Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 15:42   #21
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 29

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Po to gram na pvp żeby dowolnie zabijać ludzi, powiedz jaką satysfakcję ma ten 150 ek blocząc 80 ed na ancientach, wołając przy tym całą swoją guildię. Nie sztuką jest się wybić na no-pvp, moim zdaniem grają tam same cioty których pvp nie jest wystarczające żeby zadziałać czymś na pvp. Wbiłem kiedyś 80 lvl na guardii po czym zupełnie odechciało mi się grać, więc nie mów mi że mam się na ten temat nie wypowiadać.
Napisalem cos, jak nie rozumiesz to trudno. 80 lvl rly highhhhhhhhhhhh
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 17:38   #22
Leon666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Lokacja: Brzeg Dolny
Wiek: 30

Posty: 385
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Po to gram na pvp żeby dowolnie zabijać ludzi, powiedz jaką satysfakcję ma ten 150 ek blocząc 80 ed na ancientach, wołając przy tym całą swoją guildię. Nie sztuką jest się wybić na no-pvp, moim zdaniem grają tam same cioty których pvp nie jest wystarczające żeby zadziałać czymś na pvp. Wbiłem kiedyś 80 lvl na guardii po czym zupełnie odechciało mi się grać, więc nie mów mi że mam się na ten temat nie wypowiadać.
Ejj, spitalaj. To, ze gram na non-pvp nie oznacza, ze jestem ciota. Wrecz odwrotnie. Ty tym swoim pitoleniem udowadniasz nam jaki to jestes glupi. ;O
Idz graj na swoim pvp i idz zabijaj noobow przed dp w carlin, zeby sie poczuc dowartosciowanym. Ja nie musze nikogo zabijac i jest mi z tym dobrze.
Leon666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 18:09   #23
Nath015
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 04 2009

Posty: 292
Imię: Nath Teran
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom: 143
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
i tak ogarnąć potraficie tylko totalnie nieogarniających.
W wiekszosci przypadkow masz racje. Ludzie widzac trapa zawsze pchaja sie w 1 miejscie, czekaja na blad traperow i nie probuja czegos sami zrobic.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Po to gram na pvp żeby dowolnie zabijać ludzi, powiedz jaką satysfakcję ma ten 150 ek blocząc 80 ed na ancientach, wołając przy tym całą swoją guildię. Nie sztuką jest się wybić na no-pvp, moim zdaniem grają tam same cioty których pvp nie jest wystarczające żeby zadziałać czymś na pvp. Wbiłem kiedyś 80 lvl na guardii po czym zupełnie odechciało mi się grać, więc nie mów mi że mam się na ten temat nie wypowiadać.
Na pewno wieksza satysfakcje ma 150ek bloczac 80 lvl z 3 kolegami, niz 20 osob spamujacych SD w tego ED. Gracz non-pvp nie rowna sie noob ;/
Nath015 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:08   #24
Fokusantyban
Użytkownik Forum
 
Fokusantyban's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2009

Posty: 77
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nath015 Pokaż post
Na pewno wieksza satysfakcje ma 150ek bloczac 80 lvl z 3 kolegami, niz 20 osob spamujacych SD w tego ED. Gracz non-pvp nie rowna sie noob ;/
I to będzie puenta.
__________________
bo to F do S synuu synuuu!

Fokusantyban jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:15   #25
Kasza_Mistrz
Użytkownik Forum
 
Kasza_Mistrz's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2009
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 379
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Sexy Team
Świat: Nerana
Poziom: 231
Skille: 109/80
Poziom mag.: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez JestemHardkorem Pokaż post
xaszkil pierdolisz jak gęś bez głowy wasze trapy = 10vs1 a ty masz czelność mówić że ich idą na wytrzymałość pozdrawiam mame


bytywu
Najsior RECON ! czekamy na więcej ładnych sklejek i dajcie więcej rozmów z vt
Nigdy wiecej niz w 3 osoby sam nie trapowalem

Opowiedz jeszcze historie jak to Reconow 5ciu poszlo trapowac na ASy 80ed'a ale przyszli koledzy ed'a i bylo tylko "RECON OUT"

@Fokusantyban

podasz nazwy nut jakie byly w filmikU?

Xaszkil
Kasza_Mistrz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:50   #26
Dabledoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 40
Imię: Sold
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sold
Świat: Sold
Skille: Sold
Domyślny

@Xaszkil: Jesteś rl mojego best kumpla (vunare),dlatego nic do ciebie nie mam i mam nadzieje że nie będe miał,a tak ogółem cie nie znam. Wybacz stary,ale ST z tego co widziałem nie błysneło zbyt dużym dużym doświadczeniem w trapowaniu.

W tych 2 filmikach recon popisało sie pwnedami,które zasługują na pozytywne komentarze (bynajmniej mi sie tak wydaje). U mnie sobie tylko jednym zajebali zdanie,już wspomniałem w temacie nerany ocb. i dlatego nie moge ich tolerować,ale nie rozumie jednego po chuj to sie kłócić kto lepszy. Jeżeli czujesz sie lepszy - weź szkapy itd. i wjedź któremuś z nich na hunta i sie popisz jaki jesteś zdolny. Moim zdaniem,taka kłótnia do chuja prowadzi.
Btw. wrócisz jeszcze na nerane nowym charem czy ewidentnie koniec z pixelami ? xd


@Fokusantyban: Wybacz,ale nie orientuje sie który to który u was.
Fokusantyban - Karo Inc ? :<


Pozdrawiam,
Dable.
Dabledoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 20:19   #27
Uzik3000
Użytkownik Forum
 
Uzik3000's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2009
Lokacja: Jawor
Wiek: 34

Posty: 122
Stan: Usunięty
Imię: Vohyt
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 8
Uzik3000 ma numer GG 3123770
Domyślny

Pierdolicie tak bo 80% ludzi tego forum gra na gównie. Mam w dupie co napisze na mnie jebana ciota z no-pvp, cwaniaki tylko na forum. Kurwa ludzie jak można grać tyle w tibie i nigdy nikogo nie zabić, no nie wiem moim zdaniem grać na pvp to jakaś taka tradycja,np. statysfakcja z lvl, a no no pvp wbijesz lvl i co? idziesz huncić na lepszych mobach? wstajesz z rana idziesz na tego respa az ci sie zygać chce, ale jednak masz nadzieję że kiedyś bedziesz tym h lvl, grasz coraz częściej a jak wpierdolisz lvl to myślisz co tu porobić,a tu huj no-pvp czyli 0 z codziennego bytu tibii, bardziej tak się wydaje że to łebki graja na no-pvp, bo to takie zapoznanie z tibią, mogli byście zostać na roku, to tak samo, też bloczysz nobów i cale życie orki, horda boterów tułających się na każdym respie, rozumiem nie grać na infernie albo dolerze, bo tam centralnie gra się dla fazy. No ale bez takich akcji że wbijasz człowieku na no pvp i radocha, bo to coś nie tak z wami ludzie.
I mam wyjebane co napisze nob niżej wielki odkrywca czekający na letnie update, z nadzieją że nex up przyniesie nowy respawn i przygodę questową.
Uzik3000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 21:19   #28
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 29

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Pierdolicie tak bo 80% ludzi tego forum gra na gównie. Mam w dupie co napisze na mnie jebana ciota z no-pvp, cwaniaki tylko na forum. Kurwa ludzie jak można grać tyle w tibie i nigdy nikogo nie zabić, no nie wiem moim zdaniem grać na pvp to jakaś taka tradycja,np. statysfakcja z lvl, a no no pvp wbijesz lvl i co? idziesz huncić na lepszych mobach? wstajesz z rana idziesz na tego respa az ci sie zygać chce, ale jednak masz nadzieję że kiedyś bedziesz tym h lvl, grasz coraz częściej a jak wpierdolisz lvl to myślisz co tu porobić,a tu huj no-pvp czyli 0 z codziennego bytu tibii, bardziej tak się wydaje że to łebki graja na no-pvp, bo to takie zapoznanie z tibią, mogli byście zostać na roku, to tak samo, też bloczysz nobów i cale życie orki, horda boterów tułających się na każdym respie, rozumiem nie grać na infernie albo dolerze, bo tam centralnie gra się dla fazy. No ale bez takich akcji że wbijasz człowieku na no pvp i radocha, bo to coś nie tak z wami ludzie.
I mam wyjebane co napisze nob niżej wielki odkrywca czekający na letnie update, z nadzieją że nex up przyniesie nowy respawn i przygodę questową.
Nie wiesz co porobic na n-pvp to idziesz i ludziom, ktorych nie lubisz roz*******asz inq service, a jezeli nie czerpiesz z tego przyjemnosci - jestes idiota. Nie tylko na pvp mozna sie dobrze bawic, na n-pvp rowniez, a tymi tepymi wyzwiskami pokazujesz tylko swoj poziom, o wiele nizszy od wielu graczy z n-pvp, tak bardzo przez Ciebie wyzywanych. Wyjdz i zamknij za soba drzwi.
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 21:27   #29
rafi.praga
Użytkownik Forum
 
rafi.praga's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2008
Wiek: 34

Posty: 347
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabledoro Pokaż post
@Fokusantyban: Wybacz,ale nie orientuje sie który to który u was.
Fokusantyban - Karo Inc ? :<
Hehe wlasnie tez jestem ciekaw XD
__________________
;}
rafi.praga jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 21:28   #30
Barbar
Użytkownik Forum
 
Barbar's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2008

Posty: 208
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 69
Skille: 23/29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Pierdolicie tak bo 80% ludzi tego forum gra na gównie. Mam w dupie co napisze na mnie jebana ciota z no-pvp, cwaniaki tylko na forum. Kurwa ludzie jak można grać tyle w tibie i nigdy nikogo nie zabić, no nie wiem moim zdaniem grać na pvp to jakaś taka tradycja,np. statysfakcja z lvl, a no no pvp wbijesz lvl i co? idziesz huncić na lepszych mobach? wstajesz z rana idziesz na tego respa az ci sie zygać chce, ale jednak masz nadzieję że kiedyś bedziesz tym h lvl, grasz coraz częściej a jak wpierdolisz lvl to myślisz co tu porobić,a tu huj no-pvp czyli 0 z codziennego bytu tibii, bardziej tak się wydaje że to łebki graja na no-pvp, bo to takie zapoznanie z tibią, mogli byście zostać na roku, to tak samo, też bloczysz nobów i cale życie orki, horda boterów tułających się na każdym respie, rozumiem nie grać na infernie albo dolerze, bo tam centralnie gra się dla fazy. No ale bez takich akcji że wbijasz człowieku na no pvp i radocha, bo to coś nie tak z wami ludzie.
I mam wyjebane co napisze nob niżej wielki odkrywca czekający na letnie update, z nadzieją że nex up przyniesie nowy respawn i przygodę questową.
Właśnie po to blokujemy graczy gdy sie nudzimy.
Jesteś pierdolonym idiotą który ma jakąś zawiść do non-pvp, wyzwiskami pokazujesz tylko klasę świata pvp, na którym pewnie i tak jesteś nikim.

"Pierdolicie tak bo 80% ludzi tego forum gra na gównie" strach pomyśleć na czym sie bawiłeś w dzieciństwie.
__________________


Ukryty tekst:

\o/

Ostatnio edytowany przez Barbar - 07-06-2009 o 21:42.
Barbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:22   #31
Dabledoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 40
Imię: Sold
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sold
Świat: Sold
Skille: Sold
Domyślny

@Uzik: No ja do tej spójnej historyjki "nooba z npvp" bym dodał coś więcej...

Cytuj:
Kurwa ludzie jak można grać tyle w tibie i nigdy nikogo nie zabić, no nie wiem moim zdaniem grać na pvp to jakaś taka tradycja,np. statysfakcja z lvl, a no no pvp wbijesz lvl i co? idziesz huncić na lepszych mobach? wstajesz z rana idziesz na tego respa az ci sie zygać chce, ale jednak masz nadzieję że kiedyś bedziesz tym h lvl, grasz coraz częściej a jak wpierdolisz lvl to myślisz co tu porobić...
Ciąg dalszy - "... jeżeli wbiłem już wystarczający lvl , to kurwa pójde popeczyć na okolnir,tylko chuj z tym,samemu też nudy,wezme swój team.
Po 1h wysiłku/zabawy ,only 1 pwned i tylko satysfakcja że zabiłeś na serverze non-pvp 140~ rp'ka na frostach. "

Wyciągnij coś z tego tekstu - dlaczego przykładowo z nerany : old Sexy Team,Recon Two i Tormentors trapowali/trapuja i wtedy zacznij komentować servery npvp.


EDIT :

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Po to gram na pvp żeby dowolnie zabijać ludzi, powiedz jaką satysfakcję ma ten 150 ek blocząc 80 ed na ancientach, wołając przy tym całą swoją guildię. Nie sztuką jest się wybić na no-pvp, moim zdaniem grają tam same cioty których pvp nie jest wystarczające żeby zadziałać czymś na pvp. Wbiłem kiedyś 80 lvl na guardii po czym zupełnie odechciało mi się grać, więc nie mów mi że mam się na ten temat nie wypowiadać.
Niech pomyśle,satysfakcje napewno wiekszą niż na pvp.
- Na npvp 150 knight ze swoim team'em będzie sie bawił z noobem(80 ed) "troszke" dłużej niz na pvp.
Po wielkim wysiłku,zabijają go i cieszą dupe że go zajebali w dodatku wyszło wszystko pięknie na camie,którego można opublikować.
- Na pvp 150 knight ze swoim team'em idzie ubić 80 ed'a - ed ile może sie utrzymać,no na full manie mając 2~ k many trzyma sie może 1 min. < nawet cama nie warto otwierać

Npvp ma wady i zalety, tak samo jak pvp.
Każdy wybiera to co lubi,jeżeli komuś nie idzie na npvp,bo nie umie ujebać gnoja to idzie na pvp.



Pozdrawiam,
Dable.

Ostatnio edytowany przez Dabledoro - 07-06-2009 o 22:38.
Dabledoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 22:30   #32
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 29

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dabledoro Pokaż post
@Uzik: No ja do tej spójnej historyjki "nooba z npvp" bym dodał coś więcej...



Ciąg dalszy - "... jeżeli wbiłem już wystarczający lvl , to kurwa pójde popeczyć na okolnir,tylko chuj z tym,samemu też nudy,wezme swój team.
Po 1h wysiłku/zabawy ,only 1 pwned i tylko satysfakcja że zabiłeś na serverze non-pvp 140~ rp'ka na frostach. "

Edit : Wyciągnij coś z tego tekstu - dlaczego przykładowo z nerany : old Sexy Team,Recon Two i Tormentors trapowali/trapuja i wtedy zacznij komentować servery npvp.


Pozdrawiam,
Dable.
Zdziwie sie, jesli owy napinacz z pvp pojawi sie wiecej w tym temacie.
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 00:33   #33
paluch89
Użytkownik Forum
 
paluch89's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 477
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

To co robicie na non pvp to zwykłe skurwysyństwo, powinny poleciec delety i spokój. Nie tylko z wami, ze wszystkimi co sie nudzą na n-pvp i luruja i trapują. Chcesz pozabijać ludzi? Idź na pvp.

To tak samo jakbyś na boisku od siatkówki, grał w kosza i przeszkadzał tym co sie fajnie bawią ale niczyim kosztem. Wy sie bawicie pewnie fajnie, ale kosztem czyimś. To takie typowe dla niedorośniętych nastolaków tzn. 'wybije szybe będzie zajefanie'.
paluch89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 00:37   #34
Dabledoro
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 01 2009

Posty: 40
Imię: Sold
Profesja: Elite Knight
Gildia: Sold
Świat: Sold
Skille: Sold
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez paluch89 Pokaż post
To co robicie na non pvp to zwykłe skurwysyństwo, powinny poleciec delety i spokój. Nie tylko z wami, ze wszystkimi co sie nudzą na n-pvp i luruja i trapują. Chcesz pozabijać ludzi? Idź na pvp.

To tak samo jakbyś na boisku od siatkówki, grał w kosza i przeszkadzał tym co sie fajnie bawią ale niczyim kosztem. Wy sie bawicie pewnie fajnie, ale kosztem czyimś. To takie typowe dla niedorośniętych nastolaków tzn. 'wybije szybe będzie zajefanie'.

Senk w tym,że to są dwie różne rzeczy. Lecz rozumie do czego zmierzasz.


Dable.
Dabledoro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 00:48   #35
paluch89
Użytkownik Forum
 
paluch89's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 477
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Po 1 to "sęk".

Po 2 to są 2 różne rzeczy, ale mają to samo na celu, czyli przeszkadzanie, zabieranie przyjemności, na dodatek czerpanie przyjemności przez przeszkadzającego kosztem drugiej osoby. To się nazywa chamstwo? Frajerstwo? Skurwysyństwo?

Rozumiem, nie potraficie sie wyszalec w realu, lub nie macie takiej możliwości, czy też wasze hormony wziąż szaleją to musicie swe emocje przenosić do świata tibi.

Grow up.
paluch89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 10:08   #36
Uzik3000
Użytkownik Forum
 
Uzik3000's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2009
Lokacja: Jawor
Wiek: 34

Posty: 122
Stan: Usunięty
Imię: Vohyt
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 156
Skille: 104
Poziom mag.: 8
Uzik3000 ma numer GG 3123770
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Barbar Pokaż post
wyzwiskami pokazujesz tylko klasę świata pvp, na którym pewnie i tak jesteś nikim.
Jednak doszedłem do pewnego poziomu, ktorego żaden z was ciotki nie osiagnoł by na pvp, no ale wolał bym być nikim na pvp niż kimś na no-pvp.

I Życzę Wszystkim Graczom no-pvp Powodzenia W Blokowaniu Innych Idiotów I W Oczekiwaniu Na Update, Bo już Widziałem Nowe monsterki Medusy Bedziecie Mogli huncic I Będziecie sie cieszyć Z Lota i polozycie Go w Domku i Bedzie szedl inny Gracz i Powie Gz Domku, ty sie Ucieszysz i Pojdziesz na medusy i Wbijesz Wysoki Lvl jeżeli nie bedzie tam bota na bocie, ale w tedy przynajmniej poblokujesz i bedziesz sie cieszyć ze zabiles typa który na nieswiadomce za*******ał te potwory z nadzieją że przyjdzie i bedzie szczęśliwy. Potem pojdziesz pod domek albo dp i potrenujesz m lvl na*******ajac ue ku podzięce nobow którzy będą krzyczeć hura że zobaczyli tak potężny czar, dostaną motywacji i beda na*******ac tak samo jak ty pusty łbie. tak rozwija sie no pvp GL
grasz no-pvp to jak szwed, trzeba huja zgnębić bo zrespi sie jak rat
Uzik3000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 10:57   #37
paluch89
Użytkownik Forum
 
paluch89's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 477
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Uzik3000 Pokaż post
Jednak doszedłem do pewnego poziomu, ktorego żaden z was ciotki nie osiagnoł by na pvp, no ale wolał bym być nikim na pvp niż kimś na no-pvp.

I Życzę Wszystkim Graczom no-pvp Powodzenia W Blokowaniu Innych Idiotów I W Oczekiwaniu Na Update, Bo już Widziałem Nowe monsterki Medusy Bedziecie Mogli huncic I Będziecie sie cieszyć Z Lota i polozycie Go w Domku i Bedzie szedl inny Gracz i Powie Gz Domku, ty sie Ucieszysz i Pojdziesz na medusy i Wbijesz Wysoki Lvl jeżeli nie bedzie tam bota na bocie, ale w tedy przynajmniej poblokujesz i bedziesz sie cieszyć ze zabiles typa który na nieswiadomce za*******ał te potwory z nadzieją że przyjdzie i bedzie szczęśliwy. Potem pojdziesz pod domek albo dp i potrenujesz m lvl na*******ajac ue ku podzięce nobow którzy będą krzyczeć hura że zobaczyli tak potężny czar, dostaną motywacji i beda na*******ac tak samo jak ty pusty łbie. tak rozwija sie no pvp GL
grasz no-pvp to jak szwed, trzeba huja zgnębić bo zrespi sie jak rat
Pogratulować wyobraźni.
paluch89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 11:28   #38
El.Drinio
Użytkownik Forum
 
El.Drinio's Avatar
 
Data dołączenia: 14 10 2006

Posty: 386
Stan: Na Emeryturze
Świat: Hiberna/Danubia
Domyślny

~~~~~~~~~~~~~~~~

Ostatnio edytowany przez El.Drinio - 08-06-2009 o 16:04.
El.Drinio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 13:50   #39
Maxu50
Użytkownik Forum
 
Maxu50's Avatar
 
Data dołączenia: 11 07 2006
Lokacja: Poznań
Wiek: 29

Posty: 720
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 250
Skille: 99/96
Poziom mag.: 9
Send a message via Skype™ to Maxu50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El.Drinio Pokaż post
Nie nudzą wam się monotonne rzucanie haseł typu "10vs1" "chcesz zabijać idź na pvp" przecież to tylko gra, nie możecie sobie uzmysłowić to że ludzie czerpią z tego dobra beke? Jeśli tak cię to boli to weź te słowa do siebie, Nie podoba się ? Pie~~ol się.
Dokladnie, ale to nie jest jedyny powod. Jak ci sie typ w*******a w respa, zgrywa kozaka, wyzywa to poglaszczesz go po glowie? No jesli tak to jest cos z Toba nie halo. Na pvp takiego typa zajebujesz z ziomkami i tu zajebujesz go z ziomkami, ale w inny sposob. Moze zabijanie bez powodu jest skurwysynstwem, ale nie wtedy kiedy typ sobie zasluzyl.

Cytuj:
Jednak doszedłem do pewnego poziomu, ktorego żaden z was ciotki nie osiagnoł by na pvp, no ale wolał bym być nikim na pvp niż kimś na no-pvp.
Ta, bo pvp takie jest super, ze wolalbys miec na pvp 8 lvl i byc noobem z carlin niz 300 lvl i caly domek rarow na npvp, w dodatku sellac sobie po 10kk co 2 miechy na allegro. Gzzzz.
__________________
12:50 Jina Garlawk [187]: ja pierdole ale ty jestes dziwny spytalam czy wyszles z dh czy ci ktos otworzyl bo chciales abym ja otwarla


20:17 Phandrim [164]: 2 dni pod rzad snilo mi sie ze mialem sie ruchac i sie zawsze budzilem w kluczowych momentach

23:50 Robin Sharewood [107]: nie jestem noobem bo mam 100 lvl

01:36 Phandrim [206]: ostatnio ziomek zawolal jakis typow na turniej w fife i jak sie dowiedzieli ze phandrim to ja to mi pizze postawili
Maxu50 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-06-2009, 14:46   #40
Recon9
Użytkownik Forum
 
Recon9's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2008

Posty: 36
Domyślny

luzno,alex - jeszcze wieksza beka jest z tych "postow" ;d
Recon9 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:26.


Powered by vBulletin 3