Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-06-2008, 15:07   #501
Torog Velrock
Użytkownik Forum
 
Torog Velrock's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2005
Lokacja: mwahahahahahahahaha
Wiek: 30
Wpisy bloga: 6

Posty: 451
Stan: Usunięty
Profesja: Elite Knight
Świat: hahahahahahahah
Poziom: hah
Skille: hahahah
Poziom mag.: ha
Torog Velrock ma numer GG 6504355
Domyślny

@2 up
Suczy suczu - won stąd z Imageshackussem.za.peelem -.- keju jeden - wysłałem powiadomienie po raz drugi -.-"

Ostatnio edytowany przez Torog Velrock - 22-06-2008 o 15:08.
Torog Velrock jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-06-2008, 16:38   #502
Aevolana
Użytkownik Forum
 
Aevolana's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2007
Wpisy bloga: 4

Posty: 346
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: --
Świat: Vinera
Poziom: 27
Skille: --/20
Poziom mag.: 24
Aevolana ma numer GG 1659555
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Necromanto Pokaż post
Paladyn już swoje dostał. Royalki,Assasin Stars i inne pierdoly.
Zaniedbani są sorcowe i jak zwykle druidzi.Żadnych nowych różdzek....
doczekam odpowiedzi kiedy ten update czy nie?
ja jestem druidem, ty - sorcem albo druidem (zapewne ) . Nie wiem co ty robisz, ale na pewno nie czytasz tego co komentujesz, pewnie masz jakiś text i go wklejasz za każdym teaserem, bo właśnie tutaj napisali że będą nowe różdżki dla sorców i druidów, a także będą nowe jakieś książki z pomocą których będzie można czarować
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez google
Wisps rozwijać od wyrobów spirytusowych w tych biednych stypendystów, że zmarł w bagnach. Oni nie są złe z natury, lecz działa jak sleepwalkers nieświadomi swoich działań. Niemniej jednak, ich dotykać kanalizacji życia życie żywych stworzeń, które czyni je perilous wrogów.
I po co komu tłumaczenia tibia.pl ?
Tibia spoko giera, ale umiar trzeba zachowac
http://forum.tibia.pl/group.php?groupid=178
Jeśli grasz D lub ED to smialo
Aevolana jest offline  
stary 22-06-2008, 16:39   #503
tibijskiknight1993
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 06 2008
Lokacja: Tibia

Posty: 11
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 9
Skille: rosną
Poziom mag.: ro
Smutny Znów zacznę grać

Nie grałem w tibię od kilku miesięcy,zacznę grać po to by zobaczyć co przynosi update ;> z tego co wyczytałem update będzie na +,chociaż mam pewne zastrzeżenia co do wyglądu nowych zbroi ;/ zbyt bajkowe
tibijskiknight1993 jest offline  
stary 22-06-2008, 16:56   #504
Afgan007
Użytkownik forum
 
Afgan007's Avatar
 
Data dołączenia: 18 06 2008
Lokacja: Berlin/Bielsko-Biała
Wiek: 38

Posty: 3
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Selena
Poziom: 50+
Poziom mag.: 45
Domyślny

Trade Window mi się podoba <good idee> dla nowbie,
co do nowych itemsów ekipa z CipSofta chyba za duzo "Gumisiów" się na oglądała!
Afgan007 jest offline  
stary 22-06-2008, 16:59   #505
Zeriel
Użytkownik Forum
 
Zeriel's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2008
Lokacja: Konin ;*

Posty: 242
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Danera
Poziom: 93
Skille: 88/71
Poziom mag.: 19
Domyślny

7,4 7,5 7,6 rox tam miec 100 lvl bylo cos a nie teraz ...
Czlowieku majac kolege na servie wbilem 93 lvl przez 1 1,5 pacc = 4,5 miecha? cos nie halo
wczesniej bylo trudniej...

@update
Itemki: jak juz wprowadzili zywioly ok. urozmaicenie ale ku** na ch** mi grafika jak z .. hmm kolorowanki
trade i npc rozmowy: dla mnie na +
outfi: outfit jak outfit i tak bd go robic
warzywa ciastka itd. :bezuzyteczne dla jednych (ci co graja 24/7 expia itd.) fajne urozmaicienie dla drugich (ci co sie bawia ta gra. wiedza co to rl life )
bronie kina :wyglad - staty+
Rozgi dla sorc drut: fajnie moze wkoncu przestana marudzic mimo ze po ost. up date dostali niezlego powera (eimowiac o offie drutow)
kusze luki : fajnie mysle ze i tak bd uzywac dlaczego ? ano dlatego ze idac np. kopalnie demy cokolwiek innego w teamie z blokerem to tew +6 dist i np. +5 dmg da duzo
spellbooki: fajnie ze dadza im mlvl (patrz rozgi nie bd narzekac) ale wyglad ekhm...
i chyba najlepsza rzecz jaka dodadza TUTORIAL na rooku mysle ze to swietne rozwiazanie i powinni to wprowadzic


Dziekuje tym co poswiecili ta minutke i to przeczytali


Ale sie rozpisalem
Btw. to tylko moje zdanie ie musisz sie z nim zgadzac
__________________


http://bruliku.*******.com wejdz a pomozesz?

1:07 Oh no! Svargrond beware! All bad entertainers are returning from their graves to haunt their audience once again !
01:07 Dlugi Pyton [20]: ej jak dobrze znam ang to napisali ze w nocy znowu przyjdzie tata do Ciebie
nieczyk
Zeriel jest offline  
stary 22-06-2008, 18:06   #506
beznazwy12
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 06 2007
Lokacja: Pasym

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 30
Skille: 10/20^^
Poziom mag.: 30
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Torog Velrock Pokaż post
@2 up
Suczy suczu - won stąd z Imageshackussem.za.peelem -.- keju jeden - wysłałem powiadomienie po raz drugi -.-"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erovix Pokaż post
Moim zdaniem to jest zupełnie niepotrzebne.
Outfit = żenada!!1
Przesadzili z iloscią rzeczy w tym Oucie.
Nowe itemy też przesadzone.
Palki/Knightci mają najlepiej,a Druidzi/Magowie są zaniedbywani.
Fajnie chociaż,że nasze polskie pyrasy do Tibii wpakowali xD,lecz to tylko bzdety.
Wracając do poprzednich teaserów wszystko jest ok,ale kolejki w Kazoo to beznadzieja.
Niepodobają mi się też te badziewne okna NPC Trade.
Tibia traci klimat.
CipSoft zamiast odnowic stare miejsca to odnawia tylko najmniej odwiedzane,a reszta jest taka sama.
Z kolei podoba mi się Rook w tej chwili bo nabral moim zdaniem totalnych zmian.
Aż chce się expić.
ej jak jestes tego taki pewien to porownaj 200 lvl mag/drut 200 lvl pally/knight to ze grasze przez 5 lat i zdobyles max 30 lvl drutem / magem to nie znaczy ze ta profka jest zaniedbana bo ty pewnie nie umiesz grac i nie masz skilli w tarczy distance i axe/sword/club i ze nie dostajesz + 15 hp lvl i nie masz capa jak knight albo pally moze odrazu spalcie wszystkich na sd albo innym gownie i bedzie spokoj te 2 poprzednie update mialy na celu zrownac profesje gowna prawda za duzo magow i drotow meczylo gm a poza tym co oni dodali dla tych biednych profesji? luki? miecze?
beznazwy12 jest offline  
stary 22-06-2008, 18:14   #507
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xib19 Pokaż post
zal.. nie chcesz hotkeyow to po co ich uzywasz? mogles zrobic ani normalnie tak jak za dawnych czasow tibi 7.6 =) czy to az takie trudne ?



haha ale zal , ty myslisz ze jak ktos ma dobrego kompa i kase to odrazu bedzie gral w wowa ? tam nie ma takiego klimatu jak w tibii


No masz racje WoW ma owiele lepszy klimat od Tibii. Zagraj se w Warcrafta I-III to zrozumiesz o jaki klimat mi chodzi.
 
stary 22-06-2008, 18:26   #508
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez keksxd Pokaż post
Ciebie chyba ELEAH stara nie kocha
zal bede placil 60$ za miesiac grania w wow-a i jescze sciagac 8 GB updatow i dodatkow. A pryvatne servy to puste jak....
Gralem troszke to przez 2 godziny nikogo n servie nie znalazlem.

Hymmm... Widze, że nawet na privach niegrałeś. Zobacz se Toxic WoW, WoW Scape czy nawet największy polski serwer Avalon czy nawet WoWbeez tam gra około 1000 online graczy. Może ty grałes w Warcrafta III i myślisz, że to WoW ale sorki to nie te same gry. Może stworzyłeś Wow Single Player. Aha Pre-paid kosztuje 99 zł a nie 180... i nie za miesiąc tylko za dwa... hehe widziałeś kiedyś taką strone www.worldofwarcraft.com ??? chyba nie... przeczytałes chociaż jeden temat o WoWie... nieeee... aha ostanie dosyć duże patche miały 1 GB a nie 8... 8 GB waży gra plus dodatek bez patchy... ooo nawet wowa na dysku niemiałeś!!! weź się dziecko schowaj bo gadasz ,,farmazony''... Grałes 2 godziny?? Wogóle niegrałes. Sam wiem co mówie jak byś zagrał to nigdy w życiu nie wróciłbyś to Tibii... Bo poco?
 
stary 22-06-2008, 18:33   #509
Maelion
Użytkownik Forum
 
Maelion's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Pakuńcza

Posty: 30
Stan: Na Emeryturze
Imię: uevoli
Profesja: Druid
Świat: Antica
Poziom: 109
Poziom mag.: 81
Maelion ma numer GG 7678822
Domyślny

Ludzie coście wy się tak uczepili tego WoW'a?! Tibia, a WoW to 2 różne gry! Niepodoba sie Tibia? to po kiego czorta te durne posty! Powiem tak: Szukacie dziury w całym, a to, ze wprowadzaja nowe itemy to chyba dobrze nie? Kiedys wszyscy latali albo w b robe/mpa/p arm nie rozumiem was ludzie, czego wy byscie chcieli? To prawda, ze w tym roku Cipsoft bardziej nastawil sie na "upiekszenie" Tibii i co w pewnym sensie tez mnie zdenerwowalo, ale pomyslcie co bedzie w Zimowym Updacie! Lekka balansacja i NOWE TERENY!

P.S - zgodze sie rowniez z tym, ze Palek ma za duzo w D...PIE
Maelion jest offline  
stary 22-06-2008, 18:51   #510
LesioTibiak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Guardia

Fajne bedą te nowe itemy i bronie ale najgorsze te punkty handlu....
gra zacznie sie nudzichttp://images.tibia.pl/forum/images/smilies/smile.gif
 
stary 22-06-2008, 18:55   #511
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

@offtop
Grałem w tibie, zagrałem wowa, i już tam zostałem. WoW ma dla mnie o wiele lepszy klimat niż tibia, to naprawdę fajne uczucie jak się idzie przez takie miejsca, jakie zna się z warcraftów (1,2,3), tam przynajmniej nie ma takiego czegoś że jak kogoś poprosisz o pomoc, to ci jeszcze z sd sieknie (tutaj troche koloryzuje w tibii nie zawsze tak jest).

Btw, zobaczcie sobie wygląd Dragon Slayera a broni tego goscia na dole http://www.worldofwarcraft.com/ z takimi duzymi mieczami
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf
Dawergo jest offline  
stary 22-06-2008, 18:55   #512
LesioTibiak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Guardia

Itemy poprostu super ale ten handel....Dno.... Niewiem po co to wymyślono, tak jak jest teraz jest ok
 
stary 22-06-2008, 20:16   #513
Juchasek
Użytkownik Forum
 
Juchasek's Avatar
 
Data dołączenia: 13 04 2008
Lokacja: Skrzyszów
Wiek: 32

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Juchasek
Profesja: Knight
Świat: Titania
Poziom: 8+
Skille: 10+/10+
Poziom mag.: 4+
Domyślny Tibia a Wow i wątek z updatem ;]

Śmiać mi się chce z ludzi którzy wyśmiewają tibie i mówią, iż Wow jest super lepszy, a grafa w tibii wysiada! Ja powiem tak... Grafika w tibii to jest najlepsze cuda, najlepszy pomysł w całej epoce tych całych Wowów itd! Nie dość że ruszym na wszystkim, jest zabawa, jest przyjemność, jest bezsenność, są ciągłe myśli o tym gdzie iść co robić... To jest właśnie MMORPG!! Jeżeli nie podoba się komuś Tibia, to niech usunie konto z forum i nie gra ani nie pisze głupot, bo to jest głupota. Co wy chcecie wypromowaćWowa!? Idzcie na targ i drzyjcie ryje z tekstem "WoW naszym najlepszym przyjacielem jest.."

Co do updejtu,, Hmm zapowiada się ciekawie ;]
__________________
Nightwish <For!
System of a down <Ever!
Serj Tankian <In my heart !
Juchasek jest offline  
stary 22-06-2008, 21:27   #514
Shuki
Użytkownik Forum
 
Shuki's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2006
Lokacja: Daleko od rzeczywistości...
Wiek: 86

Posty: 436
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Shuki ma numer GG 8014050
Domyślny

Hmm... Nie grałem od 8.0 ale teraz z ciekawości zagram.

Sprzedawanie i kupowanie itemów: Ściągnięte z gry Phobos Online, tylko bardziej dopracowane. Jak dla mnie przydatne.

Pieczenie: Mi to nie przeszkadza. Dla prawdziwych graczy (ci, którzy nie tylko biją lvl) stworzy większy klimat.

Jedzenie: Mi to nie przeszkadza. Fajny dodatek do gry.

Itemy: Baśniowy wygląd? Tibia przecież jest grą w takim klimacie (no bo mi przed chatą nie biegają dragi i demony...)

Odtrutki: Jak Antidote sprzed paru miechów... Przyda się.

Zbroje: Mogą być... Szkoda tylko że legów nie ma...

Łuki i Kusze: Looz...

Bronie dla rycerzy: Jak wyżej.

Różdżki i księgi: Nareszcie...

Outfit: Zbędny, ale może znajdą się chętni, którzy chcą go nosić... Zwykły dodatek.
Shuki jest offline  
stary 22-06-2008, 21:35   #515
cyrkiel
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 01 06 2008

Posty: 4
Domyślny

a kiedy to będzie wogóle bendzie wprowadzone do gry prosze o date
cyrkiel jest offline  
stary 22-06-2008, 21:40   #516
Ritusia
Guest
 

Posty: n/a
LOL spoKo ;)

spox ze dodali nev hp na rooq ;]
i antidotum xD[SPELL][/SPELL]
jak sie ma jednego hara na rooku tak jest ... =P
a czy poszczególne nev food bedzie na rooq ?? ;P

a nowe itemy na main'ie maja grafike zbyt bajkową moim zdaniem ...
jak widać dla pall'ów są dobre łuki
 
stary 22-06-2008, 22:09   #517
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Juchasek Pokaż post
Śmiać mi się chce z ludzi którzy wyśmiewają tibie i mówią, iż Wow jest super lepszy, a grafa w tibii wysiada! Ja powiem tak... Grafika w tibii to jest najlepsze cuda, najlepszy pomysł w całej epoce tych całych Wowów itd! Nie dość że ruszym na wszystkim, jest zabawa, jest przyjemność, jest bezsenność, są ciągłe myśli o tym gdzie iść co robić... To jest właśnie MMORPG!! Jeżeli nie podoba się komuś Tibia, to niech usunie konto z forum i nie gra ani nie pisze głupot, bo to jest głupota. Co wy chcecie wypromowaćWowa!? Idzcie na targ i drzyjcie ryje z tekstem "WoW naszym najlepszym przyjacielem jest.."

Co do updejtu,, Hmm zapowiada się ciekawie ;]

Jak coś to nic niemam do tibijskiej grafiki... Aczkolwiek uważam, że te ekhem ,,zbroje'' zrujnują cały wygląd gry. Ale mi to zwisa. Jedyne czego mi brakuje w Tibii
1. grywalność-szybkość akcji-i końca expienia

w WoWie mam 70... i to mi sie właśnie pasuje a nie expić do końca świata i jeden dzień dłużej. Aha i ta zabujcza ilość itemków... mam MPA i juz nic lepszego mieć niebęde... mam 1425 lvl i max skile i poco mi to? Aha zagraj se w wowa bez upszedzen do tej gry gwarantuje ci, że tibie będziesz tylko obrażal
 
stary 22-06-2008, 22:15   #518
$$$S_z_a_j_b_u_s$$$
Guest
 

Posty: n/a
LOL Narpierw naucz się pisać, a dopiero potem dorastaj do tibi!!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Likek Pokaż post
prees tibji pewnie teg nie doprowadzi tylko nas oszukuje trzeba ich osrać bo oni tylko pieniondze za pacci biorom a my tesz kcemy cox miec!!!!111
Dziecko
 
stary 22-06-2008, 22:17   #519
$$$S_z_a_j_b_u_s$$$
Guest
 

Posty: n/a
LOL Jak wyżej

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Likek Pokaż post
glupku sam jeste sdobry to wsysstki glupie jest lepsza bylla tibia8.0 ale ja wnim nie gralem tlyko mi kolega z klasy mowil
Zdałeś do pierwszej klasy podstawówki ?
 
stary 22-06-2008, 22:26   #520
RedFOg
Użytkownik Forum
 
RedFOg's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2008
Lokacja: -unknow-

Posty: 171
Profesja: Paladin
Domyślny

LOL2 dzieci nie macie co robic ino sie na forum besztac??? ja nie nazekam ze lepsze zbroje beda bo moze w jakiejs z nich wreszcie mi sie dragona na 15lvlu ubic ostatni dedlem bo sie uleczyl dizad jak przedemna wial (paladyn jestem i spearami bilem )

co do WoW......

ja nie rozumiem jak mozna przepier***ac 50zl na miech zeby grac w przeróbke z gumisiow osadzona w swiecie Warcrafta. ja tam gralem w W2 i W3 ale grafa w W3 mnie dobila i juz mam dosc calej serii

Ostatnio edytowany przez RedFOg - 22-06-2008 o 22:30.
RedFOg jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:10.


Powered by vBulletin 3