Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-05-2007, 23:55   #161
Duch Guardi
Użytkownik Forum
 
Duch Guardi's Avatar
 
Data dołączenia: 09 10 2005
Lokacja: Tarnowskie Góry Postów: 1002
Wiek: 32

Posty: 664
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Saint
Świat: Guardia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Verious Pokaż post
To nie był lodowy demon. To jest Magic Water Elemental.
down@
Widziałem filmik jak jakiś gracz robił questa.
ROTFL ! <w tym momencie zakrztusiłem się herbatą, wylewając część na siebie >
__________________
Duch Guardi jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-05-2007, 00:10   #162
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Przyznam, że ładnie spieprzyli wygląd tych stworków
Nacpany_Wlodek jest offline  
stary 28-05-2007, 07:26   #163
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Che, che, szykuje się niezła zabawa. Tylko jeśli te potworki nie są za mocne

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darkss Pokaż post
Narazie, to ja mam ten uptade głęboko w dup*e. Dlaczego? Bo dla PACC. tylko.
Nooo traaageedia, jak mogli?!
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline  
stary 28-05-2007, 10:47   #164
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

Jak myślicie ile expa za te nowe potworki będzie? Moim zdaniem to tak około:

Chakoya:
exp: 50-120
hp:60-200

Barbarian:
exp: 100-300
hp: 200-500

Braindeath:
exp: 900
hp: 1500
Summonuje: wampiry

Crystal spider:
exp: 140
hp: 250

Frost Dragon:
exp: 1500
hp: 2100

Frost Giants:
exp: 550
hp: 850

Ice Golem:
exp: 260
hp: 420

penguin:
exp:10
hp:25

Silver Rabbit:
exp: 10
hp: 20
Wux jest offline  
stary 28-05-2007, 14:31   #165
malakay
Użytkownik forum
 
malakay's Avatar
 
Data dołączenia: 18 12 2006
Lokacja: Carlin :P

Posty: 9
Stan: Niegrający
Imię: Malakay
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 82
Poziom mag.: 61
Domyślny

Oj chyba troche mało podałeś tego życia Smok na moje oko będzie lepszy od DL-a, strowki z POI maja niemal że każdy powyzej 2k hp wiec tu może byc podobnie
malakay jest offline  
stary 28-05-2007, 15:30   #166
Gharm
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2007

Posty: 14
Domyślny

Za pingwina myślę, że więcej dostaniemy doświadczenia. Około 20-30
Co do królików, czy one będą walczyć ? A nie na zasadzie jak normalne czy jelenie ? Uciekające i dające świeże mięso ?
Gharm jest offline  
stary 28-05-2007, 18:19   #167
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
nie mowie ze ludzie z facc to nooby tylko mowie ze
nic nie daja od siebie a tylko chca czegos od tibi
bo cip tez musi placic grafikom zeby robili wiec po co maja robic cos za darmo??


poprostu podsumowujac

wiekszosc nie dokladnie zrozumialo co mialem do powiedzenia ale to np.


mowie ze knight i palek to nie sa slabsze profesje ale tak jak ktos mowil nudne

moze by je urozmaicic ale nie zalic sie ze sa slabsze



czyli Tibia jest dobra gra i nienazekajcie a jak macie nazekac to lepiej przestancie grac

bo po co macie grac i nazekac ?? to tak jak bys robil cos czego nie lubisz !
a po co robic cos czego nie lubisz?



a co do tej ortografi
poprostu nie lubie chodzic do szkoly i pojawiam sie tam zadko ( mam 15 lat a nie 10 ) dlatego nie znam zasad ort bo od 1 klasy chodze na wagary
prosze juz w to nie wnikac bo bedzie nastepna glupia gadka
Zapewniam Ciebie, że kwota, którą CipSoft dostaje za kupowanie PACC'a jest parę razy większa, niż ta, którą potrzebuje firma do wynagradzania pracowników.

W Tibię można grać tworząc FREE account, więc nie gadaj mi tu, że jesteśmy darmozjadami, gdyż to CipSoft tak ustalił, nie my. Po twoim poście można wysnuć, że użytkownicy darmowych mini-gier internetowych, to też "darmozjady"... Ty już się nie martw o szefów Tibii, gdyż oni poradzą sobie doskonale w życiu (w przeciwieństwie do Ciebie).

To, że urywasz się z lekcji świadczy o Tobie, i nie ma się czym chwalić. Poza tym, dysleksję można leczyć, i lepiej jakbyś wydał swoje ciężko zarobione pieniądze (każda praca uszlachetnia ) właśnie na to, a nie na jakieś "głupie gry". Już nie będę wnikał w to wszystko, bo to Twój problem i powinieneś się nad nim dobrze zastanowić.

@Topic

Nie narzekamy, ale Tibia powinna dbać o wszystkich fanów tej gry W końcu to wszyscy zaczynali od FACC. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się informacje odnośnie wyrównania profesji.

Pozdrowienia,
LookamZzaRogu =)

PS:
@Gharm

Spójrz na opisy i oczy królików czy pingwinów... Nie sądzę, żeby te zwierzaki działały na zasadzie jeleni. Myślę, że będzie to coś podobnego do niedźwiedzia.
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."

Ostatnio edytowany przez LookamZzaRogu - 28-05-2007 o 18:26.
LookamZzaRogu jest offline  
stary 28-05-2007, 18:26   #168
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
@Topic

Nie narzekamy, ale Tibia powinna dbać o wszystkich fanów tej gry W końcu to wszyscy zaczynali od FACC. Mam nadzieję, że niedługo pojawią się informacje odnośnie wyrównania profesji.
Ale nie będzie dbać, bo jej się to nie opłaca. Też bym nie dbał. Stworzę grę i chcę na niej zarobić. Czasy gdy z dobrego serca się coś dawało dawno minęły.
Erhion jest offline  
stary 28-05-2007, 19:21   #169
Candi
Użytkownik Forum
 
Candi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

Trudno jest mi zrozumieć to, że wy nie rozumiecie dlaczego cipsoft nie daje nic facc. Wyobraźcie sobie, że doda teraz nowy teren dla facc - duża, lodową wyspę i teraz co zrobią ludzie? Napewno nie kupią pacca i przez najbliższy miesiąc będa expili wszyscy tam. Sprzedaż pacc na ten czas spadnie o ~25% I to jest główny powód dlaczego dostają pacc a nie facc...
Candi jest offline  
stary 28-05-2007, 20:30   #170
LookamZzaRogu
Użytkownik Forum
 
LookamZzaRogu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Złotów
Wiek: 30

Posty: 277
Stan: Na Emeryturze
Imię: Sanchineq
Profesja: Paladin
Świat: Silvera
Domyślny

@Up,2xUp

Niestety :/ Gdyby ludzie z FACC dostali nowe tereny, to nikt by nie kupował PACC'a - bo po co. Cipy dają wszystko na strefie dla PACC, żeby zachęcić do ich kupna. Na szczęście 'balansacja' profesji będzie dotyczyła każdego
__________________


"A friend in need is a friend indeed."
"A friend in need is a friend indeed."

Mówimy
STOP okaleczaniu polszczyzny!

"Rozum jest nie w wieku, lecz w głowie."
LookamZzaRogu jest offline  
stary 28-05-2007, 20:46   #171
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez LookamZzaRogu Pokaż post
@Up,2xUp

Niestety :/ Gdyby ludzie z FACC dostali nowe tereny, to nikt by nie kupował PACC'a - bo po co. Cipy dają wszystko na strefie dla PACC, żeby zachęcić do ich kupna. Na szczęście 'balansacja' profesji będzie dotyczyła każdego
Mam nadzieje , że bedzie dotyczyla każdego a nie tylko "PACC" Cipy Nie raz nas zaskoczyły więc czemu nie mają nas teraz źle zaskoczyć
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM
Tore jest offline  
stary 28-05-2007, 21:17   #172
Snejk
Użytkownik Forum
 
Snejk's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rena Carti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 71
Domyślny

Eee... nie wiem czy ktos juz wczesniej zauwazyl to, ze nowe dragi (Undeady z zimowego update i teraz te z letniego) wzorowane sa na Hydrze... tulow, ustawienie lap i ogon ;s
Po 2. ktos juz zapodal propozycje opisu nowych potworkow i napisal, ze braindeathy beda summonowac Vampiry...
Moja teaoria jest taka: Sa to prastare stworzenia i zapewne beda wykorzystywac potezna magie oraz strach podczas ataku, wiec pewna teaoria, ktora mi sie nasowna jest to, ze sumonowaly by Nightmare (koszmary) co by bylo bardziej prawdopodobne... "prastare"- wiec musza byc potezne.
Co do reszty potworkow nie jestem pewnien czy beda mocne... zauwazcie ze biegaja sobie na powierzchni, a CipSoft nie wystawilby czegos pokroju Hero narazajac niedoswiadczonych graczy na takie wyzwania ;s
Frost dragi nie beda lepsze (prawdopodobnie) od GS a najwiekszym + tego wszystego jest to, ze bedzie mozna je zabijac masowo przy pomocy run GFB (prawdopodobnie poza Braindeathami bo to bylaby przesada ;s)
__________________
Co się gapisz?
Snejk jest offline  
stary 28-05-2007, 21:46   #173
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snejk Pokaż post
Po 2. ktos juz zapodal propozycje opisu nowych potworkow i napisal, ze braindeathy beda summonowac Vampiry...
Moja teaoria jest taka: Sa to prastare stworzenia i zapewne beda wykorzystywac potezna magie oraz strach podczas ataku, wiec pewna teaoria, ktora mi sie nasowna jest to, ze sumonowaly by Nightmare (koszmary) co by bylo bardziej prawdopodobne... "prastare"- wiec musza byc potezne.
zważ na to że Nightmare jest jednym z najsilniejszych potworów w świecie tibi, nawet demony i warlocki nie summonują tak potężnych bestii, gdyby rzeczywiście braindeath miał zdolność przywoływania Nightmar to musiał on by być pokroju Orshabaala w co prawdę mówiąc nie wieże, więc pozostaje przy swojej teorii że braindeath summonuje wampiry.
Wux jest offline  
stary 28-05-2007, 22:03   #174
Snejk
Użytkownik Forum
 
Snejk's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rena Carti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 71
Domyślny

Sa to BH wiec beda sumonowaly undeady, to jest prawie pewne ale...
Jest to ale... wiem ze Nightmary sa "dobre" lecz jezeli Braindeathy beda pokroju demca i ich sila bedzie lezala glownie w tym, czy przyzwa cos do pomocy, cos co zatrzyma przeciwnika i pozwoli mu zachowac dystans od wroga by moc uzywac czarow... wiec dlatego napisalem ze Nightmary bylyby mozliwe do sumonowania (max 1 i jakies inne smieci like your Vamp ;s), a wez pod uwage to, ze jesli walnie zz 2-3 vampy rozwlaisz je z GFB, przycisniesz go w kat i praktycznie nie ma szans zebys go nie zabil z teamem bez duzych strat ;s
Jest jeszcze jedna opcja, ze respia sie w towarzystwie Nightmarow, ktore maja im sluzyc, jak juz to napisalem wczesniej, za blokerów... napisz co o tym sadzis
__________________
Co się gapisz?
Snejk jest offline  
stary 28-05-2007, 22:18   #175
Wux
Użytkownik Forum
 
Wux's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2006

Posty: 118
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Galana
Poziom: 63
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snejk Pokaż post
Jest jeszcze jedna opcja, ze respia sie w towarzystwie Nightmarow, ktore maja im sluzyc, jak juz to napisalem wczesniej, za blokerów... napisz co o tym sadzis
jestem bardziej za tą hipotezą, ponieważ te braindeathy na zdjęciu występują w grupie, więc wyobraź sobie jakby to było dostać po tyłu od grupki tak potężnych stworów. Oczywiście to zdjęcie może się nie przekładać na to co zobaczymy w tibi, ale i tak najbardziej prawdo podobne jest to co napisałeś że Nightmary będą występować w towarzystwie braindeath, ale nie jako ich summony.
Wux jest offline  
stary 28-05-2007, 22:49   #176
Goldscorpion
Użytkownik Forum
 
Goldscorpion's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2006
Lokacja: Katowice/Lędziny
Wiek: 32

Posty: 414
Stan: Niegrający
Świat: czekam na nowy
Goldscorpion ma numer GG 9387970
Domyślny

hahaha a te rabbity. LOL jak z Czarnobyla
Barbian i te Chakoye będą dosyć słabe (by knightci mieli gdzie expić) chociaż występujące masowo pingwiny mogą też być niezłym źródłem expa. Chociaż gdyby respawnu potworków up były rozmieszczone w rozległych jaskiniach albo na nieprzebytych lodowych pustyniach byłyby swietnym miejscem do expienie z summonami dla sorcków i drutów Nie mogę się już doczekać. Co do update myślę, że zostaną dodane newsy dotyczace: 1. wyrównania profesji 2. zmian w kliencie 3. czegoś jeszcze wiec:
1. czerwca news nr.1
8 czerwca news nr. 2
15 czerwca news nr. 3
22 czerwca update ??

Offtopic: nowe serwerki: ankieta pt.: "Do You like pvp?" konczy sie pierwszego czerwca. Myślę, że chyba serwery są gotowe do oddania tylko to od od graczy (od wyników tej ankiety) będą zależały czy będą to non czy pvp.
Goldscorpion jest offline  
stary 29-05-2007, 08:24   #177
Tore
Użytkownik Forum
 
Tore's Avatar
 
Data dołączenia: 23 07 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Na Emeryturze
Imię: ---------
Profesja: Knight
Gildia: nie mam
Świat: Pacera
Poziom: 68
Skille: 85/81
Poziom mag.: 7
Tore ma numer GG 3328783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snejk Pokaż post
Eee... nie wiem czy ktos juz wczesniej zauwazyl to, ze nowe dragi (Undeady z zimowego update i teraz te z letniego) wzorowane sa na Hydrze... tulow, ustawienie lap i ogon ;s
Po 2. ktos juz zapodal propozycje opisu nowych potworkow i napisal, ze braindeathy beda summonowac Vampiry...
Moja teaoria jest taka: Sa to prastare stworzenia i zapewne beda wykorzystywac potezna magie oraz strach podczas ataku, wiec pewna teaoria, ktora mi sie nasowna jest to, ze sumonowaly by Nightmare (koszmary) co by bylo bardziej prawdopodobne... "prastare"- wiec musza byc potezne.
Co do reszty potworkow nie jestem pewnien czy beda mocne... zauwazcie ze biegaja sobie na powierzchni, a CipSoft nie wystawilby czegos pokroju Hero narazajac niedoswiadczonych graczy na takie wyzwania ;s
Frost dragi nie beda lepsze (prawdopodobnie) od GS a najwiekszym + tego wszystego jest to, ze bedzie mozna je zabijac masowo przy pomocy run GFB (prawdopodobnie poza Braindeathami bo to bylaby przesada ;s)
I tu się mylisz ponieważ ice golemy i ice spidery a nawet ice dragony są pod ziemią a ty myślisz że skoro w podziemi jest śnieg to to jest powierzchnia <lol>
__________________

WBIJ A NIE POŻAŁUJESZ KLIKNIJ TU
A tu coś dla ziomów KLIKNIJ TU

Died at Level 132 by a monk STOP BOTEROM

Ostatnio edytowany przez Tore - 29-05-2007 o 08:26.
Tore jest offline  
stary 29-05-2007, 09:31   #178
Dabeko
Użytkownik Forum
 
Dabeko's Avatar
 
Data dołączenia: 13 01 2007
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 31

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Domyślny

Mnie ciekawia crystal spidery, zwazajac na ich nazwe domyslcie sie co moze z nich wypadac, moze nawet crystal coins, life crystal itp;] zeby nie byly zbyt silne, cos jak vamp by styknelo ;p
Dabeko jest offline  
stary 29-05-2007, 11:22   #179
Snejk
Użytkownik Forum
 
Snejk's Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2006

Posty: 82
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rena Carti
Profesja: Royal Paladin
Świat: Astera
Poziom: 71
Domyślny

Tore to zes dowalil... na ss np Frost dragi sa na powierzni na poziomie morza... <.< po 2 CipSoft robiac SS podz ziemia uzywa swiatla wielkosci Utevo gran albo zwyklego Luxa... >.> pomysl troche zanim cos powiesz ;s
__________________
Co się gapisz?
Snejk jest offline  
stary 29-05-2007, 13:26   #180
Babka_Corporation
Użytkownik Forum
 
Babka_Corporation's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2006

Posty: 23
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@Up
Masz racje to jest na powierzchni

Ad. Stworków to dobrze by bylo gdyby zrobili cos w stylu wysp z zółwiami tylko zastapic je pingwinami etc.
Co do tego BH to nie popieram teorii ze bedzie silny jak Demon...
Babka_Corporation jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:24.


Powered by vBulletin 3