Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-05-2016, 14:59   #1
Eldritch
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Powrót

Witam, postanowiłem po długim czasie sprawdzić co tam słychać w tibi... Dlatego chciałbym się zapytać o serwy...
Wbiłem palka na 20, na open pvp, wszystkie respy wolne, dosłownie ani jednego gracza - to na +, ale boty (nawet na 8.6 było dziwne jak ktoś na pvp serwie bota stawiał, a wtedy to przecież był wylew botów), niestety na takim autohealingu, że nie da rady ich zaciukać na moim lvl... Miałem też taką sytuację, że poprosiłem 50 żeby mi z botów wyczyścił hunta - to po jakimś czasie jakiś bot wpadł tam głównym kontem 300edkiem... dobrze że tylko mnie ubił.

Stąd moje pytanie o serwy pvp z najmniejszą ilością botów i bez przesadnego PA/PK. Jeśli ktoś gra na jakimś mniej znanym non-pvp, ale jest tam mniej graczy i mniej botów też może pisać.

I jeszcze jedno jak jest z systemem reportów - skuteczny jest? i czy na głównej stronce tibi, mając nazwę zreportowanego bota mogę sprawdzić czy dostał bana.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-06-2016, 10:01   #2
Xorach
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Siemka jak chcesz pograć to zapraszam na mortera 115 Palladyn z chęcią bym coś poogarniał bo samemu to lipa..

Ostatnio edytowany przez Xorach - 16-06-2016 o 10:08.
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:25.


Powered by vBulletin 3