Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2009, 13:50   #21
fito46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2008

Posty: 40
Imię: Xanadu
Profesja: Druid
Świat: secura
Skille: 12/2
Poziom mag.: 99
Domyślny

rece opadaja jak czyta sie wypociny niektoryh osob

1 dlaczego niby master slayer lub sunrise mieliby byc pierwszymi heee? widac ze poziom interelktualny wielu jest rowny zeru
2 tibia to gra niemiecka wiec logiczne jest to ze ktos z niemiec musialbyc pierwszym ktory wbil (mozliwe ze przypadkowo) 9 lvl napewno nie byl to sharer/botter sunrise bo ms mial swego zasu wiekszy lvl od niego
3 ja stawiam na przypadkowa osobe, moze byl to nawet ktorys z godow

a oto lista 0khem khem0 ktorzy slepo podarzaja za powieszona przed nimi marchewka:
Heatvich bo screeny to bo screeny tamto, zal
Gormitas bo scrreny to i tamto, zal2
i cala reszta idoli tych dwoch pozalowania pseudo legend, no przynajmniej jednej

kto byl pierwszym z 9 lvl raczej nikt sie nie dowie. macie kolejna zagadke do rozwiazania i tworzenia miliona teorii
__________________
Legia rox
fito46 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2009, 15:11   #22
Angerfist
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Świat: Antica
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez fito46 Pokaż post
rece opadaja jak czyta sie wypociny niektoryh osob

1 dlaczego niby master slayer lub sunrise mieliby byc pierwszymi heee? widac ze poziom interelktualny wielu jest rowny zeru
2 tibia to gra niemiecka wiec logiczne jest to ze ktos z niemiec musialbyc pierwszym ktory wbil (mozliwe ze przypadkowo) 9 lvl napewno nie byl to sharer/botter sunrise bo ms mial swego zasu wiekszy lvl od niego
3 ja stawiam na przypadkowa osobe, moze byl to nawet ktorys z godow

a oto lista 0khem khem0 ktorzy slepo podarzaja za powieszona przed nimi marchewka:
Heatvich bo screeny to bo screeny tamto, zal
Gormitas bo scrreny to i tamto, zal2
i cala reszta idoli tych dwoch pozalowania pseudo legend, no przynajmniej jednej

kto byl pierwszym z 9 lvl raczej nikt sie nie dowie. macie kolejna zagadke do rozwiazania i tworzenia miliona teorii
Po pierwsze primo, zainstaluj firefoxa i pisz poprawnie.

Po drugie primo, dlaczego typowałem że pierwszymi rookstayerami mogli być Master slayer albo sunrise ? Bo ich konta są założone dawno temu, zapewne grali jescze zanim nie było Rookgaardu. Więc dlaczego iq tych którzy myślą że oni byli pierwsi jest równe 0 ?

Po trzecie primo, tu niechodzi o to kto przypadko-pierwszy uzyskał 9 poziom lecz kto pierwszy "świadomie" wbił 9 lvl na rookgaardzie, co z tego że tibia to gra Niemiecka ? to ma znaczyć że tylko Niemieccy gracze mogli być jej pierwszymi graczami ? Nie !
Dla przykładu "Arieswar"
Location: Canada
Created: Jul 25 2001, 19:07:55 CEST
( przed 2001 rokiem nie było kont czy coś takiego, nie wiem dokładnie, ale nawet jak ktoś miał wcześniej zrobioną postać to potem na tibia.com pisało że zrobił konto w 2001 roku )
Powiesz - hahaha w 2001 roku a tibia powstała w 1997..
Screen z arieswarem z bardzo starej Tibii


Po czwarte primo : Któryś z godów rookstayerem ? God'owie nie mieli swoich postaci ( chyba z wyjątkiem guida który najpierw był graczem a potem dołączył do Bogów tibii, ale to nie on stworzył Rookgaard )

W jednym się z tobą zgadzam, że jeśli Master slayer i Sunrise byli na screenach na początkach rooka to nie znaczy że byli pierwsi.

Ale Master Slayer to nie "pseudo-legenda" on nie był zwykłym power gamerem był kimś więcej, założe się że nawet go nie znałeś, pewnie myślisz że jak ma 63 lvl na rooku, to boter, pg, sharer.
Nikogo nie osądzaj, szczególnie jak pewnie nawet nigdy z nimi nie rozmawiałeś.

Jeśli ms będzie dziś online zapytam go o to i owo.
Angerfist jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 15:37   #23
larwa92
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 01 2009
Lokacja: Wlkp
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Velweret
Profesja: Knight
Poziom mag.: 4
larwa92 ma numer GG 4253271
Domyślny

na roku nie wystarczy bocic zeby miec high lvl ^^.
__________________
kNight 4 life
larwa92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 17:23   #24
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
2 tibia to gra niemiecka wiec logiczne jest to ze ktos z niemiec musialbyc pierwszym ktory wbil (mozliwe ze przypadkowo) 9 lvl
Tibia to gra niemiecka, więc logiczne jest, że jest po niemiecku.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:02   #25
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

@ Angerfist
Wiesz że Primo oznacza 1?
Po Czwarte pierwsze xD

Nie no, nie prowokuje tylko mówię.

@Topic
No to jasne kto był 1-szy
Teraz pytanie kto był Ostatnim? ^^
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:11   #26
fito46
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2008

Posty: 40
Imię: Xanadu
Profesja: Druid
Świat: secura
Skille: 12/2
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
Bo ich konta są założone dawno temu, zapewne grali jescze zanim nie było Rookgaardu.
owszem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
Więc dlaczego iq tych którzy myślą że oni byli pierwsi jest równe 0 ?
bo wystarczy im to ze stado baranow uwaza ich za niedoscigniony wzor, nie wiem tylko dlaczego i nigdy sie nie dowiem. ot stado b- idace na rzez

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
Po trzecie primo, tu niechodzi o to kto przypadko-pierwszy uzyskał 9 poziom lecz kto pierwszy "świadomie" wbił 9 lvl na rookgaardzie,
9 lvl to 9 lvl i nic tego nie zmieni. zreszta jak ktos moglby wbic nieswiadomie 9 lvl? pare k expa wiecej. 9 to 9, nie ma plusow dodatnich i ujemnych jak to kiedys ktos fajnie powiedzial

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
co z tego że tibia to gra Niemiecka ? to ma znaczyć że tylko Niemieccy gracze mogli być jej pierwszymi graczami ? Nie !
tak! czyli polacy robia nowa gre i wersje testowa od razu udostepniaja amerykanom? zalbr. juz nie mowiac o tym, ze sama antica byla pare lat jedynym serwerem <niemieckim jakbys nie pamietal

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
Dla przykładu "Arieswar"
Location: Canada
Created: Jul 25 2001, 19:07:55 CEST
( przed 2001 rokiem nie było kont czy coś takiego, nie wiem dokładnie, ale nawet jak ktoś miał wcześniej zrobioną postać to potem na tibia.com pisało że zrobił konto w 2001 roku )
Powiesz - hahaha w 2001 roku a tibia powstała w 1997..
Screen z arieswarem z bardzo starej Tibii
przykladami mozna sypac jak z rekawa. a screeny o niczym nie swiadcza bo nie kazdy je robil juz 1 dnia jak tylko tibia pokazala sie w sieci
moze jeszcze powiesz ze bubble byla pierwsza dziewczyna grajaca w tibie? zalpl

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Po czwarte primo : Któryś z godów rookstayerem ? God'owie nie mieli swoich postaci ( chyba z wyjątkiem guida który najpierw był graczem a potem dołączył do Bogów tibii, ale to nie on stworzył Rookgaard )
taa czyli stworzyli gre i od razu wrzucili ja na neta? zal
musieli miec swoje postacie by przetestowac wogole ta gre

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
Ale Master Slayer to nie "pseudo-legenda" on nie był zwykłym power gamerem
nie byl zwyklym graczem? czyli byl niezwyklym? czyli ze co zrobil lub czego dokonal? tp na wyspe z ss? zalosne, kazdy kto jest starym graczem i zna paru gmow moglby zrobic to samo
on pg? chyba nie wiesz wogole co piszesz. nigdy nie byl zadnym pg a ten swoj lvl wbijal latami. moze na poczatku szybciej expil ale jego zabawa sknczyla sie na 30 lvlu (tak typuje). nigdy nie byl zadnym pg

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
był kimś więcej
czyli kim? dla mnie nikim, zwyklym graczem. przekonaj mnie bym zmienil zdanie

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Angerfist Pokaż post
założe się że nawet go nie znałeś, pewnie myślisz że jak ma 63 lvl na rooku, to boter, pg, sharer.
Nikogo nie osądzaj, szczególnie jak pewnie nawet nigdy z nimi nie rozmawiałeś.
powiedz to wszystkim, ktorzy oceniaja hlvle po szybkosci ich wbijania (czyli botterzy sharerzy itp tak oni mowia) a tego 0khemkhem0 nigdy nie nazwalem sharerem ani botterem bo zapewne ani jednoeg ani drugiego nie umialby umiejtenie zrobic

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marcin24 Pokaż post
Tibia to gra niemiecka, więc logiczne jest, że jest po niemiecku.
brawo! odpowiadam ironia ironii

ogolnie bawi mnie czytanie tego chlamu, czasem sie wypowiem i mam ubaw
pogadaj z ms, pewnie juz w drugim zdaniu napisze, ze "moim idolem jest sunrise, zawsze podcieralem mu krocze i bylem mu bardzo wdzieczny ze mi na to pozwalal. byl najlepszy, kochalem go i nadal kocham" heahea;d
__________________
Legia rox
fito46 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:16   #27
Angerfist
Zbanowany
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 179
Stan: Na Emeryturze
Świat: Antica
Domyślny

Fito prezentujesz nie zwykły poziom inteligencji tylko zal umiesz napisać ?

Oryginalnie napisane przez Angerfist
Ale Master Slayer to nie "pseudo-legenda" on nie był zwykłym power gamerem

Chodziło o to że nie był pg.. jak większość rookstayerów.

Tak, Bogowie testowali tibie, ale oni nie byli zwykłymi graczami, zresztą żaden z godów nie grał zwykła postacią na rooku z lvl wyższym niż 8.
To nie Bogowie "wymyślili" Rookstayerów
Angerfist jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:23   #28
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@fito46

Jaki ty jesteś daremny. Sądząc po twoich wypowiedziach jesteś jakimś zakompleksionym emo. Co w tym złego że MS jest dla kogoś wzorem do naśladowania jeśli chodzi o grę na rooku, czy ty cokolwiek wiesz o nim?
A nie sorki, jeśli chodzi o rook to każdy 10 lvl to botter... przepraszam panie-czyste-ręce.

Rookgaard nie jest AŻ tak stary, a tym bardziej pojęcie Rookstayera, no chyba że to pojęcie się już zmieniło i każdy kto ma więcej niż 8 lvl może się tak mianować.
Jeśli TAK BARDZO chcecie odpowiedzi kto był pierwszy, dlaczego nie zapytać na forum tibia.com na świecie Antica? Banalne prawda?

Jak dla mnie odpowiedź jest prosta, pierwszym Rookstayerem był Master Slayer.
Pierwszym osobnikiem który zdobył większy lvl niż 8 na rooku - nie mam bladego pojęcia i chyba nikt jednoznacznie nie będzie wstanie na to odpowiedzieć.

EDIT
Proszę również o nie zwracanie uwagi na tego fito46, wszczynanie flamewara, obrażanie użytkowników oraz offtop jest odpowiednio "nagradzane" więc niedługo ten pan dostanie to na co tyle pracował.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 21-01-2009 o 18:27.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:26   #29
Heatvich
Użytkownik Forum
 
Heatvich's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2009
Lokacja: MyWorld

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Świat: Harmonia
Poziom: 20
Skille: 18/21
Heatvich ma numer GG 666666shatan
Domyślny

I mamy odpowiedź na pytanie... To chyba już temat do zamknięcia.
__________________

Time 4 Some Fun.



99% ludzi uważa że grafika jest najważniejszą częścią gry. Jeśli należysz do tego 1%, wklej to do podpisu.
Heatvich jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin 3