Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp.

Notki

CS.Tibia.pl - dyskusja, opinie sugestie itp. Forum dyskusyjne serwera Cs.tibia.pl Relax TP

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-08-2009, 15:28   #1
Kingston_-
Guest
 

Posty: n/a
Problem Ban

* ven
* cs_office
* 14~
* STEAM_0:0:3931017
* na cs_office w ct pod koniec rundy zabilem 1 hostage , i wspanialomyślny Gloodzilla dal mi bana na 24h (bodajze) ;s , a ze DeNs moj rl byl na servie to powiedzialem mu zeby spytal sie admina za co mam bana i na ile, glodzila powiedzial ze za zabicie zakladnikow, i nie pamieta na ile dostalem , ale napewno wiecej niz godzine. Potem jakos sie dogadal ze densem i odbanowal mnie, a ze bylem pod*****ony to napisalem mu ot takie cos
"venorG. : gloodzilla niewiem kto ci dal adma.." . Prosze o ogarniecie paru adminow, nie bede wymienial nickow, bo banuja czasem za free i rzadza sie strasznie :x
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2009, 19:08   #2
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Ogarnijcie graczy, nie będę wymieniał nicków, ale niektórzy to straszni idioci.

Jak piszesz, że ktoś banuje za free, to podawaj argumenty, a nie suche, gówno warte informacje, które dodatkowo są fałszywe. Sam fakt takiego postępowania już mi otwiera konsole i komenda w kierunku takiej osoby sama się wpisuje.

Co do Densa, to nie wiem co on tam robił na serwie. Jeszcze nie odbył swojej kary.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 20-08-2009 o 19:22.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 19:52   #3
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Jak sam się przyznałeś zabiłeś zakładników co jest karane... wniosek: ban nie był za free. Postanowiłem cię odbanować po czym wszedłeś z pretensjami zamiast być wdzięczny za odbanowanie i uznałem że powinieneś jednak odbyć swoją kare. Co do tego czy zabiłeś ich na końcu, początku czy też w środku rundy ja nie będę się nad tym zastanawiał dla mnie zabiłeś zakładnika i zostałeś ukarany więc ja nie wiem o co masz pretensje... Jedna rada zachowuj się jak należy a mogę zagwarantować że żaden admin cię nie zbanuje i daruj sobie skargi jeśli sam w nich przyznajesz się do winy.
Pozdrawiam i do zobaczenia jutro ;]
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 20:02   #4
Kingston_-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

niewiem czy zabicie w ct zakladnikow powinno byc karalne, bo to niemialo by sensu ~.~, ja rozumiem jakbym byl w t, to uniemozliwiam ct wygranie rundy. A co do kary, to chyba lekka przesada dac za zabicie zakladnika bez ostrzezenia bana na dzien.. A co do argumentow, na poparcie ze admini czuja sie bezkarnie, to sory ale demka nie bede krecil na ffa

Ostatnio edytowany przez Kingston_- - 20-08-2009 o 20:04.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 21:03   #5
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kingston_- Pokaż post
A co do argumentow, na poparcie ze admini czuja sie bezkarnie, to sory ale demka nie bede krecil na ffa
To sory

gg no re.
Cytuj:
niewiem czy zabicie w ct zakladnikow powinno byc karalne, bo to niemialo by sensu ~.~
Bo to pierwszy raz gracz robi coś, co nie ma sensu ;; Rzucanie HE na respie też nie ma sensu, a ludzie to robią? To się nazywa utrudnianie gry reszcie zespołu. Co do czasu bana, to wcale się Glodzili nie dziwie, postąpiłbym tak samo.

Cytuj:
Dlatego nie jestescie mile postrzegani przez graczy. Wyjdzcie z domu pa
TO nie my zrobiliśmy w tydzień 2000/1000, więc może sam wyjdź.

Pa.

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 20-08-2009 o 22:43.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-08-2009, 21:14   #6
Kingston_-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dlatego nie jestescie mile postrzegani przez graczy. Wyjdzcie z domu pa
zamykaj
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2009, 14:19   #7
Glooodzilla
CS Tibia.pl Team
 
Glooodzilla's Avatar
 
Data dołączenia: 09 09 2008
Lokacja: Solec Kujawski
Wiek: 35

Posty: 272
Domyślny

Pozostawię bez komentarza bo doprowadza mnie to tylko do śmiechu. Pozdro
__________________
"...mówię prawdę szczerą bo nie lubię gdy ktoś kłamie, służę pomocą nie na każde zawołanie, mam własne zdanie i szereg racji niezmienny niezależnie od miejsca, czasu i akcji."
Glooodzilla jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 10:51.


Powered by vBulletin 3