Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2009, 05:00   #1
Sakkaes
Użytkownik forum
 
Sakkaes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2009
Wiek: 28

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 9
Sakkaes ma numer GG 16060519
Domyślny Knight czy Sorc bez PACC'a

Witam. Mam 8 LEVEL i jest juz na Island of destiny. Moge teraz wybrac 4 profki. Ale którą? Powiem że mam czas na granie ale nie od rana do nocy ale codziennie jakies 5 - 6 godzin. Więc co wybrać ? Aaa i jak narazie bez PACC'a może kupie paca ale do high-levela chciał bym jak najwięcej grać bez Kupie paca może z 80 - 90 lvl. Nie mówcie że nie będe grał do tego lvla. :> Myślałem nad knightem. A sorcerer ? kurde pomużcie. Nie mówcie że każda profka bez pacca to .... tylko oodp na moje pytanie,.

--- Sakkaes dodał 17 minut i 19 sekund później ---

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sakkaes Pokaż post
Witam. Mam 8 LEVEL i jest juz na Island of destiny. Moge teraz wybrac 4 profki. Ale którą? Powiem że mam czas na granie ale nie od rana do nocy ale codziennie jakies 5 - 6 godzin. Więc co wybrać ? Aaa i jak narazie bez PACC'a może kupie paca ale do high-levela chciał bym jak najwięcej grać bez Kupie paca może z 80 - 90 lvl. Nie mówcie że nie będe grał do tego lvla. :> Myślałem nad knightem. A sorcerer ? kurde pomużcie. Nie mówcie że każda profka bez pacca to .... tylko oodp na moje pytanie,.
Ahh .. Ok wybrałem KNIGHTA [ NAJTA ] xD więc moje pytanie jest takie bede na candi w thais gdzie tam expić tzn skilować. Eq mam w miare dobre plate set 8 lvl i 4k. Jak narazie a kasa ciagle rośnie. Więc gdzie ? I mogę grać długo do 80 lvla nawet na FACC ? tak albo nawet więcej ? kupie PACC w swoim czasie ale dalo by sie tak do 80 bez? z góry dzięki.Pozdro

Ostatnio edytowany przez Sakkaes - 10-10-2009 o 05:00. Powód: Automerged Doublepost
Sakkaes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2009, 09:46   #2
Zbik Druid
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 08 2006
Lokacja: Cieszyn

Posty: 55
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zatem. Knightowi facc arena za bardzo nie przeszkadza, ma gdzie expic (of, d lair venore) Natomiast sorcerer ma bardzo te expowiska upośledzone. Bez exori frigo/flam na d lair za dużo nie zdziała, chociaż widziałem tam expiących druidów hailstorm + exevo frigo hur. Jedynie pozostają mu kopalnie guardów, ja wychodziłęm tam jakieś od biedy 30k/h, więc trochę słabo. Moim pierwszym sorciem, wbiłem 50lvl na guardach, ale twierdze teraz, że to jest strata czasu. Najlepiej dobic ten 40lvl i kupic pacca. Odnośnie knighta. Co prawda po kupnie pacca knightowi jak i sorcowi otwiera się wachlarz expowisk, dlatego radziłbym ci kupno paca. Knightem możesz na facu nawet 80lvl wbic. Pozdrawiam

O sory nie zauważyłem edytowanie. Poczytaj w dziale poradniki jest wiele tematów napisanych o treningu. Na facu jak już wyżej napisałem do 80lvl spokojnie możesz expic na dragach i orc fortress. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Zbik Druid - 10-10-2009 o 09:49.
Zbik Druid jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 09:47   #3
Artur0
Użytkownik Forum
 
Artur0's Avatar
 
Data dołączenia: 28 08 2007
Lokacja: Piła
Wiek: 30

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 135
Skille: 90+/90+
Poziom mag.: 8+
Artur0 ma numer GG 7866486
Domyślny

Knightem na facc sam wbiłem 70 na non-pvp manualnie i grało się dość przyjemnie, czasem tylko spotykały mnie jakieś nieprzyjemne sytuacje także też powinieneś dać radę. Gdzie skillować na początku? Na pewno na początku na trollach, np. masz na północ od thais i na zachód. Później roty też masz tego pełno w thais. Dalej już ogarniesz sam sytuacje. A do 80 lvla będziesz mógł spokojnie expić na dc. Ładną kasę tam można wyciągnąć, a exp też niczego sobie
Artur0 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 11:10   #4
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

jak chcesz wbić 80lvl na faccu to tylko knight.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 14:14   #5
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sakkaes Pokaż post

Ahh .. Ok wybrałem KNIGHTA [ NAJTA ] xD więc moje pytanie jest takie bede na candi w thais gdzie tam expić tzn skilować. Eq mam w miare dobre plate set 8 lvl i 4k. Jak narazie a kasa ciagle rośnie. Więc gdzie ? I mogę grać długo do 80 lvla nawet na FACC ? tak albo nawet więcej ? kupie PACC w swoim czasie ale dalo by sie tak do 80 bez? z góry dzięki.Pozdro
Jezeli nie zanudzisz sie na smierc to moze ci sie uda.
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 14:59   #6
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Beh0lder ja mam już na candi 65 (66 prawie) lvl, więc nie zanudzi się.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 17:41   #7
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

graj kiną bo nim jeszcze można grać bez pacc ,a sorcem to tragedia jest .
możesz expic na początku trole później orki , dwarfy , cyklopy
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 18:38   #8
Sakkaes
Użytkownik forum
 
Sakkaes's Avatar
 
Data dołączenia: 08 10 2009
Wiek: 28

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 9
Sakkaes ma numer GG 16060519
Domyślny

OK dzięki wszystkim na pewno się zastosuje do waszych porad na razie expie kinem na trolem już mam skile 30/30 i się przenose na roty.
Sakkaes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 19:28   #9
Iski1906
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Up

Dobij 9 lvl żeby mieć exure i skiluj na rotach najlepiej do skili 70 potem expaj na wyższym lvl przy 40 czy coś skile naturalnie trzeba będzie jeszcze pod szlifować lecz ze skilami 70 naprawdę przyjemnie będzie ci się expić a takie skile nawet jeśli nie poświęcasz dużo czasu zajmą max 2 tygodnie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2009, 21:17   #10
QuestionMan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 09 2009
Lokacja: ŁDZ - Capital of DNB
Wiek: 35

Posty: 143
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Moim zdaniem dobij ciut większy level zanim zaczniesz skillować , ponieważ teraz łatwo cię zabić , a skili będzie szkoda . Koło 20 zacznij skillować Jak będziesz miał lepsze eq możesz spróbować , wtedy już na slime .
QuestionMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-10-2009, 20:16   #11
Szablesiu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 10 2009

Posty: 4
Evul

Ja jestem przekonany do Knighta ;D gram moim(narazie 30lvl) ale nabilem skille i gra sie super ) jeśli cchesz grac sorcem to bedzie troche trudniej ale tez powinienes dac rade
Szablesiu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-10-2009, 16:28   #12
F.E.A.R_
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 09 2009

Posty: 3
Domyślny

Wohooo, a knightem jak umiesz to i pobotować można 6^.
F.E.A.R_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:45.


Powered by vBulletin 3