Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-12-2004, 13:29   #141
Fejonuv
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Wrocław

Posty: 9
Fejonuv ma numer GG 4366314
Domyślny noOb

moj kolega chcial kupic w sklepie morning stara i sprzedac k legsy ;]
Fejonuv jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-12-2004, 14:08   #142
!!!Szymon!!!
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 11 2004

Posty: 9
Domyślny

Ziomalka nazywa się: Sarlosan
W miejscu dzie sa dedy pisze:Killed at Level 12 by Sarlosan and fire.
Chyba się sama zabiła wlasnym ogniem.
!!!Szymon!!! jest offline  
stary 23-12-2004, 18:18   #143
Gracz Tibii
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 194
Domyślny

Mi się przytrafiło spotkać 3 (jeśli ostatni się liczy) n00bów:

1. Pierwszym n00bem jest kolo na V (nie powiem jaki ma nick bo takie n00by chyba też mają uczucia). No to podchodzi do każdego i popolsku "sperdalaj" daje kilka gp i mówi "masz biedaku" albo udaje stosunek. Wkurzyłem się na niego bo się tak woził i do mnie też ale tylko w PZ. no to ja mu żeby wyszedł i pokazał jaki jest no to on chyba się wystraszył i zaczoł gadać coś w stylu "Fri Magic Plate Armor PLX" ja w taką brechte, a i tak go zabiłem (moje pierwsze zabójstwo bo na PK nie jestem urodzony).

2. Koleś na rooku prubuje nauczyć ludzi klonować no to ja do niego gadam że thief kłamca no to poszedł mi pokazać. Kazał położyć 10 gp bo mniej nie da się i wpisać z ctrlem clone kazałem mu zaprezentować dzieło. Położył 1 gp wklepał clone wcisnoł enter i dołożył 1 gp no to ja 10 gp klepie clone (bez ctrl) i dokładam 10 gp i mówie że się udało a on karze z ctrlem. N00b że hej i tak bym się nie nabrał.

3. To podobno zagraniczny chyba brazylijczyk. A zna nasz język tak świetnie przeklina że nie wiem i na dodatek nie obraża tylko graczy ale rzuca obelgi na nawet tych poza Tibią i do tego wie co to znaczy.
__________________
Z tego konta już nie korzystam bo mi się nick nie podobał (a namelocka nie dostałem ). Jeśli któryś z moderatorów przeczyta ten podpis niech zbanuje to konto.

Ostatnio edytowany przez Gracz Tibii - 14-01-2005 o 20:20.
Gracz Tibii jest offline  
stary 24-12-2004, 20:27   #144
marek_cycuch
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 12 2004

Posty: 12
Domyślny To jeszcze nic

Pewnego dnia na roku ziom tak sie wkurzył że zaczął żucać we mnie kasą

Ostatnio edytowany przez marek_cycuch - 24-12-2004 o 20:28.
marek_cycuch jest offline  
stary 24-12-2004, 22:23   #145
Tuhamiid
Użytkownik Forum
 
Tuhamiid's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004

Posty: 373
Stan: Na Emeryturze
Świat: Berylia
Domyślny

Najwiekszym noobem to byłem chyba ja sam.Kiedyś początki mojej gry to łowilem rybki i pytałem sie koompla czemu czały czas łowie takie ame rybki i czy jak kupie se akwarium to one mi sie pomnożą
Kiedyś też kupiłem sobie druidem GSa bo mia dużo ataku i nie wiedziełem ze on tkiciężki
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fayny Pokaż post
wieszok wieszok mnie banuje
więc go w dupe słordem kłuje
Tuhamiid jest offline  
stary 24-12-2004, 23:29   #146
Gratul
Użytkownik Forum
 
Gratul's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2004

Posty: 51
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Łolek
to ja mam takiego kumpla którego wprowadzalem na minaz rooku mo i chciałem mu pokazć gdzie morze chodzić i najakie potworki więc zaprowadzilem go na elfy te w Ab Dendrial no ale tam sa takie krzaki które tzreba wycinać machetą to poszedłem pod krzaka i mówie głośno: "mniam mniam ciam ciam" i popkręciłem sie troche i uciolem krzaki a on sie mnie pyta jak to zrobiles jak no powiedz ja tne inne krzaki pokoleji i powtarzam formułke a on znowu sie pyta jak jak no powiedz no to powiedziałem mu żeby podzszedł pod krzaka i powiedział "mniam mniam ciam ciam" i sie zakrecil to ten zaczyna podchodzic pod krzaki i sie wyzierac: "mniam mniam ciam ciam" i sie krenicic a ja w brech a ten nie kapi o co chodzi i dalej a ja w brech az wkoncu mu powiedfzialem to byl taki zdziwiony

Nie wiem co bylo w tym noobowskiego skoro to był neewbie. Nie dziwie mu sie że tak zrobił jak nie wiedzał o co chodzi. No ale prawdziwy z Ciebie przyjaciel
Gratul jest offline  
stary 25-12-2004, 12:50   #147
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

Ja na rooku poznalem kolo no i idziemy an roty i on mi mowi :
-Co to jest to okrogle co pisze cooper shiedl J a mu an to pokaz
on mi dal i wziolem zarobilem shilda
albo koles sprzedawal bp of life fluid za 15 gp no to ja look na trade i pisze you see life fluid no to ja kupuje a noob z tekstem gdzie ''muj backpack''
Tomciu jest offline  
stary 25-12-2004, 13:23   #148
Sufixx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 12 2004
Lokacja: ---
Wiek: 34

Posty: 3
Sufixx ma numer GG 4123390
Domyślny Miss click...

Jestem w Ab, łowie se rybki, a tu koles do mnie podchodzi (na 9 lvl, druid), mówi: "Train plzzzzzz!!!" A ja :"No, fuck you.". On odchodzi, ale za 5 min wraca, zaczyna lowic rybki i nagle uderza mnie z LMM, skull mu wyskakuje, a on "miss click!!!" (to juz po updacie :/ ) ja ide do depo, a debil za mna. Podchodzi do 89lvl i mowi: "Help!! Miss click!!!"... No i co sie stało z kolesiem można sie domyślic...
Sufixx jest offline  
stary 25-12-2004, 13:59   #149
Scream
Użytkownik Forum
 
Scream's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2004
Lokacja: who cares.....?
Wiek: 35

Posty: 1,112
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: tu i tam
Poziom mag.: wy
Scream ma numer GG 9478893
Domyślny

nudzi mi sie... pokomuntuje troche i porobie sobie wrogow ;]
@keb
najwyzej newbie, chociaz tez nie.
@nekromanta
newbie
@druid
newbie
@matheous
wtf?
@hegemmon
newbie
@lig@
pk to naprawde nie sa nooby -.-
@superman
mozna isc do cipfriend i hi heal
@egg
newbie
@spiegol
newbie
@sesaj
newbie
@kaczor
jak narazie jeden z niewielu madrych postow tutaj ;]
@browar
newbie
@matheous
newbie
@palisanderos
@sephiroth
newbie

to dopiero polowa 4 strony... niechce mi sie wiecej pisac jak newbie byli nazywani noobami. Ludzie prosze nauczcie sie ich rozruzniac!!! Przeczytajcie sobie poradnik "wiecie wogule co to jest noob?".

@tomciu
sam jestes noob

niechce mi sie wiecej czytac -.-
__________________


kliknij pana garrisona!

Scream jest offline  
stary 25-12-2004, 14:20   #150
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

JA jestem Noob bo odpowiadam na takie noobowate tematy !
Avager jest offline  
stary 26-12-2004, 12:52   #151
Tibrion
Użytkownik forum
 
Tibrion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 09 2004

Posty: 20
Domyślny

ja znam pewnego n00ba osobiście. nie robi durnych rzeczy takich jak jedzenie trawy czy innych no ale...
koles kupił już chyba z 3 postacie i każdą coś koło 20lvl, po jakimś miesiącu (a gra już chyba od wakacji albo i wcześniej) spdał na około 13lvl . teraz kupiłe następną - sorcek na 19 lvl i już zdążył 4 razy zjechać. i dziwił się że nie chce mu dać passów do swojej postaci (chciał nią expić). gość po prostu nie umie grać... eh...

aha i jeszcze drugi przykład. kumpel kiedyś powiedział jakiemuś n00bkowi że jak obieggnie drabine przy bramie w Carlin z 1000 razy chyba to dostanie ileśtam złota. no i koleś zaczął biegać. kumpel poszedł do Ab i po powrocie mało, że ten koleś biegał jeszcze to wraz z nim kilku innych n00bków a cała grupka n00bków stała i przypatrywała się
Tibrion jest offline  
stary 26-12-2004, 18:53   #152
WoJaAnn
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 12 2004

Posty: 20
Domyślny

Ja ostatnio noobka widzialem... mam 11 lv pallkiem i bardizej trnie niz expie... no i akurat nikogo z kuympli nie bylo online wiec stanalem pod dp i sie pytam kto chce trenic... no i nikt nie chcial w koncu zdesperowany podchodze do palla na 8 lv i sie pytam czy chce trenic... On mowi ze bardzo, bo mial 2 dedy i musi skille odrobic no tro ok... pytam sie :"Idziesz do northport" on mowi ze ze mna nei treni bo go dedne... no to ja po chyba 3 minutach intensywnego przekonywanai go ze nei jestem pk wyciagnalem go na trening... Doszlismy na miejsce... okazalo sie ze nie ma spirow No to spiry dostal ode mnei 3 i sie pyta co dalej... ja mowie ze nie chce go zabic wiec poczekam az bedzie mial green hp bo nie chce za szybko go zmeczyc i pozwolilem mu sie bic... A sobie zlurowalem wilki 2 zeby mnie bily... on najpierw zabil wilki bo myslal ze sobie na hunt zostawiam Mimo moich intensywnych protestow... no i zaczalem go lac trenic sobie on zaczal plakac ze nie ma jeszcze green i nie moze trenic... No to przestalem. W miedzyczasie wypytalem go o skille... 33/23 jak nie mniejsze... i nagle on krzyczy ze mu wskoczyl dsit i on idzie na hunt poszedl huntowac spidery bo byl z slaby na cos innego... wczesniej zapytal czy jest jakies inne miast ow Tibii... lol <Ten lolek jeszcze mnei streaszyl kumplem... na 24 lv ... omg >

Poza tym... ide na roty po troche kasy bo najblizej i biore jednego zeby mi shielding skakal nagle jakis noob na 8 lv podchodzi i go zabija... ja sie pytam czy chce deda... to on mowi "Yeah, Try Me" no to ja go try Dednal nawet nie uciekal

Mialem 9 lv jeszcze i skille calkiem dobre poza tym 5 mlvl albo 6 nie pamitam juz Wychodze z carlin nagle widze ze mnei sledzi jakis knight na 16 lv... nagle ten knight ma skulla i zaczyna mnei atakowac... No to ja czekam az mi do reda zejdzie niby ze płacze i nagle uh i zaczynam w niego strzelac... On tylko powiedział "o... dobre" o zaczal spie****ac Niestety byl szybvszy
WoJaAnn jest offline  
stary 08-01-2005, 20:24   #153
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
LOL

Heh mnie dzis dwóch zaatakowało Na solerce hehe
najpeirw jakis Grim alb costam<czy jakoś tak> ja chodze z 3 spearami bez zadnego miecza itd i szukam trening-partnera. ide, ide (a mam 8lvl -_- tyle że skille w miare ) a on nagle mnie atakuje to ja w nogi (on mial 12lvl..) bo mysle ze deada zlapie. patrze a tu mi 0 hp zabrał w 4 atakach...to go ze spearow on mi je wywalil gdzies to go...z pięśi i zjechal do polowy loleq mi zwial bo byl szybszy eh... ale pozniej znalazlem jego cialo hyhy

2. Tym razem niestety polak...ide sobie w Venore patrze a on atakuje 2 ludkoof i ma skulla to sie pytam czy oni sa afk. on odp- nie nie trening. to sie pytam czy moge sie dolaczyc. on że nie. to sobie ide a on mnie zaczyna gonic hyhy i atakuje. mial 12 bodajze lvl tylko ze jak go zaczalem lac to mu zeszlo do zoltego a mi prawie wcale. to on zwial do kumpli i mowi ze mozemy sie lac. pytam sie
- jasne, 3 : 1 pewnie co?
-nie jeden na jeden
-ok dawaj
-dobra, czekaj zmienie na swoja postac 20lvl nie no lol
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 08-01-2005, 21:58   #154
lord-patryk
Użytkownik forum
 
lord-patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2004

Posty: 4
Domyślny

znam takiego kolesie ktury sam siebie zabil wszedl w energy fild i zabil sie to dopiero jest noob
lord-patryk jest offline  
stary 09-01-2005, 09:35   #155
Golden Eye
Użytkownik Forum
 
Golden Eye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2004
Lokacja: Siematycze
Wiek: 32

Posty: 45
Golden Eye ma numer GG 1857804
Domyślny

A ja widziałem jak gość chciał sam sie z gfb zabic.Omg
Albo jak goście PeKują na trollach przy Dwarfen Bridge a niskie lvle nie mają szans.Oni teq chcą żyć...
__________________
Own3d
Golden Eye jest offline  
stary 09-01-2005, 11:36   #156
Raistlinek
Użytkownik Forum
 
Raistlinek's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: W bloku ;p
Wiek: 35

Posty: 421
Raistlinek ma numer GG 4646947 Raistlinek ma login Tlenu borkos007
Domyślny

lord-patryk- sory ale w tym co napisałeśnie widzę nic ciekawego może po prostu myślał że to jakiś portal? skoro go to zabiło to musiał mieć niski lvl. Zresztą to był newbie a nie klasyczny, fajny, oryginalny n00b
__________________

Umiesz rysować? WEJDŹ!
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=35552


Mój film z Amazon Camp
Film
Mój film z Draga, niestety ze śmiercią blokera
Film
Raistlinek jest offline  
stary 09-01-2005, 11:42   #157
Razzor
Użytkownik forum
 
Razzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2005

Posty: 5
Oczko OMg

..... Niech pomyśle. Acha juz wiem największy nOOb jakiego widzialem to taki koleś 7 lat mial, a co za tym idzie brak znajomości języka. Teraz najlepsze próbował się ropnąć .... torchem, bo myślał że to harpun czy coś w tym stylu heheh .
2) nOOb jakiego widziałem to koleś który wszedł do kafejki i włacza Tibie, następnie klika Enter Game i czeka. Czekał tak okolo 30 minut i wylatuje z textem " No kur**a co to za transwer taka gra wczytuje cie 30 minut" heheheh

3) No i moge tu wpisac siebie okolo 2 lata temu zaczołem grać, lecz miałem takie lagi, że niemogłem się ruszać. Oczywiście niewiedzialem wtedy co to są Lagi i tak w 1 dzien rzucilem Tibie nOObek.
Razzor jest offline  
stary 24-04-2005, 11:56   #158
*MaTi*
Użytkownik Forum
 
*MaTi*'s Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: Jelenia Góra
Wiek: 35

Posty: 51
Domyślny

Wybaczcie że odnawiam temat, ale wczoraj mi się przydażyła ciekawa historia.
Mam druida na 9 lvl w thais (Astera). Więc lecę sobie do sklepu zakupić runki, bo nie dużo mi brakuje do 10 lvla. Wchodzę do sklepu patrzę stoi jakiś 22lvl sorc chyba. Obok niego plama po mana fluidzie, a pod nim leżą jeszcze flaszki z pełnymi lf'ami to ja je szybko do plecaka i zdążyłem sobie 5 przeciągnąć, a koleś chyba się nawet nie zorientował że mu brakuje bo nic do mnie nie pisał
*MaTi* jest offline  
stary 24-04-2005, 14:14   #159
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 32

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Owoc
Widziałem już kilku pallów używających mieczy - bez komentarza :O
wiesz ja uzywam k axa jako pal bo nie chce ganiac amazonek ze spearami bo zbierac mi sie potem nie chce a co do noob to np. mój kolega myslal ze jak sie nabije lvl to exp sie zeruje i znowu sie na chrzania, a tak ogolnie to nie lubie pk, thiefow i lurerow. Nie lubie takich co nie rozrozniaj noobow od newbie
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline  
stary 24-04-2005, 17:46   #160
Colier Scoredyne
Użytkownik Forum
 
Colier Scoredyne's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2005
Lokacja: Wlkp
Wiek: 32

Posty: 225
Domyślny

Mój kolega wziął bp gfb i poszedl na fire devila -.-'' Inny kolega noobek mówi do mnie : "Idziemy na beholdery, ty zabijasz, ale loot mój" huehuehe, totalny naab
Colier Scoredyne jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:41.


Powered by vBulletin 3