Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-05-2007, 21:14   #461
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo Pokaż post
A Bullsi w koncu sie przełamali i w końcu wygrali z Pistonsami jeden mecz, tak wiec walka dalej trwa. stan rywalizacji 3-1 dla Pistons.

do ataku!!!
Lakers > bulls ;\
Olorion. jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-05-2007, 21:50   #462
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Poczekaj... czy ja napisałem, że Barca straciła Zamorę na rzecz Realu? No wai!
Napisales, ze Real wzial kasa Zamore. A coz to innego, jak nie podkupowanie?
Cytuj:
To samo mógłbym napisać o Realu. Tylko po co? Dalej będziecie pisać posty jak z forum Onetu?
Po to, zeby sie zblaznic. Zreszta, do konca sezonu jeszcze pare kolejek - zobaczymy, kto w tym roku zostanie cabron.
Cytuj:
Wyłóż mi to po łopatowemu, bo jestem kibicem Barcelony i jestem zbyt gópi, żeby rozumieć takie rzeczy.
Tak najogolniej? To chodzi o to, ze far$a uwaza swoje dwa zwyciestwa w PE/LM za wiecej niz 9 Realu z racji dyktatury Franco w okresie prymatu Krolewskich w Europie. Stad 2>9.
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 01:57   #463
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Napisales, ze Real wzial kasa Zamore. A coz to innego, jak nie podkupowanie?
Dalej się nie rozumiemy. Pisałem w kategorii Barca traci a nie Real zyskuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Po to, zeby sie zblaznic. Zreszta, do konca sezonu jeszcze pare kolejek - zobaczymy, kto w tym roku zostanie cabron.
Gratuluję, bo jako pierwszy to napisałeś. Jakoś nie pamiętam, żebym pisał, że Barca ma murowane zwycięstwo w Primera Division a Real już się nie liczy. Walka trwa do końca sezonu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slay Pokaż post
Tak najogolniej? To chodzi o to, ze far$a uwaza swoje dwa zwyciestwa w PE/LM za wiecej niz 9 Realu z racji dyktatury Franco w okresie prymatu Krolewskich w Europie. Stad 2>9.
Skoro nie potraficie przepłakać teraźniejszości i cały czas o byłych trofeach jest mowa a nie o tym, jak teraz grają oba kluby to mogę powiedzieć, że Real jest średnim klubem i nie wycofać tego do momentu aż Królewscy ponownie zdobędą mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów w tym samym sezonie. To nie ma sensu. EOT.

>down
Z tym, że Real gra teraz lepiej muszę się zgodzić, bo FCB gra po prostu katastrofalnie.
Co do tenisa to w poprzednim tygodniu przejechałem się właśnie na Federerze, teraz będę mądrzejszy.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 15-05-2007 o 11:29.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 07:38   #464
Slay
Użytkownik Forum
 
Slay's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2005

Posty: 1,427
Slay ma numer GG 1676568
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Dalej się nie rozumiemy. Pisałem w kategorii Barca traci a nie Real zyskuje.
W takim razie, moja kulpa.
Cytuj:
Skoro nie potraficie przepłakać teraźniejszości i cały czas o byłych trofeach jest mowa a nie o tym, jak teraz grają oba kluby to mogę powiedzieć, że Real jest średnim klubem i nie wycofać tego do momentu aż Królewscy ponownie zdobędą mistrzostwo Hiszpanii i Ligę Mistrzów w tym samym sezonie. To nie ma sensu. EOT.
No to i tak nawet teraz Real gra lepiej niz far$a. I nie, wyznacznikiem wcale nie jest poziom odpadniecia z CdR/LM/czegokolwiek innego - po prostu Real jest rowniejszy. Co rzecz jasna nie oznacza, ze jest rownie dobry co np. dekade temu. A kwestie 2>9 od zawsze drazyly putki, a nie fani Realu. Wiec kto tu nie potrafi czegokolwiek przeplakac?
Z mojej strony, rowniez EOT. Sa milsze kwestie. =)

Chocby tenisowy turniej w Hamburgu - kto na zwyciezce? Czuje, ze dominacja Rafy Nadala na ziemi w tym tygodniu sie skonczy. Drabinke ma cokolwiek ciekawa - Gonzalez w 1/4, Davydenko w 1/2. Po tym, co obaj pokazali w Rzymie w zeszlym tygodniu, wsrod nich szukalbym triumfatora. Bo Volandri raczej nie bedzie sie juz liczyl...
(i drobna porada dla 'obstawiaczy' - to, ze na Federera jest kurs 1.03-1.05 nie znaczy, ze Szwajcar wygra - zwlaszcza tu, na ziemi; granie 'przeciwko' wydaje sie calkiem oplacalne =))
Slay jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 16:16   #465
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Olorion. Pokaż post
Lakers > bulls ;\
nie ma takiej opcji. lakersi od odejscia o'neala sa cieniem swojej druzyny.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-05-2007, 18:10   #466
Mores
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Badzo Pokaż post
nie ma takiej opcji. lakersi od odejscia o'neala sa cieniem swojej druzyny.
to prawda.. na szczescie nigdy im nie kibicowałem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 01:27   #467
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

dosyć dramatyczny finał, z obu stron...
Sevilla pewna po golu Kanoute, kontrolowała gre, gdy tu nagle przychodzi 116 minuta i Palop pokonany przez Jonatasa : ) A w karnych znowu speszyli się piłkarze Espanyolu i bum po pucharze ;-)
W sumie nie oglądałem całego meczu, bo się uczyłem, ale w 110 minucie włączyłem pełen nadzei na karne i się nie zawiodłem, no może troche, ale jedynie postawą strzelców Espanyolu podczas karnych :S np. Jonatas, co to miałbyć za strzał? Ja bym to wyjął :S Po pierwsze prawie, że w środek po drugie za słabo chociaż jeśli byłoby mocniej, pewnie też by było obronione.
Gratuluję tutaj w tym o to miejscu zespołowi z Barcelony gdyż tak daleko zajść to jestem pełen podziwu ! Nigdy bym się niespodziewał w finalu Espanyolu.
Niezłe zawody dzisiaj rozgrywał bramkarz Iraizoz. Sevilla miała mnóstwo akcji, a on wszystko bronił, szkoda, że mu w lidze coś tak dobrze nie idzie jak w Pucharze UEFA.
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 01:33   #468
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

smutny jak dla mnie ten finał. Po 115minucie i skoku w górę(zupełnie jakby grał Real). Byłem pełen nadziei. Chociaż gdy Espanyol grał w 10 nadal wierzyłem ,nawet po zejściu Tamudo(zejście takiego kapitana nie dodaje drużynie zbytniego wsparcia). Mecz dramatyczny,szkoda że bramka Jonatasa nie była golem marzenie dającym Espanylowi pucharu Uefa.Ich karne były słabe...niestety
a btw.
Cicinho>Alves
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2007, 18:05   #469
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

O dziwo, mimo że nie toleruję Espanyolu, miałem nadzieję, że uda im się wygrać. Myślę, że gdyby nie ta czerwona kartka mecz mógłby się zakończyć już w regulaminowym czasie gry. Katalończycy wyraźnie opadli z sił. Poza tym nie rozumiem decyzji trenera Espanyolu. Wystawił do karnych 2 niedoświadczonych młodzian i obaj nie trafili. A szkoda...

Btw,
Cytuj:
W takiej Brazylii to strach iść na plażę, człowiek przyśnie sobie na słoneczku, a za 24 godziny jest zawodnikiem Pogoni.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 17-05-2007 o 18:24.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 22:51   #470
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Bot przegrał.ZAGŁĘBIE na lidera!!!
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 23:01   #471
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Exodus Pokaż post
Bot przegrał.ZAGŁĘBIE na lidera!!!
Zagłębie też.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 23:10   #472
Badzo
Użytkownik Forum
 
Badzo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 01 2005
Lokacja: III RP
Wiek: 77

Posty: 800
Domyślny

O siet, ale mecz w Sopocie.
__________________
24 15 43 44 15 32 33 11 24 31 15 35 43 55 54

Badzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 23:40   #473
hoomik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 11 2003

Posty: 2,117
Domyślny

asoihelakhseiaushekaisheaolsiehaosiheaosiehiuahsei ahsihlsauheailsuhea :SSSSS 0/4 z wolnych GOGO DRAGISA DROBNJAK :SSS Rowniez wielkie brawa dla Roberta Witki, im dalej w play-off, tym slabsza postawa naszego kapitana. Kolejne brawa dla Petrovicia, ktory jak przez caly sezon sadzil farfocle za 3, tak robi to nadal (a ta akcja kiedy przez 3 sekundy zastanawial sie czy rzucac, czy nie, to rox0rska byla). Krzysiu Roszyk tez sie nie popisal, rowniez kilka nieprzemyslanych akcji. Szkoda ze Koszar tylko 15 minut gral, niby 0/2 z gry i 0 pktow, ale spore zamieszanie robil i stwarzal pozycje dla innych, mi tam sie jego postawa dzis podobala. Kelati jak zwykle masakrator, jak nic MVP play-off zostanie, Rodriguez tez niezle (22 pkty, 8/15 z gry, moglo byc lepiej, ale wlasciwie to Andres i tak zagral powyzej normy). Zaskoczyl Ljubotina, bo mimo ze juz w polfinale gral bardzo dobrze (ale ze slabym Slaskiem, wiec w sumie to sie nie liczy), to takiej postawy przeciwko Prokomowi sie nie spodziewalem. Kolejny zawodnik in plus imo. Podsumowujac... jaki powinien byc sklad na niedziele? Rodriguez - Koszarek - Kelati - Ljubotina - Drobnjak, bo jezeli tak jak dzisiaj 2 zawodnikow z pierwszej piatki gra lacznie 36 minut i zdobywa 7 pktow na boskiej skutecznosci 3/8 z gry, to cos sie musi zmienic. Mam nadzieje ze Filipovski to widzi i jest tego swiadom, bo granie ta sama piatka tylko dlatego, bo taki ma kaprys, troche sie mija z celem. Od kilku tygodni widac slabnaca forme jednych oraz wzrost formy drugich, takze jakies korekty w skladzie i rotacji koniecznie musza nastapic. Kto zaskoczyl w Prokomie? Andersen. Zal ze musial zagrac mecz sezonu akurat teraz ;] Slanina zatrzymany na 10 pktach (z czego 6 z linii), takze nie jest zle. Dalmau pktow 14, na skutecznosci z gry 4/12, takze tez nienajgorzej, biorac pod uwage fakt jak gral przez cale plejofy. No nic, 1-0 dla Prokomu, blisko bylo ale sie nie udalo, trudno. Powalczymy w niedziele, wierze ze przed meczami w Zgorzelcu bedzie 1-1 i to Turow bedzie w lepszej sytuacji w meczach 3 i 4.

Jutro prawdopodobnie Anwil zdobywa brazowy medal, o meczu pierwszym niestety nie jestem w stanie niczego napisac, gdyz ani go nie widzialem live, ani na livescorze, takze znam tylko wynik - 73:91 dla Anwilu we Wroclawiu. A zatem jutro wreczamy pierwsze medale, szkoda ze relacja live bedzie tylko na TVP3 Bydgoszcz, do ktorej nie mam dostepu, ale trudno, moze przynajmniej livescore bedzie tym razem dzialal jak nalezy.

Skra zostala MP, mecz w sumie fajny, poza 3 setem, ktory byl totalna miazga w wykonaniu Jastrzebia. Zabawnie wygladaly sytuacje, w ktorych Kadziewicz smial sie po zepsutych akcjach i stracie 7-8 pktow, nie wiem jak komus w jego sytuacji moze byc do smiechu, ale przynajmniej facet zdaje sobie sprawe ze na tym swiat sie jeszcze nie konczy, good for him.

Co jeszcze... aha, oczywiscie mamy koniec sezonu pilkarskiego i totalne niespodzianki w czubie i dole tabeli. BOT przegrywa z Korona (niespodzianka, ale w sumie do przewidzenia), Zaglebie przegrywa z Gornikiem (a tego to bym sie w zyciu nie spodziewal). Mam dziwnego czuja ze jutro bedzie kolejny mecz w ktorym Pogon dostanie karnego i spokojnie wygraja z Cracovia... Ciekawy bedzie tez mecz Lecha z Legia, trzeba bedzie naprawic tego &^@%#%! Sopcasta i obejrzec. I hehe Wisla K. wyjdzie z trzecim bramkarzem w skladzie, moga byc niezle jajca ;]

Damn, chyba lekko przesadzilem z objetoscia posta, chcialo sie komus czytac do tego momentu?
hoomik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 23:45   #474
Myszoon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 02 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 32

Posty: 368
Imię: Myszoon
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
Damn, chyba lekko przesadzilem z objetoscia posta, chcialo sie komus czytac do tego momentu?
Szczerze?

Nie.
Myszoon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-05-2007, 23:51   #475
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hoomik Pokaż post
aso
Tyle z tego przeczytałem ; ) Mecz godny uwagi. Genialne widowisko w końcówce meczu.

Jakże mogłem zapomnieć napisać?! Jutro hit 2 ligi. Jagiellonia Białystok - Ruch Chorzów. Zapowiada się kapitalne widowisko. Jaga jeszcze nie przegrała pod wodzą Artura Płatka a Ruch wygrał 3 ostatnie spotkania. Na dodatek w barwach żółto-czerwonych zadebiutuje... Tomasz Wałdoch! Wprawdzie Jaga okupiona jest kontuzjami - Rafał Naskręt, Vuk Sotirović, Mariusz Dzienis, Dariusz Łatka, ale myślę, że to nie wpłynie na jakoś naszej gry. Przy dobrej pogodzie (a taka ma być) spodziewam się rekordu frekwencji na stadionie Jagiellonii biorąc pod uwagę ten sezon. Wszyscy wiemy, że zarówno kibice Ruchu, jak i Jagiellonii należą do najlepszych w kraju, więc widowisko będzie także i na trybunach. Jutro 16.30 - wszyscy na stadion przy ul. Słonecznej 1!

Ostatnio edytowany przez Bastash - 19-05-2007 o 00:08.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 08:41   #476
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Gieksa dobrze grała, lecz obrona zawaliła. A Zagłębie troszque pod presją pokazało, swoją potęge : O
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 11:50   #477
Pan Kracy
Użytkownik Forum
 
Pan Kracy's Avatar
 
Data dołączenia: 30 11 2005
Lokacja: Cicha 6\Racibórz

Posty: 268
Stan: Niegrający
Świat: Niebieska eRka
Poziom: 666
Skille: 14\15
Poziom mag.: xx
Domyślny

muahauheueh i tak Real Madryt będzie mistrzem Hiszpani
Cytuj:
HALA MADRID ;***
__________________
Nie lubie reklam zajmujacych pol strony :>

do niego ^ to zmień sobie przeglądarkę ;] to nic nie kosztuje typie...

Moja jedyna Miłość to NIEBIESCY!!!
RUUUUUUUUUUUUUUUCH

Ostatnio edytowany przez Pan Kracy - 19-05-2007 o 12:24.
Pan Kracy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 17:13   #478
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny Sabri Bekdas zainetesowany Pogonią !!!

Dzisiejszy "Super Express" podał informację jakoby Sabri Bedkas razem z Lesem Gondorem chcieli przejąć Pogoń Szczecin. Udało nam się skontaktować z byłym prezesem Pogoni Szczecin.
– Jestem zainteresowany powrotem do Szczecina. Mam jednak dwa warunki – mówi turecki biznesmen. – W tej chwili toczy się sprawa w sądzie. Można ją zakończyć, o ile miasto wywiążę się z poprzedniej umowy.
Chodzi o tereny, a konkretnie ogródki działkowe, które miasto obiecało Bekdasowi w zamian za finansowanie MKS-u. Do tej pory jednak nikt z miasta nie rozmawiał na ten temat z Bekdasem.
– Nikt z miasta się do mnie nie zgłosił. Nie prowadziłem również rozmów z Antonim Ptakiem, nie widzę na razie potrzeby. Najpierw dogadam się z miastem, a później mogę porozmawiać z Ptakiem – wyjaśnia Bekdas.
Turecki biznesmen ciekawie skomentował również pogłoski na temat powrotu na Twardowskiego Lesa Gondora: – Gondor jest na moje zawołanie. Jeżeli uznałbym że warto go mieć w klubie, to wróci.
Przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Jana Miedziaka rozstrzygnięcia dotyczące sprzedaży Pogoni mają zapaść do wtorku.

Dodajmy że Pogoń za czasów Bekdasa zdobyła wicemistrzostwo Polski to były czasy...A teraz ku**a wielki kabaret Antoniego Pelikana -.-

Zależy mi na tym żeby Sabri przejął Pogoń, żeby skończyła się ta brazyliana i żeby w ogóle było ok. Jestem ze szczecina i wiem że Pogoni należy się 1 liga.

Oczywiście nie w takim stylu bo teraz przez tą szmatę zezowatą trzeba będzie próbować awansować spowrotem. Mimo to liczę na to że all wróci do normy, i skończy sie ta szopka -.-
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 19:48   #479
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

hmm finał pucharu Anglii stał na średnim poziomie(1 połowa dno)potem już jakoś gra się układała,było co zobaczyć nawet czasem. Potem dogrywka...Giggs źle trafia ze wślizgu(albo nie trafia?)piłka z Petrem Cechem ląduje w bramce...gola nie ma.125 chyba minuta ładna akcja Drogby(a fe) z Lampardem,ten 1 wychodzi sam na sam i pakuje gola...
Mieszane uczucia
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-05-2007, 20:06   #480
litt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2006

Posty: 150
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

@hoom
przeczytalem wszystko.
__________________
Last.fm
litt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:55.


Powered by vBulletin 3