Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2008, 13:26   #281
ciuciu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Fajny pomysl z lootem lecz...

Daje Tibii jeszcze 2-3 lata i bedzie WoW 2D...
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2008, 13:29   #282
Shamaal
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 30 11 2008
Lokacja: Moskwa

Posty: 8
Stan: Na Emeryturze
Imię: Shamaal
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Soviet Army
Świat: Furora
Poziom: 29
Poziom mag.: 31
Shamaal ma numer GG 13154109
Domyślny Szczera racja

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hobler Pokaż post
Nie no,wszystko fajnie,ale za duzu pakuja w rycow/palkow!

Kiedy ostatnio dodali cos NAPRAWDE uzytecznego dla sorca? Chyba przy 7.8.OD tego czasu zostawili magow samym sobie.No prosze was.Dmg z sd mnie przeraza.Wyciagam pod 400 pvm,na 104 lvlu z 63 mlvlem.A o pvp nie wspomne.Pozatym kwestia botow.Ryc jest w stanie byc w 100% wybocony,a sorc juz nie.

Mam nadzieje,ze cos zrobia z tym wszystkim :/
RACJA RACJA I JESZCZE RAZ RACJA
Shamaal jest offline  
stary 10-12-2008, 14:55   #283
Vatur260294
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2008
Lokacja: POLSKA

Posty: 3
Stan: Zbanowany
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Poziom: 25
Poziom mag.: 21
Domyślny

Nie powinni dodawać więcej czarów tylko najwyżej potki dla knighta od 100 bo to jest poziom o jakim marzy każdy gracz, to by byla dodatkowa motywacja (powinny dodawać 900hp~) a potki ultimate (od 130+) powinny dodawać 1200hp~ !!!

KTO JEST ZA MNĄ NIECH NAPISZE
Vatur260294 jest offline  
stary 10-12-2008, 15:39   #284
Qmor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 11 08 2007
Lokacja: Radlin

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ;]
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 42
Skille: 75/57
Poziom mag.: 15
Domyślny

Potki dawać po 1200 hp? Ty popierdolony jakis jestes?
Leczyc sie mozna 2x na turę co daje 2400hp na turę. Knight na 130 poziomie ma +/- 1800hp... To po jakiego huja ma dawac po 2500? Óżywaj musgó koleszko.
Ale jebac to i tak UHy były najlepsze, a nie jakies potiony jebane...


... A i te buffki... żal.pl po prostu. Wild Growth w runie? Buahauhahuaa? Cipy dają czadu, a Tibia jest coraz bardziej zjebana. Jeszcze Druidowi dają pewnie SDka ale walacego od lodu po 1000 na 50lv i 50mlv... Druid ma leczyc, a nie kurwa jakis dziad bojowy loool...
Teraz Sorcerer jest minimalnie lepszy od druida bo spelle spalają mniej many i to wszystko.
To z podwajaniem skilla shielda to tez jakis slaby zart... Jest jak ktoś tam już wspominał... Ma knight 100 skill i co? Podwaja se do 200 i pall walac z Assassinki mu wali po 20... I te utani dla knighta looool... Pewnie bdzie szybszy nic sorc na granie ;p. Z reszta huuj jebać i tyle. Pewnie bana dostane za tego posta ale huj w dupsko i pierdole to. W*****ony jestem jak huj!!!!

Ostatnio edytowany przez Qmor - 10-12-2008 o 15:46.
Qmor jest offline  
stary 10-12-2008, 15:52   #285
Naud
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 04 2008

Posty: 22
Imię: Naud Tiron
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera
Poziom: 66
Skille: 77/76
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciuciu Pokaż post
Fajny pomysl z lootem lecz...

Daje Tibii jeszcze 2-3 lata i bedzie WoW 2D...
Może i tibia kiedyś będzie podobna do WoWa ale proszę was nie porównujcie wszystkiego do tej gry bo ona też wiele pomysłów ma wziętych z innych gier;/
Czy wy myślicie że gry mmorpg to tylko WoW i tibia?
zajrzyjcie sobie na tą str i zobaczcie ile jest gier tego typu http://www.mmorpg.com/
To jest niemalże nie możliwe odkryć coś nowego spośród tylu gier. A wiadomo że każdemu twórcy zależy na jak największej grywalności (bo co za tym idzie i oni mają więcej kasy) i chętnie korzystają z pomysłów konkurencji....
__________________
Only Honera & Mystic Heroes
Naud jest offline  
stary 10-12-2008, 15:58   #286
baltazar165
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2008
Lokacja: Oln

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: LUNARA
Poziom: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevo123 Pokaż post
"pomorze ci uciec z opresji" ? chyba pomoże

Nie podoba mi się , że dodadzą runki dla paladynów... Wkurzyło mnie to nieźle.
paladyni i tak maja malo czarow

Update spoko nie ma co narzekac
baltazar165 jest offline  
stary 10-12-2008, 16:01   #287
baltazar165
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 12 2008
Lokacja: Oln

Posty: 3
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Świat: LUNARA
Poziom: 20
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatur260294 Pokaż post
Nie powinni dodawać więcej czarów tylko najwyżej potki dla knighta od 100 bo to jest poziom o jakim marzy każdy gracz, to by byla dodatkowa motywacja (powinny dodawać 900hp~) a potki ultimate (od 130+) powinny dodawać 1200hp~ !!!
Ty chyba z duzo grasz na ots
baltazar165 jest offline  
stary 10-12-2008, 17:52   #288
kruk111
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ciuciu Pokaż post
Fajny pomysl z lootem lecz...

Daje Tibii jeszcze 2-3 lata i bedzie WoW 2D...

no nawet nazwy podobne, zaczolem grac w tibie przez jej oryginalnosc, ale teraz widze ze wow, w ktorego skonczylem juz grac opanowal takze tibie Niepotrzebne nowe czary.

PS. runka dla palka - fajnie
 
stary 16-12-2008, 16:33   #289
Majsterek.
Użytkownik forum
 
Majsterek.'s Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2008

Posty: 51
Domyślny

W sumie to do party spellow to ja nic nie mam, na pvp w innych grach tego typu rzeczy są jak chleb na sniadanie.

Jednak jak tak dalej Cipsoft będzie kopiował pomysły z innych gier to zaraz będziecie jeździć na koniach czy latać na smokach itp... tyle ze w 2d to będzie kijowo z lekka wyglądało
Majsterek. jest offline  
stary 22-12-2008, 04:10   #290
Biberveld
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Boże co się tutaj dzieje....

Ludzie wam to by za przeproszeniem d...y masłęm smarować i by źle było,
czytając te niektóre wypociny to aż mnie skręcało,
co za IDIOCI (bo inaczej nie da się określić takich ludzi) porównują tibie do WoW'a, przepraszam ale kr....a to jak byście powiedzieli że Fiat ściągną z Ferrari bo samochody Fiata też napędza SILNIK, ludzie czy wy w ogóle wiecie co to znaczy RPG i czym to się cechuje????

Grał ktoś kiedyś w gre planszową.... tak tak planszową Magia i Miecz, tam miałeś postać namalowaną na karteczce i ruszałeś się o ilość pól wyrzuconych na kostce, i już w tamtej grze było cośtakiego jak "buff", możecie nazywać to jak chcecie ale to po prostu czasowe ulepszenie postaci, i to było, jest i powinno być w każdej grze RPG już nie mówie że MMORPG, a to że CipSoft troche się ociąga to cóż......

Faktycznie powinno być coś takiego już dawno, w ogóle to powinny być buffy dla każdej profesji i to nie tylko w party.

I proszę was już przestańcie tak gadać bo tylko się ośmieszacie w oczach każdego kto ma jakiekolwiek pojęcie i RPG'ach,

Co do up'a- ogólnie fajny, Party Chat wręc rewelacja, tylko na npvp będzie tylko denerwował, bo nawet jak ci ktoś uskubie powiedzmy na jakiś demonach albo coś, to fakt nie pojdziesz z nim więcej ale co mu zrobisz...... nic.

Buffy, już chyba wystarczająco na ten temat napisałem, szkoda tylko że tak mało ich....

Co do nowych czarów, to już to ktoś powiedział, znów pokżywdzony sorc, mogliby cokolwiek dać, a tu nic....


Ogółnie Up jak to Up nie pierwszy i nie ostatni, mam tylko nadzieje, że kiedyś doczekam Up'a z prawdziwego zdażenia, po którym będzie można powiedzieć "postarali się chłopaki", a póki co trzeba się cieszyć tym co dali.

PS. Nic nie będzie taki jak było kiedyś, wiadomo, każdy kto zna już tibie jakiś czas odczówa sentyment do tego jaka była wcześniej.......

PS2. Sorry że tak długo, mam nadzieje że nikogo nie obraźiłem

Pozdrawiam
 
stary 26-12-2008, 19:42   #291
Fejun
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 02 2007
Lokacja: Torun

Posty: 14
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Gildia: Opetani
Świat: Guardia
Poziom: 44
Skille: 76/77
Poziom mag.: 5
Fejun ma numer GG 4746148
Domyślny xd

Ogolnie fajnie, najlepszy ten czar dla kiny ^^
Fejun jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:46.


Powered by vBulletin 3