Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 17:54   #381
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Chciałem coś napisać od siebie, mam 148 EK (pvp) który używa blackd i nie został zbanowany, na tym samym kompie mam 4 x knight +60 lvl moneymakerów z których tylko 1 został zbanowany więc myślę, że tylko częśc osób zbanowano czyli tyle ile podali aby postraszyć resztę

I z czego się cieszycie? Jeśli będzie mniej graczy to kij nam z wolnego respa jak będzie taki powolny, że tyle samo mamy expa na frostach jak jest na respie z 10 osób LOL Ja bota używam tylko do zbierania gp bo jest to męczące i do skilowania bo noliferem nie jestem aby wyskilować 90/90 ręcznie (wolę postawić bota który skiluje + alarm, a w tym czasie się pouczyć, a często tak robię) ;D A co do tych zacieszających się niskolevelowych postaci to mam do Was pytanie czy wam 150 MSY zajmują rotwormy? Płaczecie, a ja na facc w 3 dni od zera zrobię 30 lvl bez bota, kwestia czasu. Człowiek to istota myśląca która zawsze ułatwiała i będzie sobie ułatwiać życie, i dlatego powstały boty, posiedźcie sobie z 5 godzin na dragach czy innych stworzeniach i zbierajcie ręcznie loota. Pozdrawiam wszystkich botujących, a reszta niech nie płacze bo mi mogą nawet usunąc wszystkie konta i co najwyżej to oni stracą kasę za pacc. Zajmę się wtedy innym zajęciem.

Powiem jeszcze tak osoby które grają mało nie są wstanie szybko osiągnąć duży lvl, a ja nie przepadam za expieniem na rotach czy cycach tudzież guardach, a więc muszą siedzieć dużo godzin przed kompem, albo grać kilka lat aby wbić 100 lvl.

Jak myślicie która osoba jest normalna - ta która boci czy ta która spędza po 10 godzin dziennie przed monitorem? Znam kilku takich i takie długie siedzenie przed tymi grami działa jak narkotyki, albo nawet gorzej nie licząc kiblowania w szkole, albo tak zwanych dziur w mózgu i zwiększenia agresywności w stosunku do domowników czy znajomych.

Ja nie zamierzam siedzieć tyle godzin przed kompem, gram tylko na wojnach i czasem jakaś zabawa w stylu "waste" resztę robią za mnie boty i wali mnie to czy Wam się to podoba czy nie, jak również mam w dupie czy dostanę deleta więc możecie mi go życzyć, a co do bocenia to mamy ustalone godziny i nie ma sprzeczek wśród wyższych lvli no bo przecież wy swoimi 15 knightami nie chodzicie na frosty, jak na tym lvlu to musicie uciekać przed strasznym skarabeuszem haha Tibia to tylko zabijacz wolnego czasu, a czas można zabijać na wiele sposobów, nie tylko grami. nara

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 18:03.
Zabanicjowany jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 17:56   #382
Explorer of Hell
Użytkownik Forum
 
Explorer of Hell's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2006
Lokacja: Gliwice
Wiek: 31

Posty: 357
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Poziom: 95~
Domyślny

Wszysko jest dla ludzi. Jezeli botowanie jest takie zle i lamie zasady, to dlaczego tak duzo ludzi boci?! Nie zmienicie tego... Boty byly, sa i ciagle beda.
Ktos tam porownywal Tibie do rl, nie mam sily tego komentowac, ale wedlug mnie jest to juz wysoki stopien uzaleznienia. Jezeli tak bardzo porownujecie Tibie do prawdziwego zycie, i denerwuje was lamanie zasad przez boterow, to zastanowcie sie, czy wy nigdy nie zlamaliscie prawa. Kto z was nigdy nie jechal autobusem bez biletu, nie przechodzil na czerwonym swietle lub nie przekroczyl predkosci ( tutaj dla tych "doroslych" lanserow w swoich 126p ) ??
Ktos tez komentowal moj wiek i wychodzenie z kumplami na "cole". Uwierz mi, ze mam o wiele ciekawsze zycie i bylem na wiekszej ilosci imprez od niektorych tutaj obecnych 20 latkow. Myslisz, ze pietnastolatek nie pojdzie z kumplami na piwo albo nie wyjdzie do zadnego klubu? Jestes w bledzie.
Nie zbyt ciekawi mnie spedzanie kilku godzin dziennie przed komputerem i klepanie tych samych mobow. Wole wybocic sobie kilka lvli tygodniowo zarabiajac przy tym dosc duzo kasy i wydac ja na exp dla ed, eq lub jakiegos fajnego hunta z kumplami.
Explorer of Hell jest offline  
stary 31-01-2009, 17:57   #383
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No to lecimy:
Cytuj:
Zasady w grze Single Player a Multiplayer NIE SĄ takie same. W multi musisz się liczyć z innymi.
To dlaczego ja grałem i nadal gram i jakoś nie obchodzą mnie ludzie piszący plz itens, itp? Liczę się tylko ze znajomymi, których poznałem na początku przygody z tibią, oraz nie wbijam się innym na expa, chyba, że to bot-kasa sie przyda.

Cytuj:
A siedzisz non stop przed kompem jak bot za ciebie leci? Podobno masz "real lajf"
Dlaczego przypisujesz mi wypowiedzi innych użytkowników? Napisałem już, że bota nie używam, nie pisałem nic, że mam 'real lajf'. Polecam Ci przedszkole, jeżeli masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Nigdy nie miałem problemu z boterem.

Cytuj:
Takie myślenie należy krytykować. Zauważ, że w tej grze nie chodzi o non stop wbijanie lvla... Czyli wolniejszy resp może nawet być +. Jeśli twierdzisz, że to minus - polecam OTSy
Ale to Ty od początku płaczesz, że nie masz gdzie expic.

Cytuj:
Każdy z botterów miał często mniej niż 16 lat. Jakieś wnioski?
Skąd to przypuszczenie?

Cytuj:
Błąd. Niejednokrotnie spotkałem się z krytyką starszych na temat botterów.
Błąd. Niejednokrotnie miałem okazje rozmawiać ze starszymi, których nie obchodzą boterzy.
Cytuj:
To botterzy mają swoje dobre strony? Psują grę, łamią regulamin, prowokują innych graczy do odejścia. Oświeć mnie i pokaż "plus" botterów w stosunku do innych graczy i klimatu.
Można z nich dropnąć kase, przyspieszają respawn mobów, a klimat? Klimat ta gra ma, gdy się po raz pierwszy wbija 20~ lvl. Później liczy się tylko kasa i exp.
Cytuj:
Za pacca - laguna (żółwie), tiquanda (żółwie + kraby), banuta, Scaraby, Crypty, Rotwormy koło Thais, A.camp, Elf fortress czy jak temu tam
Na żółwiach ostatnio expiłem przy upie, gdy je dodali, więc nie wiem jak tam wygląda teraz. Polecam haunted treelingi~

Cytuj:
Zasób argumentów botterów już się skończył.
Nie-boterów także. Tylko problemy, które nie istnieją. Przynajmniej jeżeli potrafi się grać

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 18:05.
 
stary 31-01-2009, 18:01   #384
DzymekofFurora
Użytkownik Forum
 
DzymekofFurora's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2007

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 80
Skille: 78/78+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Czytając niektóre wypowiedzi, już nie wiem czy mam zacząć płakać, czy też śmiać się. Pr0 boterzy mają te żałosne wymówki po to by być podziwianym na forum? No raczej nie. Ludzie, to że powiecie że "wole postawić bota i wyjsc gdzies z kolegami/poodychać swiezym powietrzem, zamiast bic 435 rotów "
Ok, wychodzicie (o ile w ogóle) , ale gdy Waszej postaci grozi śmierć to lecicie do komputera na łeb na szyje, by ratować chara? Jakby Wam na tej grze nie zależało, nie postawialibyscie bota, tylko po prostu byscie wyszli z domu nie myśląc o tej grze... No i niech mnie zbluzgają, mnie to nie zrani...
DzymekofFurora jest offline  
stary 31-01-2009, 18:06   #385
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP
To jest akurat prawda, bo większośc botów +30lvl nagle urywa się z imprezki i się budzi, niestety już jest za późno.

@Down
Dokładnie. Ja osobiście nie miałbym ochoty wbijać 80 lvla od zera, na nowym serwerze, chociaż wyczynem to nie jest. I w tym momencie kupuje się bota, jednak ja wole zrobić sobie palladyna z 50 distem na enforced i się pobawić, niż grać na pvp na którym jest ban za zabijanie graczy _/

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 18:10.
 
stary 31-01-2009, 18:07   #386
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez DzymekofFurora Pokaż post
Czytając niektóre wypowiedzi, już nie wiem czy mam zacząć płakać, czy też śmiać się. Pr0 boterzy mają te żałosne wymówki po to by być podziwianym na forum? No raczej nie. Ludzie, to że powiecie że "wole postawić bota i wyjsc gdzies z kolegami/poodychać swiezym powietrzem, zamiast bic 435 rotów "
Ok, wychodzicie (o ile w ogóle) , ale gdy Waszej postaci grozi śmierć to lecicie do komputera na łeb na szyje, by ratować chara? Jakby Wam na tej grze nie zależało, nie postawialibyscie bota, tylko po prostu byscie wyszli z domu nie myśląc o tej grze... No i niech mnie zbluzgają, mnie to nie zrani...
Nie rozumiesz, że ta gra jest nawet fajna jeśli chodzi o uczestniczenie w wojnach lub granie na wyższych poziomach i odkrywanie zagadek tibii? Gra na małych lvlach nie ma sensu chyba, że lubisz siedzieć kilka miesięcy na larvach i rotach. Poza tym w tym temacie wypowiadaja się za dużo małych lvlów które pewnie nie potrafiły nawet "ta" uruchomić i nigdy nie poprowadzimy poważniejszej dyskusji na temat sposobów gry, tylko taką w stylu "muj knight nie morze ekspic bo som durze lvle na rotah i nie stac mnie naine ekspowiska bo czeba kupić klucze a one som drogie i wole plate seta".

Jak mnie nie ma w domu to nie lecę, tylko muszę znowy kupić na następny dzień aol i blessy ale i tak ubito może mnie z 5 razy więc wiele nie straciłem, a osoby które mnie ubiły też zostały ubite ale tylko raz. Jak się boci to nie przejmujesz się jakąś stratą białej cyfry tylko bocisz dalej, no chyba, że jesteś noliferem którego życiem jest ta gra. Nawet z kolegami w szkole na temat tibii nie rozmawiamy, tylko czasem. Przecież to tylko gra! Ludzie!

Swoją drogą nie wiecie po co jest wyłączony system "character", słyszałem, że stworzyli jakieś narzędzie wykrywające botterów i jest to razem łączone, ale to tylko plotki z serwera. Wiecie coś?

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 18:15.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 18:08   #387
Kojotes
Rangers lead the way
 
Kojotes's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2005
Wiek: 35

Posty: 860
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Brigade
Świat: Astera
Poziom: 140
Skille: 99/73
Poziom mag.: 23
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Jak myślicie która osoba jest normalna - ta która boci czy ta która spędza po 10 godzin dziennie przed monitorem?

A która osoba jest normalna - ta co boci, psując jednocześnie zabawe innym, czy ta co gra w miare możliwości kilka godzin dziennie bez bota, dla przyjemności, i naprawde dobrze sie przy grze bawi?


Cytuj:
Ktos tam porownywal Tibie do rl, nie mam sily tego komentowac, ale wedlug mnie jest to juz wysoki stopien uzaleznienia.
To jednak ten Twój wiek ma tutaj coś do powiedzenia. Uwierz mi, wystarczy semestr cudownego przedmiotu pt. "Socjologia" na studiach, aby bez większych trudności wyłapywać analogiczne zachowania społeczne w grze i w realu. Jak ktoś uczył się jeszcze Psychologii, to już w ogóle pełen obraz sytuacji.

Jasne, dla tych "skromniejszych w wiedzy" bedzie to niezrozumiałe. Ale wystarczy tylko troche sie nad tym zastanowić.
Kojotes jest offline  
stary 31-01-2009, 18:08   #388
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Wszysko jest dla ludzi. Jezeli botowanie jest takie zle i lamie zasady, to dlaczego tak duzo ludzi boci?! Nie zmienicie tego... Boty byly, sa i ciagle beda.
Ktos tam porownywal Tibie do rl, nie mam sily tego komentowac, ale wedlug mnie jest to juz wysoki stopien uzaleznienia. Jezeli tak bardzo porownujecie Tibie do prawdziwego zycie, i denerwuje was lamanie zasad przez boterow, to zastanowcie sie, czy wy nigdy nie zlamaliscie prawa. Kto z was nigdy nie jechal autobusem bez biletu, nie przechodzil na czerwonym swietle lub nie przekroczyl predkosci ( tutaj dla tych "doroslych" lanserow w swoich 126p ) ??
Ktos tez komentowal moj wiek i wychodzenie z kumplami na "cole". Uwierz mi, ze mam o wiele ciekawsze zycie i bylem na wiekszej ilosci imprez od niektorych tutaj obecnych 20 latkow. Myslisz, ze pietnastolatek nie pojdzie z kumplami na piwo albo nie wyjdzie do zadnego klubu? Jestes w bledzie.
Nie zbyt ciekawi mnie spedzanie kilku godzin dziennie przed komputerem i klepanie tych samych mobow. Wole wybocic sobie kilka lvli tygodniowo zarabiajac przy tym dosc duzo kasy i wydac ja na exp dla ed, eq lub jakiegos fajnego hunta z kumplami.
Jak wyzej napisalem.
Granie jest po to by grac a nie pierdolic farmazony.
Byles na tylu imprezkaaaaaaach co 20 latek nie byl? Ciekawe bo w twoim wieku to widac ze dowod to ty u matki w porfelu widziles conajwyzej.
A moze klepanie sie lopatkami w piaskownicy? Tez moze byc ciekawie. Kwestia gustu.
A piwka to ty na pewno wypiles wiecej odemnie. Ja go nie lubie. Mam swoje "elitarne" alkohole na ktore lubie sobie odlozyc i wypic ze smakiem niz w krzakach i kupione przez kogos kogo sie prosi pod sklepem. Pijesz by byc cooool, bocisz by byc coool.
Czemu chcesz np mnie przekonac o swojej wyzszosci? Bo sam w nia watpisz i szukasz potwierdzenia swych racji.

Ktos napisal ze mniej osob mniejszy resp. Mniej osob wiecej miejsca


Nie wiem co ja tu jeszcze robie. Tibie mam za soba. Zucilem fajki i tibie. Nic trudnego. I szkoda mi tego ze nawet wspomnienia slabna jak mnie *****ca zaczyna grac na takich jak wy.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 18:10   #389
tristeza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wiek: 43

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Explorer of Hell Pokaż post
Wszysko jest dla ludzi. Jezeli botowanie jest takie zle i lamie zasady, to dlaczego tak duzo ludzi boci?! Nie zmienicie tego... Boty byly, sa i ciagle beda.
Zgadza się - wszystko jest dla ludzi, ale pekowanie za pomocą combo, wbijanie botem 200lvl'a żeby ubijać potem innych, AutoAim'y i parę innych "ulepszeń" jest również PRZECIWKO ludziom i nie daje uczciwym graczom szans w ewentualnym starciu.

Poza tym boty nakręcają złe zjawisko. Wysokość levelu jest pojęciem względnym. Masz 60lvl wśród 20-30 levelowców - jesteś gość. Ale jak wszyscy zaczną sobie nabijać levele botami to co z tego, że masz 200lvl, jak inni mają też taki?

Załóżmy, że zaczęły by nagle wypadać z rotów np Demon Armory i wszyscy by weszli w ich posiadanie. I to już by nie był piękny, pożądany Demon Armor, ale zwykłe ścierwo co leci z Rotworma. I o tym piszę, że m.in przez boterów ta gra się dewaluuje.


Pozdro
tristeza jest offline  
stary 31-01-2009, 18:15   #390
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Ale jak wszyscy zaczną sobie nabijać levele botami to co z tego, że masz 200lvl, jak inni mają też taki?
Powiedzcie o co wy tak płaczecie? Nie umiesz grać dla siebie i nie patrzeć się na innych? Jeżeli jakiś menel w Sopocie ukradnie samochód Kowalskiemu, to Ty mieszkając(teoretycznie) w Katowicach będziesz zdenerwowany, że musiałes na taki samochód pracować, a menel ma go za darmo?Przestańcie grać dla lvli i patrzeć na innych, a boterzy nie będą problemem, tylko pozytywnym zjawiskiem

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 18:16.
 
stary 31-01-2009, 18:18   #391
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
A która osoba jest normalna - ta co boci, psując jednocześnie zabawe innym, czy ta co gra w miare możliwości kilka godzin dziennie bez bota, dla przyjemności, i naprawde dobrze sie przy grze bawi?
Pff, my ustalamy kto gdzie i ile może ekspić, a jak nawet nie bociłem i chciałem poekspić to mnie rypało czy bot czy nie, ważne było by mieć dobry exp, jak jakiśresp jest zajęty to idziesz gdzieindziej. Jak ekspisz na pvp i jest ktoś na respie to Cię zabije, a bot zazwyczaj nie, nawet możesz wykorzystać go jako blokera i z nim ekspić, on nie musi o tym wiedzieć

Mi nigdy nie przeszkadzały boty i to wtedy co nawet nie wiedziałem jak to jest grać z botami bo nigdy nie miałem. Nie lubię noobów które mi ubijają slimy czy inne potworki do skilowania lub kradną loot bądź cwaniakują... Pierw niech się zajmą hackermi bo przez nich dużo osób uczciwych przestało grać... A sam potrafię wymyślić plan takiego systemu więc Cipsoft napewno ma na to fundusze.

Pacc kupuję od 4 lat zwłaszcza za gp od Szweda więc jak nie będzie można bocić to będę grać swoim najwyższym lvlem napewno mniej, a jak mi się znudzi to przestanę i Cipsoft straci te 80€ na rok. Ich problem, nie mój.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 18:23.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 18:21   #392
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post
Nie wiem czy ktokolwiek z was, mądre głowy, zdaje sobie sprawę z tego, niektórzy używają Elfbota jako ochrony przed padaniem przez kicki. Wystarczy, że ktoś postawi serwer proxy. Gdy połączonej z serwerem osobie wywala internet, specjalna aplikacja natychmiast wlogowuje się na postać i castuje czary leczące, bijąc przy tym obecne przy owej postaci moby. Moim zdaniem, powinno być to jak najbardziej tolerowane.
Brzmi dość sensownie, ale:
1. Nadal jest to wbrew zasadom.
2. Stwarza pole do nadużyć: "nie używam cavebota, tylko miałem kicka".
3. Tak czy siak jest to makro, a takowe programy odbierają grze sens.
Dochodzi jeszcze dodatkowo kwestia odróżniania przez nowy zautomatyzowany system, czy ktoś używa bota w celu, który wymieniłeś, czy do oszukiwania w grze, co jest oczywiście niemożliwe.
Duch Niespokojny jest offline  
stary 31-01-2009, 18:22   #393
S-75
Użytkownik Forum
 
S-75's Avatar
 
Data dołączenia: 28 09 2008

Posty: 88
Domyślny

Jeszcze z 3 takie akcje i możliwe, że od czasu do czasu popykam w tibie. A minęły 2lata(a może 3? nie wiem ) od kiedy nie gram!

Ostatnio edytowany przez S-75 - 31-01-2009 o 18:25.
S-75 jest offline  
stary 31-01-2009, 18:24   #394
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Jak teraz każdy botter odszedłby z tibii to facci mogą się pożegnać z grą, bo firma nie będzie w stanie utrzymać tyle serwerów więc najpierw przeniosą się na tańsze co będzie oznaczać jeszcze częstsze lagi, kicki Jeśli nie płacicie to cieszcie się, że możecie grać za free dzięki paccom którzy często bottują bo gdyby nie oni to mielibyście może jakieś śmieszne otsy, a nie "real" tibię.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 18:26.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 18:27   #395
Setro
Użytkownik Forum
 
Setro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 11 2008
Wiek: 31

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Calmera
Domyślny

Na początku od razu zaznaczę, że jestem botterem, żeby nie wyjeżdżano mi z hasłami, że botter pierwszy się w*****a. Otóż nie satysfakcjonuje mnie wcale to, że sobie 8 godzin pona*******am coś i dzięki temu mam level. Interesują mnie statystyki i wartość postaci, a jak je podwyższam to sprawa drugorzędna.
Tak dla wyjaśnienia panu z odznaką i orłem w avatarze (nie pamiętam nicka) ale i tak mówię, że by kwiczał o pacc za 150zł.
Setro jest offline  
stary 31-01-2009, 18:28   #396
tristeza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009
Lokacja: Wrocław
Wiek: 43

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Poziom: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Powiedzcie o co wy tak płaczecie? Nie umiesz grać dla siebie i nie patrzeć się na innych?
Zapominasz o jednej rzeczy jak ktoś już napisał: To jest MULTIPLAYER a w grze tego typu szanse powinny być równe dla każdego - prosta zasada.

W większości tacy ludzie najpierw biją lvl a potem pekują, bo dalsze wbijanie lvla manualnie jest dla nich rzeczą abstrakcyjną (bo po co ręcznie jak do tej pory robił to bot) a czymś trzeba się zająć w grze. Poza tym jak pisałem już - combosy, autoaimy itd.
tristeza jest offline  
stary 31-01-2009, 18:38   #397
Rado665
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

jeżeli chodzi o mnie, to zgadzam się z tym co pisze "Zabanicjowany", komu sie chce, 5 godzin latac w wokół expowiska i ubijac potworki, gra jest ciekawsza na wyższych lvlach.
 
stary 31-01-2009, 18:43   #398
DzymekofFurora
Użytkownik Forum
 
DzymekofFurora's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2007

Posty: 255
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Guardia
Poziom: 80
Skille: 78/78+
Poziom mag.: 6
Domyślny

@UP: Skoro bicie potworów jest takie nudne, to po co robić to także na wyższych lvlach? Przecież polega to na tym samym. Naprawdę, bez sensu te Wasze usprawiedliwienia ... n/c :>
DzymekofFurora jest offline  
stary 31-01-2009, 18:47   #399
Duszan
Użytkownik Forum
 
Duszan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 04 2005
Lokacja: Płock
Wiek: 32

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tropical Pokaż post
(Nie)szanowni boterzy!

Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego z uporem maniaka staracie się przekonać uczciwych graczy, że w waszym postępowaniu nie ma nic złego? Na dodatek podajecie jakieś bzdurne tłumaczenia, które niby mają was usprawiedliwiać. Wy jesteście tylko pasożytami.
(Nie)szanowni wkita uczciwy gracze co nigdy to nie mieliście bota. Zachowujecie się tak samo jak piszecie o botterach, że tylko boterzy takie pierdoły piszą itd. itp w*****a mnie to, najeżdżacie na innych a sami siętak samo zachowujecie!!!. Siedzą tu same (prawie same) dzieci na dodatek uzależnione od ciągłego na*******ania potworów... Rocket Slayer jak zauważyłem jest chyba najbardziej uzależnionym, zakompleksionym forumowiczem. Pozdrawiam!
Duszan jest offline  
stary 31-01-2009, 18:51   #400
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Dzymeko~
Bicie trolli, a demonów to raczej różnica. Skoro jakiś student powiedział, że nie ma nic dziwnego w porównywaniu tibii do rl, sam to zrobie:
Po co kupować dobry samochód, jak maluch za 100zl też jeździ?

Cytuj:
Zapominasz o jednej rzeczy jak ktoś już napisał: To jest MULTIPLAYER a w grze tego typu szanse powinny być równe dla każdego - prosta zasada.
Widzę, że to już zależy od osoby, dla mnie szklanka zawsze jest do połowy pełna. Jakoś mnie to nie obchodzi, że na serwerze na którym gram jest hmm 100+ osób z 81 lvlem. A co dopiero na wszystkich serwerach razem wziętych. Zacznijcie na prawdę grać dla przyjemności, a nie tylko tak pisać.

@Down
Tak przeszkadza. W końcu każdego rodowitego polaczka musi wszystko denerwować, oraz musi być o wszystko zazdrosny

Ostatnio edytowany przez Ulrikk - 31-01-2009 o 19:00.
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:39.


Powered by vBulletin 3