Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 17-07-2006, 18:47   #61
Ma'tys
Użytkownik Forum
 
Ma'tys's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006

Posty: 137
Profesja: Elite Knight
Gildia: Titania
Świat: Titania
Poziom: 204
Poziom mag.: 9
Domyślny

Ludzie!!!

Czemu niby sorce maja wieksze szanse? Bo moze z battle listy? Tak samo ty mozesz jak i on! Czasami zamiast uciekac spóbujcie walczyc! Wedlug mnie pvp wkoroczyło na kolejny poziom. Poziom w którym nie wystarczy umiec trafic zeby zabic, teraz trzeba umiec wykorzystac teren, mwalle itp.

Stamina- moze i dobrze...

Statki- bardzo dobrze przynajmniej brak kolejek podczas szybkich akcji
Ma'tys jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-07-2006, 18:47   #62
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Didier19
Jeśli komuś niepodobają się zasady gry niech w nią po prostu niegra, moim zdaniem z tym lootem to dobry pomysł ale z tym odpoczywaniem może być różnie lecz z tego pwoodu niezamieżam się powiesić.
ehh dobrze to ujeles xP ja chyba zaczne grac na któryms z nowych swiatów non-pvp ale chyba jush nie zrobie knighta... no z deka dopiesili graczy na non-pvp i zalatwili low-lvl (jak ktos to napisal)
i dobrze ale z tym celowaniem w ludzi battle z deka przesadzili... mogli by ulepszyc knightów i palków.. bo teraz 3/4 ludnosci i postaci tibi to beda sorki i druty....
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 18:47   #63
ahcarb
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2005
Wiek: 36

Posty: 233
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
ahcarb ma numer GG 1229087
Domyślny

Najgorsze to chyba jest strzelanie ludzi z bittle listy, no cuz pozyjemy zobaczymy ;]
__________________
""Hasta la victoria siempre"" >>> LiFe
ahcarb jest offline  
stary 17-07-2006, 18:48   #64
Dagenoth
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 36

Posty: 68
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dagenoth
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 94
Skille: 20/27
Poziom mag.: 64
Dagenoth ma numer GG 3887207
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MatKus
Któż z nas nie denerwował się, gdy ktoś obcy okradał ciała zabitych przez nas z wielkim trudem potworów? Teraz to już historia! Od teraz jedynie postać, która zadała potworowi najwięcej obrażeń może zebrać przedmioty z zabitego potwora przez 10 sekund po jego zabiciu. Przez ten czas nie będzie także można ruszyć zabitego potwora.
Wtf?? Jestem na huncie, zdobywam najwiecej doświadczenia i bloker nie może wziąć loota?? Rozumiem, że ma to poprawić problem z thiefami ale jeśli idę z zaufanym blokerem wygodniej mi jest żeby to on brał loota BEZ czekania ani sekundy gdyż to jest tylko strata czasu. Teraz przykładowo na DLach będę musiał chodzić po fire i tracić manę z manashielda (lub tracić 10 sekund). Zresztą nawet na hydrach gdy biję je z visa pod schodami wygodniej mi jest nie bawić się w zbieranie loota. Vis, vis, vis, patrzę do ciała i schodzę na dół a bloker szybciutko po next hydrę leci.... eeeech... Mam nadzieję, że dodadzą do tego coś takiego, żeby członkowie party w którym jest osoba która zadała największy dmg. też mogli brać loota.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Ponadto blokowanie respawnu będzie odbywało się wyłącznie na piętrze, na którym ktoś stoi, na wyższych i niższych piętrach potwory będą się od teraz odradzały normalnie.
To akurat great idea. Nie trzeba będzie oddalać się od spawna np. demonów przy wrl queście ;] Cały czas będzie można stać nad nimi i patrzeć kiedy akurat się zrespią ;] Extra ;] Gz...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Oprócz tego wszyscy gracze znajdą w okienku ze skillami nowy element pokazujący ich zmęczenie. Licznik ten wskazuje, kiedy nasz bohater będzie zbyt zmęczony, by móc móc dalej zdobywać doświadczenie w czasie polowania. Postać może polować jedynie przez 56 godzin nim przestanie zdobywać doświadczenie. Ponadto przez ostatnie 14 godzin tego czasu zdobywać będziemy jedynie połowę doświadczenia. Poziom zmęczenia będzie malał, gdy postać będzie wylogowana. Za każde dwie minuty wylogowania będziemy mogli kolejną minutę poświęcić na expienie. Trzeba zaznaczyć, że zmęczenie dotyczy się jedynie czasu prawdziwego polowania. Postaci, które po prostu trenują lub robię runy nie męczą się. Ma to na celu zmniejszenie ilości osób dzielących konta, by zdobyć przewagę nad uczciwymi graczami.
Kolejny genialny pomysł. Sam skill jest świetną sprawą, chociaż muszę powiedzieć, że lepszym rozwiązaniem byłoby tępienie sharerów w nieco inny sposób. Przykładowo GM mógłby co jakiś czas pisać do podejrzanej osoby i sprawdzać czy to ta sama osoba. No chyba że sharerzy bawiliby się w różnego rodzaju notatki itp. Bo ip niestety przy np. neo dowodu na dzielenie konta by nie dało... Więc w sumie jednak może i to jedyne rozwiązanie na pozbycie się sharerów...
Zastanawia mnie tylko czy te liczby w tym skillu są dobrze dobrane. Przydałoby się to sprawdzić i ewentualnie zwiększyć max długość gry i szybkość regeneracji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Czyżby CIPowie czytali naszego prima aprilisowego newsa?
Najwyraźniej tak ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Nowa możliwość (choć starzy gracze wiedzą, że nie taka nowa) strzelania do graczy z listy battle ma na celu zrównanie szans osób używających do tej pory do tego celu botów z uczciwymi graczami. Ponadto pojawią się nowe możliwości hotkeyów, którym teraz będzie można przypisać runy i inne użyteczne przedmioty. Będzie nawet można określić, czy chcesz za pomocą tego klawisza uzyć runy na sobie, czy na celu pod myszką.
Z jednej strony jestem za, gdyż trafienie z okienka gry w takiego np. 100 lvl+ playera bez zrobienia trapa, okrążenia go i zablokowania, etc. jest strasznie trudne i tu po prostu nie ma szans na częste go trafianie niezależnie od posiadanego pvp skilla. Z tego też względu na wyższych lvlach sorcowi mimo dobrego dmg. cięzko jest 1 na 1 wygrać. I nie pisać tu że jak się ma skilla to się wszystko zrobi. Zobaczcie jak zapier* przykladowo EO (wasz idol-zwracam się do noobków) i trafcie mi takiego na otwartym terenie.
Z drugiej strony jednak straaaasznie wzmocni to sorców i druidów, więc obawiam się, że inne profesje też zostaną w jakiś sposób w następnym updacie wzmocnione (nie może chyba tak zostać, że sorc z battle za każdym razem trafia z sd, a knight nie dość że tylko raz na jakiś czas trafi to zada obrażenia 10 razy mniejsze). Z tego też powodu może dojść do sytuacji że każda profesja będzie zadawała w pvp obrażenia dużo mocniejsze niż teraz i Tibia stanie się, hmm... tak jakby dynamiczniejsza... w sumie siekanina tylko będzie...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
Ponadto kapitanowie będą teraz mieli możliwość rozmowy z kilkoma osobami jednocześnie. Jeśli wypowiedz magiczne słowo "Please bring me to [nazwa miasta]", postawią żagle lub przygotują swój magiczny dywan, by zabrać cię do celu, oczywiście pod warunkiem, że masz odpowiednią ilość pieniędzy i premium account. Możliwość taka będzie jednak działać tylko, jeśli kapitan już z kimś rozmawia, więc zazwyczaj nadal będziemy po staremu korzystać ze statków i dywanów.
Mała rzecz, a cieszy ;]

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matkus
A już w środę kolejna zapowiedź zmian w update!
Czekamy z niecierpliwością ;]
__________________
Methinks, I see... where?
In my mind's eyes
Dagenoth jest offline  
stary 17-07-2006, 18:48   #65
Michal9000
Zbanowany
 
Michal9000's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2005

Posty: 337
Stan: Aktywny gracz
Imię: Michos
Profesja: Sorcerer
Gildia: Brak ;(
Świat: Honera
Poziom: 17
Skille: 16/20
Poziom mag.: 13
Domyślny

Jak dla mnie najgorsze z tym czekaniem. To jedyna zecz która mi przeszkadza.
Michal9000 jest offline  
stary 17-07-2006, 18:48   #66
Knajcik14
Użytkownik Forum
 
Knajcik14's Avatar
 
Data dołączenia: 05 04 2006
Lokacja: Lublin

Posty: 90
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Poziom: 65+
Skille: 79+/77+
Poziom mag.: 6
Domyślny

To z tym zabieraniem loota to troche przypał ale i nie jeżeli idzesz na hunta blokować to jak nie masz zaufanych shooterów to wiadomo co najalpiej zeby np. członkowie party mogli razem zabierać loota o to tak ale co to to nie. Ale tak to nikt nam nie podwali loota z potworka /

2. Z tym zmęczeniem to chyba naprawde podłapali wasz kawał i co żeście narobili dobrego ??

3. Nie będzie długich kolejek na statkach
__________________
Szczyt siły:

Tak zgiąć złotówkę, żeby się orzełek zesrał.
Knajcik14 jest offline  
stary 17-07-2006, 18:49   #67
Golden'Fanatyk
Zbanowany
 
Golden'Fanatyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005
Lokacja: ObeRschlesien

Posty: 272
Poziom: 189
Domyślny

Czyli : Ide na hydry, jestem blokerem i nie otworze loota tak !?
Golden'Fanatyk jest offline  
stary 17-07-2006, 18:49   #68
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Loot- Jeah nareszcie udupuli knighta (jak lubie być sorciem)
Respawn - spoko nareszcie wolny spawn
Stamina - No może nikt nie pobije matki krzesłem , ale totalnie udupili hlvl( no i tych któzy grają 20 h dziennie ) zresztą co nam szkodzi przecież możemy grać w coś innego pójść do kumpli albo pogadac na gg
Battle- WTF? Totalne udupienie knighta( pala częściowe) no ale jak nabijej jakiś lvl i mlvl na pvp to rzeź
Kapitanie - i dobrze
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline  
stary 17-07-2006, 18:50   #69
Dragon86
Użytkownik Forum
 
Dragon86's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2006
Lokacja: W domu
Wiek: 37

Posty: 110
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Gildia: Dwarfhood
Świat: Galana
Poziom: 54
Skille: rox/rox
Poziom mag.: 58
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ma'tys
Ludzie!!!

Czemu niby sorce maja wieksze szanse? Bo moze z battle listy? Tak samo ty mozesz jak i on! Czasami zamiast uciekac spóbujcie walczyc! Wedlug mnie pvp wkoroczyło na kolejny poziom. Poziom w którym nie wystarczy umiec trafic zeby zabic, teraz trzeba umiec wykorzystac teren, mwalle itp.
taa to powiedz mi jak ma se dac rade w walce 30 lvl knight vs 50 ms? (to taki przyklad ) mwall nie uzyje teren( a jesli to np pustynia kolo vocation quest gdzie teren jest taki ze mozesz se pozbierac piachu do butow )
Dragon86 jest offline  
stary 17-07-2006, 18:50   #70
ari2423
Użytkownik Forum
 
ari2423's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2005
Lokacja: Annihilator Room
Wiek: 33

Posty: 260
Stan: Na Emeryturze
Imię: Aris Xetr
Profesja: Rookstayer
Gildia: Selint Hill
Świat: Guardia
Domyślny

+ :
+nie zabieranie loota
- :
-atack z run w batlle list ;0 szok !!

= :
= anty sharing

wedlug mnie bedzie to polegało, że jezeli ~1 min. nie zabijemy potworka to ta minuta nie odejmuje się nam

a ja bym dodał pacc, który nalicza się nie w dniach tylko w minutach ( godzinach), wtedy pacc był by bardzo opłacalny.
ari2423 jest offline  
stary 17-07-2006, 18:51   #71
Thchuridam
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Płock

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Hax Ze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 23+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 20
Thchuridam ma numer GG 6216292
Domyślny t0t4l 0wn3d!

CIPy wasza inteligencja rlz.

od 7.4 do 7.72 sa to najgorsze Tibijskie updaty.


pzdro mam myszke Razer Krait i ide grac w SC:BW.



baba Tibia (selena going down ? )
__________________
Hax Ze , powrot do Tibi. Strzez sie.

Nie musze byc geniuszem zeby wiedziec ,ze nie jestem wzorem do nasladowania.

~~Moj sukces to moji przyjaciele~~
Thchuridam jest offline  
stary 17-07-2006, 18:52   #72
Nitro Evil$
Użytkownik Forum
 
Nitro Evil$'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2006
Lokacja: Bielsko City

Posty: 566
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Valoria
Poziom: 103
Poziom mag.: 61
Domyślny

Ten update smierdzi, i mam nadzieje ze CIP sobie jaja robi
jakieś zmeczenie omg ja chce grac a nie...
musze wbic 100lvl przed update
Nitro Evil$ jest offline  
stary 17-07-2006, 18:52   #73
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Hah, jak wprowadza walenie z run na battlelist to bedzie zjebanie, juz w ogole knightow nie bedzie a co do loota to bedzie wielkie thiefowanie o ile masz dobrych kolesi z ktorymi grales na paru servach ale coz te battle zniszczy tibie calkowicie;]
Madreth jest offline  
stary 17-07-2006, 18:52   #74
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Wychodzi na to, że jeśli idziecie gdzieś z jakimś blokerem wcześniej się umawiacie, że loot dla niego albo nie bloczy... nie wiem jak to inaczej ująć : / (z qumplami najlepiej iść).
Duke Dran jest offline  
stary 17-07-2006, 18:52   #75
Justysia_=*
Użytkownik Forum
 
Justysia_=*'s Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: exiva me
Wiek: 32

Posty: 112
Stan: Niegrający
Imię: Vanka
Profesja: Sorcerer
Świat: Menera
Justysia_=* ma numer GG 7079783
LOL

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Golden'Fanatyk
Czyli : Ide na hydry, jestem blokerem i nie otworze loota tak !?

otworzysz go...ale...po 10 sek...

oo ile opini na temat zmiany w grze po update ;D
jush 8 strOna ;D

Ostatnio edytowany przez Justysia_=* - 17-07-2006 o 18:54.
Justysia_=* jest offline  
stary 17-07-2006, 18:53   #76
Nadrill
Użytkownik Forum
 
Nadrill's Avatar
 
Data dołączenia: 25 10 2005

Posty: 1,442
Nadrill ma numer GG 3764880
Domyślny

Już to widzę...pewna grupa nabków usłyszała, że ktoś idzie na hunt i ma małe lagi, po zabiciu potwora będą czekać na 'zdobycz' jak sępy... ;<
To małoprawdopodobne, rzadko kto chodzi na hunt z lagami.
Widzę, że po raz pierwszy od dawna coś zmienią w mechanice rozgrywki. Jeszcze mogliby troszkę uprzykrzyć życie maniakom trenowania...
Edit: Użytkowników czytających ten temat: 277. O_o
Nadrill jest offline  
stary 17-07-2006, 18:53   #77
Blind Guardian
Użytkownik Forum
 
Blind Guardian's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: nie rozumiem pytania
Wiek: 35

Posty: 263
Stan: Aktywny gracz
Imię: Veneos
Profesja: Elite Knight
Gildia: Perly Lotry
Świat: Calmera
Poziom: 75
Skille: 82/81
Poziom mag.: 6
Blind Guardian ma numer GG 3206657
Domyślny

Jak dla mnie wszystko jest ok bo gram na non pvp Oby tak dalej CIPy
__________________
Linux is like a wigwam - no Windows, no Gates, Apache inside.


Blind Guardian jest offline  
stary 17-07-2006, 18:54   #78
Alojzy Mamriel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP: to z potworkami tez nie jest za fajne no bo jak ktos chodzi z blokerem i ustala ze loot blokera, to bloker musi poczekac 10 sec, a za ten czas thief wezmie loot

edit:
Użytkowników czytających ten temat: 289 (zarejestrowanych: 92, gości: 197)
Alojzy Mamriel, Knight Simon Dark lord, zielony-lp, Isga, Madreth, Gumball, MrSosoo, Gepard, Ab'addon, Dudas Koucz, Tychanowicz, Tibijczyk Maciek, bambus16, GAWRON, orion137, Igrexou, OnlyM(PL), Calen Futh, Tawer Redeye, Kamae, RaHak, Nadrill, Darcil, Picasso, Zamkniety w domku, Sir Luk Lagger, Tikiktaki, Justysia_=*, s1maciej, leetiger, _Ryzy_, Dagenoth, Mc macio, Guardian anubite, Xzonixek, Hallabard, czuk85, Bass, Lamdar II, hide, Ghost111, Sel, Phoenix Sapphire, Nortonus, keyu, Launor Sildox, verbus, Sesef, ahcarb, Lord Maniek, Ma'tys, Hestrial, Robsson, xedhgyr zezathyn, Thero, Therus Mroczny, Michal9000, Dragon86, jastr, Scyzoryk27, Gostex, MATI9630, Royal II, Skrzypas, Alvonzo, Tzuful, Knajcik14, Didier19, Dark Saian, NinJa, Elder Nagan, Anatol, pkr, Taka Tuca, Scroopy, Ard Carraigh, Etoric, Serr~, Czarny Mustang, Fenrir Alasthor, Kulikos, Magic Diox, Er4dor, Xavery, Xetor, Angel_Vader, Vrael, Broken Heart, Pior'firebladde, Chi Chi, sir Tifejo

Ostatnio edytowany przez Alojzy Mamriel - 17-07-2006 o 18:55.
 
stary 17-07-2006, 18:55   #79
Madreth
Użytkownik Forum
 
Madreth's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 204
Imię: Fraten
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Partyzanci
Świat: Titania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thchuridam
CIPy wasza inteligencja rlz.

od 7.4 do 7.72 sa to najgorsze Tibijskie updaty.


pzdro mam myszke Razer Krait i ide grac w SC:BW.



baba Tibia (selena going down ? )
Zgadzam sie z nim w 100% ;]
Update od 7.4 do 7.72 sa zjebane jedynie skillbar jest dosyc ciekawy:>
Madreth jest offline  
stary 17-07-2006, 18:55   #80
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Problem

loot - glupie jak cholera chyba ze jest tak ze w party moga obaj brac jak w innnych mmorpg
battle list- czy ja wiem
repawn- przydatne
expienie - cóż... Kaszanka na całej lini
__________________
Emeryturka i basta

Ostatnio edytowany przez RaHak - 17-07-2006 o 18:56.
RaHak jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:55.


Powered by vBulletin 3