Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > FAQ i zasady

Notki

FAQ i zasady Często zadawane pytania i zasady. Zanim o coś spytasz, sprawdź tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-07-2006, 11:26   #221
Teodi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 07 07 2006

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kassam
Ostatnio odbył sie konkurs zwiazany ze stworzeniem swojego potworka, a moje bytanie dotyczy tego , w jakim programie są takie potwory tworzone?
Czy mógłby ktoś zamieścić poradnik jak stworzyć takie potwory?
Do stworzenia potwora potrzeba sprie editor nie podam ci linku bo nie znam. Szczegolnie sa one wykorzystywane (nowe wlasne zrobione przez siebie) do OTS Server tak zywany Open Tibia Server o którym nie można tu rozmawiać i który jest nielegalny w tibi... a wiec nie bede sie rozpisywal...
Teodi jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-07-2006, 15:41   #222
waldzio_95
Użytkownik forum
 
waldzio_95's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2006
Lokacja: bydgoszcz

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: rubera
Poziom: 15
Skille: 13/19
Poziom mag.: 13
waldzio_95 ma numer GG 4566795 Send a message via Skype™ to waldzio_95
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
P: Dostałem list/e-mail że wygrałem Pacca. Mam się zalogować na stronę www.cośtamtibia.pl żeby go uaktywnić. Czy to bezpieczne?
O: Nie ma darmowych paccy. Takie niby konkursy służą tylko kradnięciu twojego konta. Pamiętaj: Nie podawaj swojego numeru konta i hasła nigdzie poza www.tibia.com oraz przy logowaniu się do Tibii.
tibia.pl organizuje konkursy i możn wygrać pacca to jest tak jak by był darmowy i oni wcale nie oszukują np.konkurs sms
PS.jak wklejać skreny do posta??

Ostatnio edytowany przez waldzio_95 - 26-07-2006 o 15:42.
waldzio_95 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-07-2006, 20:16   #223
RaHak
Użytkownik Forum
 
RaHak's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 31

Posty: 105
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
RaHak ma numer GG 1939845 Send a message via Skype™ to RaHak
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez waldzio_95
PS.jak wklejać skreny do posta??
idziesz tutaj http://www.imageshack.us/ hostujesz zdjecie (1,5mb max) linka, który otrzymasz (bedzie ich kilka) wklejasz tuaj pomiedzy wiersze [img] [/img
__________________
Emeryturka i basta
RaHak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2006, 16:50   #224
Wojtek Arendus Knight:
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 7
Pytanie Jak kupic domek?

Jak kupic domek? Mam 9 lv i nie wiem czy na tm poziomie moge kupic domek.
Wojtek Arendus Knight: jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-07-2006, 19:16   #225
Pakulas
Użytkownik forum
 
Pakulas's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Warszawa

Posty: 19
Stan: Niegrający
Domyślny

Czy wpisy o naszej śmierci znikają po jakimś czasie?
Chodzi mi o te wpisy na stronie naszej postaci (tabelka Character Deaths, Killed at Level 12 by ### lub Died at Level 12 by rat, itd.).
Jeśli tak to po jakim czasie? Thanks.
Pakulas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2006, 01:08   #226
'Kris'
Guest
 

Posty: n/a
Problem maly problem

Wiem ze to nie tu powinienem umiescic te pytanie ale jestem poczatkujacym .Uczestniczylem w konkursie 'tibia sms' i pomylilem sie przy nazwie swojego swiata np. zamiast Luminera wpisalem Luminara (joz to wyslalem)

Czy cos sie stanie przez to, czy jak np. wygram 'cos' to nie bedzie problemu, tylko ktos poprawi?
prosze o odpowiedz w jak najszybszym czasie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-08-2006, 18:31   #227
Zekezina
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja mam takie pytanko??jezeli spersonalizuje konto i po czasie bede chcial sprzedac postac czy osoba ktora kupila odemnie te konto bedzie mogla dokonac personalizacji na siebie??? ...wiem ze pytanie wogole nie powinno pasc ...z pewnych wzgledow (domyslni wiedza) ale jezeli ot mozliwe chcialbym uslyszec odpowiedz
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2006, 18:40   #228
Pawelek Amarush
Użytkownik forum
 
Pawelek Amarush's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 12
Stan: Początkujący
Pawelek Amarush ma numer GG 3055355
Domyślny Nie działa mi tibia

Gdy wlaczam tibie pisze mi ze nie moge sie polaczyc z serwerem.Probowalem wiele razy i w koncu zrobilem nowe konto.i dalej nic .Probowalem uruchamiac za pomoca jednej sztuczki, a mianowicie...(start-uruchom-i tam wpislalem "ping tibia.pl"i mi napislalo ze nie moze sie polaczyc z serwerem gier...blad nr. 65).Bardzo prosze o pomoc.
pozdro dla Tibijczykow
Pawelek Amarush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-08-2006, 20:46   #229
Pawelek Amarush
Użytkownik forum
 
Pawelek Amarush's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 12
Stan: Początkujący
Pawelek Amarush ma numer GG 3055355
Domyślny Domek

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wojtek Arendus Knight:
Jak kupic domek? Mam 9 lv i nie wiem czy na tm poziomie moge kupic domek.
Aby miec domek potrzebne sa 2 rzeczy:
-musisz miec Pacc'a
-musisz być na mainlandzie
Pawelek Amarush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2006, 10:48   #230
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pawelek Amarush
Gdy wlaczam tibie pisze mi ze nie moge sie polaczyc z serwerem.Probowalem wiele razy i w koncu zrobilem nowe konto.i dalej nic .Probowalem uruchamiac za pomoca jednej sztuczki, a mianowicie...(start-uruchom-i tam wpislalem "ping tibia.pl"i mi napislalo ze nie moze sie polaczyc z serwerem gier...blad nr. 65).Bardzo prosze o pomoc.
pozdro dla Tibijczykow
Tibia.pl nie jest oficjalną stroną tibii i pingownie nas nic ci nie powie.

Co do twojego problemu: Jaki komunikat klient ci zwraca podczas próby połączenia? Sprawdź czy w FAQ: klient nie jest już ten problem opisany.
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2006, 21:02   #231
Pawelek Amarush
Użytkownik forum
 
Pawelek Amarush's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2006

Posty: 12
Stan: Początkujący
Pawelek Amarush ma numer GG 3055355
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dwimenor
Tibia.pl nie jest oficjalną stroną tibii i pingownie nas nic ci nie powie.

Co do twojego problemu: Jaki komunikat klient ci zwraca podczas próby połączenia? Sprawdź czy w FAQ: klient nie jest już ten problem opisany.
Klient zwracal mi ze polaczenie jest odrzucone i ze nie moze sie polaczyc z serwerem.Patrzylem juz w FAQ i nikt nie mial podobnego problemu
Pawelek Amarush jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-08-2006, 23:15   #232
Impalable
Użytkownik Forum
 
Impalable's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 219
Impalable ma numer GG PW to nie laska?
Domyślny

Cytuj:
Czy wpisy o naszej śmierci znikają po jakimś czasie?
Chodzi mi o te wpisy na stronie naszej postaci (tabelka Character Deaths, Killed at Level 12 by ### lub Died at Level 12 by rat, itd.).
Jeśli tak to po jakim czasie? Thanks.
Znikaja, po miesiacu.
Cytuj:
Ja mam takie pytanko??jezeli spersonalizuje konto i po czasie bede chcial sprzedac postac czy osoba ktora kupila odemnie te konto bedzie mogla dokonac personalizacji na siebie??? ...wiem ze pytanie wogole nie powinno pasc ...z pewnych wzgledow (domyslni wiedza) ale jezeli ot mozliwe chcialbym uslyszec odpowiedz
Jesli spersonalizowales je po update, nie bedzie mozliwosci zmiany danych, to nie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez luba126
jest w niej duzo ruznych aut dla rórznych gustów sa ałta egzotyczne gdze jest naprzekład Lambordzini gajardo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maciekwo
Czyrzby facke??
Notka
Prywatna wiadomość do Impalable.
Impalable jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-08-2006, 21:25   #233
laares
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hacked

Mam problem, shackowali mi konto zrobilam wszytsko tak jak trzeba zeby dostac nowe haslo i wogole, ale e-mail z tibi nie przyszedl, no to pomyslalam ze moze to dlugo trwa i czekam ale dalej nic juz 24 godziny no to dla proby zalozylam nowe konto i zrobilam to samo jakby je shackowali i podalam inny e-mail i tam doszlo po 5 minutach, czy ten e-mail na moje konto kiedykolwiek dojdzie?;/ bo juz nie wiem co robic
  Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2006, 17:15   #234
Terry ^.-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Klawiatur

Mam problem ... Wszyscy moi koledzy pod ( hotkeys ) F1-F12 maja podpisane różne czary ... Ja niestety tego nie moge .. Od F2 - F6 i F8-F12 mam podpisane jakies opcje zwiazane z tibia ale mi nie potrzebne ;/ Niewiem jak zrobić żebym i ja mógł podpisać czary pod te klawisze ;/ Dotąd mi to nie przeszkadzało bo grałem knightem, teraz jednak robie druida ( uhmaker ) i nie moge zapisać więcej czarów ... :/ Prosze o pomoc ... !!

Ostatnio edytowany przez Terry ^.- - 10-08-2006 o 08:07.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-08-2006, 13:20   #235
Marek Tibioman
Użytkownik Forum
 
Marek Tibioman's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 208
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 74
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terry ^.-
Mam problem ... Wszyscy moi koledzy pod ( hotkeys ) F1-F12 maja podpisane różne czary ... Ja niestety tego nie moge .. Od F2 - F6 i F8-F12 mam podpisane jakies opcje zwiazane z tibia ale mi nie potrzebne ;/ Niewiem jak zrobić żebym i ja mógł podpisać czary pod te klawisze ;/ Dotąd mi to nie przeszkadzało bo grałem knightem, teraz jednak robie druida ( uhmaker ) i nie moge zapisać więcej czarów ... :/ Prosze o pomoc ... !!
Ctrl + K i masz okienko, gdzie możesz zmieniac wszystkie hotkeye, przypisywa do nich czary, itemy itp.
__________________



22/08/2005r. - mój 100 post na forum :-)
Marek Tibioman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2006, 10:52   #236
Terry ^.-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Hotheys

UP

Wiem to.. ale u mnie jest inaczej ... Jak wciskam crt + k to wyskakuje mi ta tabelka, ale pod te kalwisze nie jest nic podpisane ... Np. F2 to chowają mi się wszystkie nicki, potem paseki życia, a następnie wszystko wraca ( niki i pakski ). Gdy naciskam F3 wyskakuje mi okno z kanałami ( New Channel ) :/ F4 otwiera się / zamyka okno ze skillami ;/ Itd. Mam tego dość ;/ Pomocy !!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 11-08-2006, 14:04   #237
Marek Tibioman
Użytkownik Forum
 
Marek Tibioman's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2005
Lokacja: Piła
Wiek: 32

Posty: 208
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: 74
Skille: 82/78
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terry ^.-
UP

Wiem to.. ale u mnie jest inaczej ... Jak wciskam crt + k to wyskakuje mi ta tabelka, ale pod te kalwisze nie jest nic podpisane ... Np. F2 to chowają mi się wszystkie nicki, potem paseki życia, a następnie wszystko wraca ( niki i pakski ). Gdy naciskam F3 wyskakuje mi okno z kanałami ( New Channel ) :/ F4 otwiera się / zamyka okno ze skillami ;/ Itd. Mam tego dość ;/ Pomocy !!
To nie wiem, zainstaluj tibię jeszcze raz, powinno pomóc
__________________



22/08/2005r. - mój 100 post na forum :-)
Marek Tibioman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-08-2006, 13:30   #238
laares
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez szaski
Sciagnelem tibia 7.7 ale nie idzie jej wcale wlaczyc bo wyskakuje error dotyczacy grafy co sie moglo skopac ????;/

mam ten sam problem a odpowiedzi chyba nie bylo..
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-08-2006, 10:00   #239
Excalibug
Użytkownik Forum
 
Excalibug's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2006

Posty: 212
Świat: Ziemia
Poziom: 666
Skille: 666
Poziom mag.: 66
Pytanie

A juz wiem mozecie usunąć posta
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Weremm Pokaż post
Witam!(...)
@ Dlaczego te forum jest takie zjebane?? Na forum konta majom ludzie 150+ lvle wiedzom gdzie expic znajom miejsca a nie pomogom tylko piszom teksty typu naucz sie poprawnie pisac i dokup instrukcje obslugi na allegro?? Hyba pujde na tibie.org.pl bo tutaj sami debile sie wypowiadajom
Linki:
Moja stronka internetowa informująca o zarabianiu w internecie. Zapraszam!

Zarób kasę na pacca! Szybko i pewnie!

CHCESZ ZMIAZDZYC WROGA ZAROWNO NA PVP JAK I NA NON-PVP????KLIKNIJ TUTAJ!!

Ostatnio edytowany przez Excalibug - 13-08-2006 o 15:46.
Excalibug jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2006, 14:18   #240
dsi
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam mam problem to gdy wrocilem z wakacjii elegancko sciagam tibie 7.8,instaluje,i ... wlasnie wpiesuje passy i ch... !!!! Account number or password is not correct !! -.-
wbijam na tibia.com ,szukam, patrze, Nesson:Last login: Aug 15 2006, 22:48:56 CEST mysle co jest qrwa przeciez ostatnio sie lagalem przed wyjazdem 28 lipca !!!! z domku mi nic niezginelo (poszedlem tam innym charem),lvl ten sam,ogulem wszystko niby ok.heh wkur...em sie lekko wbijam na tibia.com ,service,lost account,wpisuje imie mojego chara,zaznaczam I have forgotten both my password and my account number.,wpisuje mojego maila i wyskakuje takie cus:This account has recently been used. Your account number and a new password will only be sent to your email address if the account is not used for 7 weeks. Please try again after this waiting period.

probowalem inaczej a mianowicie tak :service.lost account,zaznaczam I have forgotten my password.,wpisuje maila i numer konta i :A request for a new account password has been already submitted. If you have not received the email yet, it is possible that it did not reach you for some reason. Please make sure your email's spam filter is not blocking our mail as spam. Please also make sure that your mailbox is not full. You can use the Lost Account Interface again after approximately two days have passed to request a new password.

na maila nic nieprzyslo nawet po 24h juz niewiem co zrobic ma ktos jakis pomysl ? bylbym bardzo wdzieczny i moglbym sie jakos odwdzieczyc pisac na forum lub gg:9841295.Z gory dziekuje i licze na powazne potraktowanie teamtu
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:10.


Powered by vBulletin 3