Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Magia

Notki

Magia Magiczne zaklęcia, runy, potężni magowie. Tutaj wszystko o magii w Tibii

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2009, 02:46   #21
Thunus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2008

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 11x
Poziom mag.: 6x
Thunus ma numer GG 4279956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
Sorkiem i druidem nie poexpisz sobie na demcach sam i na tych innych
O rly?

Cytuj:
masz bardzo maly wybor expienia
To czemu jak był ten tygodniowy Pacc,to ja aż nie wiedziałem gdzie expić?Oczywiście na Facc sie zgodze,bo teraz mam problemy z tym,ale na Paccu jest wiele miejsc dla Ed/Ms.

Cytuj:
Żeby mieć lot na 90 cc musiałbym przynieść 1300 chain armorów.
Raczej na 9cc...
Thunus jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2009, 03:01   #22
Ejc
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Akahan Pokaż post
Sorcem i Drutem się nie zarabia (bez pacc to już w ogóle ciężko na +), szybciej wastuje się... Do zarabiania tylko i wyłącznie kina...
nie tylko kina.Palkiem można zarabiać ;p tak samo jak druidem i sorcem ot choćby na as.
@topic
Jesli nie bedziesz mial pacc to zrob palka.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2009, 08:41   #23
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek172 Pokaż post
Siema!
Mam taki problem. Mam 24 druida bez pacaa i nigdy nie będę go mieć. Uh już robię. Myślałem żeby zrobić sorca to dla mnie żadek kłopot i będzie więcej kasy 7k bp sd gram na refugi. Czy opłaca mi się robić sorca i czy sorc dla facca jest lepszy od druida na facca. Proszę o jasne wypowiedzi wraz z uzasadnieniem zdania.

edit: Czy mógłby mi ktoś wysłać kalukartor albo powiedzieć po ile się wali z sd 45 sorcem??
1. Sorc
2. nie będziesz miał pacca? nie graj w tą gre..
3. Sorc zawsze był, jest i będzie lepszy od druida, tylko takim pru ivul emo mastah się wydaje że druid jest lepszy bo ma lodowe ue za 1200 many które ma max hit jak ue sorca które kosztuje 650 many, ma gównianego wave, a jedyne czym może się zaszczycić to sio i parol... ale skoro mówisz że pacca mieć nie będziesz... to sio nie będziesz mieć również, a paralyze na n-pvp ci nie potrzebne...
4. Bp sd kosztuje 6,5k u npc więc nie wiem jak chcesz je sprzedawać po 7k ale gl

podsumowywując jeśli chcesz szpanować że masz lodową laske, gównianego wave i nic więcej, to graj druidem
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2009, 11:27   #24
Thunus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 04 2008

Posty: 201
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Guardia
Poziom: 11x
Poziom mag.: 6x
Thunus ma numer GG 4279956
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
1. Sorc
3. Sorc zawsze był, jest i będzie lepszy od druida, tylko takim pru ivul emo mastah się wydaje że druid jest lepszy bo ma lodowe ue za 1200 many które ma max hit jak ue sorca które kosztuje 650 many, ma gównianego wave, a jedyne czym może się zaszczycić to sio i parol...
Druid zawsze była to postać lecznicza,a nie ofensywna.Kosztem Uhów itp. ma mniej czarów ofens.
Thunus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2009, 15:38   #25
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thunus Pokaż post
Druid zawsze była to postać lecznicza,a nie ofensywna.Kosztem Uhów itp. ma mniej czarów ofens.
owszem tyle że kiedyś uhy były skupywane w ogromnych ilościach, a teraz używanie uhów to żadkość
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2009, 19:42   #26
Brak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cholernik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 252
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
3. Sorc zawsze był, jest i będzie lepszy od druida, tylko takim pru ivul emo mastah się wydaje że druid jest lepszy bo ma lodowe ue za 1200 many które ma max hit jak ue sorca które kosztuje 650 many, ma gównianego wave, a jedyne czym może się zaszczycić to sio i parol... ale skoro mówisz że pacca mieć nie będziesz... to sio nie będziesz mieć również, a paralyze na n-pvp ci nie potrzebne...


podsumowywując jeśli chcesz szpanować że masz lodową laske, gównianego wave i nic więcej, to graj druidem
osobiscie mam sorca i uwazam iz druid ejst o wiele lepsza profesja chocby dlatego ze latwiej wbija mlvl i chetnie brany jest na hunty a nie to sorc (ja na 3/4 huntow chodze w roli blokera bo na chuj komu sorc?)
wave wcale nie jest gowniany a lod jest 10x lepszym zywiolem niz ogien

@topic
a tobie radze wybrac sapera to mniej wymagajaca gra
__________________
TIBIA-STATS.COM - najlepsza strona z statystykami expa , loota i o wiele więcej!
Brak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2009, 20:00   #27
Exelon
Użytkownik Forum
 
Exelon's Avatar
 
Data dołączenia: 01 12 2007
Wiek: 31

Posty: 65
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piotrek172 Pokaż post
Siema!
Mam taki problem. Mam 24 druida bez pacaa i nigdy nie będę go mieć. Uh już robię. Myślałem żeby zrobić sorca to dla mnie żadek kłopot i będzie więcej kasy 7k bp sd gram na refugi. Czy opłaca mi się robić sorca i czy sorc dla facca jest lepszy od druida na facca. Proszę o jasne wypowiedzi wraz z uzasadnieniem zdania.
edit: Czy mógłby mi ktoś wysłać kalukartor albo powiedzieć po ile się wali z sd 45 sorcem??
7k za bp sd jak w sklepie bodajże za 6,5k można kupić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hujbasik123456 Pokaż post
7k bp sd? FAIL
Grasz na noob-pvp wiec i tak zadna roznica czy druid czy sorc, od 40 lvla i tak juz tylko z runek expisz.
Pozatym nie kupujesz pacca, nie graj w tibie. Cipsoft nie potrzebuje pasozytow, ktorzy placza ze jest za malo serwow non-pvp. Przez to zjebali frag system na pvp.
Zgadzam się.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
w ludzi to tak z 170-250 mniej wiecej.
On gra na noob-pvp więc ludzi sobie z sd nie pobije.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
. Sorkiem i druidem nie poexpisz sobie na demcach sam i na tych innych, masz bardzo maly wybor expienia.
Nie pier*** głupot bo za przeproszeniem gówno wiesz o demcach i "tych innych" skoro masz 30 lvl.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brak Pokaż post
osobiscie mam sorca i uwazam iz druid ejst o wiele lepsza profesja chocby dlatego ze latwiej wbija mlvl i chetnie brany jest na hunty a nie to sorc (ja na 3/4 huntow chodze w roli blokera bo na chuj komu sorc?)
wave wcale nie jest gowniany a lod jest 10x lepszym zywiolem niz ogien
Masz sorca i robisz za blokera? Wow fajny jesteś! Druid i sorc wbijają mlvl tak samo a wave JEST gówniany
Exelon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-07-2009, 22:54   #28
lukas100
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 05 2008

Posty: 8
Domyślny

ed latwiej sie wbija mlvl bo mozna sio za kase o to temu naabowi chodzilo ze ed szybciej mlvl wbija... no ale na faccu nie masz sio pierw czytaj ze zrozumieniem a potem pierdol farmazony swoje


@topic

Sorc > Druid tym bardziej na facc

na faccu jak chcesz zarobic mase szmalu to zrob se xxx knight makerow ustaw bota i jazda.... na 30 lvlu kazdym charem po 40k+/- bedziesz miec :d

ogolnie jesli chcesz grAC na FACC rob pal/knight - jesli wolisz uciekac to pal jak wolisz stac w miejscu to knight ...
z sd w moby bedziesz walic max za 500 na 100lvl+
lukas100 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2009, 10:11   #29
Sheq
Użytkownik forum
 
Sheq's Avatar
 
Data dołączenia: 12 07 2009

Posty: 4
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Isara!
Domyślny

Zaczeło się od jednego pytania a skończyło się na 2 stronach spamu. Trzeba mu odpowiedzieć na jego pytanie i tyle . A nie spamować. Kolego nie masz pacca druidem - sorcem nie graj. Nie chcesz knajta i palla wyłącz "tipje".
Sheq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2009, 21:31   #30
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sheq Pokaż post
Zaczeło się od jednego pytania a skończyło się na 2 stronach spamu. Trzeba mu odpowiedzieć na jego pytanie i tyle . A nie spamować. Kolego nie masz pacca druidem - sorcem nie graj. Nie chcesz knajta i palla wyłącz "tipje".
A dlaczego jak nie ma pacc to ma nie grać? Co ktoś bez pacca jest gorszy? Facc nie ma może tych przywilejów co pacc, ale zasady obowiązują te same.

Nie słuchaj tych pro-znawców tibii, którzy płaczą, że update jest nieudany, bo nie mogą zrobić questa do 40 lvl, bo wybocili/kupili na allegro postać na 41. Aż mi ręce opadają jak to czytam; sposób na zarobiek - postaw sobie bota. Sposób na grę kup sobie pacc i gp na allegro. I nie płaczcie, że pvp się popsóło, bo prawda jest taka, że zabijać to wy lubiliście bezbronnych, a nikt z was nie ma jaj, żeby na pvp-enf zagrać, bo byście po dupie dostali.
To, że wam chce się wydawać 90zł na pacc to nie znaczy, że każdy tyle by wydał, może ktoś woli wydać kasę na coś dla niego przydatnego, bądź na perfidną konsumpcję i gówno was to obchodzi!
Autor zadał konkretnie sprecyzowane pytanie, a nie prosił o głupkowate komentarze przedstawiające poziom intelektualny dzisiejszych tibijczyków.

Do autora.
Proponuję Ci druida, ponieważ ma lodowego vawe, którego sorc nie ma oraz ma lepsze rózgi. Co do run to pewnie lepiej zarobisz i tak drutem, a SD czy inne spokojnie zakupisz.
Choć najlepiej proponuję Ci znaleść inne zajęcie niż granie w Tibię, bo widać co robi z ludźmi, a po za tym to straszny zrzeracz czasu.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-07-2009, 23:38   #31
Satharion
Użytkownik Forum
 
Satharion's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2009

Posty: 42
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Empera
Domyślny

magikiem na facc rzeczywiscie nieda sie zarobic

mozesz robic lootbagi na facc tombie (na innych expowiskach sie nieoplaca)

mozesz robic avalanche 30 drutem albo sd 45 sorcem ale bez promocji i (zakladam) softow profit z tego bedzie gorszy niz na expie

jak chcesz 20cc to rob 20 desert quest charow albo stawiaj monka za kase
Satharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 01:58   #32
Satanik
Użytkownik Forum
 
Satanik's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Wiek: 32

Posty: 319
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brak Pokaż post
osobiscie mam sorca i uwazam iz druid ejst o wiele lepsza profesja chocby dlatego ze latwiej wbija mlvl i chetnie brany jest na hunty a nie to sorc (ja na 3/4 huntow chodze w roli blokera bo na chuj komu sorc?)
wave wcale nie jest gowniany a lod jest 10x lepszym zywiolem niz ogien

@topic
a tobie radze wybrac sapera to mniej wymagajaca gra
no właśnie widze jaki ty musisz mieć pro lvl na tym sorcu że rozmawiając o wave masz na myśli fire/ice... z resztą nawet jeśli chodzi o te to fire wygrywa bo z tego można bardzo opłacalnie expić na tombach...

btw. wcześniej chodziło mi o e-wave które jest o niebo lepsze pod każdym wzglendem niż terra wave
Satanik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-07-2009, 18:13   #33
Brak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 06 2007

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cholernik
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Astera
Poziom: 252
Poziom mag.: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Satanik Pokaż post
no właśnie widze jaki ty musisz mieć pro lvl na tym sorcu że rozmawiając o wave masz na myśli fire/ice... z resztą nawet jeśli chodzi o te to fire wygrywa bo z tego można bardzo opłacalnie expić na tombach...

btw. wcześniej chodziło mi o e-wave które jest o niebo lepsze pod każdym wzglendem niż terra wave
lvl mozesz zobaczyc <<< podpowiem ci ze obecnie jest to 226 ^.^
pozatym dla tego kolesia wazniejszy jest wave fire/ice bo chce miec facc a te czary sa wlasnie uzywane najczesciej na facc <chyba dawno nie mialem facc>
a to ze e wave jest lepszy od terra to wiadomo ale wave przydaja sie raczej rzadko expiac solo a na to najczesciej skazany jest sorc
__________________
TIBIA-STATS.COM - najlepsza strona z statystykami expa , loota i o wiele więcej!
Brak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 03:19   #34
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

powiem tak, zawsze bylem za sorcami. sorc jest faktycznie troche lepszy, ale druid tez ma swoje zalety.

Rózga na lód, a kto sie teraz rózgą nie wspomaga...
Ice wave, ktore jest troche bardziej uniwersalne niz fire wave.
Sio sie przydaje na swiatach pvp, jak rownież mass healing.
No i oczywiscie paralyze, druidzi na wojnach zawsze odgrywaja wieksza role niz sorce, siochaja knightow i rzucaja paraliże, co jest kluczowe na openkach.
Lodowe ue hmm no cóż faktycznie sporo many żre, hit ma pomiedzy rots a hellcore... no ale żywioł lód w pewnym sensie to wynagradza.
terra wave oczywiscie sux, zjebany zywiol i slaby hit, slabszy niz SD, jeszcze many wiecej zre na dodatek..
wrath of nature raczej bezuzyteczne.

Druid jest slabszy w ofensywie. Jednak mimo wszystko moze expic z takim samym powodzeniem jak sorc, zabijac rownież, bo i tak najczesciej uzywanymi czarami do expa sa visy, gfb/avalanche lub sdki... za to druid jest bardziej elastyczny, siohanie to jednak swietna sprawa jest. Paraliz tez decyduje o czyims zyciu lub smierci, ta jedna - dwie sekundy zanim gosc sie wyleczy wystarczy czesto by go strapowac.

na no pvp polecilbym sorca, ma lepsze expienie.
na pvp druida lub sorca, w zaleznosci od upodoban. mialem sorca, skasowali, to zrobie sobie druidka dla odmiany.
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 09:37   #35
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

jezeli nie bedziesz mial pacc to wszystko jedno tak do ~~50lvl. Potem druid jezeli ma kase moze isc na dragi i bic z rozgi + wave a sorc chyba gs ( nie iwem czy ten wave z 18 lvl wchodzi w gs ). Jezeli jednak zdecydujesz sie na pacc to musisz zadecydowac czy chcesz glownie expic solo czy w grupie. Druid jest najbardziej porzadana profesja na huntach. Sorc glownie expi sam, oczywiscie sa hunty z kumplami i czasami z przypadkowymi osobami ale raczej szuka sie siochera niz shotera.
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 11:18   #36
Kredzio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 06 2006

Posty: 34
Gildia: Hellpike
Świat: Refugia /Nerana
Domyślny

Jak widac strasznie sie uparles na profesje magiczna jednak bez pacc odradzam. Jak juz panowie wczesniej wspomnieli bicie z ruzgi mija sie z celem. O robieniu run zapomnij, drut na facu nic ciekawego nie ma co bylo by mozna masowo sprzedawac. Natomiast soec ma sd jedak zanim ty wbijesz 45 lv to duzo wody w Wiśle uplynie. Ogolnie odradzam

proponuje zrobic najta, wbic skile na sworda lub axe powiedzmy 65 i isc na OF. Przy okazji zakumplowac sie z ludzmi ktorzy posiadaja ukonczonego postman quest i codzienie tam sa. To umozliwi ci wysylanie lota, a jest co tam zbierac. Lub tez isc na dwarfy i zbierac smietnik wlasnie tam, jedak moim zdaniem szybciej to zrobisz na ofie.
Kiedy juz uzbierasz te 50 70 cc (nie wiem po ile sa pace) kupic paca dla sorca/druta i grac ta profesja wedle upodoban. Jak dobrze ci sie poszczesci to w czsie paca zarobisz kase na nastepnego. Odrazu odradzam robienie na poczatku robienie jakich kolwiek adonow. Na tych itemach mozna niezle zarobic a przeciez o to chodzi.
Jesli chodzi o wybor profesji juz na pacc to drut bedzie bardziej trafna profesja. Nawet na 60 lv z ladnym mlv mozna niezle pochuncic ze znajomymi hydry a to juz jest kopalnia kasy

powodzenia
Kredzio jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 11:39   #37
MikeRoyal
Użytkownik Forum
 
MikeRoyal's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2008

Posty: 435
Świat: Nerana
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
gralem sorkiem mialem 30 lvl jak byl tygodniowy pacc to moj kumpel 30 lvl knight poszedl na dragi i wyszedl z + a ja poszedlem na scaraby/larvy i wyszedlem z - . Sorkiem i druidem nie poexpisz sobie na demcach sam i na tych innych, masz bardzo maly wybor expienia. A na facc to wogole. Dla mnie sork i druid to sorkiem wbic 45 lvl i sprzedawac sd a druidem 30 i sprzedawac avalanche.. polecam pala!! knight jest montonny (podchodzisz, bijesz, zbierasz, odchodzisz i tak w kolko)
Widać Twoją wiedzę o grze sorcem i druidem, pierdolisz że nie biją demców, jak ma się 25 level to się nie bije, sorc i druid ma bardzo duży zakres expa, AS, GS, Demce, Dragi, Warlocki, Nightmare i wszelkie PoI Monstery, Hydry, Medusy, Serpenty można by jeszcze dużo wymieniać, logiczne że na FACC sobie nie poexpisz ten 45 lev da się wbić ale to dobre 1,5 miesiąca no life. A jeśli u niego PACC po 900k chodzi to musiałby sd robić ze 2 lata.


@topic
Zrób sobie knighta jak chcesz grać na FACC bez lootbagów na 50 lev będziesz miał full set i conajmniej 150k w banku. Z lootbagiem nawet kupisz sobie PACC jak umiesz grać, jak nie chcesz knighta to idź rozdawać ulotki, pomaluj płot, itp, itd, i szybko zarobisz 90 zł.
MikeRoyal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-07-2009, 13:31   #38
FRI_FURORA_FLAME_JPJPJP
Użytkownik Forum
 
FRI_FURORA_FLAME_JPJPJP's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2009
Wiek: 79

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Świat: multi world
FRI_FURORA_FLAME_JPJPJP ma numer GG 4542875
Domyślny

Zrob sobie 2 najtow na mc cashmakerow , wybotuj sorka i druida na mc i masz kase , i ogarniesz ktory voc ci bardziej sie podoba
FRI_FURORA_FLAME_JPJPJP jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 15-07-2009, 20:45   #39
Kropaofc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 07 2009
Wiek: 31

Posty: 103
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 54
Skille: 14/22
Poziom mag.: 46
Kropaofc ma numer GG 4084581
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez hujbasik123456 Pokaż post
7k bp sd? FAIL
Grasz na noob-pvp wiec i tak zadna roznica czy druid czy sorc, od 40 lvla i tak juz tylko z runek expisz.
Pozatym nie kupujesz pacca, nie graj w tibie. Cipsoft nie potrzebuje pasozytow, ktorzy placza ze jest za malo serwow non-pvp. Przez to zjebali frag system na pvp.

Czy on gdzieś w którymś miejscu się skarżył, płakał !?
Takie wypowiedzi mnie dobijają

Topic:
Jeśli ci to pomoże to ja gram sorcem facc jak na razie mam 32 lvl 30% do 33 i gra mi się w miarę przyjemnie na brak gotówki nie narzekam. Robię tylko 2bp hmm i idę na exp I zawsze jestem na + . Exp mam gdzieś 20k/h +

Ostatnio edytowany przez Kropaofc - 15-07-2009 o 20:49.
Kropaofc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 09:26   #40
Decade
Użytkownik Forum
 
Decade's Avatar
 
Data dołączenia: 22 04 2008

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Hornety
Świat: Elysia
Poziom: 55
Poziom mag.: 45
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kropaofc Pokaż post
Czy on gdzieś w którymś miejscu się skarżył, płakał !?
Takie wypowiedzi mnie dobijają

Topic:
Jeśli ci to pomoże to ja gram sorcem facc jak na razie mam 32 lvl 30% do 33 i gra mi się w miarę przyjemnie na brak gotówki nie narzekam. Robię tylko 2bp hmm i idę na exp I zawsze jestem na + . Exp mam gdzieś 20k/h +
nie kazdemu sie chce maniaczyc, ja wiem ze jak znow kupie pacc to przykleje sie do kompa na 3 miesiace dlatego pykam na guardach z hmm+rozgi 25 druidkiem i tez mam z tego zabawe ;pp
__________________
zgadnij czego juz nie gram...

Krus pat-49 ms max/zrookowany przez upierdliwych
Krezji skejter-86 ms max/deleted za bota
Rone epso-82 rp max/deleted za bota
zeth chaos-60 ed hackniety jakiemus szwedowi:>/zrookowany okradziony

Krejzi Skeejter - 55 ms Facc, ciągle mam
Kawa ER-5 - pincet cm3, 37kW, 45Nm, dwa koła - active
Decade jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:55.


Powered by vBulletin 3