Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Selena

Notki

Selena Wydarzenia z Seleny.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 14-01-2007, 15:28   #361
sir Tifejo
Użytkownik Forum
 
sir Tifejo's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Knurów k/Gliwic
Wiek: 32

Posty: 734
sir Tifejo ma numer GG 4203085
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gedors Pokaż post
Dobra, może "spisywanie się" to rzeczywiście niefortunne słowo. Miałem na myśli, że te noobki przynajmniej mają ochotę do walki i walczą. Oczywiście jest to głupie i nie ma większego sensu, ale nie zmienia to faktu, że jest to jedyne pole aktywności polskich graczy i to jest właśnie żałosne.

Dziękuję za życzenia powodzenia w dalszym życiu. Nawzajem!
Rzeczywiscie, zalozne, wiec po co o tym pisac?
__________________
Pozdrawiam,
sir Tifejo


[email protected]
sir Tifejo jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-01-2007, 15:57   #362
Quivee
Użytkownik forum
 
Quivee's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Poznan - Poland
Wiek: 38

Posty: 29
Imię: Quivee
Profesja: Knight
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master_Macavelli Pokaż post
Hmmm... od czego moglbym zaczac... najlepiej wszystko wypunktuje.

4. Kolejna sprawa, ktora moze nam pomoc to noob-char, 8-15stolevelowe postacie, na ktorych wam nie zalezy. Rowniez one sa nam przydatne. Bardzo chetnie poszlibysmy po Zorlana, ktory expi na dlair Venore, jednak stamtad nie ma wyjscia... dlatego potrzebujemy okolo 30 osob, ktore wejda na noob chary i zablokuja tak droge, zeby nie mogli przejsc, jezeli zaczna was zabijac, to beda mieli red-skulle/bany->delety.
Zostalem lekko uspokojony i pocieszony jakas inteligentna, sensowna wypowiedzia... Jezeli to co napisales jest powazne to mozesz na mnie liczyc nawet o 3:00 w nocy. Niestety moge zaoferowac pomoc z noobchara ew. pkchara 28 druida.
50 knightem bez pacc nie moge wiele...
Quivee jest offline  
stary 14-01-2007, 16:01   #363
Quivee
Użytkownik forum
 
Quivee's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Poznan - Poland
Wiek: 38

Posty: 29
Imię: Quivee
Profesja: Knight
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

Mozesz liczyc na 5 osob na noobcharach pod moim dowodztwem...
Daj tylko znac, ew. wjade na mc i bedzie nas o wiele wiecej
Quivee jest offline  
stary 14-01-2007, 17:43   #364
crosscut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 213
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 70+
Skille: 80+/50+
Poziom mag.: 17
crosscut ma numer GG spytaj :o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bobek55 Pokaż post
ja gralem na selenie ale jusz nie gram mialem 13 a mam 10 nim ale bohy som bardzo drogie noble armor jest tanie ale muj kumpel kupil noble armor za 4 ruzcke dla druta ten gosciu co kupil tom ruzcke musi byc pze lol bo taka ruzcka 1.2k
wyjdz -.-

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quivee
Zostalem lekko uspokojony i pocieszony jakas inteligentna, sensowna wypowiedzia... Jezeli to co napisales jest powazne to mozesz na mnie liczyc nawet o 3:00 w nocy. Niestety moge zaoferowac pomoc z noobchara ew. pkchara 28 druida.
50 knightem bez pacc nie moge wiele...
idz do swojego przyjaciela gadiego =)
crosscut jest offline  
stary 14-01-2007, 18:04   #365
Winicius_Selena
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 17

Posty: 9
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: 8
Skille: 48 dist
Poziom mag.: 1
Winicius_Selena ma numer GG 2707349
Domyślny

Nie rozumiem tego co dzieje się teraz na Selenie. Po co ***** komu ta wojna ze Szwedami i po co się w to mieszać? Nie rozumiem w czym wam przeszkadzają -.-
Winicius_Selena jest offline  
stary 14-01-2007, 18:08   #366
Khazul
Użytkownik Forum
 
Khazul's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: WARSZAWA

Posty: 985
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Infamia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Vision
Świat: Furora
Poziom: 224
Skille: 666
Domyślny

Mój 20 sorc&9 druid gotowi są pomóc (pacc ofc)
__________________
yoo
Khazul jest offline  
stary 14-01-2007, 18:24   #367
[]=Dodziak=[]
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quivee Pokaż post
Mozesz liczyc na 5 osob na noobcharach pod moim dowodztwem...
Daj tylko znac, ew. wjade na mc i bedzie nas o wiele wiecej
Po pierwsze przeciwstawisz się swoim przyjaciołom ?? mówię tu o Karde Famili ... o wiele więcej dobrego byś zrobił nie sprzedając polaków do cruo!!
[]=Dodziak=[] jest offline  
stary 14-01-2007, 18:45   #368
Komin
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 03 2006
Lokacja: Gąbin

Posty: 44
Profesja: Paladin
Świat: Selena
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez []=Dodziak=[] Pokaż post
Po pierwsze przeciwstawisz się swoim przyjaciołom ?? mówię tu o Karde Famili ... o wiele więcej dobrego byś zrobił nie sprzedając polaków do cruo!!
Co wy tak na niego najezdzacie? Moze lubi Gady'ego, ale to nie znaczy, ze to on "sprzedaje" Polakow...
__________________
Sir Kominho... :> :}
Komin jest offline  
stary 14-01-2007, 19:30   #369
zalfik
Użytkownik Forum
 
zalfik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 38

Posty: 551
Stan: Niegrający
zalfik ma numer GG 2130859
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Komin Pokaż post
Nie powinno byc "tę wojnę" ?
Obydwie formy sa prawidlowe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidar Pokaż post
Mysle ,ze moj polski stoi na wikeszym poziomie niz twoj a ja sie nie przykladam do tych postwo pisze szybko i wala mnie bledy.
Wlasnie widze wysoki poziom Twojego "polskiego". Ja tez pisze szybko, ale moge poswiecic napisaniu posta 0,5 min wiecej, zeby jako tako to wygladalo. Bo to co i jak pisze swiadczy o mnie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez sir Tifejo Pokaż post
Jesli wg Ciebie texty typu "IDZIEMY BIC SZWEDUF W VENORE !!!1one!" to jest "spisywanie sie" to powodzenia w dalszym zyciu. Jak widze tych noobow pod depo to az mam ochote ich wytluc :/ a ludzie sie dziwia skad taka a nie inna opinia o Polakach :/
Poki co zadzwiaja mnie (w pozytywyn tego slowa znaczeniu) swoja postawa. Wiedza, ze jest jakas tam wojna (dla nich poprostu polsko - szwedzka) i choc niektorzy z Was tego nie widza - jednocza sie z Wami w walce. Moge nawet smialo powiedziec, ze sa lepsi ode mnie bo "cos" dla lepszej Seleny chcieli zrobic. A ze to glupiutkie dzieci, to juz inna sprawa...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winicius_Selena Pokaż post
Nie rozumiem tego co dzieje się teraz na Selenie. Po co ***** komu ta wojna ze Szwedami i po co się w to mieszać? Nie rozumiem w czym wam przeszkadzają -.-
Przeczytaj kilkanascie poprzednich stron tego topicu. Jest szansa (choc niewielka), ze zrozumiesz
__________________
Pozdrawiam serdecznie,
zalfik - Mr. "wanna be cool"



Zaje*iste koszulki ^_^
Poradnik korzystania z HijackThis
www.ortografia.pl

Ostatnio edytowany przez zalfik - 14-01-2007 o 19:33.
zalfik jest offline  
stary 14-01-2007, 20:09   #370
KubaGuzikkk
Użytkownik Forum
 
KubaGuzikkk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Wiek: 34

Posty: 486
Stan: Niegrający
KubaGuzikkk ma numer GG . KubaGuzikkk ma login Tlenu rs6biturbo@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
jestem dalece przekonany ze majac chociazby 70 lvl bylbym bardziej przydatny
Nie wątpie
KubaGuzikkk jest offline  
stary 14-01-2007, 20:22   #371
[]=Dodziak=[]
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 07 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 22
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Komin Pokaż post
Co wy tak na niego najezdzacie? Moze lubi Gady'ego, ale to nie znaczy, ze to on "sprzedaje" Polakow...
Chyba wiem kto mnie blokował jak mnie bili Karde i kto im napisał że mam skulla .. tak tak konfidenci są wśród nas ...
[]=Dodziak=[] jest offline  
stary 14-01-2007, 21:38   #372
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Winicius_Selena Pokaż post
Nie rozumiem tego co dzieje się teraz na Selenie. Po co ***** komu ta wojna ze Szwedami i po co się w to mieszać? Nie rozumiem w czym wam przeszkadzają -.-
Prosze Ciebie jak masz takie cos pisac zastanow sie xxx razy ok ? No tak po co robic wojne nie szwedzi sa super friendami ktorzy sobie zabijaja kogos chca i kiedy chca
 
stary 14-01-2007, 23:49   #373
Kusy_Kazakov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 146
Stan: Na Emeryturze
Świat: Selena
Domyślny I jeszcze raz Dany/Smulis ;)

13:33 xxx [12]: why are you so racist?
13:33 Dany Karde [111]: i'm racist
13:33 Dany Karde [111]: fucck off now

Rozmowa z noobchara, potem jeszcze mówił że nienawidzi tylko Polski i Bośni o_0

Jeśli o coś mogę prosić, to o ubicie DANEGO KARDE ;]

Kthxbye.
Kusy_Kazakov jest offline  
stary 14-01-2007, 23:56   #374
crosscut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 36

Posty: 213
Profesja: Royal Paladin
Świat: Selena
Poziom: 70+
Skille: 80+/50+
Poziom mag.: 17
crosscut ma numer GG spytaj :o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Komin Pokaż post
Co wy tak na niego najezdzacie? (...)
bo to złamas oO
crosscut jest offline  
stary 15-01-2007, 01:27   #375
Iomer Thunderblade
Użytkownik Forum
 
Iomer Thunderblade's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 343
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Gildia: Rampage
Świat: Selena
Poziom: +10
Skille: NAO!!
Poziom mag.: 8
Domyślny

Dany pewnie nie lubi bosni bo mu rodzine odstrzelili xD

Pozatym slowenia to jest kraj z bardzo dluga tradycja historia i kultura ! Przeciez istnieje juz 16 lat !
__________________


Iomer Thunderblade jest offline  
stary 15-01-2007, 02:02   #376
Soul-Vartyx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 01 2007

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hmmm?
Profesja: Druid
Gildia: Bongo
Świat: Iridia
Poziom: 100
Skille: 100
Poziom mag.: 99
Domyślny

Eheh niewiem po co coś wogóle pisze no ale...
Mam tu pare słów od siebie do dodania
Shifos ty ekhm może masz ten 60 +- lv no ale jak walczyliśmy przeciwko U are alone co zrobiłes padłes w szybszym tempie odemnie (mowa o moim charze misiu the cursed ) wołałem o pomoc na gh ale nikt oczywiście mnie niesłuchal bo po co ... potem wpadłes tam gdzie ja byłem zabity czemu ?? bo nikt przeciez niesłucha gh tylko pcha sie tam gdzie niepotrzeba no ale zakończe juz to ... A teraz słow kilka o tej całej wojnie po wała robicie trapy które niemają sensu cóz zabiliscie pare noob charów ale po co?? -.- po 2 dlaczego wiecej Polaków niewchodzi do waszej gildi np fiołek nadis?? ba nawet Darth Kiszek by wam pomógł xP To są naprawde git ludzie i słuchają poleceń a nie taki Master unicorn który O.o mam duży m lev walne i zużyje pare gfb po co komu one .... Dlaczego Pasterzu odzeszłeś z Furory przeciez Vision to nooby które grać nieumiom i Duss ich rozwali -.- ehhh Dobra kończe wiem że zostane zjechany równo po tym poście ale naprawde zal mi was xP Aha i wali mnie moja ortografia ... ;p
Soul-Vartyx jest offline  
stary 15-01-2007, 08:11   #377
DodoZ
Użytkownik Forum
 
DodoZ's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2006
Lokacja: Chicago
Wiek: 32

Posty: 41
Stan: Niegrający
Imię: Dodozia
Profesja: Elite Knight
Świat: Selena
Poziom: 40+
Skille: 65/65+
Poziom mag.: 5+
DodoZ ma numer GG 8690033
Domyślny

http://img23.imagevenue.com/img.php?...123_468lo.jpeg


Moze komentarz pozostawie wam ;]

Zycze powodzenia w wojnie, mozecie liczyc na moje noob chary... I oczywiscie w kazdej chwili moge zwolac kolegow, dzialac moge od 12 w nocy do 8 rano nawet, a wiec tylko napiszcie...
__________________
71cb18d046b5fb1e3b48c70804729b57

Ostatnio edytowany przez DodoZ - 15-01-2007 o 08:15.
DodoZ jest offline  
stary 15-01-2007, 11:51   #378
Quivee
Użytkownik forum
 
Quivee's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2007
Lokacja: Poznan - Poland
Wiek: 38

Posty: 29
Imię: Quivee
Profesja: Knight
Świat: Selena
Poziom: 50
Skille: 84/83
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez crosscut Pokaż post
bo to złamas oO
I jak tu trzymac z polakami, jezeli jakis nied***bany dresik mi sie stawia... Stary pojdz do szkoly, poucz sie troche, nabierz doswiadczenia a wtedy pyskuj. Takie Twoje dziecinne bunty, klotnie o "SZACUNEK" sa dla mnie zalosne i dawno z nich wyroslem. Tak btw zastanwiam sie jak mozna byc AZ TAK glupim... ludzie, k***a opamietajcie sie i nie piszcie takich postow.
Scotty i Dodziak tym razem daliscie popis prawdziwej , rzetelnej glupoty, ja Wam juz nie odpuszcze... Nikogo nie sprzedalem, a to ,ze trzymam sie z karde o NICZYM nie swiadczy. Tylko ludzie OGRANICZENI jak Wy nie potrafia zrozumiec podstawowych rzeczy. Co to za roznica czy ktos jest SWE czy SLO czy BR... Wy sie czepiacie KAZDEGO kto aktualnie nie jest polakiem, a nawet jezeli wygramy wojne to bedziecie sie czepiac polakow, bo sa z innego miasta albo nie lubia jakiegos zespolu czy whatever. Je****cie sie w leb.
Nikogo nie sprzedalem i nie zamierzam sprzedac.
A ty Rell wiesz za co padles i padniesz jeszcze raz a potem znowu, jak tylko dostaniesz pz, Scotty ty naturalnie tez juz ze mna na servie nie pograsz. I nikt Ci nie pomoze.
Zastanowcie sie nad soba ludzie, BO JEST MI WSTYD... Dobrze ze tylko polacy moga czytac te posty, bo to jest zenada. Chyba wolalbym byc swe w tym momencie a nie siedziec na forum z takimi kretynami (@rell , scotty)
Idzcie do szkoly, albo nie wiem do kina/teatru rozwijac sie bo w Tibii jak widze, wiekszosc polakow to totalni idioci, ok. 85% ZENADA
Ciekawe ilu z Was zda mature... Z Tibii matury nie mozna zdac - jeszcze
Quivee jest offline  
stary 15-01-2007, 15:07   #379
KotiConqueror
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 38

Posty: 142
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silent Hill
Świat: Selena
Poziom: 180
Skille: 104
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marczio Pokaż post
nie twierdze ze ktos by nie padl w takiej sytuacji bo kazdy by padl, wysmiewam cie bo wypisujesz tu jakies bzdury o swoim adresie i w ogole zalosne rzeczy, jestem dalece przekonany ze majac chociazby 70 lvl bylbym bardziej przydatny niz ty bo twoje umiejetnosci o ktorych nie tylko ja sie przekonalem ale i wielu innych ktorzy cie ubijali w sekunde jak nooba sa jesli nie zerowe to mierne. Widzialem film ze wszystkich 3 kamer, wypunktowali was, nic wiecej. Nie mowie o tym battle bo to juz temat zamkniety, mowie do ciebie zebys poczytal swoje posty i wyciagnal wnioski, bo robisz wioche swoimi tekstami
UHAUHAHUAHIAHIAH SWIETE MIASTO UL LOLOL 14 43-121 CZESTOCHOWA WPADAJ ZIOOOPOOOMM TO OBADAMY KTUUURY Z NASH TO CFANIACZSECK.

To Ty robisz wioche. Od ponad roku czytam te Twoje posty na tibia.pl i tibia.com i w co drugim kogos wysmiewasz. Sam nie masz dobrego chara, niczego nie osiagnales i nic wielkiego nie pokazales ( o ile mi wiadomo, bo to do Szarancza pisze chyba..) ale bez przerwy kogos krytykujesz. Uwazasz sie za jakiegos najmadrzejszego i w ogole pro. Pamietam nawet jak do mnie wyleciales na forum tibia.com probujac mnie poprawic w pisowni jesli chodzi o jezyk angielski ( niezle Cie wtedy zagialem prawde mowiac). A jesli mi teraz powiesz ze nie grasz i nie masz chara bo Ci szkoda czasu na tibie i ze gardzisz tymi co siedza przed monitorem i graja to ja Ci powiem tak:
To po jaka cholere w ogole piszesz te posty i siedzisz na forum. Owszem nie marnujesz w ten sposob 4-5 godzin dziennie tylko zalozmy 30min-godzine. Ale co Ty z tego masz, po co sie tym interesujesz lol. Dla mnie taki ktos jest napewno duzo bardziej zalosny od kogos kto przesiaduje 5h dziennie na tibii.
KotiConqueror jest offline  
stary 15-01-2007, 15:11   #380
KotiConqueror
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 02 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 38

Posty: 142
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silent Hill
Świat: Selena
Poziom: 180
Skille: 104
Poziom mag.: 24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Quivee Pokaż post
I jak tu trzymac z polakami, jezeli jakis nied***bany dresik mi sie stawia... Stary pojdz do szkoly, poucz sie troche, nabierz doswiadczenia a wtedy pyskuj. Takie Twoje dziecinne bunty, klotnie o "SZACUNEK" sa dla mnie zalosne i dawno z nich wyroslem. Tak btw zastanwiam sie jak mozna byc AZ TAK glupim... ludzie, k***a opamietajcie sie i nie piszcie takich postow.
Scotty i Dodziak tym razem daliscie popis prawdziwej , rzetelnej glupoty, ja Wam juz nie odpuszcze... Nikogo nie sprzedalem, a to ,ze trzymam sie z karde o NICZYM nie swiadczy. Tylko ludzie OGRANICZENI jak Wy nie potrafia zrozumiec podstawowych rzeczy. Co to za roznica czy ktos jest SWE czy SLO czy BR... Wy sie czepiacie KAZDEGO kto aktualnie nie jest polakiem, a nawet jezeli wygramy wojne to bedziecie sie czepiac polakow, bo sa z innego miasta albo nie lubia jakiegos zespolu czy whatever. Je****cie sie w leb.
Nikogo nie sprzedalem i nie zamierzam sprzedac.
A ty Rell wiesz za co padles i padniesz jeszcze raz a potem znowu, jak tylko dostaniesz pz, Scotty ty naturalnie tez juz ze mna na servie nie pograsz. I nikt Ci nie pomoze.
Zastanowcie sie nad soba ludzie, BO JEST MI WSTYD... Dobrze ze tylko polacy moga czytac te posty, bo to jest zenada. Chyba wolalbym byc swe w tym momencie a nie siedziec na forum z takimi kretynami (@rell , scotty)
Idzcie do szkoly, albo nie wiem do kina/teatru rozwijac sie bo w Tibii jak widze, wiekszosc polakow to totalni idioci, ok. 85% ZENADA
Ciekawe ilu z Was zda mature... Z Tibii matury nie mozna zdac - jeszcze
Dobrze ze zaczalem grac na Selenie po maturze xD
KotiConqueror jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin 3