Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 15-11-2008, 11:48   #101
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Nikt z was tego nie testował ani nie widział na żywe oczy więc po co te komentarze "Znowu coś zwalili !!!onenoene!111oen"
popieram. Radzę wam poczekać do publicznego ts-a, bądź przynajmniej do reszty zapowiedzi, bo nie wiadomo co mogą ze soba przynieść ; d.
@co do narzekań ms-ów. poczekajcie do końca zapowiedzi, potem narzekajcie. To, że Cip nie przyniósł wam nic nowego w postaci nowych czarów nie znaczy, że nie doda jakiś wyjątkowo wam pożytecznych potworów/uzbrojenia. Jednym słowem, relax.
neopostman jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-11-2008, 11:59   #102
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
@co do narzekań ms-ów. poczekajcie do końca zapowiedzi, potem narzekajcie. To, że Cip nie przyniósł wam nic nowego w postaci nowych czarów nie znaczy, że nie doda jakiś wyjątkowo wam pożytecznych potworów/uzbrojenia. Jednym słowem, relax.

Tak jakby oni czegokolwiek jeszcze potrzebowali...........
Kojotes jest offline  
stary 15-11-2008, 12:12   #103
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Oprocz wydajnych, zwracajacych sie huntow, to nic.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  
stary 15-11-2008, 12:28   #104
smietek
Użytkownik Forum
 
smietek's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2007
Wiek: 31

Posty: 118
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Glibnes
Profesja: Knight
Świat: Astera
Poziom: 106
Skille: 91/90
Poziom mag.: 7
Domyślny

Ogólnie to z tymi czarami i party jest jakoś postarali...

A propos czarów: ten czar dla pala, który zwiększa damage nie zmniejsza częstotliwości tylko prędkość biegania postaci.
smietek jest offline  
stary 15-11-2008, 12:29   #105
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Tak, tylko ze te wszystkie gry ktore wymieniles sa blizzarda
Taaaa, wszystkie! Przecież to nie NCSoft pracuje przy Lineage2, tylko Blizzard!

@topic

Nie wiem, dlaczego narzekacie... Dlatego, że Tibia się rozwija? Wolicie stare czasy, gdy opcji było na prawdę mało? Uważam, że ostatnio bardzo urozmaicili Tibię, co sprawiło, że teraz chętniej się w nią gra. Fakt, że czasem przeginają z balansem profesji, ale to tylko to... Tak na prawdę Tibia byłaby o niebo lepsza, gdyby nie było botterów. Btw - mag nic nie dostał? A co z party buff'em magic level up? ... W prawdzie paladyn teraz jest trochę podkoxany (knight z resztą też), ale pewnie na te wszystkie czary będzie niezły exhausted, a siła nie będzie aż tak "drastycznie" zwiększona. Poza tym wszystko ma swoje plusy jak i minusy (oprócz party buff'ów - ale to zrozumiałe). Czar na atak zmniejsza knightowi defensywę, a paladynowi szybkość chodzenia, siłę albo możliwości lecznicze, spada też obrona. Swift Foot - nie można atakować. Protector knighta - spada shielding. Wyluzyjcie... Poza tym te kilka sekund to wcale nie jest dużo. Jeszcze nic nie widzieliście a już narzekacie! Poczekajcie na test server, a przede wszystkim na resztę teaserów. Imo uważam, że będzie to super update. Chyba znowu zacznę grać ;>
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 15-11-2008 o 12:34.
LookamZzaRogu jest offline  
stary 15-11-2008, 12:37   #106
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Nie wiem, dlaczego narzekacie... Dlatego, że Tibia się rozwija?
Pozwolę sobie zacytować mój poprzedni post ze wcześniejszej strony:

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Ponieważ mały smyk, który dostanie w łapy pacca + masę urozmaiceń dla dzieci (nie będę wymieniał), będzie klaskał uszami i namawiał innych swoich koleguf do kupna Premki. Na chwilę obecną zdanie Marcinka Dragona wielkiego krula Tibji liczy się bardziej, ponieważ taki gracz nie myśli. Gracz myślący (np. Cachero, Taifun) jest co najwyżej utrapieniem - "zadaje zbędne pytania" i narzeka. Za zbanowanie go za nic, potrafi napluć Cipom w twarz, zniechęcając młodszych graczy do tej gry. Całe to przedsięwzięcie jest nastawione na tą pierwszą grupę, która z biegiem czasu, staje się coraz większym i bardziej liczebnym dostawcą kasy. Pół biedy, że dzieci wydają swoje ostatnie pieniądze na Premium Account - Rośnie pokolenie bladych i grubych nerdów, które zamiast zabrać się do nauki, albo wyjść na dwór, siedzą całymi dniami i opalają Tibijskim słońcem swoje kaprawe ryje. Innymi słowy, Cipsoft wyniuchał na dziatwie dobry biznes .
3/4 tych pierdół, jest robiona pod gówniarzernię, na czym najprawdopodobniej stracą doświadczeni gracze. Uważam, że lepiej dmuchać na zimne...
Xr3 jest offline  
stary 15-11-2008, 12:39   #107
Piio
Użytkownik Forum
 
Piio's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2005
Lokacja: Dalaran

Posty: 237
Stan: Na Emeryturze
Gildia: -----
Domyślny

Hehe.
Party - fajnie.
Reszta - witamy w wowtibia

Buffy, i te nowe czary, wszystko z wowa. Charge - typowy skill warriora i feral druida w wowie, który polega dosłownie na tym samym co tu wypisali.

Nic tylko pogratulować zrzynania od innych.

Cip, gratuluję wam nowych opcji w party w końcu coś wymyśliliście od siebie, choć w wowie też wszyscy widzą w raidzie czy party .
Natomiast kompletnym brakiem kreatywności wykazaliście się dosłownie kopiując czary i buffy z innych gier.
__________________
Master Dysan [246]: Matka mi nie chce powiedziec kiedy mam urodziny -.-'
Piio jest offline  
stary 15-11-2008, 12:40   #108
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Oprocz wydajnych, zwracajacych sie huntow, to nic.
To już zależy od gracza. Wydajny i zwracający się hunt można przeprowadzić każdą profesją, ale 'nie każdym graczem'.
Kojotes jest offline  
stary 15-11-2008, 12:53   #109
MalutkiDrut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 12 2007
Lokacja: Częstochowa :)

Posty: 263
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Morgana
Domyślny

Cipsoft psuje ta gre z kazdym updatem. Kiedys Tibia byla zupelnie inna... Lepsza.
Pozdrawiam Starych Graczy
MalutkiDrut jest offline  
stary 15-11-2008, 13:09   #110
Maxiv
Użytkownik Forum
 
Maxiv's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2006

Posty: 108
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Rozumiem, ze teraz jest jakas moda na "WoW > Tibia"
To, ze daja buffy to chyba normalne co nie? lol
A nawet jak z WoWa sciagneli to co z tego? Mogli sciagnac z Metin2, tam to jest od cholery buffow i w miare fajnych, ale tego nie zrobili. Macie z tym problem to sobie do nich piszcie <lol2>
I przestancie juz pieprzyc, ze tibia to jeszcze troche i bedzie ots, a co byscie chcieli, zeby tibia stala w miejscu? To jest chyba logiczne, ze gdyby byla ta wasza tibia 7.4 i stala w miejscu, nic by w niej nie ulepszali to by ten licznik na tibia.com zmienil sie do chyba max 500 osob
Jeden chce zeby ms byl rox, drugi chce ek, a trzeci rp (w sumie ten to juz jest no ale kij tam xd) i skad CipSoft ma niby wiedziec co kazdy z was chce? On robi po swojemu i ma gdzies to co o tym myslicie
Zalozylbym sie chyba nawet o 10mln zl, ze gdyby jedno z was zarzadzalo CipSoftem to byscie jeszcze bardziej ta gre zjebali ;f
W ogole to nie wiem po co te zbedne komentarze (w tym moj rowniez, zastanawiam sie po co w ogole wam cokolwiek probuje uswiadomic skoro i tak z 80% was ma to gdzies i bedzie spamowac dalej xd), i tak bedziecie grac i tak, chyba ze lubicie tak pieprzyc bez sensu xd
No ale to juz wasz problem, ja tam kazdy update odbieram pozytywnie (tak mi sie zdaje przynajmniej xd)
Maxiv jest offline  
stary 15-11-2008, 13:21   #111
Envim
Użytkownik Forum
 
Envim's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Lokacja: z zadópia xD

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sir Envim
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 220
Poziom mag.: 81
Domyślny

jak juz pisalem w jakims tematcie o tym ale teraz napisze krócej:
JAKA BY TIBIA NIE BYŁA ZAWSZE BEDZIE NARZEKANIE ZE MOGLA BYC STARA/NOWA/DAWNIEJSZA/BEZTEGO i tego... gry nigdy nie beda akceptowane przez 100% ludzi na swiecie... kazdy ma inny gust i zdanie narazie to tyle dziekuje..
__________________
Przyjaciołom Sie UFO
Envim jest offline  
stary 15-11-2008, 13:30   #112
Diegoholikus
Użytkownik Forum
 
Diegoholikus's Avatar
 
Data dołączenia: 16 08 2007
Lokacja: Płock
Wiek: 33

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Imię: ----
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxiv Pokaż post
Rozumiem, ze teraz jest jakas moda na "WoW > Tibia"
To, ze daja buffy to chyba normalne co nie? lol
A nawet jak z WoWa sciagneli to co z tego? Mogli sciagnac z Metin2, tam to jest od cholery buffow i w miare fajnych, ale tego nie zrobili. Macie z tym problem to sobie do nich piszcie <lol2>
I przestancie juz pieprzyc, ze tibia to jeszcze troche i bedzie ots, a co byscie chcieli, zeby tibia stala w miejscu? To jest chyba logiczne, ze gdyby byla ta wasza tibia 7.4 i stala w miejscu, nic by w niej nie ulepszali to by ten licznik na tibia.com zmienil sie do chyba max 500 osob
Jeden chce zeby ms byl rox, drugi chce ek, a trzeci rp (w sumie ten to juz jest no ale kij tam xd) i skad CipSoft ma niby wiedziec co kazdy z was chce? On robi po swojemu i ma gdzies to co o tym myslicie
Zalozylbym sie chyba nawet o 10mln zl, ze gdyby jedno z was zarzadzalo CipSoftem to byscie jeszcze bardziej ta gre zjebali ;f
W ogole to nie wiem po co te zbedne komentarze (w tym moj rowniez, zastanawiam sie po co w ogole wam cokolwiek probuje uswiadomic skoro i tak z 80% was ma to gdzies i bedzie spamowac dalej xd), i tak bedziecie grac i tak, chyba ze lubicie tak pieprzyc bez sensu xd
No ale to juz wasz problem, ja tam kazdy update odbieram pozytywnie (tak mi sie zdaje przynajmniej xd)

Ziomek masz rację oni się "TROCHĘ" opierają na WoW'e jak ktoś grał lub gra w WoW'a zauważył, że te czary które uzyska Knight są identyczne w nazwie i w właściwościach jak przy warriorze w WoW'e. A te nowe miasto co teraz ma być w 90% przypomina mi Shattrath City w Terrokar Forest na Outlandzie. Jestem ciekawy co będzie dalej pkt. honor za zabijanie xD czy jazda na mountach xD.
__________________
Kocham Dzieci
14:03 Matadore Hard core [121]: i [***] ze mam 13 lat
14:03 Matadore Hard core [121]: ?
14:03 Matadore Hard core [121]: mam wiekszy lvl od ciebie
14:03 Matadore Hard core [121]: zal.pl
14:04 Diegoholikus [121]: wiekszy?
14:04 Matadore Hard core [121]: ta?
Diegoholikus jest offline  
stary 15-11-2008, 13:47   #113
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
dupne, dno, dupa, kał, sraka, wszy, roztocza, papiero... znaczy papierzaki, zrzynka, rżnięcie (pozdrawiam fanów Redtube), policja. DNO DNO DNO! tibia schodzi na psy, nie jest juz ta sama fajna gierka w ktorej moznabylo postac, pogadac czy porobic rozne inne rzeczy niz tylko expienie i pro elo hunty szkoda...
krew mnie zalewa jak czytam taki komentarz... powiedz mi, co ma cipsoft zrobić aby ci się chciało postać i pogadać z qmplem? ma zmniejszyć ilość expowisk, żeby były bardziej zapchane? Wtedy byś siedział w depo... jest to ta sama gierka, tyle że tobie się chce cały czas expić tylko. Pamietaj że to tylko i wyłącznie ty decydujesz co robisz, czy rozwiązujesz questy samodzielnie czy ze spoilem, czy przy huncie używasz bota czy nie, czy chcesz być klimatycznym czy nie...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 15-11-2008, 13:59   #114
Korule
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 11 2008
Lokacja: Toruń

Posty: 21
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Fenomen
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Furora
Poziom: 147
Poziom mag.: 82
Domyślny

Mi sie ten update bedzie podobał. Osobiście nie zdziwiło mnie to że ulepszyli knighta, ale palka? to przesada, pallek w tej chwili to chyba najlepsza profesja assasinki wymiataja, a ci jeszcze chca go ulepszac :/
Korule jest offline  
stary 15-11-2008, 14:01   #115
Smecta
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Jedyną dobrą rzeczą będą te informacje o locie i czary dla kina
dzieki czarowi zwększającemu shielding będzie mógł łatwiej bloczyć silniejsze monstery xD Według mnie ciekawie się zapowiada ... Teraz trzeba czakać na następne newsy
 
stary 15-11-2008, 14:19   #116
Redrio
Użytkownik Forum
 
Redrio's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2008
Lokacja: M-ce

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Lord Dymcu
Profesja: Paladin
Gildia: Invision
Świat: Candia
Poziom: 50
Skille: 81/69
Poziom mag.: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Korule Pokaż post
Mi sie ten update bedzie podobał. Osobiście nie zdziwiło mnie to że ulepszyli knighta, ale palka? to przesada, pallek w tej chwili to chyba najlepsza profesja assasinki wymiataja, a ci jeszcze chca go ulepszac :/
Tylko, że za assasinki nie zwraca się zawsze + pall nie ma praktycznie capa bo nosi amunicje co balansuje go na tle innych profesji...
__________________
Redrio jest offline  
stary 15-11-2008, 14:22   #117
Prostynick
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2008

Posty: 101
Domyślny

A w tibii 10 każdy będzie posiadał pozycję gejamastera i już nie będzie lagów z racji iż 85% nie będzie grała z powodu bana chyba, że sami swoimi gmami się odbanują.

Szkoda, że nie dodali wazeliny w sklepach bo ciężko mi się wchodzi w Benjamina z Thais
Prostynick jest offline  
stary 15-11-2008, 14:49   #118
Tellepizza
Użytkownik Forum
 
Tellepizza's Avatar
 
Data dołączenia: 23 06 2005

Posty: 19
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
W odpowiedniej ankiecie ponad 70% z was podkreśliło, że ich ulubioną formą zdobywania punktów doświadczenia jest expienie zespołowe. Wprowadziliśmy pewną zmianę odnośnie dzielenia expa. Przy potworach, które dają mniej niż 20 punktów doświadczenia ten system będzie chwilowo dezaktywowany.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cipsoft
Since over seventy percent of participating Tibia players said in a poll that they like to team up for hunts, most of you will probably be pleased to hear that we will implement a shared experience bonus if you hunt in a party. You will only profit from this bonus if the monsters you are hunting yield over twenty experience points.

Ludzie, jak się za coś bierzecie to róbcie to dobrze -_-


ŻENADA
__________________
.

Ostatnio edytowany przez Tellepizza - 15-11-2008 o 14:53.
Tellepizza jest offline  
stary 15-11-2008, 14:55   #119
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Kolejne dzieci jadace o tym ze smierdzi WoWem, bo jest party chat.
Ludzie .. palnijcie sie w ten glupi leb, co ma wspolnego party chat z wowem?
Polska zgapia z USA bo tez ma prezydenta, nie no, ja wyjezdzam ..

A nazwy czarow po prostu do tego pasuja i to sie nazywa angielski a nie ze z wowa, po prostu trudno znalezc inne krotkie i pasujace nazwy dla tego typu skilli.

Ten update bedzie fajny - koniec .
__________________

Cashtan jest offline  
stary 15-11-2008, 15:33   #120
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ametystowec Pokaż post
Tak, tylko ze te wszystkie gry ktore wymieniles sa blizzarda...
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAH Guild Wars jest Blizzarda?

BOŻE chroń ten kraj.

Topic:

Up jak zwykle dobry. Zmiany są dobre.
Erhion jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin 3