Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-03-2007, 22:29   #1
BafiAndDracon
Guest
 

Posty: n/a
Król Wydarzenia sportowe

Witam , chciałbym abyśmy dyskutowali tutaj o wydarzeniach sportowych,meczach,turniejach itp.Każdy ma prawo wyrażać zdanie na temat postawy zawodników/drużyn nie obrażając ich fanów .

Jak każdy wie Adam Małysz cudem uniknął dzisiaj upadku.Myślę że znów zdobędzie on kryształową kulę


Prosze o wasze wypowiedzi na temat fantastycznej postawy GKSu Bełchatów , który zmierza po tytuł Polski, pokonując dziś Legię.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-03-2007, 22:51   #2
Krygon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

no mi sie tez tak zdaje
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:12   #3
Vekegi
Użytkownik Forum
 
Vekegi's Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2004
Lokacja: Bełchatów/"...W państwie pełnym nienawiści..."
Wiek: 31

Posty: 716
Stan: Niegrający
Świat: Kyra
Domyślny

A co mam o Gieksie powiedziec? Fajnie było na meczu, fajnie się śpiewało i ogółem sympatycznie ;-) I ciesze się, że Legła z nami przegrała ;>
__________________
Łza na ślipiach, nie przerwie niczego i tak 247
Nad czaszkami groźby, być złym czy dobrym?
Zero pytań, wątpisz ? Strach tonie w liczbach
One odbite w źrenicach, a świat upadły w mitach
Zamiast powstać w krytykach czynów,
kreuje co dnia lepszych skurwysynów
Od siebie minimum by z dumą się nie rozstać 2005
Realia Made in Polska
Vekegi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:12   #4
paior
WIDZEWIAK
 
paior's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2005
Lokacja: Carlin
Wiek: 34

Posty: 629
Stan: Na Emeryturze
Imię: Awer Fast
Profesja: Elite Knight
Świat: Kyra
Poziom: 104
Skille: 89/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

i tak najciekawsze mecz tej kolejki to derby łodzi
__________________
Notatka ;]
Retired
Od Lozecza az po Grob w moim sercu Widzew Lodz

Tibia .. ssie Twoja dusze gdy biegniesz po lvl i
loot..
Zaslania Ci oczy na swiat, otworzy dopiero gdy stracisz kogos bardzo bliskiego.
Nie używaj tych slów , bo naprawde Go zranisz , a potem zatracisz samego siebie.Wracasz do niej bo jest rozrywka ale co jest jej celem ? 100 lat zycze Wam ! bo przez Tibie tracisz dziecinstwo.
paior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:15   #5
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:18   #6
skunks
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 14
Domyślny

ja tam sie o belchatow nie martwie.. chcialbym raczej wiedziec czy moja ukochana wiselka ma jakis dalekosiezny plan... bo to co sie teraz dzieje w klubie to jest po prostu dramat..
skunks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:31   #7
Lockhead
Użytkownik Forum
 
Lockhead's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 109
Stan: Na Emeryturze
Imię: Bunz
Świat: Refugia
Lockhead ma numer GG 8132721
Domyślny

HaLa MaDrId !! Real Madryt wygra lige hiszpanska jesli tylko zmienia trenera ... Capello wszystko na defensywe stawia sprowadzil sobie Emersona , Diarre dwoch defensywnych pomocnikow i za przeproszeniem paralityka Cassano ,ktory nie ma po co na treningi przychodzic ,bo wszyscy sa szybsi i lepsi od niego ... moim zdaniem w tej chwili na lige mistrzow najwieksze szanse ma Manchester jak i na Lige Angielska ,pilkarze sa w swietnej formie co widzielismy w meczu z Europa ,a co do Polskiej Ligi moim zdaniem wygra GKS BOT BELCHATOW presentuja swietna forme i w tej rundzie bija wszystkich ... ale i tak Lubelski MOTOR jest najlepszy juz niedlugo II liga i derby Lubelszczyzny z Leczna ,ktora spadnie a jesli nie to ja zdegraduja

PzDr jesli kogos urazilem wypowiedzia przepraszam nie chcialem
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=bF0kOAMSJxM&NR

Zinédine Yazid Zidane - La légende la plus grande de football.. merci zizou
Lockhead jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:31   #8
Maximus89
Użytkownik Forum
 
Maximus89's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2005
Wiek: 34

Posty: 261
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BafiAndDracon Pokaż post
Prosze o wasze wypowiedzi na temat fantastycznej postawy GKSu Bełchatów , który zmierza po tytuł Polski, pokonując dziś Legię.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vekegi Pokaż post
A co mam o Gieksie powiedziec? Fajnie było na meczu, fajnie się śpiewało i ogółem sympatycznie ;-) I ciesze się, że Legła z nami przegrała ;>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.
A od czego jest grupa "Football experts"??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BafiAndDracon Pokaż post
Jak każdy wie Adam Małysz cudem uniknął dzisiaj upadku.Myślę że znów zdobędzie on kryształową kulę

Temat o Małyszu też jest...


@A co do tematu
Kilka dni temu:
Cytuj:
Slavomir Milnović, zawodnik amatorskiego FC Marmor po usłyszeniu informacji, że nie został powołany na najbliższy mecz, pożyczył od rodziny traktor i zaorał całe boisko swojego klubu. "Jeśli ja nie mogę grać, to nikt nie będzie grał - mówił 25-letni pomocnik.
__________________
Białe serce, krew w czerni, my na zawsze JUVE wierni...

Ostatnio edytowany przez Maximus89 - 18-03-2007 o 23:34.
Maximus89 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-03-2007, 23:41   #9
BafiAndDracon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

o.o Celtic przegrał , niewykorzystali karnego ,a bohaterem został bramkarz,syn legendy Petera Schmeichela, Kasper , no to młody się rozkręca, kto wie może niedługo będzie tak dobry jak niegdyś jego ojciec
  Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 00:15   #10
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lockhead Pokaż post
HaLa MaDrId !! Real Madryt wygra lige hiszpanska jesli tylko zmienia trenera ... Capello wszystko na defensywe stawia sprowadzil sobie Emersona , Diarre dwoch defensywnych pomocnikow i za przeproszeniem paralityka Cassano ,ktory nie ma po co na treningi przychodzic ,bo wszyscy sa szybsi i lepsi od niego ...
A van Nistelrooy to kto? Patyk? Poza tym najgorsza rzecz, którą teraz może zrobić zarząd Realu, to zwolnienie Capello. Sorry Batory, ale zmienianie trenera co parę miesięcy jeszcze w żadnym zespole nie zaowocowało sukcesami. Jak już chcesz się wypowiadać na jakiś temat, to pierw pomyśl.

Cytuj:
ale i tak Lubelski MOTOR jest najlepszy juz niedlugo II liga i derby Lubelszczyzny z Leczna
A IMHO najlepsze jest Sprzęgło Będzin. Jeszcze trochę, a będą Derby Zagranicy z Sosnowcem. Tylko jaki jest sens takich wypowiedzi?
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 01:27   #11
Maggic
Chelsea Fan
 
Maggic's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Szczecin
Wiek: 34

Posty: 1,107
Stan: Na Emeryturze
Maggic ma numer GG 2111891
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
A Manchester zdobędzie mistrzostwo Anglii.
Tak uważasz???. O ile się nie mylę Man Utd mają jeszcze mecze z Chelsea,Arsenalem,Charltonem i Newcastle...Wystarczy jedno potknięcie bo zakładam ze na SB Chelsea będzie lepsza...

Forca The Blues
__________________
Wy macie historię, my ją tworzymy//
Maggic jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 01:40   #12
P0nury
Użytkownik Forum
 
P0nury's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 724
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 60
Domyślny

Zakładać to możesz kapelusz na głowę Dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Obie drużyny są silne, o ManYoo ciągle słyszę, że jest w formie, więc nie ma co z góry zakładać czegokolwiek. Zwłaszcza, że to nie jest ani mecz ManYoo kontra FC Pcim Dolny, ani tym bardziej KS Wąchock kontra Chelsea, a spotkanie dwóch bardzo silnych, raczej wyrównanych zespołów.
__________________
"21.24 Nie ma lepszego dziennikarza sportowego od Rafała Patyry. "Artur, używając terminologii bokserskiej zostaliście znokautowani zanim zdążyliście założyć rękawice". Używając terminologii stoczniowej - ukradli wam statek, zanim odpaliliście spawarkę, a używając terminologii dziennikarskiej: powinni wyłączyć kamerę zanim zdążycie zadać jakiekolwiek pytanie."
P0nury jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 10:35   #13
Batiar
Użytkownik forum
 
Batiar's Avatar
 
Data dołączenia: 04 03 2007
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 14
Imię: Featheon
Świat: Unitera
Batiar ma numer GG 2717493
Domyślny

Derby Lodzi widzialem w TV. Nic ciekawego dla kogos kto nie jest z Lodzi.
Belchatow piekny meczyk, jakby jeszcze byl Matusiak i by utrzymali forme to mogliby wejsc do Ligi Mistrzow.
Wdowczyk moze sie pakowac.

Moja Stal zremisowala 2 mecz na wiosne Osobiscie czekam na mecz z faszystami z Chorzowa
Z kolei w kosza specjalnie przegrali z Czestochowa. I dobrze, Sportino latwiejsze do przejscia niz Basket.
Batiar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 20:13   #14
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Za to Jaga jako jedyny zespół drugiej ligi w dwóch kolejkach nie zdobyła żadnego punktu...
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 20:36   #15
Zamor1
Użytkownik Forum
 
Zamor1's Avatar
 
Data dołączenia: 12 03 2004
Lokacja: Sanok
Wiek: 16

Posty: 591
Zamor1 ma numer GG 6632523
Domyślny

A ten temat nie ma sensu. Kazdy o czym innym, rozumiem ze jest o wydarzeniach sportowych, ale ogarnijcie sie.

Co do ligi mistrzow, moim zdaniem najwieksze szanse ma Manchester, sa w szczytowej formie co pokazali w poprzednich meczach. Nie lubie za bardzo tej druzyny, ale nie zdziwilbym sie gdyby to wlasnie czerwone diably wygraly ta edycje ligi mistrzow.
Zamor1 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 20:42   #16
skunks
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 14
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Bastash Pokaż post
Za to Jaga jako jedyny zespół drugiej ligi w dwóch kolejkach nie zdobyła żadnego punktu...
Jakos mi tej waszej jagi nie zal.. zwlaszcza po waszym zachowaniu na lechii, gdzie my, wislacy bylismy na meczu.. wygwizdac stara zgode.. no coz.. to chyba tylko wy potraficie. n/c

Ostatnio edytowany przez skunks - 19-03-2007 o 20:44.
skunks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 20:48   #17
Thoder
Użytkownik Forum
 
Thoder's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2007
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 33

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jeśli już ManU miało by wygrać ligę mistrzów, to fuksem Nieno, a tak na serio to myślę, że ma duże szanse na wygraną. Mam tylko nadzieje, że milan odpadnie, nie cierpię ich
__________________
And if you go,
I wanna go with you.
And if you die,
I wanna die with you.
Take your hand and walk away...

____________________________________

Forza Juve !

____________________________________

Cytuj:
"Adicz to jest stary wyjadacz, on kocha sie podszywać, budować coś, później to niszczyć - i wszystko kosztem innych."
Thoder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 21:02   #18
Calen Futh
Zbanowany
 
Calen Futh's Avatar
 
Data dołączenia: 21 11 2005
Lokacja: Chrzanów
Wiek: 32

Posty: 1,233
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maggic Pokaż post
Tak uważasz???. O ile się nie mylę Man Utd mają jeszcze mecze z Chelsea,Arsenalem,Charltonem i Newcastle...Wystarczy jedno potknięcie bo zakładam ze na SB Chelsea będzie lepsza...

Forca The Blues

Czy ty człowieku aby nie naogladales sie zbyt duzo kabaretów ?

Nie kpij. Zauważ, że Chelsea też będzie miała kilka meczyków przed sobą - i nie każdy musi wygrać. Jednak nie będe sie z Tobą kłucił - bo i po co ? Przekonamy się wkrótce. I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.
Calen Futh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 21:04   #19
Bastash
Zbanowany
 
Data dołączenia: 05 01 2007
Lokacja: Białystok

Posty: 814
Stan: Niegrający
Bastash ma numer GG 2751608
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez skunks Pokaż post
Jakos mi tej waszej jagi nie zal.. zwlaszcza po waszym zachowaniu na lechii, gdzie my, wislacy bylismy na meczu.. wygwizdac stara zgode.. no coz.. to chyba tylko wy potraficie. n/c
Mówisz o meczu z poprzedniego sezonu tak? Byłeś w ogóle na tym meczu? Ja byłem. Byłem incognito na sektorze Lechii, bo akurat były wakacje, które spędzałem nad morzem. Najwyraźniej nie masz pojęcia co tam zaszło. Kolejną wersję podałeś. Najpierw było, że Jagiellonczycy wygwizdali i zbluzgali starszych kibiców Lechii, teraz, że Wisłę? Były znane 2 zgody Wisły: Śląsk&Wisła&Lecha, a także Wisła&Jaga, myślisz, że Jagiellonczykom zależało na tym, żeby zerwać kilkunastoletnią zgodę z Wisłą? Który kretyn zerwałby w taki żałosny sposób jedną z najdłuższych zgód w Polsce? Nie pomyślałeś o tym, że wina leży po stronie Lechii? Najpierw były przyśpiewki ze strony Lechistów: "Zgnieciemy robala", potem kibice Jagi odpłacili się czymś podobnym, nie pamiętam dokładnie. Następny krok to telefon "przewodniczącego" Lechii do Wiślaków i lament. Wiślacy mieli przyjechać do Białegostoku, żeby wyjaśnić sytuację. Najpierw zapowiadali, że przyjadą, okazało się, że bez słowa to olali.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Calen Futh Pokaż post
I jeszcze jedno- irytują mnie wielcy "Forca the Blues" "Chelsea forever" - A gdzie cholera jasna byliście zanim Abramowicz kupił ten klub ? Zapewne kibicowaliscie innym team'om które były na fali. Mam dość taki pseudo-fanów.
A najciekawsze jest to, że wszsycy oni gadają: "Ronaldinho to ciota bo(...)". Mourinho manipuluje nimi jak stadem małp.

Ostatnio edytowany przez Bastash - 19-03-2007 o 21:09.
Bastash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-03-2007, 22:03   #20
skunks
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 03 2007

Posty: 14
Domyślny

Bastash

Ja mówie o ostatnim meczu, gdy na "Wisłe pozdrawiamy" z sektora gosci slychac bylo gwizdy.. widac nie bardzo wam na tej "zgodzie" zalezalo..
skunks jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:11.


Powered by vBulletin 3