Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 22-11-2008, 21:13   #1
Zasalamel
Użytkownik Forum
 
Zasalamel's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2006
Wpisy bloga: 2

Posty: 94
Domyślny Cyfa - Kiedy magia połączy się z technologią przyszłości...

Cyfa jest PBF RPG w klimacie Fantasy In Future.
Połączone zostały tam świat fantasy oraz Science-Fiction, w dość ciekawy sposób. Doszło do wielkiej wojny, keidy mumia Cheopsa uratowała świat przed czarną dziurą, tworząc przejście z krainy Fantasy do naszego świata. Aktualnie mamy rok 2616, a wojna trwała przez 600 lat, więc pokój trwa od 6. Mimo to istoty magiczne są pogardzane i traktowanie źle przez ludzi. W celu ich ochrony na terenie miast powstał oddział specjalny OOIM. Mało to dało, ponieważ zaczęły pojawiać się istoty dzikie, które OOIM musiał odsyłać spowrotem do Fantasy World.

Pytania do twórcy:

Dlaczego CYFA?
Początkowo ten świat miałem nazwać Cyber Fantasy, a nie, Fantasy In Future. Uznałem, ze zbyt pasowało by to na MMORPG, więc skróciłem do „Cyfa” a realia nazwałem inaczej.
Jakie masz plany co do rozbudowy forum?
Mam zamiar umożliwić graczom podróże po ważniejszych państwach, a nie tylko dwóch miastach. poza tym, planuję dużą reklamę forum.
A co powiesz o użytkownikach Cyfy?
Większość osób nie zna się zbytnio na grach tego typu, dlatego traktujemy je łagodnie.
A co z problemem wielu graczy… statystykami?
Na moim forum nie ma statystyk, Cyfa jest PBF typu Storytelling, więc wszystko zależy od realności postu i dokładności opisania akcji.
A link do twojego forum?
A, tutaj nie ma problemu z odpowiedzą. http://www.cyfa.pun.pl/forums.php
Forum zaczyna się rozwijać, więc możecie zgłaszać swoje pomysły w odpowiednim temacie na forum. Od graczy zarejestrowanych wymagaj jako-takiej aktywności. Zapraszam, będziecie znali początki mojego RPG! I wybaczcie słabą oprawę graficzną.
__________________
Wróciłem.
Zasalamel jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-11-2008, 21:39   #2
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Nie chcę, fabuła jakaś przekombinowana, no thanks.
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:40.


Powered by vBulletin 3