Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 06-12-2008, 23:42   #61
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Mi tam rybka moze mniej typa bedzie na demy i frosty śmigać
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-12-2008, 01:06   #62
chosen_one
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2007

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Selena
Domyślny

oj taak tibia schodzi na psy (nie obrazajac psow).. kiedy patrze na nowe pomysly cipsoftu to sobie mysle ze albo nie maja dobrych ludzi od wymyslania nowych elementow gry albo w tej kwestii juz nie da sie nic nowego wymyslec ;/
jak dla mnie laczenie fantasy z technika to jak cukierek z musztarda, ni cholery nie pasuje.. no ale dla kogos kto tylko patrzy ile mu lvl urosl to i tak nie ma znaczenia na czym bedzie expil. cipsoft ciagnie olbrzymie zyski z paccow i naprawde moglby sie bardziej postarac. swoja droga ciekawe ile czasu ta gra bedzie jeszcze istniec, to swojego rodzaju fenomen na tym rynku - grafa denna brak dzwieku a ludzie w to graja. moze wlasnie dlatego cipsoft nic nie robi ze strona wizualna gry (poza nowymi rysunkami grafik), moze wlasnie to ludzi kreci w tibii ;p ja ciagle czekam na grafe rodem z chociazby baldurs gate'a bo pomijajac juz sens tej gry to fajniej by bylo popatrzec sobie na bardziej mila dla oka grafike..
chosen_one jest offline  
stary 07-12-2008, 09:09   #63
Spirol
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Właściwie to cipsoft mógłby postarać się o zwiększenie bezlagowości Tibii, a nie wciskać kolejne elementy na siłę...

Hail Tibia!
_______________________________________
Xr3, jesteś mom idolem tekst rozwalający
 
stary 07-12-2008, 09:41   #64
Farfocel
Użytkownik Forum
 
Farfocel's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2008
Lokacja: Lbn

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Honera - Pacera
Poziom: -
Skille: -
Poziom mag.: -
Domyślny

hym jestem ciekawy kiedy będzie ta aktualizacja.. może ktoś coś wie?? ale w sumie to wolałbym upadate mojego neta, żeby się nie rozłączał bo ta neo już dobija... poexpic nie można. i jak tu explorować nowe tereny
__________________
This is the last trick :/
Farfocel jest offline  
stary 07-12-2008, 10:13   #65
[email protected]
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 11 2008

Posty: 5
Domyślny

Wolałbym update na 7.5 to były czasy.
tommi1515@wp.pl jest offline  
stary 07-12-2008, 10:18   #66
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Moim zdaniem jedne z lepszych stworów w historii updatów. Nareszcie jakieś urozmaicenie. A to, że w grze zaczynają występować powtory typu golema (wyglądającego jak robot) czy innych umarlaków to mały krok w stronę WoWa (joke ;P).

Jeśli chodzi o same potwory to update bym ocenił na 8/10.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 07-12-2008, 11:36   #67
Jackson
Użytkownik Forum
 
Jackson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 10 2008
Wiek: 41

Posty: 60
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 555
Skille: 66/66
Poziom mag.: 4
Domyślny

@up
nie wbijać trojan xd
__________________

Najlepszą obroną jest atak

11:59 Peja man [24]: daj cie mienso plis
Jackson jest offline  
stary 07-12-2008, 11:37   #68
Kubaland
Użytkownik Forum
 
Kubaland's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2006

Posty: 97
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Secura
Domyślny

Więc - mutanty chyba nie do klimatu, za dużo ich. A Ci gladiatorzy - . Reszta może być
Kubaland jest offline  
stary 07-12-2008, 11:43   #69
Kaczanthebest
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 6
Domyślny

heh zal co ta tibia robi;] w pizdz.. sie nie mieśći barany jeban.. i poco te zmutowane poworki zal? przez to wyglada jak gra stworzona rok temu ;]
Kaczanthebest jest offline  
stary 07-12-2008, 11:47   #70
Kaczanthebest
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Moim zdaniem jedne z lepszych stworów w historii updatów. Nareszcie jakieś urozmaicenie. A to, że w grze zaczynają występować powtory typu golema (wyglądającego jak robot) czy innych umarlaków to mały krok w stronę WoWa (joke ;P).

Jeśli chodzi o same potwory to update bym ocenił na 8/10.
żal? widac lubisz jak tibia uproszcza gre zoabcz ile lat ma tibia i powinno kierowac sie tamtymi czasami a nie tibia tyle lat a nowosci jak z 2007roku;] zal / a jeszcze jedno to jak bmy kupil NFS z 2000 roku a by miala dodatki z 2008

Ostatnio edytowany przez Kaczanthebest - 07-12-2008 o 11:49.
Kaczanthebest jest offline  
stary 07-12-2008, 11:48   #71
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dzik11 Pokaż post
ciekawe kiedy dodadzą Lorda Vadera i miecze laserowe
Lord Vader i miecze laserowe to czasy wcześniejsze niż Tibia, użyłeś złej metafory ; d.
Co do tych, co narzekają bo "roboty i to jeszcze zmutowane". Jak was Cip zdołał poinformować, to są pozostałości po starożytnej cywilizacji, która tamte miejsce zamieszkiwała i była wyżej rozwinięta, więc raczcie nie używać takich porównań bo to jest po prostu żałosne ; d. Zawsze słyszę "Cip z***ł, spier**ł, j***e c****e" a potem idziecie w pierwszym rzędzie jak opętani zwiedzać i expić w tych miejscach. Troszkę dystansu ; dd.
neopostman jest offline  
stary 07-12-2008, 11:55   #72
Kaczanthebest
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Lord Vader i miecze laserowe to czasy wcześniejsze niż Tibia, użyłeś złej metafory ; d.
Co do tych, co narzekają bo "roboty i to jeszcze zmutowane". Jak was Cip zdołał poinformować, to są pozostałości po starożytnej cywilizacji, która tamte miejsce zamieszkiwała i była wyżej rozwinięta, więc raczcie nie używać takich porównań bo to jest po prostu żałosne ; d. Zawsze słyszę "Cip z***ł, spier**ł, j***e c****e" a potem idziecie w pierwszym rzędzie jak opętani zwiedzać i expić w tych miejscach. Troszkę dystansu ; dd.
żal dziecka? Kazdy narzeka na cipy i widac ze zle robia i nic tego nie zmieni a jak dodadza to chyba nornmalne ze kazdy chce zoabczyc?pozostalosci po starozytnej cwylizacji? lol?
jak to widać ulepszenia na tych ptoworach jak chu.,.
Kaczanthebest jest offline  
stary 07-12-2008, 11:59   #73
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaczanthebest Pokaż post
żal dziecka? Kazdy narzeka na cipy i widac ze zle robia i nic tego nie zmieni a jak dodadza to chyba nornmalne ze kazdy chce zoabczyc?pozostalosci po starozytnej cwylizacji? lol?
jak to widać ulepszenia na tych ptoworach jak chu.,.
Nie podoba się? Nie graj.
Nie grasz? Nie krytykuj, nie dotyczy to ciebie.
Opanujcie się ludzie? 5 stron narzekania na update przed update.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 07-12-2008, 12:25   #74
Kaczanthebest
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Proponuję już nie udzielać się w dyskusje z Kaczanthebestem bo do niego nic nie dociera, po prostu go ignorujcie. (jednak tets na IQ przy rejestracji byłby dobrym pomysłem ; |)
ta pisz o sobie a nie piszesz opinie o innych ciekawe jakie ty masz Iq ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
Proponuję już nie udzielać się w dyskusje z Kaczanthebestem bo do niego nic nie dociera, po prostu go ignorujcie. (jednak test na IQ przy rejestracji byłby dobrym pomysłem ; |)
a po drugie pedałe to jest forum każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy może ta wypowiedz skomentowac jak uwaza ,ze ci sie podoba to podoba mi sie nie podoba i komantuje twoja wypowiedz , I nie mów o wieku, IQ itp bo zachowuejsz sie jak jakis noob co wyzywa i sie pyta " ile ty dziecko masz lat chyba 12"

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 07-12-2008 o 12:58.
Kaczanthebest jest offline  
stary 07-12-2008, 12:40   #75
Regeusz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 260
Skille: 111/83
Poziom mag.: 27
Domyślny

Cytuj:
Wolałbym update na 7.5 to były czasy.
http://poland.otservlist.org/

Szkoda że opuszczasz nas - ludzi którzy wolą grać w aktualna tibie


Cytuj:
żal dziecka? Kazdy narzeka na cipy i widac ze zle robia i nic tego nie zmieni a jak dodadza to chyba nornmalne ze kazdy chce zoabczyc?pozostalosci po starozytnej cwylizacji? lol?
jak to widać ulepszenia na tych ptoworach jak chu.,.
No właśnie każdy ich krytykuje a wystarczy przecież odinstalować tibie i byśmy mieli 5 stron spamu mniej

Cytuj:
ta i nie podoba sie i robie cos w tym kierunku a nie ty tylko ucieszony bo wiecej monsterów jak nie amsz gdzie expic zmien swiat że nie narzekasz proste;]?
Robisz coś w tym kierunku ? narzekasz na forum myślisz że cipsoft sie przejmie twoim donośnym płaczem i nagle zrobi server pod tibie 7.6 ? Weś sie powieś może wtedy cie zobaczą

Cytuj:
a po drugie pedałe to jest forum każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy może ta wypowiedz skomentowac jak uwaza ,ze ci sie podoba to podoba mi sie nie podoba i komantuje twoja wypowiedz , I nie mów o wieku, IQ itp bo zachowuejsz sie jak jakis noob co wyzywa i sie pyta " ile ty dziecko masz lat chyba 12"
No bo powiedz...co to zmieni że sie tu zesrasz ? Nic zostanie tylko troche smrodu po tobie...

Wiecie czemu cipsoft nigdy nie zrobi servera pod tibie 7.6 ? proste - tak naprawde nikt by tam nie grał może kilku leszczy "dla szpanu" zrobiliby chary wbiliby po 30lv i na swoim servie "ja jestem pr0 mam 30lv na tibi 7.6" a wkońcu każdy by tam przestał grać...już lepiej zrobić z 5 servów gdzie każdy mógłby wbić taki TS może wtedy by ludzie przestali grać cześciowo na ots'ach, czasy tibi 7.6 nie wróca wiec po co płaczecie na każdym kroku jak tam było fajnie a pewnie wiekszość z was nie miało wtedy nawet 50lv
__________________
By Xr3 - "the best" ms
Cytuj:
Jest to niesamowicie trudna i najbardziej żmudna do poprowadzenia postać. Waste ma prawie zawsze, gdy chce zapolować na coś mocniejszego od Dragona. W sumie nie mam ochoty ci w dalszym ciągu tłumaczyć i argumentować, z jakich powodów 95% MSów biernie narzeka na swój wybór, ponieważ mam dość powtarzania się...
Tiaaa ms to najsłabsza profesja
Regeusz jest offline  
stary 07-12-2008, 12:53   #76
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
ta i nie podoba sie i robie cos w tym kierunku a nie ty tylko ucieszony bo wiecej monsterów jak nie amsz gdzie expic zmien swiat że nie narzekasz proste;]?
Rotfllollmao
Cytuj:
a po drugie pedałe to jest forum każdy ma prawo do wypowiedzi i każdy może ta wypowiedz skomentowac jak uwaza
Dobra, ale w kulturze.
Cytuj:
ta uczyli i co z tego? nie badz mądrzejszy od radia jak jest 5stron narzekąjących to widac kazdy z kazdym sie zgadza ze zjeban.. update;]
Policz ile jest w tym twoich postów.
Innymi słowy naciśnij alt+F4.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 07-12-2008, 13:11   #77
Michnik of Celesta
Użytkownik Forum
 
Michnik of Celesta's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 214
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 262
Poziom mag.: 28
Domyślny

Pff , kolejna seria potworków , będących dowodem wyczerpania się pomysłów cipsoftu. W letnim upie pewnie dadzą tylko mutated moby wszystkich , które są do tej pory oraz więcej robotów (nowy golem to kompletna żenada).
__________________
Cytuj:
Tyrael-Elite Knight [9]: BUY DICK!!!!!!!!!!!!!!!
Michnik of Celesta jest offline  
stary 07-12-2008, 13:17   #78
Kaczanthebest
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 12 2008

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Regeusz Pokaż post
http://poland.otservlist.org/

Szkoda że opuszczasz nas - ludzi którzy wolą grać w aktualna tibie




No właśnie każdy ich krytykuje a wystarczy przecież odinstalować tibie i byśmy mieli 5 stron spamu mniej



Robisz coś w tym kierunku ? narzekasz na forum myślisz że cipsoft sie przejmie twoim donośnym płaczem i nagle zrobi server pod tibie 7.6 ? Weś sie powieś może wtedy cie zobaczą



No bo powiedz...co to zmieni że sie tu zesrasz ? Nic zostanie tylko troche smrodu po tobie...

Wiecie czemu cipsoft nigdy nie zrobi servera pod tibie 7.6 ? proste - tak naprawde nikt by tam nie grał może kilku leszczy "dla szpanu" zrobiliby chary wbiliby po 30lv i na swoim servie "ja jestem pr0 mam 30lv na tibi 7.6" a wkońcu każdy by tam przestał grać...już lepiej zrobić z 5 servów gdzie każdy mógłby wbić taki TS może wtedy by ludzie przestali grać cześciowo na ots'ach, czasy tibi 7.6 nie wróca wiec po co płaczecie na każdym kroku jak tam było fajnie a pewnie wiekszość z was nie miało wtedy nawet 50lv
Widze ze masz zajebiscie niewyparzony ryj;]
Kaczanthebest jest offline  
stary 07-12-2008, 13:43   #79
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kaczanthebest Pokaż post
żal? widac lubisz jak tibia uproszcza gre zoabcz ile lat ma tibia i powinno kierowac sie tamtymi czasami a nie tibia tyle lat a nowosci jak z 2007roku;] zal / a jeszcze jedno to jak bmy kupil NFS z 2000 roku a by miala dodatki z 2008

Gdyby CS kierował się czasami starej tibii to miałbyś teraz 568 rodzajów dwarfów i 293 rodzaje orków...to, że w tibii jest coraz więcej różnorodnych potworów to jest plus. W końcu nie musisz ciągle bić tego samego...poza tym gram w tibie już od około 4 lat więc co nieco wiem o tym jak tibia się rozwijała.
Sądze, że gdyby zrobić w Tibi grafę na poziomie nawet WoWa i dodać dźwięk to gra mogłaby konkurować z innymi MMORPGami.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline  
stary 07-12-2008, 13:48   #80
Rase
Użytkownik Forum
 
Rase's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2008

Posty: 169
Domyślny

A w Tibii nadejdzie kiedyś dzień kiedy dojdzie nowa profesja:
Transformer.
Według mnie Ci którzy tworzą grafikę w tibii powinni raz się spotkać
na piwie (Tyskie polecam) i powinni ustalić jakie grafiki tworzą ponieważ
wiele przedmiotów nie pasuje do otoczenia.
@Gawus
Może i te przedmioty są klimatyczne, mi chodzi o to że sam wygląd przedmiotów jest za blady i nie pasuje do otoczenia.
__________________

Tez nie dokonca to rozumiem :/
Chcesz aby Twoje życie się zmieniło? Poproś już dziś użytkownika Rase o zaproszenie na Lockerz.com

Ostatnio edytowany przez Rase - 07-12-2008 o 14:06.
Rase jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:36.


Powered by vBulletin 3