Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Pokaż wyniki sondy: Na kogo głosujesz?
J. Kaczyński 24 25.26%
B. Komorowski 44 46.32%
Nie głosuję 27 28.42%
Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 05-07-2010, 15:04   #301
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
Typowy elektorat PiSu : DDDD

SUPER PARTIA KURWO! : D
Rybzor jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-07-2010, 16:03   #302
Lasooch
Użytkownik Forum
 
Lasooch's Avatar
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 3,852
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Inferna
Poziom: 5x
Skille: nvm/nvm
Poziom mag.: 4x
Domyślny

I taki człowiek ma prawa wyborcze...
__________________
If you come here... you'll find me. I promise.
Lasooch jest offline  
stary 05-07-2010, 16:30   #303
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quezacoatl Pokaż post
W skali dlugoterminowej rzad ma znaczny wplyw na gospodarke. Reformy i zarzadzenia pozwolily krajom takim jak Wietnam nagly wzrost gospodarczy. Tak samo Chiny i wiekszosc innych, ich sytuacja zalezala od tego kto byl u wladzy. Wiec twierdzenie ze kogo wybiora nie robi roznicy to tani argument na nie przejmowanie sie polityka.
Nie wiedziałem, że Chiny po cichu wprowadziły demokracje i możemy ich porównywać z nami...
Ja mówiłem oczywiście o ustroju demokratycznym i naszym państwie. W długoterminowej fazie wiadomo, że ma wpływ na gospodarkę, nie można powiedzieć, że jak podniosą podatki o 10% to to będzie bez wpływu.

Rząd może coś zmienić gdy wprowadza zmiany dążące ku lepszemu. Głupi nie jesteśmy i wiemy że żaden rząd i żadna partia nigdy takich rzeczy nie robi i robić nie będzie bo w 99% wypadków dają one efekty pozytywne po ich kadencji, a w trakcie ich kadencji są związane z bolesnymi ciosami w różne grupy społeczne, a to się wiąże z utratą poparcia i odsunięciem od władzy na cześć innych oszołomów, którzy naobiecują więcej.

Ja po prostu jestem świadom tego, że g... się zmieni gdy wygra X czy Y. Znam multum ludzi, którzy mimo kryzysu są zadowoleni i szczęśliwi, a ich firmy cały czas się prężnie rozwijają, znam też ludzi, którzy zostali wywaleni z roboty, albo ich firma zbankrutowała, a całą winą za swoje niepowodzenia zawsze obarczają rząd, boga, układ, itd. Ci pierwsi nigdy tego nie robią bo wiedzą, że to od nich zależy jak im się układa. I nikt nie będzie się Tobą samym bardziej przejmował niż Ty sam, żaden rząd czy ktokolwiek.

Ustrój demokratyczny nie nagradza(w przedziale czasowym 5 letnim) rządzących, którzy prowadzą kraj w dobrym kierunku. On nagradza kłamców, którzy potrafią tylko obiecywać bo "ciemny lud wszystko kupi", a ciemnymi są ludzie, którzy swoje nadzieje pokładają w rządzie zamiast w sobie.

@Gangrel:
Wybacz, źle zrozumiałem bo patrzyłem na to przez pryzmat Twoich poglądów :/ Moja wina :/
Dr. Omader jest offline  
stary 05-07-2010, 17:31   #304
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Oczywiscie, ze Chin nie mozna porownywac z nami, bo maja to szczescie, ze u nich nie ma demokracji.
Dzieki temu pod plaszczykiem tradycji komunistyczej pod wzgledem gospodarczym panuje tam, jak na dzisiejsze czasy, dziki kapitalizm.
Dzieki temu rozwijaja sie w blyskawicznym tempie i za kilkadziesiat lat beda najpotezniejszym mocarstwem pod kazdym wzgledem, a Europa udusi sie w swojej smierdzacej socjaldemokracji.
I jesli rzady nie maja wplywu na gospodarke to dlaczego Chiny zaczely rozwijac sie tak preznie wlasnie po nawroceniu sie tamtejszych komunistow na kapitalizm?
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 05-07-2010, 18:13   #305
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh Pokaż post
Wyczuwam ostry brainwash z Radio Maryja. Co mu się stało z tymi rękoma, że ciągle nimi wymachuje? Najchętniej bym mu je odciął, i łeb najlepiej też, to by takich bzdur nie gadał. Poza tym nie wiedziałem, że polaczki mogą mieć aż tyle lat o.O
CytrynowySorbet jest offline  
stary 05-07-2010, 18:25   #306
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dr. Omader Pokaż post
Czynniki rządowe zawsze trochę namieszają niemniej jest to tak mały ułamek ogółu, że na prawdę nie ma to tak dużego znaczenia. Transport nie stanie bo bez logistyki TIRowej nigdzie nie będzie niczego, a Kononowicz chyba nie wygrał. Efekt będzie taki, że ceny pójdą w górę...
Czyli dzialania rzadu i parlamentu nie maja na nic wplywu, ale ceny pojda w gore? Wystarczy, ze podniosa podatek akcyzowy na rope i juz wszystkie ceny ida w gore, koszty wszystkiego rosna - to jest "nic"? "Nic" w strefie gospodarki robilaby partia prawdziwie liberalna - ktora w ogole nie tykalaby gospodarki, opierajac sie na dzialaniu wolnego rynku i niewidzialnej reki.

Wiesz, czemu PiS jest lepszy od PO? Bo wlasnie PiS nic nie robil w kwestii gospodarki (oprocz kilku ulatwien dla przedsiebiorcow, obnizki kilku podatkow itp), wiec wszyscy przedsiebiorcy mieli spokoj i robili to, co chcieli. Klocili sie o jakies pierdoly historyczne, co w sumie malo mnie interesuje. A obecnie? PO wprowadza ustawy, ktore sa tak durne, ze chyba pisali je pod wplywem jakichs srodkow odurzajacych (np. projekt ustawy o tym, ze im starsze auto, tym wiekszy podatek - toz to chore...), co ma realny wplyw na gospodarke. Jedynym plusem PO w dziedzinie gospodarki bylo to, ze podczas "kryzysu" zamiast wydawac - oszczedzali.


@panowie nade mna - z calym szacunkiem, ale dzieciuchy jestescie. Powiedzcie mi, czemu tzw. mohery nie moga prezentowac swoich pogladow? Tak ukochana przez was demokracja to rzady wiekszosci wlasnie, a dodatkowo kazdy moze wyrazac swoje zdanie jak chce i kiedy chce i trzeba sie z tym liczyc. Osoby starsze maja takie same prawa wyborcze, o czym raczycie zapominac.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 05-07-2010, 18:40   #307
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
@panowie nade mna - z calym szacunkiem, ale dzieciuchy jestescie. Powiedzcie mi, czemu tzw. mohery nie moga prezentowac swoich pogladow? Tak ukochana przez was demokracja to rzady wiekszosci wlasnie, a dodatkowo kazdy moze wyrazac swoje zdanie jak chce i kiedy chce i trzeba sie z tym liczyc. Osoby starsze maja takie same prawa wyborcze, o czym raczycie zapominac.
Prawo do posiadania poglądów jak najbardziej mają. Sęk w tym, że poglądy irracjonalne i nie mające oparcia w rzeczywistości należy wypleniać a ich wpływ na losy kraju ograniczać. Dla dobra ogólnego.
__________________
Vil jest offline  
stary 05-07-2010, 19:04   #308
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

A kto ocenia, ktore poglady sa irracjonalne, a ktore nie? W ich mniemaniu twoje poglady moga byc tak samo irracjonalne, jak ich w twoim. I co?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
stary 05-07-2010, 19:19   #309
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
@panowie nade mna - z calym szacunkiem, ale dzieciuchy jestescie. Powiedzcie mi, czemu tzw. mohery nie moga prezentowac swoich pogladow? Tak ukochana przez was demokracja to rzady wiekszosci wlasnie, a dodatkowo kazdy moze wyrazac swoje zdanie jak chce i kiedy chce i trzeba sie z tym liczyc. Osoby starsze maja takie same prawa wyborcze, o czym raczycie zapominac.
Mam pytanie - oglądałeś w ogóle ten filmik? Wiesz co on mówi? Może podzielasz jego zdanie? Takie zachowanie jest nienormalne, tym bardziej to o Smoleńsku.

Teraz widzę, że pomysł wyborów i kampanii wyborczych to zły pomysł. Kandydaci naobiecują Bóg wie ile, a fanatycy tacy jak ten gość na filmiku dobiorą się sobie do gardeł. Gdzie nie spojrzę, to widzę fanatyków PiSu mówiących "PO chce tylko kasy, zniszczą nasz kraj!" i na odwrót. Ludzie ogarnijcie się. Takie pirdolenie o Chopinie jest po prostu żałosne. Obaj kandydacie są do kitu, no ale oczywiście są bardziej znani, więc któryś z nich musiał wygrać.
CytrynowySorbet jest offline  
stary 05-07-2010, 19:30   #310
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
A kto ocenia, ktore poglady sa irracjonalne, a ktore nie? W ich mniemaniu twoje poglady moga byc tak samo irracjonalne, jak ich w twoim. I co?
Nie kto, tylko co. Stopień zgodności z faktami.

Stąd np. ogólna tendencja do marginalizowania poglądów mówiących, że Tadeusz R. jest jedyną nadzieją Polski, a ona sama jest zażydzona od góry do dołu (sławna, a może i niesławna lista polityków z ich "prawdziwymi" żydowskimi nazwiskami).
__________________
Vil jest offline  
stary 05-07-2010, 19:51   #311
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

@Ashlon

Masz prawo wierzyć w każdą głupotę. Ale nie każdą głupote masz prawo wygłosić, np. w przypadku gdy narusza ona czyjeś dobre osobiste. A chyba jasno widać, że ten facet w szczególnosci, a Radio z ryjem w ogolnosci to robia, prawda?
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 05-07-2010, 19:57   #312
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

@Gangrel
Tak samo jak TVP, TVN, GW, Polsat i wiekszosc mediow w Polsce. Mimo to cenzurze mowie nie.
Nie ma stanow posrednich, albo wolnosc slowa albo cenzura.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 05-07-2010, 20:18   #313
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
@panowie nade mna - z calym szacunkiem, ale dzieciuchy jestescie. Powiedzcie mi, czemu tzw. mohery nie moga prezentowac swoich pogladow? Tak ukochana przez was demokracja to rzady wiekszosci wlasnie, a dodatkowo kazdy moze wyrazac swoje zdanie jak chce i kiedy chce i trzeba sie z tym liczyc. Osoby starsze maja takie same prawa wyborcze, o czym raczycie zapominac.
Mogą prezentować, ale w sposób należyty, nie z mordą i machaniem wydłubaczkami do oczu.
Dzieciuchami są właśnie tacy ludzie wierni PiSowi, którzy muszą się nakrzyczeć w tej i tak już marnej piaskownicy.

I tak oficjalnie możemy powiedzieć - Prezydent Bronisław Komorowski.

I spójrzcie na jedno - http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/0Z.htm
4 kraje za Kaczyńskim. Reszta świata za Komorowskim. Gruuubo.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 05-07-2010 o 20:21.
Hakuoh jest offline  
stary 05-07-2010, 23:08   #314
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Nie było kogo wybierać w tych wyborach. Normalni są tylko Ci którzy nie poszli na te wybory miss kraju.

Dobre jest to, że jak PO coś spitoli (a spitoli na pewno) to przynajmniej nie będą mieli na kogo zganiać i może część ludzi się jakimś cudem przebudzi od tej medialnej farsy.

A te Wasze twierdzenie, że koleś na filmiku jest nienormalny zalatuje hipokryzją, dupokraci :-)
Oerciak jest offline  
stary 05-07-2010, 23:19   #315
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

Cytuj:
Dobre jest to, że jak PO coś spitoli (a spitoli na pewno) to przynajmniej nie będą mieli na kogo zganiać i może część ludzi się jakimś cudem przebudzi od tej medialnej farsy.
I zaczna popierac SLD, potem SLD znowu sie skompromituje i od nowa PIS, PO.
Nie po to sie przeciez dogadywali z komuszkami w 89r. zeby oddac wladze komus z poza ukladu.
__________________
spider-bialystok jest offline  
stary 05-07-2010, 23:24   #316
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez spider-bialystok Pokaż post
I zaczna popierac SLD, potem SLD znowu sie skompromituje i od nowa PIS, PO.
Nie po to sie przeciez dogadywali z komuszkami w 89r. zeby oddac wladze komus z poza ukladu.
Chodziło mi, że może jakaś część ludzi się przebudzi od ciągłego otumaniania przez media i układ ;-). Mała część to by była, ale zawsze to jest coś.
Oerciak jest offline  
stary 06-07-2010, 00:15   #317
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Oerciak Pokaż post
Chodziło mi, że może jakaś część ludzi się przebudzi od ciągłego otumaniania przez media i układ ;-). Mała część to by była, ale zawsze to jest coś.
Układy są wszędzie - może i PO ma to swoje TVN, może i PiS ma to swoje TVP, może i SLD jak zawsze powie "jeszcze się zastanowimy, ale i tak mamy rację". Ale przynajmniej media pokazały jak fałszywe i beznadziejne są partie takie jak Samoobrona czy LPR, które ze wszystkich najbardziej się kompromitowały.
Liczę jednak na reaktywację PPPP.

@edit
Chciałbym się odnieść do poniektórych postów na temat kompromitacji PO. Zachowujecie się, jakbyście już byli pewni, że Komorowski będąc prezydentem namiesza większego bajzlu i ośmieszy się w UE. Uspokójcie te swoje dupska i poczekajcie na studniówkę, wtedy osądzajcie czy jest dobrze czy źle. I nie zapominajcie, że zaprzysiężenie jest dopiero w połowie sierpnia, od tego momentu liczcie 100 dni.

Ostatnio edytowany przez Hakuoh - 06-07-2010 o 00:31.
Hakuoh jest offline  
stary 06-07-2010, 01:17   #318
spider-bialystok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Bialystok
Wiek: 34

Posty: 1,739
Stan: Niegrający
Gildia: Moonblades
Świat: Refugia
Domyślny

W jaki sposob kompromitowala sie niby LPR? To byla chyba najnormalniejsza partia jaka byla do tej pory w sejmie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh
Chciałbym się odnieść do poniektórych postów na temat kompromitacji PO. Zachowujecie się, jakbyście już byli pewni, że Komorowski będąc prezydentem namiesza większego bajzlu i ośmieszy się w UE. Uspokójcie te swoje dupska i poczekajcie na studniówkę, wtedy osądzajcie czy jest dobrze czy źle. I nie zapominajcie, że zaprzysiężenie jest dopiero w połowie sierpnia, od tego momentu liczcie 100 dni.
Do ktorych postow sie odnosisz, skoro ja tu widze tylko zaciesz z wyboru Bronka?
Zawsze sie mowi: poczekajcie 100 dni, 1rok, polowe kadencji, do konca kadencji
Zreszta z czego tu sie cieszyc? Z faktu, iz wygral czlowiek ani bystry, ani charyzmatyczny, totalny przecietniak?
__________________

Ostatnio edytowany przez spider-bialystok - 06-07-2010 o 01:23.
spider-bialystok jest offline  
stary 06-07-2010, 01:25   #319
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Nie wygrasz wyborów, jeżeli nie pociągniesz za sobą chorągwi.
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline  
stary 06-07-2010, 01:29   #320
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Nie kto, tylko co. Stopień zgodności z faktami.

Stąd np. ogólna tendencja do marginalizowania poglądów mówiących, że Tadeusz R. jest jedyną nadzieją Polski, a ona sama jest zażydzona od góry do dołu (sławna, a może i niesławna lista polityków z ich "prawdziwymi" żydowskimi nazwiskami).
Stopien zgodnosci z faktami tez jest ustalany na podstawie pewnych wartosci, dosc subiektywnych. Uwazasz za marginalne poglady te, ktore gloszone sa przez okolo 3mln ludzi (czyli 10% ludnosci), jesli nie wiecej? Ale tak to juz jest, teraz "trendy" jest wysmiewanie sie z moherow, zapominajac o tym, ze w jakze cudownym ustroju maja oni taki sam glos jak my/wy.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cytrynowy
Mam pytanie - oglądałeś w ogóle ten filmik? Wiesz co on mówi? Może podzielasz jego zdanie? Takie zachowanie jest nienormalne, tym bardziej to o Smoleńsku
Tyle, ze kazdy ma prawo wyrazac takie opinie, na jakie ma ochote - obojetnie ,czy jest ona irracjonalna (w czyims mniemaniu), czy nie i ma takie samo miejsce w demokracji jak i ty.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gangrel
Masz prawo wierzyć w każdą głupotę. Ale nie każdą głupote masz prawo wygłosić, np. w przypadku gdy narusza ona czyjeś dobre osobiste. A chyba jasno widać, że ten facet w szczególnosci, a Radio z ryjem w ogolnosci to robia, prawda?
Ja nie widze, zeby kogokolwiek ten gosciu obrazal. Na filmiku wykrzykuje on tylko, zeby "Komorowski tu przyszedl" i ze "[oni] sa mordercami i zlodziejami" - nie ma nigdzie doprecyzowanego, kim ci "oni" sa. Zapewne chodzilo mu o PO... Jednakze uwazam, ze krytyka powinna byc dozwolona, a powolywanie sie na dobra osobiste (ktore sa zwrotem niedookreslonym) nie moze byc przeslanka do zakazu jakiejkolwiek ostrzejszej krytyki.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hakuoh
4 kraje za Kaczyńskim. Reszta świata za Komorowskim. Gruuubo.
Tyle, ze najwiecej osob glosuje w USA, ktore popralo Kaczynskiego. Jednakze powiem - i co z tego? Moge powiedziec, ze wedle dostepnych mi informacji, 90% wiezniow zakladow karnych popieralo Komorowskiego.

Cytuj:
@edit
Chciałbym się odnieść do poniektórych postów na temat kompromitacji PO. Zachowujecie się, jakbyście już byli pewni, że Komorowski będąc prezydentem namiesza większego bajzlu i ośmieszy się w UE. Uspokójcie te swoje dupska i poczekajcie na studniówkę, wtedy osądzajcie czy jest dobrze czy źle. I nie zapominajcie, że zaprzysiężenie jest dopiero w połowie sierpnia, od tego momentu liczcie 100 dni.
O gafy sie nie boje, jestem wrecz pewien, ze niedlugo cos bedzie zabawnego ze strony Marii Z ocena sie wstrzymamy, oczywiscie, jednak istnieje duze prawdopodobienstwo, ze hrabia Komorowski bedzie pieskiem na smyczy Tuska, bo nie wydaje mi sie, zeby polityk o tak niesprecyzowanych pogladach i niewielkim zapleczu politycznym byl w stanie samodzielnie cokolwiek robic. Jestem zdania, ze Komorowski bedzie mial swobode tam, gdzie na to pozwoli mu Tusk - wiec w rzeczach kompletnie marginalnych. Obecnie Komorowski jest kompletnie zalezny od Donalda Tuska, jesli bedzie probowal "zerwac" mu sie, to wiadome jest, ze po odbyciu kadencji nie bedzie mial gdzie wrocic do polityki.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:50.


Powered by vBulletin 3