Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-07-2012, 12:51   #1
Skreedi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Problem z komputerem/internetem/tibią/?

Mam ostatnio problem z graniem w Tibię. Na początku lipca zacząłem grać. Wszystko fajnie, skilluję sobie i nagle mnie wywala z takim czymś:



Po zalogowaniu się jestem oczywiście w temple (btw. dziwne, że przez mniej niż minutę 2 slimy mnie zabiły...)
Na drugi dzień znów sytuacja się powtórzyła, znowu padłem na dwóch slimach w czasie poniżej minuty i dałem sobie z grą spokój... Wróciłem 2 dni temu, update był więc pomyślałem, że coś się poprawi i tak, przez 2 dni było dobrze, a przed chwilą znów mnie wywaliło z tym samym błędem jednak tym razem nie padłem mimo, że byłem na expie.
I tu pytanie moje, z czym to jest problem i jak sobie z nim poradzić? Internet mam z UPC 25Mbit nigdy wcześniej takiego problemu nie miałem, komputer w tych czasach może już średni ale do Tibii aż za dobry. Problem objawia się i na Windows Vista jak i Ubuntu. Jeśli to ma znaczenie to gram na Refugii ale ataków chyba teraz żadnych nie ma...

Ostatnio edytowany przez Skreedi - 25-07-2012 o 12:53.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:35.


Powered by vBulletin 3