Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2010, 21:47   #21
Polinik
Na emeryturze.
 
Polinik's Avatar
 
Data dołączenia: 24 10 2003
Wiek: 41

Posty: 1,278
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kuci_Ha Pokaż post
Z tego co wiem to studenci z Regensburga stworzyli Tibię od zera i nie klonowali jej od nikogo...jeżeli się mylę to poprawcie mnie.
Nie mylisz się.
Czopster gdzieś usłyszał, piąte przez dziesiąte, dorobił sobie coś i wyszło mu "Tibia to klon Ultimy".

Jedyne co mają wspólnego, to to, że obie to MMORPG w 2D oraz to, że pierwsze, studenckie wersje Tibii używały kilku grafik z Ultimy Online.

No, ale dla Czopstera to od razu oznacza klona.
Polinik jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-09-2010, 15:35   #22
Vanitas
Użytkownik Forum
 
Vanitas's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 40
Stan: Niegrający
Domyślny

No to się teraz wyżyję.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czopster Pokaż post
coz, predzej znajde inna gre niz zdecyduje sie uczyc obslugi nowego systemu i tych wszystkich bezsensownych bajerow. urokiem tibii byl wlasnie ten jej retro styl.
Bezsensownych bajerów? Niejeden emeryt Ci powie, że jakikolwiek komputer / telefon komórkowy jest bajerem.
Wiesz, jakim bajerem był win95? WOW ikony! Zainstaluj sobie ms-dos'a, jeszcze mniej bajerów.
Tego nie da się uniknąć. Teraz możesz powiedzieć, że to niepotrzebny bajer - za rok nie znajdziesz urządzenia bez jakieś tam funkcji.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czopster Pokaż post
300-500? :O tyle to chyba sam windows kosztuje jakis nowy. moj ojciec kupil ostatnio jakis wypas komputer za 3.5 kafla ale to taka maszyna ze ja w ogole nie wiem jak to sie wlacza nawet
A widzisz to? A ile to kosztuje? Nic. A działa na tym Tibia? Działa.

A ten full-wypas-bajerancki-nowy-komp-za-3,5-kafla miał może takie nagryzione jabłuszko?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Czopster Pokaż post
bardziej boli mnie to uczenie sie nowego systemu itp. jestem bardzo przywiazany do windowsa 98, xp jest niesamowicie irytujacy, watpie zeby kolejne windy byly lepsze. 98 jest taki prosty, skromny i nie wpierdziela sie uzytkownikowi podczas pracy ze na pulpicie sa jakies nieuzywane ikony i trzeba wyczyscic
Uczenie się nowego systemu? Z twoich wypowiedzi wnioskuję, że nie wykonujesz na komputerze żadnych skomplikowanych operacji. Logowanie, pisanie, granie, słuchanie muzyki, serfowanie po Internecie, to się chyba nie zmieniło tak rewolucyjnie, że trzeba się tego uczyć od nowa. Może poza wyłączaniem komputera ("teraz można bezpiecznie wyłączyć komp.")
A o konfiguracji obszaru powiadamiania słyszał?

@Anty-offtop
Klient flash ma działać PODOBNO przez przeglądarkę. Mam tylko nadzieję, że do tego czasu firefox wprowadzi odizolowanie kart (nie wiem jak to się nazywa), tak na wszelki wypadek.
Vanitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2010, 17:26   #23
Jagred
Użytkownik Forum
 
Jagred's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2008
Wiek: 37

Posty: 375
Profesja: Elder Druid
Świat: Premia
Domyślny

Juz to jest w Firefoxie 4.
Ja mam nadzieje ze bedize dzialac na chromie.
Chociaz z wywiadu z jakimstam kolesiem mozna wywnioskowac ze przez jakis czas obie wersje klientow beda wspierane.
__________________
Zamierzasz odpowiedzieć na mojego posta?
Błagam Cię, napisz inteligentnie albo nie pisz wcale.
Jagred jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2010, 19:46   #24
Vanitas
Użytkownik Forum
 
Vanitas's Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2010

Posty: 40
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jagred Pokaż post
Chociaz z wywiadu z jakimstam kolesiem mozna wywnioskowac ze przez jakis czas obie wersje klientow beda wspierane.
Ta... dadzą twórcom botów czas na przystosowanie
Vanitas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:26.


Powered by vBulletin 3