Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-07-2015, 11:24   #1
Zdunio92
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Authenticator po reinstalce

Witam, mam problem z zalogowaniem sie na tibia.com oraz do gry po reinstalce apki google authenticator, wczesniejszy kod wpisalem wszystko cacy, teraz reinstalka apki, trzeba bylo na nowo sie polaczyc i gdy wpisuje kod tokenu do zalogowania sie to pojawia sie informacja ze kod jest niewlasciwy, wiecie jak temu zaradzic, szukalem u wujka ale nigdzie rozwiazania nie znalazlem
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-07-2015, 19:45   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

No przecież po reinstalce to przestaję być tą samą autoryzacją. Już nie odzyskasz starej, musisz nową założyć. Użyj rk do odzyskania konta, on wyłącza autoryzację.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2015, 15:39   #3
djlechtronixxx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2015

Posty: 3
Domyślny

Ja bardzo prosze o pomoc.Otóż moze sie wydawac to dziwne dla was ale do rzeczy.Mialem wlasnie ta apk do tokena google auth zakupilem nowy tel i nie zdajac sb powagi z sytuacji oddalem stary tel synowi brata ktory wyczyscil do 0 wszystko.A wiec zostal tylko recovery key ktory chyba żona gdzies wyrzuciła.Wiec postanowilem nowy rec wyrobic.Dodam ze mialem hacka kiedys i nw czasem czy haker nie zmienil moich danych osobowych na koncie.Wiec miesiac minal pisze do cipsoftu okazuje sie ze to nie ten adres wiec prosilem aby zmienili dodam ze wyslalem im skan dowodu ale oni caly czas twierdza ze nie moga pod wskazany adres wyslac i mam zwiazane rece nikt nie potrafi mi pomoc dlatego tutaj postanowilem napisac.Rozumiem ze to sie wydaje dziwny bieg zdarzen ale uwierzcie mi tak na prawde jest.Prosze o pomoc i dziekuje
djlechtronixxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2015, 21:48   #4
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

My Ci wierzymy ale nie możemy nic zrobić. Cipsoft nie wspiera i nie pomaga w takich sprawach bo to za dużo pracy i pozwala na nadużycia. Trzeba samemu się pilnować.
Jeżeli nie znajdziesz rk (i trzeba mieć nadzieję, że nie został zmieniony) to klapa.
Dane w RK nie zmieniają się od razu. Po zmianie cały czas działają stare, dopiero po miesiącu trzeba kliknąć potwierdzenie zmiany danych. Czy podczas hacka, nie miałeś dostępu do konta przez ponad miesiąc?
Ale jeżeli zamawiałeś rk i nie przyszedł to raczej w rk są inne dane.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2015, 11:31   #5
djlechtronixxx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2015

Posty: 3
Domyślny

Już jest więcej jak miesiąc od tego wydarzenia pisze do cipsoftu to odpowiedz ciągle brzmi nie możemy wprowadzić ręcznie twojego adresu musisz zrobic to sam tylko pytam się jak ja nie moge się zalogować.Dodam że każdy kolega,koleżanka których od poczatku znam w tibi wysłali do nich potwierdzenie że ja to ja ale cipsoft nikomu nie odpowiedział na to. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez djlechtronixxx - 25-08-2015 o 11:32.
djlechtronixxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2015, 12:53   #6
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Cipsoft nic za Ciebie nie zmieni. Nie ma takiej opcji i nawet na to nie licz. Każdy mógłby się podszyć pod czyjeś konto i w taki sposób je przejąć.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2015, 10:31   #7
djlechtronixxx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 08 2015

Posty: 3
Domyślny

To powiedzcie mi co mam zrobić żeby na odzyskać swoje konto ????? czy jest wgl jakiś sposób
djlechtronixxx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-08-2015, 12:01   #8
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Obawiam się, że nie.
1. Nie masz rk.
2. Dane w rk są zmienione na takie, których nie znasz.
Sorry. Nie da się.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:14.


Powered by vBulletin 3