Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 19-04-2009, 16:37   #81
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
1. Marcin, 17 lat. Pochodzę z Płocka. Uczeszczam do liceum ogólnoksztalcącego. Ogólnie jestem humanistą, interesuję się językiem polskim, historią oraz kulturą (kino, muzyka, literatura, ksiażki, itp.). Interesuję się również geografią oraz informatyką.

Cytuj:
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
2. Forum tibia.pl regularnie odwiedzam od około 2-3 lat, lecz wcześniej sie tu nie udzielałem. Jestem aktywnym użytkownikiem na takich forach jak tibia.org.pl oraz elektroda.pl, posiadam tam swietną reputację.

Cytuj:
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
3. Wydaje mi się, że nie miałbym problemu z tłumaczeniem tekstów. W szkole z angielskiego zawsze miałem czwórki

Cytuj:
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
4. W Tibię gram od wersji klijęta 7.3~, oczywiście z przerwami. Moje dwa największe osiągniecia to 94 Elder Druid na Aldora (było to na około 7.4~, niestety, postać sprzedana) oraz aktualna moja postać, 95 Elite Knight na Pacera. Posiadam również dużą ilość postaci w przedziale 10-30 lvl na różnych światach. Gram również na Rookgardzie, gdzie mam 27 lvl.

Cytuj:
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
5. Zaktualizować opisy questów, dodać do nich bardziej szczegółowe zdjęcia, dokładniej opisać sposoby walki oraz występowanie danego potwora. Wiem, że wielu graczy ma problem z niezbyt dokładnymi owymi opisami. Chciałbym je poprostu polepszyć. Pozatym aktualizacja Tibian Earth.

Cytuj:
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
6. Poprostu, chcę uczestniczyć w rozwoju tego serwisu, pomagać innym. Pozatym mam dosyć dużo wolnego czasu który mogłbym zainwestować w ten serwis

Cytuj:
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
7. Aktualizacja questów, potworów, map, itp. Moge również zadowolić się inną powierzoną pracą.

Cytuj:
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
8. Jak już pisałem, bardzo chciałbym uczestniczyć w rozwoju tego serwisu, mam sporo wolnego czasu który mógłbym poświecić na realizację moich planów z punktu 5. Dbam o język oraz styl wypowiedzi. Jestem opanowany i odpowiedzialny.
__________________

Vadimq jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2009, 17:04   #82
Smerfekk
Użytkownik Forum
 
Smerfekk's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2008

Posty: 204
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Secura
Poziom: 152
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca)
Tak więc, mam na imię Patryk, mam 15 lat. Interesuję się można powiedzieć wszystkim po kolei ;] Chodzę do drugiej klasy gimnazjum w Lublinie na profilu informatycznym.

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach
Na tym forum jestem od ok. 2005-2006 roku.To konto założyłem dopiero niedawno, pod koniec 2008 roku. Posiadam także konta kolejno: TibiaSpy, Hunted.Pl i inne stronki poświęcone Tibi. Byłem administratorem strony o szkole <lol2> A także moderatorem stronki o moim klubie piłkarskim.

3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst)
Mój angielski jest raczej na poziomie zaawansowanym. Chociaż jestem bardzo młody, od 2 klasy podstawówki chodzę na dodatkowe zajęcia językowe. Jestem obeznany w tej dziedzinie. Na forum.tibia.com mam ponad 1000 postów, ale wbrew pozorom nie jestem spamerem <:

4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę)
No trochę tego jest, mogę się czymś pochwalić. Posiadam <aktualnie> 135 RP na świecie Secura, gram w Tibie od +- 2006 roku. Poświęcam na grę ok. 2-4h na tygodniu i w weekendy czas online dochodzi do 6 godzin w zależności czy robię jakiś quest service.

5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie)
Mam wiele pomysłów. Moim takim kluczowym jest wprowadzenie punktów reputacji. Widziałem je na wielu forach i to na prawdę jest niezły pomysł, a także licznik postów, aby zobaczyć wiarygodność innego użytkownika.

6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Tak więc, spędzam bardzo dużo czasu na tym forum, gdy afkuje lub wracam ze szkoły, odstresowuje się czytając tutaj nowinki, dyskutować, to mnie odpręża po szkolnym dniu. Po prostu lubię to forum : )

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Questy, potwory, tłumaczenia

8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Jestem doświadczonym użytkownikiem forum. Nie jestem "zielony" pod względem tibilijskiej wiedzy, mam obszerne wiadomości. Umiem pracować w grupie, zawsze zadbam o odpowiednią atmosfere i ogólnie dlaczego nie? : )

Pan Smerf.

Ostatnio edytowany przez Smerfekk - 19-04-2009 o 17:11.
Smerfekk jest offline  
stary 19-04-2009, 17:49   #83
Jellav
Użytkownik Forum
 
Jellav's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2008
Lokacja: Białystok
Wiek: 33

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Throzi
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
Poziom: 50
Skille: 55fish.
Poziom mag.: 50
Jellav ma numer GG 4114224
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Nazywam sie Łukasz, mam 19lat. Pochodze z małej miejscowości na północnym wschodzie w województwie podlaskim, w Sokółce ( kilka kilometrów od Białegostoku). Najwiekszą pasja w moim zyciu jest sport a podsumowując - siatkówka, uczęszczam do miejscowego klubu sportowego w celu rozwinięcia mego hobby co sprawia mi ogromną przyjemność, niestety życie nie polega na samych przyjemnościach w zwiazku z tym chodze do Liceum Ogólnokształcącego w Sokółce w celu rozwinięcia atutów intelektualnych. Moja klasa to profil językowy (niemiecki, rosyjski oraz angielski) w związku z tym problemamy z językiem są mi obce.
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Z forum.tibia.pl korzystam praktycznie codziennie, przeglądam zdjęcia, filmy bądz czytam różne artykuły, trwa to od początku gry w tibie, to własnie tibia.pl ukazała i nadała przyjemność tej gry. Rok temu byłem jednym z twórców strony inviolable.pl (strona klanowa gry counter-strike ).
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Tak jak wcześniej mówiłem, mam styczność z językiem angielskim każdego dnia, ponadto zamierzam rozwijać tą wiedzę w przyszłości poprzez studia na Uniwersytecie w Białymstoku. Tak, jestem w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst.
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Przygodę z tibią rozpocząłem w 2006 roku, w związku z tym wiele miałem postaci na róznych serwerach. Aktualnie gram na Securze, 106Knigtem, 90Rp, i 50Edem. Gram 3-4godziny dziennie, w tygodniu. W weekendy jeśli jest naprawde nic do robienia to moge posiedzieć naprawde długo .
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Zdecydowanie polepszenie sytuacji w dziale 'Multimedia'. Ilość moderatorów nie jest wielka, a liczpa spamu, hackerskich linków czy też kłótni jest przerażająca. W związku że mam dosyć wolnego czasu, mógłym uczestniczyc w takowej pomocy.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Strona tibia.pl uczestniczy w życiu każdego polskiego tibijczyka. Kto nie chciałby uczestniczyć w bezinteresownej pomocy rodakom? Jestem pewny ze nawet niewielki mój wkład w dalsze rozwijanie tej strony nie pójdzie na marne, a bycie moderatorem to jak noszenie niebieskiej peleryny w samej grze. Chcę spróbować podołać tą odpowiedzialność i pomagać innym, szukającym odpowiedzi formułowiczom.

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Tłumaczenia - angielski nie jest mi obcy, dlaczego nie mialbym wam pomóc?, quest - przeszedłem kazdy mozliwy quest oprocz demon oaka, podstawowe informacje pomogą w udzielaniu odpowiedzi.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Bycie moderatorem to w pewnym sensie immunitet, formulowicze nabieraja pewnego szacunku do danej osoby, jako zwykly formulowicz takze staram sie pomagać lecz moje odpowiedzi są szare, bez barwne. Bycie moderatorem to wyzwanie, które polega na wielkiej odpowiedzialnosci i wiedzy. Nawet jesli nie dorównuje tym progom, mam nadzieje, że spróbować zawsze warto.

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mego podania.

~Jell
__________________


Friends for ever

Ostatnio edytowany przez Jellav - 19-04-2009 o 17:51.
Jellav jest offline  
stary 19-04-2009, 17:56   #84
radeuszysko
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 22 07 2007

Posty: 3
Domyślny

1. Mam na imię Konrad, mam 14 lat (mam nadzieje że 18 rok życia nie jest wymagany, jeżeli jest to przepraszam). Uczęszczam do drugiej klasy gimnazjum.
Interesuje się informatyką, matematyką oraz chemią.
2. Moje doświadczenie jest znikome. Na forum tibia.pl zaczynam udzielać się dziś, chodź konto założyłem już dawno, mimo to regularnie śledzę tibijskie aktualności, głównie dzięki tej stronie.
3. Angielski u mnie to tylko poziom podstawowy, lecz potrafiłbym tłumaczyć testy z użyciem słownika.
4. W Tibie gram od 2 lat. Mój największy poziom to niestety 20. Gram około godziny dziennie.Co do mojego doświadczenia to można powiedzieć że mimo małego poziomu jest duże, wiem wiele o Tibii.
5. Co do rozwoju strony, proponowałbym wziąć na ramiona dziedzictwo erig.net.
6. Chciałbym pomóc w tworzeniu dzieła jakim jest tibia.pl.
7. Chciałbym pomóc przede wszystkim na forum ponieważ niewiele mógłbym wnieść do strony.
8. Nie jestem typem narcyza, nie potrafię się przechwalać. Jedyną moją cechą która mogła zostać uznana za dobrą jest to że potrafię się przyznać do błędu, oraz to że na pewno niczego (oprócz czasu) nie tracą Państwo przyjmując mnie do Supportu. I jeszcze jedno przyjecie 14-latka do Supportu byłoby chyba precedensem.
radeuszysko jest offline  
stary 19-04-2009, 20:54   #85
MianDa
Użytkownik forum
 
MianDa's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2006
Lokacja: Kielce

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Honera
Poziom: 56
Skille: 71/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

1. Damian, 22 lata, z zainteresowań Tibia, ogólnie rozumiane RPG, gry planszowe, muzyka raczej z tych cięższych brzmień.
2. Doświadczenie praktycznie zerowe, do tej pory bylem raczej czytelnikiem, i właśnie w tym naborze widzę szansę żeby to zmienić, bo po za samą grą, chętnie zajął bym się też czymś więcej jesli chodzi o Tibie
3. Znajomość angielskiego... Hmm... Nie powiem że perfekcyjna, ale fakt jest faktem że rozumiem angielski intuicyjnie i tłumaczenia nie są najmniejszym problemem.
4. W tibie gram od roku 2006, osiągnięć za wielkich nie mam, bo co to jest knight na 56 levelu i sork na 36 ? Cóż, nie łamanie zasad, nie bocenie itp raczej levelingu nie przyspieszają Ale gram sporo, praktycznie codziennie jestem w grze.
5. Pomysły ? Cóż, pewnie by się coś znalazło, chociaż najpierw zamiast dodawać setki nowości zadbał bym o to co już jest, bo bardzo wiele rzeczy jest nieaktualnych, nie widzę sensu w dodawaniu kolejnych bajerów, jeśli to co jest teraz leży nie ruszane. Także mój pomysł to aktualizacja, dogłębna
6. A dlaczego nie ? Lubię pracę, lubię Tibie, lubię tą stronę, więc z przyjemnością pomogę na miarę moich skromnych możliwości w jej tworzeniu
7. Najchętniej zajął bym się tłumaczeniami, ale nie boję się żadnej pracy
8. Patrz pkt 6 Po prostu wiem że się przydam, nie jestem kims kto teraz zobaczył że jest nabór i pomyślał "jee, będzie bajer i czym się chwalić". Moje myślenie raczej skierowało się na tory "będzie dużo pracy, ale dam radę, mogę się przydać więc się zgłoszę" To tyle ode mnie
MianDa jest offline  
stary 19-04-2009, 21:04   #86
Cladam
Użytkownik forum
 
Cladam's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Włocławek

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Imię: -
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Menera
Poziom: 80
Skille: 80/75
Poziom mag.: 6
Domyślny

1. Adam, 16lat, sport/gry/książki/muzyka, gimnazjum.
2. Nie będę kłamał - większość czasu spędziłem na TORG'u, mam pewne doświadczenie, jeśli chodzi o Tibię.
3. Uczę się angielskiego jakieś 5 lat, myślę że poradziłbym sobie.
4. Gram w Tibię od 4-4,5 lat. Nie gram maniakalnie, lubię zwiedzać, odkrywać - w końcu to gra RPG (mimo wszystko), mój najwyższy poziom to 80.
5. Nie powiem, że strona jest prowadzona źle, ale są pewnie niedociągnięcia (niedziałające odnośniki, błedy), które należałoby poprawić.
6. Zawsze chciałem pomagać innym, a poprzez aktualizowanie strony, wkład w jej rozwój, mam świadomość, że robię coś, co innym pomaga.
7. Bardzo chętnie zająłbym się aktualizacją, bo widzę, że niektóre są i nieaktualne, lub/i stare.
8. Mimo niezbyt dużego wieku, uważam się za osobę odpowiedzialną, myślę że sprawdziłbym się, jeśli zdecydowalibyście się powierzyć mi taką funkcję.
Cladam jest offline  
stary 19-04-2009, 21:13   #87
Lemur II
Użytkownik Forum
 
Lemur II's Avatar
 
Data dołączenia: 27 03 2006
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Celesta
Lemur II ma numer GG 5805312
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
1. Mateusz, 17 lat , Ksiązki szczególnie fantastyka dodatkowo film oraz informatyka.
2. Na tibia.pl jestem od 2007 roku ale żadko tu coś pisze raczej „śledze” tok dyskusji
3. Średnio zaawansowany chcecie próbkę umiejętności dajcie mi na PW jakiś tekst do przetłumaczenia.
4. Gram w tibie właściwie od czasów tibii 7.4 w tej chwili posiadam 30 Palla na Celeście grałem średnio po 4-5 H dziennie ale teraz zbliżają mi się egzaminy więc częściej można mnie znaleźć przed książką ale po egzaminach wszystko powinno wrócić do „normy”
5.Trudne pytanie…Skoro już nie jesteśmy w Support Tibia Fansite to można by np: dodać dział OTS na forum ale nie chce robić rewolucji wiec tylko daje przykład a tak z bardziej realnych skoro zabrakło erig.net to możemy spróbować wyprodukować podobny system losowania jak u niego
7.Tłumaczenia & Potwory ewentualnie jeszcze kuesty
8.Kolejne ciężkie pytanie w samoreklamie nigdy nie byłem dobry ale ok. spróbuje
Czemu więc „powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?” Jestem człowiekiem odpowiedzialny z danego mi zadania wywiązuje się zawsze 100 % .
Dzięki moich szerokich znajomościach dowiaduje się pewnych rzeczy o wiele szybciej niż 99% społeczeństwa .Dodatkowym argumentem będącym moim atutem jest kupa wolnego czasu ( z wyjątkiem opisanej wyżej sytuacji ale ten problem przestanie za tydzień istnieć)

No koniec troche bardziej oficjalnie”
proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby.

Mateusz L.
__________________
Lemur II jest offline  
stary 19-04-2009, 21:15   #88
sXe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 11 2008
Lokacja: Ostrołęka

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Panteon
Świat: Astera
Poziom: 106
Skille: 88+/65+
Poziom mag.: 18
Domyślny

1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
Patryk, lat 15 (13 czerwca 16! ). Moje zainteresowania to:
*Sport
*Komputery

2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
Na forum jestem od tibii 7.5 - 7.6 (nie pamiętam za bardzo w którym roku to było ). Niejest to moje pierwsze konto na tym forum! Co do innych stron to często korzystam ze stron takich jak TibiaML, TibiaRP oraz innych stron fanowskich.
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
Angielskiego uczyłem się od przedszkola i myślę że bardzo dobrze opanowałem ten język. [Tak jestem w stanie! ]
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
Aktualnie gram 104 RP na Asterze (Pallek Adrian), kilka tygodni wykonałem test na tutora, a od niedawna jestem Senior Tutorem. Na grę poświęcam jakieś 3h+ dziennie.
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
Zaktualizowanie działów z itemami (tj. wandy/rody), ponieważ są już nieaktualne.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
Chcę pomóc w rozwoju strony, a i ten kolorowy podpis pod nickiem mmm...

7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
Przedmioty/questy/tłumaczenia
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Chcę pomóc w rozwoju strony, a lubię zaglądać na forum więc z aktywnością problemu nie będzie!

Ostatnio edytowany przez sXe - 19-04-2009 o 21:17.
sXe jest offline  
stary 20-04-2009, 12:28   #89
Nancia
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Wszystko o mnie :]]

1. No więc mam na imię Krzysiu i za pare miesięcy kończe 18 lat (nareszcie).
Interesują mnie komputery, motoryzacja i wszystko z tym związane, piłka nożna, Tibia - Kilka "H" dziennie Uczęszczam do Technikum Budowlanego W Krakowie.
2. Doświadczenie posiadam spore, iż byłem modem w innych Grach typu: Plemiona, Metin2 Itp.
3. Angielski na poziomie dość zaawansowanym, potrafie przetlumaczyc wiekszosc tekstow, czasem nie moge znalezc slowka, ale jakos dochodze do sukcessu
4. W Tibii Osiągnołem poziom 70 Paladynem, Wszystkie questy wykonane, pacce zamawiane regularnie. Na grę poświęcam większość dnia, chyba ze wypadnie cos waznego, ale zazwyczaj 4-7h.
5. Pomyslow jest wiele ale zdradzac nie bede, bo inne osoby tez sa chetne na to stanowisko ]
6. Chce dolaczyc do grupy poniewaz chce rozwijac forum, pomagac innym, rozprzestrzeniać i kontynuować rozrost Forum.
7. Najchętniej zająl bym się Potworami, poniewaz wiem co nie co o nich i z wiekszoscia mialem doczynienia.
8. Poniewaz jestem sumienny i pracowity, mam silne nerwy, mase wolnego czasu, nic mnie nie goni, lubie pomagac innym.

Dziekuje i pozdrawiam Caly Support.
 
stary 20-04-2009, 16:01   #90
kubsle
Użytkownik Forum
 
kubsle's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2007

Posty: 32
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Vinera
Poziom: 58
Skille: 78/76
Poziom mag.: 5
Domyślny

1. Jakub (wolę Kuba ), mam 16 lat, mieszkam w Katowicach, interesuję się głównie komputerami (uwielbiam diagnozować usterki znajomym, naprawiać im kompy [za friko wszystko ), lubię się bawić linuksami, poza tym pogrywam w Uni-Hokeja.

2. Byłem moderatorem działu tibia na dość wielkim forum o grach MMORPG (zrezygnowałem z powodu takiego-sobie traktowania mnie przez Adminów, nadal czasami tam wejdę i poczytam posty ). Na Tibia.pl jakiś większych sukcesów nie mam, ale myślę, że mógłbym się sprawdzić.

3. Zdecydowanie jestem w stanie przeczytać dłuższy tekst, chodzę na dodatkowe korepetycje, miałem też chwilowe doświadczenie praktyczne (wymiana uczniów)

4. w Tibię gram od grudnia 2005. Na początku nikło mi poszło. Nie umiałem zrozumieć o co kaman jednak po tygodniu jakoś już sobie radziłem mam obecnie 58 lvl z PACC, 45 lvl bez PACC, miałem jeszcze dwie 40-50 level'owe postacie, oddałem kumplom. Nie jestem jakimś maniakiem, gram około 1-2h dziennie (czasami pogram 3-4, ale gdy mam czas), jednak czytam dużo na temat Tibii i jestem w niej świetnie obeznany .

5. Dalszy rozwój strony? Hmm, może większy nacisk na Tibia Bash ? Bo naprawdę idzie się pośmiać z niektórych sytuacji, przydało by się również po updatach szybko organizować informacje na temat nowych rzeczy , bo to różnie tutaj wyglądało . Dobry Team z tym powinien sobie poradzić

6. Tutaj krótko: chciałbym wspomóc Tibia.pl, a myślę, że jestem w stanie to zrobić

7. Zdecydowanie tłumaczenie tekstów oraz mapy/przedmioty

8. Dlaczego ja? Myślę, że jestem kontaktowym i bez konfliktowym człowiekiem. Przy doborze odpowiednich ludzi stworzylibyśmy na prawdę mocną ekipę . Ponad to dobrze władam j. angielskim. a w Tibię już trochę gram i już trochę przeżyłem

Pozdrawiam,
Kuba
kubsle jest offline  
stary 20-04-2009, 17:22   #91
Maattis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 04 2007
Lokacja: Bochnia

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Giryn
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 100
Skille: 80/78
Poziom mag.: 7
Domyślny

Witam!

1). Nazywam się Maciek, mam lat 16. Interesuje się nauką (konkretnie matematyką i angielskim), sportami drużynowymi (piłka nożna, piłka ręczna) , jak i również Grami MMORPG. Aktualnie chodzę do 3 klasy Gimnazjum.

2). Rok temu prowadziłem stronę o książkach fantastycznych oraz fantastyczno-naukowych, która cieszyła się dużym powodzeniem. Na stronie znajdowało się także forum, którego byłem adminem. Codziennie logowało się conajmniej tysiąc użytkowników.

3). Angielskim posługuje się biegle. Języka tego uczę się od 10 lat. Od 3 chodze do szkoły angielskiego na zajęcia prywatne. Nie mam problemów w codziennej rozmowie z obcokrajowcami przez Ventrilo, co dopiero w przetłumaczeniu tekstu.

4). W Tibie gram conajmniej 2 godziny dziennie (w weekendy 5). Na samym internecie spędzam dużo czasu czytając newsy lub fora. Najwyższy poziom jaki dotychczas osiągnąłem to 100, ale pragne zaznaczyć iż grałem na wielu kontach, które posiadają lvl 70+ (dla pewności mogę podać nicki) i na których przestałem grać z różnych powodów. Moim osiągnięciem, na które ciężko zapracowałem jest to, że zostałem Senior Tutorem.

5). Proponowałbym dodanie więcej kalkulatorów i statystyk, może to powiększyć liczbę wejść na stronę, gdyż są to bardzo przydatne narędzia.

6). Od kąd nie mam własnej strony, mam dużo czasu, które mogę poświęcić na pomaganie w prowadzeniu tibia.pl

7). Najchętniej zająłbym się tłumaczeniami, przedmiotami i questami.

8). Gdyż mam dużo wolnego czasu i mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów oraz prowadzeniu stron.
__________________
Cytuj:
20:56 You see Kuchiki Elina (Level 64). He is a master sorcerer. He is Vice Leader of the Tamers Of Soul.
20:56 Smirfx [165]: kuchiki is my girldfriend
20:56 Smirfx [165]: in rl
20:56 Leyorien Raven [110]: O.o
20:57 Leyorien Raven [110]: men outfit
20:57 Smirfx [165]: ye
20:57 Smirfx [165]: he man
20:57 Smirfx [165]: i gay
20:57 Smirfx [165]: ;D

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez milano8 Pokaż post
(...) szukam jakiegos kolejnego polaczka z haj lvlem zeby uwazac go za moje bostwo

Ostatnio edytowany przez Maattis - 20-04-2009 o 17:29.
Maattis jest offline  
stary 20-04-2009, 18:09   #92
Misiakox
Użytkownik Forum
 
Misiakox's Avatar
 
Data dołączenia: 11 04 2009
Lokacja: Wrocław

Posty: 39
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Brak
Świat: Guardia
Poziom: 51
Skille: 75/72
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
1. Mam na imię Kamil, lat 15, 2 klasa gimnazjum / nie pracuje
Zainteresowania?
- Piłka nożna ( ogólnie sport )
- Troszku nauka
- Informatyka oraz gry komputerowe
- Jazda rowerami MTB

O mnie:
Jestem przeciętnym uczniem gimnazjum, uczę się angielskiego w dość dobrej szkole. Ogólnie jestem fajny ... wzbudzam szacunek

2.
Hmm...doświadczenie na tym forum ... No niestety, nie jestem na nim długo, przeważnie wchodziłem na sam portal, aby obczaić mapkę Tibii, questy lub inne pomoce w grze. Dopiero ostatnio kolega zainspirował mnie tym forum, tak więc zarejestrowałem się oraz jestem!

Inne fora :
Posiadałem własnie forum ( nie o tematyce Tibii ) jakieś 3 miesiące, ale niestety nie było mnie stać na własny portal + forum więc wszystko "poszło z dymem" Na forum było okolo 80 userów.

Tak tak i jeszcze ten TORG!
Zadna ciekawa historia, ziomek z 300~~ postami :<

3. Średnio - zaawansowany język, ale myślę, że jestem w stanie przetłumaczyć w miare długi tekst.

4. Emerytowany player
Doświadczenie w Tibii wynosi około 5 lat, grałem na kilku światach pvp i non-pvp, skakałem z kwiatka na kwiatek ( serwery ... ) gdzie koledzy tam i ja
83 knight ( facc ownage ) na Luminerze
52 ek Guardia
66 ed Luminera
Nie zachwycające doświadczenie, ale moja wiedza o Tibii jest dość spora

Poświęcałem około 2-5 godzin dziennie ( zależy on następnego dnia, bo mógł być to wolny dzień lub dzień w szkole z poważnym sprawdzaniem )

5. Wiele pomysłów, lecz mało istotnych ... Niektorzy przede mną pisali o liczniku postów... Po co? Żeby widywać posty w fotkach " Wow gz lvl dalej dawaj screeny !" Dział OTS'ów? Odpada, po co nam silniki z keyloggerami? A po 2 to nie forum o OTS tylko o prawdziwej Tibii...ale kurcze miałem tu napisać swoje propozycje a rozpisałem się o innych :|
Co do mnie? ... Hmm ... Panowie, a shoutbox to my mamy?

6. Chce być groźny ! Nie to to był taki żarcik nowego usera
W sumie to lubie pomagać oraz być szanowanym. Zawsze chciałem być takim kimś do kogo będzie się można zgłośić w razie problemów oraz uzyskać chcianą pomoc Dodatkowo mam dużo czasu, który mógłbym poświęcić na rozwijanie się forum

7.
Potwory - miałem doczynienia z wieloma rodzajami tego "shitu" Znam ich średni damage, loot, w jakich terenach występują, oraz co najlepiej na nie zabrać. Oraz co najważniejsze - taktyka.

8.
Dlaczego?
Jestem miłym gościem, który zawsze znajdzie czas na pomoc nowym lub niepoinformowanym graczom. Nie jestem typem lenia - zawsze dodam coś na forum, lub spełnie prośbę kogoś innego. Potrafie "syto" wypowiedzieć się na każdy ( no prawie każdy ) temat. Postaram się nie ignorować pytań innych. Chętnie też kogos ochrzanie za głupi post lub coś

To tyle ode mnie. Dziękuję i pozdrawiam Misiakox!
__________________
"Idę się rozerwać"
- Granat przeciwpiechotny
Misiakox jest offline  
stary 20-04-2009, 18:31   #93
Pandev
Użytkownik Forum
 
Pandev's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2007
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pandev
Profesja: Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 70
Poziom mag.: 6
Pandev ma numer GG 9185***
Domyślny

Witam !
*Imię Konrad 19 lat, III Technikum(Elektryk), zainteresowania piłka nożna, F1, muzyka i oczywiscie Tibia.
*Bawiłem się w tworzenie stron internetowych. To jest moje drugie konto na forum tibii.pl (często zaglądam).
*W I klasie technikum uczęszczałem na dodatkowy j.angielski, obecnie bez problemu mam ocenę dobrą.
*99 Paladyn Celesta, 50 Druid Nerana, obecnie 65 Knight. Na grę poświęcam ok. 30h tygodniowo kiedys bywało więcej.
*Jest potrzeba aktualizacji poradników, stare nie nadają się do niczego. Przydało by się "odświeżyć" nasze forum!
*Jest to już moja druga kandydatura na stanowisko supporta. Jestem osobą odpowiedzialną, staram się działać szybko. Potrafię szybko nawiazywać kontakty w internecie jak i w życiu osobistym.
*Najchętniej zajął bym się przedmiotami lub potworami.
*Posiadam dużo wolnego czasu (tak mi się wydaje), lubię przesiadywać po nocy w internecie. Jestem otwarty na róznorodne pomysły. Nie będę się tu reklamował bo to nie na tym polega, jeżeli dostanę szansę nikt na tym nie straci a wręcz przeciwnie dużo osób może na tym zyskać.

Pozdrawiam Pandev
__________________


Ostatnio edytowany przez Pandev - 20-04-2009 o 18:34. Powód: secret
Pandev jest offline  
stary 20-04-2009, 18:56   #94
Evensus
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 03 2009

Posty: 10
Domyślny

1. Mam na imię Krzysiek mam 13 lat. Moje zainteresowania to motoryzacja , wędkarstwo , informatyka , tibia , muzyka , sport. Chodzę do szkoły nr.174 w Łodzi do klasy 6.
W przyszłości chce być informatykiem.

2. Hmm.... Na forum jestem od kilku miesięcy.

3. Umiem średnio język angielski. Potrafię przetłumaczyć średnio trudny tekst i obojętne czy będzie długi czy nie.

4. Mój największy lvl to 15 Sorcerer. Spędzam ok. 2h-5h.

5. Nie wiem ale jakieś pomysły się znajdą.

6. Żeby mieć jakieś zajęcie by nie grać cały dzień tylko w Tibię.Dodatkowo lubię pomagać innym.

7. Najchętniej zajął bym się tłumaczeniem , questami i mapami.

8. Ponieważ jestem pracowity , sumienny , odpowiedzialny , punktualny i jestem fajny .

The And
Pozdro
Evensus jest offline  
stary 20-04-2009, 18:57   #95
Dudinx
Użytkownik Forum
 
Dudinx's Avatar
 
Data dołączenia: 24 11 2005
Lokacja: Rzeszów

Posty: 87
Stan: Na Emeryturze
Imię: Dudinx
Profesja: Knight
Świat: Candia
Skille: 95/93
Poziom mag.: 8
Domyślny

1.Łukasz; 15 (do pełnej szesnastki jeszcze około dwóch tygodni ); muzyka, ekonomia, kolarstwo, anatomia, kiedyś Tibia jako gra, teraz bardziej od strony "składowej"; klasa III gimnazjum w Rzeszowie (dokładniejszego info nie chciałbym zamieszczać publicznie).
2.Na tym forum siedzę mniej więcej od początku 2006 roku; jeśli chodzi o inne strony internetowe, to bywały to tylko drobne projekciki.
3.Upper-intermediate/Advanced, jednak do zdania FCE nie podchodziłem (póki co, nie jest mi potrzebny); jak najbardziej, z przetłumaczeniem tekstów nie miałbym problemów.
4.W Tiplę grałem przez 3 lata, moja przygoda z nią zakończyła się (a może nadal trwa, tylko ma przerwę, sam nie wiem...) - można powiedzieć - w sierpniu. Postać (144 kina), stoi sobie bezczynnie, przypuszczam, po tych wszystkich update'ach, w Venore w temple. Aktualnie na grę poświęcam średnio 0,0 godzin dziennie (), jednak chyba z głupiego przyzwyczajenia lubię pozaglądać na tibia.com albo na tibia.pl i poczytać o jakichś nowinkach.
5.Przede wszystkim, wydaje mi się, że należy dopracować wyszukiwarkę. Inne to tylko drobne poprawki.
6.Chciałbym pracować w prawdziwym, dojrzałym zespole, z porządnymi ludźmi; takimi, którzy wiedzą, czego chcą i na tych dążeniach opierają swoje czyny i ambicje.
7.Z racji tego, że w Tibię nie gram raczej, jedyna rzecz, którą mógłbym się zająć to tłumaczenia tekstów. Wydaje mi się, że te zarówno z tibia.com, jak i ew. encyklopedii tibijskich.
8.Uważam się za odpowiedzialną i uczciwą osobę, która zrozumiała, że Tibia to nie wszystko (kiedyś tak było ) Mógłbym teraz powiedzieć, że zawsze wywiązuję się z powierzonych mi zadań, ale tak nie jest (sporadycznie mi się nie chce).

Dzięki.
__________________
http://s165.photobucket.com/albums/u78/dudinx/

15:19 Dudinx [129]: guwno
15:19 Dudinx [129]: guffno*
15:19 Krisi Paladynek [137]: pisze sie gówno
15:19 Krisi Paladynek [137]: masz 10 lat ;]

Ostatnio edytowany przez Dudinx - 20-04-2009 o 22:53.
Dudinx jest offline  
stary 20-04-2009, 19:11   #96
Unnofortable
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
1. Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, szkoła/praca);
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach;
3. Znajomość angielskiego (czy jesteś w stanie przetłumaczyć dłuższy tekst);
4. Doświadczenie w Tibii (poziom, osiągnięcia, ile czasu poświęcasz na grę);
5. Pomysły na rozwój strony (jeśli masz - napisz jakie);
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support?
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła (tłumaczenia, potwory, przedmioty, questy, mapy);
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie?
Parę słów o sobie: Mam na imię Mateusz, mam 17 lat, bardzo lubię grać w piłkę nożną (gram w miejskim klubie) i uprawiać inne sporty. Od czasu do czasu gram w tibie.
Obecnie chodzę do 1 klasy Liceum.
Doświadczenia: Większego doświadczenia z tego typu stronami nie mam, lecz codziennie odwiedzam xxx.tibia.pl jak i inne strony o charakterze tibi aby dowiedzieć się czegoś nowego na temat tej gry.
Angielski: Języka Angielskiego uczę się 7 lat myślę, że nie powinienem mieć większych problemów z przetłumaczeniem jakieś tekstu. Ponieważ jak dotychczas miałem dobre oceny z tego przedmiotu.
Tibia: Mój największy lvl w Tibi to 100+ ms na rl, dużo czasu grałem na OTS'ach aby pobawić się w "wara". Na grę poświęcam od 1 do 3.5h dziennie.
Pomysły: Jakieś pomysły napewno się znajdą, potrzeba tylko czasu.
Chcem dołączyć do grupy support ponieważ mam dużo wolnego czasu jak i chęci aby pomagać w rozwoju tej strony. Myślę, że będe miał dużo pomysłów na rozwijanie tibia.pl w jeszcze lepszym kierunki niż dotychczas.
*Najchętniej zająłbym się Potworami, Przedmiotami i Qestami Sam lubię dowiadywać się nowości na temat róznych nowych qestów, przedmiotów, terenów i potworów więc nie powinno być z tym problemów.
Ponieważ myślę, że moge pomóc w rozwoju strony, jestem dokładny pracowity i nie robie wszystkiego byle jak. Mam dużo wolnego czasu, łatwo się ze mną dogadać. Co najważniejsze piszę po polsku, i napewno będe aktywnie uczestniczył w pracach nad stroną.
 
stary 20-04-2009, 21:37   #97
raven
Użytkownik Forum
 
raven's Avatar
 
Data dołączenia: 09 11 2003
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 33

Posty: 595
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 202
Domyślny

1. Igor 19 lat , komputery,angielski,, muzyka 2 liceum
2. jestem na forum od roku 2003 udzielalem sie w paru tematach po dosc krotkim czasie
3. znajmosc angielskiego - bdb
4. 164ms ponad 20kk w kasie, stale robie z gildia service poi/inq teraz gram do 2h dziennie
5. szybsze dodawanie informacji
6. nie raz niecierpliwie sie jak niektorych informacji za dlugo na stronie nie ma a jestem w stanie pomoc
7. tlumaczenia/potwory/przedmioty/questy
8. mam sporo wolnego czasu, mysle ze moglbym wam sie przydac
raven jest offline  
stary 21-04-2009, 01:10   #98
Psychotata
Użytkownik Forum
 
Psychotata's Avatar
 
Data dołączenia: 07 04 2007
Lokacja: Bruksela/Białystok
Wiek: 31

Posty: 142
Stan: Na Emeryturze
Świat: Morgana
Domyślny

1. Mam na imie Dawid, lat 16, interesuje się piłką nożną (ligami europejskimi - można powiedzieć, że wiem wszystko), od dziecka jestem wierny i kibicuje jednemu klubowi, czyli Jagielloni Białystok, troche komputery (co za dużo to nie zdrowo, nie dotyczy wcześniejszego zdania ;]) , mieszkam i edukuje sie w Brukselii, 3eme professionelle o profilu plastycznym (czyt. 3 klasa gimnazjalna), kieruje sie na architekture (jeżeli to was w ogóle interesuje), ponad to uprawiam sporty typu siatkówka, piłka nożna dla rozluźnienia, sporo biegam, tresuje psy, ucze sie na własną ręke języka angielskiego, gdyż od kiedy wyjechałem z Polski nie mam z nim bliższego kontaktu i musze sam sie douczac. Tak mam na to wszystko czas i jeden obowiązek wiecej napewno mi nie zaszkodzi, gdyż iż ponieważ lubie byc odpowiedzialny za to co mi sie powierzy.
2. Na tym forum jestem od 2004 roku, czyli od tego w którym zaczeła sie moja przygoda z Tibią. Wcześniejsze konta mi sie zapodziały (nie ma innego wytłumaczenia). Mam też naturalnie konto na TORG'u, TibiaSpy (chyba, wiem że zakładałem konto w grudniu). Mam nadzieje, że chodzi tylko o strony fanowskie, a nie typu cs.pl.
3. Moja odpowiedź brzmi: tak. Nie mam wiekszych problemów ze zrozumiemiem i przetłumaczeniem tekstu krótszego czy dłuższego. Tak zdarza mi sie czegoś nie zrozumiec (chyba każdemu sie zdarza, badźmy szczerzy) i szukam pomocy w słownikach lub internecie. Angielskiego uczyłem sie tak jak w Polsce to bywa od 1 klasy podstawówki do 1 gim, później zaczołem nauke na własną ręke tak jak wcześniej pisałem. Znam też język francuski, ale myśle że w pracy supportera tłumaczącego teksty o języku angielskim jest to całkowicie niepotrzebne.
4. W Tibie grałem od 2004 roku, dokładniej od października. Po 3 latach zrobiłem sobie przerwe, pograłem do końca 2008 i znowu zrobiłem sobie krótką przerwe. W tej chwili jestem na emeryturze. Mój najwyższy jak dotąd poziom to 102 osiągniety w 2006 (grałem jedną postacią od początku gry), szczerze w wieku 13 lat nie miałem nic lepszego do roboty to zjechałem ja do 50 lvla (teraz ma 27 monkmaker brata), gdyż nuda dawała mi się we znaki. Później grałem dla frajdy, troche maina, troche rooka i na odwrót. Reszta kariery po mojej pierwszej postaci to była gra dla frajdy, stałem pod depozytem, gadałem z kumplami, czasami przechodziłem sie na jakies małpy lub inne krasnoludki. Tak mi leciał czas. Na gre nie poświecam w tej chwili dużo, a najlepiej badźmy szczerzy prawie w ogóle nie poświecam czasu na gre. Mam dużo obowiązków, pozatym w pracy supportera nie chodzi chyba o gre i bicie poziomów tylko wykonywanie powierzonych mu zadań w kierunku ulepszenia strony.
5. Szczerze? Pisząc to podanie nic nie przychodzi mi do głowy. Ale strzeliłem popisówke cóż, jeżeli mnie wybierzecie czas pokaze czy mam cos w zanadrzu. Ogółem raczej zamiast rozpoczynając moja prace (jeżeli mnie wybierzecie) i wymyślać jakies głupstwa, próbował bym doskonalić to co juz strona posiada, bo po co nowe działy do których prawie nikt by nie zaglądał i były by poprostu niepotrzebne.
6. Chce dołączyć do grona supporter'ów, by pomóc w rozwoju strony, czasami doradzać (jeżeli bedzie potrzeba), poprawiac teksty, jeżeli znajde jakiś błąd i tym podobne.
7. Moim zdaniem tłumaczenia są moją najmocniejszą stroną, gdyż nie biorąc gry na serio moge mieć problemy naprzykład z mapami czy z potworami. Jak to sie mówi: ,,Czas pokaże''.
8. Powinniście wybrać właśnie mnie dlatego, że taka prace traktowałbym poważnie, pozatym dotyczy to też wywiązywania się z nadanych obowiązków w terminie. Pozatym dlatego, że jestem: przystojny, mam guza na kolanie i tym podobne - dowcipny , rozważny, podchodzący do pewnych rzeczy z dystansem i tym podobne, bo co tu sie będe rozpisywał.
Dziekuję za rozpatrzenie mojego podania.

PS. Mam znajomości, więc jeżeli mnie nie przyjmiecie gorzko tego pożałujecie. Kleicie?
__________________
Jagiellonia Białystok

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ? żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
GOOD NIGHT LEFT SIDE

Ostatnio edytowany przez Psychotata - 21-04-2009 o 01:13.
Psychotata jest offline  
stary 21-04-2009, 07:17   #99
Acrum
Użytkownik Forum
 
Acrum's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2008
Lokacja: UK
Wiek: 32

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Acrum
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Poziom: 60
Skille: 76/76
Poziom mag.: 5
Acrum ma numer GG 1552700
Domyślny

1. Parę słów o sobie: Stanisław, 17 lat, uczęszczam do LO, do klasy I o profilu matematyczno-informatycznym. Interesuję się wszystkim związanym z komputerami oraz internetem.
2. Doświadczenie na forum tibia.pl oraz innych stronach: Jestem fanem tego forum od samego początku gry w Tibię tj. od czasów Tibii 7.4. Znajdowałem się w grupie supporterów na innej, również dość dużej, stronie o Tibii. Tłumaczę artykuły na Hunted.pl.
3. Znajomość angielskiego: FCE rok temu zdany, jestem w stanie bezproblemowo przetłumaczyć dłuższe artykuły jak i krótkie opisy przedmiotów.
4. Doświadczenie w Tibii: Największy lvl - 112 na Neranie (Acrum) dziennie gram 3-4h, ponieważ większość czasu spędzam czytając forum.
5. Pomysły na rozwój strony: Więcej nowych kalkulatorów, stworzenie expa zdobytego dziennie.
6. Dlaczego chcesz dołączyć do grupy support? Lubię pracę w grupie. Ze swoim stażem oraz umiejętnościami chciałbym pomagać innym, początkującym graczom.
7. Czym najchętniej byś się zajął/zajęła: Najchętniej tłumaczenia oraz questy.
8. Dlaczego powinniśmy przyjąć właśnie Ciebie? Sam byłem kiedyś początkujący i potrzebowałem pomocy w rozeznaniu się w świecie Tibii. Teraz chciałbym wykorzystać władanie językiem angielskim oraz doświadczenie, by pomagać innym. Potrafię sumiennie pracować oraz jestem otwarty na wszystkie propozycje. Uważam, że jestem również osobą dojrzałą emocjonalnie, gdzie brakuje takich osób na tym forum.
__________________
<xxx> Pomorze ktos?
<Unf> Niestety, mazowsze.
Acrum jest offline  
stary 21-04-2009, 08:00   #100
bemo
Użytkownik Forum
 
bemo's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 31

Posty: 2,095
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Skille: 100/72
Domyślny

1. Nazywam się Przemek, 28 kwietnia skończę 17 lat, lubię grać w siatkówkę, koszykówkę, oprócz tego interesuje się jeszcze komputerami, dlatego wybrałem technikum informatyczne, i aktualnie jestem w pierwszej klasie

2. Na forum zarejestrowałem się 7 grudnia 2006 roku, więc myślę, że pewien "staż" już mam . Oprócz tego posiadam konta (w związku ze sprzedawaniem różnych rzeczy) na forum tibiabot NG oraz blackd.

3. Myślę, że poradziłbym sobie, angielskiego uczę się od 4 klasy podstawowej.

4. Szczerze muszę się przyznać, że postać którą zupełnie ja wyexpiłem, bez żadnych pomocy był 61 palladyn na Arcanii... Więc z innych przyczyn jak sharowanie czy kupienie/zamiana, nie będe tu tych postaci zamieszczał. W lipcu minie 4 lata, odkąd gram w tibie. Na tę gre poświęcam ok. 1-3h dziennie, zależy na którą idę do szkoły, oraz czy jest to weekend. W okresie wiosenno jesiennym, w weekendy wyjeżdżam razem z rodzicami na działkę.

5. Nie będe oryginalny i również wspomne o liczniku postów. Jest to w miarę ważna rzecz dla każdego użytkownika. Drugim pomysłem aczkolwiek bardziej trudnym i cięższym do wprowadzenia, będzie nie akceptowanie stron które ukrywają rozszerzenie (próbuj tak długo, aż wrzucisz na inny server ). Dużo niedoświadczonych graczy się na to nabiera.

6. Do grupy support chcę dołączyć, ponieważ jest to nowe wyzwanie, na forum jak już wspomniałem istnieję dość długo, pozatym jest to jeszcze dobra okazja do dalszej nauki języka angielskiego.

7. Myślę, że mógłbym spróbować w tłumaczeniach. Oprócz tego chętnie zajął bym się przedmiotami oraz questami.

8. To już nie ja o tym decyduje, mogę powiedzieć tylko, że będzie mi miło kiedy to ja zostanę wybrany i jeśli już się tak stanie, dołożę wszelkich starań, aby spełniać wszystkie wymogi.


to na tyle, pozdrowienia od bema
__________________
I'm not perfect. I live on the planet Earth where humans live. Humans aren't perfect. Never have been. Never will be. I don't always make the right choices. I don't look like a fashion model. I don't always do what people expect of me. I'm human. I'm imperfect. But there is no one else like me in this whole wide world. I'm unique. I'm a miracle. I'm a legend, and my enemies envy me.


bemko'
bemo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:49.


Powered by vBulletin 3