powered by vBulletin 3