Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-01-2006, 10:05   #21
Hydro
Użytkownik Forum
 
Hydro's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2005

Posty: 132
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: rock
Świat: Arcania
Poziom: 26
Skille: po co?
Poziom mag.: 25
Domyślny

gdybys byl magiem to magic shield i jedynuie manasy ,ale knightem jestes wiec jest inne rozwiazanie popros ludzi na tradzie i helpie
Hydro jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-01-2006, 13:02   #22
Apon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2005
Lokacja: Ostróda
Wiek: 30

Posty: 39
Stan: Aktywny gracz
Imię: Sir Venix
Profesja: Druid
Gildia: Brak
Świat: Eternia
Poziom: 33
Skille: 23/25
Poziom mag.: 36
Domyślny

ja tez tam byłem znalazlem deda 43 sorc i 3 bp sd i 2 explo i 3 uh i potem przy scianie szedlem i gsa zabiljednego a drugi chyba spał nie martw się będzie dobrze , napewno sobie poradzisz a z resztą to tylko gra
Apon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2006, 13:42   #23
kamperos55
Użytkownik Forum
 
kamperos55's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Z kątowni

Posty: 32
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Elysia
Poziom: 33
Poziom mag.: 5
Domyślny

No wiesz ja ostatnio miałem deda gdzieś pod pustynią to się wróciłem po rzeczy na miejscu stwierdziłem (po ubiciu 2 zerków i 2 beho) że mam znowu 3mlvl [shit] w końcu czekając tam na kogoś zaznajomiłem się z 78 lvl (przez game-chat) i on mi pomógł Nauczony tą historią kupiłem manafluidów za 2k i nabiłem znowu 4mlvl po czym poszedlem na draga aha po zabiciu 3-go zerka zauważyłem że mam 36hp <LóL>
kamperos55 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-01-2006, 11:01   #24
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Masz pecha. Kiedyś sam chciałem tam wleźć(jeśli mamy na myśli to samo). Taka dziurka ładna , z której nie można się ropnąć
Ludzie czemu wy nie czytacie w ogole tabliczek z opisem kolo dziury. Jakbys na tabliczce przeczytal co tam pisze, to bys sie dowiedzial, ze to jest dziura bezpowrotna i bys nie zszedl, bo przy tego typu dziurach jest opis.
Cytuj:
mam 34 lv skile po 66 2 bp uh na gs raczej nikle szanse
Z 2 bp uh masz szanse, pod warunkiem, ze umiesz grac i znasz droge. Musisz tak isc zeby cie gs nie zablokowaly.
Cytuj:
p.s spadles i sie wylogowales?
Tak, bo gsy sa dalej na lewo.
Cytuj:
Mimo iż nie znam tego terenu ( z reguły uważam gdzie włażę ) to się nie załamuj.
O ile dobrze pamietam, to tam i w wielu innych bezpowrotnych miejscach sa tabliczki (sign) obok z napisalem po angielsku, ze nie ma powrotu po zejsciu, wiec o co chodzi? Mozna nie znac terenu, a sie tam nie wkopac.
Cytuj:
Po 4: Jeśli nie masz kolegów (podejrzewam, że jest to niemożliwe), włóż plecak w kołczan, powiedz GSom miłe "dzień dobry" i czekaj aż cie ugoszczą.
Coz za pomoc. A poza tym plecak zawsze wypada, obojetnie gdzie go masz na sobie.
Cytuj:
o 6 re bykunio nie dam rady ich ominonc wala po 300 dwa to 600
To co ty masz? Leather or studded set? Mnie na nizszym lvlu i skillach niz ty, walily co jakis czas po 100+ tylko i nigdy za 200.
Cytuj:
gdybys byl magiem to magic shield i jedynuie manasy ,ale knightem jestes wiec jest inne rozwiazanie popros ludzi na tradzie i helpie
Taaa? No co ty powiesz? Akurat knightowi latwiej uciec, bo manasy mniej odnawiaja niz zabiera gs magowi, bo w maga wchodzi 100% hitow gsa i to sa niemale hity. A knight ma duzo wiecej zycia i moze uciec uhajac sie.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 09:38   #25
Bykunio
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 01 2006
Lokacja: TM

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 33
Skille: 60/60
Poziom mag.: 5
Bykunio ma numer GG 6050652
Domyślny

Heh Poisoner racja..... Z 2 bp uh zdąrzysz na luzie a hity 600 o.O~ Czy ty widziałem na oczy gska kiedyś ? Co do propozycji help or trade channel .... Czasami nikt przez pare dni nierobi tego questa... Chyba że lubisz czekać .... Ja bym zaryzykował nawet jeśli padniesz to szybko odrobisz expa .... Cya in Tibia
Bykunio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-01-2006, 23:59   #26
Ruppert
Użytkownik Forum
 
Ruppert's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2005
Lokacja: Widzew
Wiek: 33

Posty: 71
Stan: Aktywny gracz
Imię: <tu nazwa>
Profesja: Paladin
Gildia: <tu nazwa>
Świat: Refugia
Poziom: 44
Skille: 74/50
Poziom mag.: 14
Domyślny

dobra temat na smieci bloknolem gski hakooninowi nawet nie wiedzialem ze dam rade je bloknac a tu tylko 5 uh.
Pozdrowienia dla hakoo
Ruppert jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-01-2006, 09:48   #27
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ruppert
dobra temat na smieci bloknolem gski hakooninowi nawet nie wiedzialem ze dam rade je bloknac a tu tylko 5 uh.
Pozdrowienia dla hakoo
RÓTFL, 34 lvl i nie wiedzial, ze da rade bloknac gsa.
poisoner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:31.


Powered by vBulletin 3