Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-04-2009, 01:23   #221
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Abonament <znaki>
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 19-04-2009, 10:31   #222
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rayza Pokaż post
powie mi ktoś czy LA2 jest płatne abonamentowo czy może do zrobienia konta potrzebny jest kod z wersji półkowej?
I to, i to. Do założenia konta potrzebować będziesz cd-key znajdujący się w pudełku, a dalej opłacasz abonament, podobnie jak w przypadku WoWa.

Tak przy okazji - nie polecam ci tej gry. L2 ssie i tyle. Nie dość, że kosztuje tyle samo co WoW, to jest dwadzieścia razy gorsze.
Tak, nie grałem na oficjalnych serwerach. Grałem na prywatnych, ale np. w przypadku WoWa privy zachęciły mnie do kupna gry (taka jakby wersja demo), w przypadku L2 - zupełnie mnie od niej odepchnęły. Dlaczego? Klimat gry. Śmierdzi tam anime i mangą jak, za przeproszeniem, gównem w kiblu. To jest gra dla fanów pokemonów, naruto, dragon ballsów i innych niskobudżetowych japońskich kreskówek.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 19-04-2009 o 10:33.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 11:49   #223
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Gdzie ty tam widzisz powiązania do Pokemonów, Dragon Balla i Naruto? o.O
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 12:02   #224
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Pokemony, db i naruto dałem jako przykłady gówna, jakim są robione niskim kosztem, żałosne japońskie kreskówki nazywane "anime". Powiedz mi, że nie ma w L2 słodkich dziewczynek z błyszczącymi oczami dwa razy większymi od głowy.


Pics related. Bleh.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 19-04-2009 o 12:06.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 13:49   #225
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Jeśli chodzi o grafikę to wolę dużo bardziej L2 od cukierkowatego WoWa
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 14:11   #226
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

A mnie właśnie ta "cukierkowata" grafika w wowie zachęca do grania w niego.
Wszędzie jest prawie taki sam rodzaj grafiki, a w wowie nie.
Zresztą, w wielu grach system pvp jest taki, że stoją 2 osoby i prezentują siłę (czyt. stoją jak debile i napier*alają który mocniej walnie), a w wowie trzeba coś umieć, uciekać, myśleć.
@L2.
Kiedyś próbowałem go ściągnąć 3 razy, żadna instalka nie działała i nie mam dalszej ochoty próbować.

Down.
Nie client, instalka.
Każda jaką ściągnąłem nie działała.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 19-04-2009 o 17:21.
Erverse jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 17:12   #227
CichyRumak
Użytkownik Forum
 
CichyRumak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
To jest gra dla fanów pokemonów, naruto, dragon ballsów i innych niskobudżetowych japońskich kreskówek.
Masz coś do dragon balla? Za moich czasów ta produkcja robiła furrore, i jeśli nie znasz całej serii to nie obrażaj przynajmniej tych, którzy DB szanują.
Zapewne nie miałeś okazji oglądać tego w RTL7, bo wtedy uczyłeś się chodzić.

Poza tym: Jak możesz w L2 porównywać priv'y do globala. Przecież to absurd. Dorwałeś się jakiegoś shitowego serwera typu DragonNetwork i wydajesz sąd na całą grę. Co do wowa: Ja akurat sram na WoW'a i nikt mi nie wmówi, że l2 jest gorszy. L2 szanuje choćby ze względu na pvp. A jeśli ty wbiłeś 10 poziomów w l2 i do niczego nie doszedłeś, to zachowaj uwagi dla swojej mamy.

@Erverse
jeśli Client Ci nie działał, to albo wina sprzętu albo nie umiesz poprawnie podpatchować się na serwer.
__________________
niewygodny, zły i szczery.

Ostatnio edytowany przez CichyRumak - 19-04-2009 o 17:14.
CichyRumak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 18:31   #228
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CichyRumak Pokaż post
Masz coś do dragon balla? Za moich czasów ta produkcja robiła furrore, i jeśli nie znasz całej serii to nie obrażaj przynajmniej tych, którzy DB szanują.
Zapewne nie miałeś okazji oglądać tego w RTL7, bo wtedy uczyłeś się chodzić.
Tak jak tobie nie podoba się WoW, tak mnie DB. Każdy ma swój gust - jednemu się podoba to, innemu tamto.
Zresztą, czy ja kogoś tu obrażam? Pojechałem anime, nie ich fanów. Wtb umiejętność czytania ze zrozumieniem.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CichyRumak Pokaż post
Jak możesz w L2 porównywać priv'y do globala. Przecież to absurd. Dorwałeś się jakiegoś shitowego serwera typu DragonNetwork i wydajesz sąd na całą grę
Po raz drugi: wtb umiejętność czytania ze zrozumieniem. Niczego nie porównywałem.
Grając na privach, można zobaczyć jaka jest gra. Sterowanie, grafika, świat gry, interfejs, wygląd postaci, ich kreator - to chyba się nie zmienia?
Jak już mówiłem, privy WoWa zachęciły mnie do jego kupna i grania na oficjalnych serwerach, L2 nie.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CichyRumak Pokaż post
L2 szanuje choćby ze względu na pvp
No pewnie, stanie w miejscu i spamowanie soulshota/spiritshota jest świetne! :)
Zagraj w WoWa a zobaczysz, co znaczy PvP.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CichyRumak Pokaż post
zachowaj uwagi dla swojej mamy
Pewnie, że zachowam.

@down
Tu akurat opierałem się na wypowiedziach mojego kumpla, który gra na oficjalnych serwerach. Nie jestem pewien, czy mówi prawdę.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 19-04-2009 o 22:05.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-04-2009, 19:03   #229
Kefka
Użytkownik Forum
 
Kefka's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2008
Lokacja: Rydułtowy

Posty: 53
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 40
Skille: 70/69
Poziom mag.: 4
Kefka ma numer GG 6815433 Send a message via Skype™ to Kefka
Domyślny

Szanuje twoje poglądy, ale jak sam mówiłeś w L2 grałeś tylko chwilkę, więc nie wypowiadaj się o PvP o którym nie masz zielonego pojęcia.

Cytuj:
No pewnie, stanie w miejscu i spamowanie soulshota/spiritshota jest świetne!
soul/spiritshot są automatyczne, nie wiem o co Ci chodzi.
__________________
Chwalmy Czarną Rase!!!

Oto szaman z wioski w Togo:

Kefka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:22   #230
Szamaner
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Pokemony, db i naruto dałem jako przykłady gówna, jakim są robione niskim kosztem, żałosne japońskie kreskówki nazywane "anime". Powiedz mi, że nie ma w L2 słodkich dziewczynek z błyszczącymi oczami dwa razy większymi od głowy.

Oj kolego nazywać Dragon Balla kreskówką a jeszcze do tego niskobudżetową to lekka przesada. Coś czuje, że masz na oko z 10 lat jesteś dzieckiem, które rodzice zabardzo rozpieszczali i dają mu kasę na global do WoW'a bo ich synek tak chce. Tak jak to ty ,,orginalnie'' nazwałeś Japońskie Anime ,,kreskówkami'' tak ja cię nazywam ,,bachor z syndromem WoW'a''. Tak samo gram w WoWa na Globalu i te jak ty nazwałeś ,,prawdziwe pvp'' coś ostatnio sie psuje jeżeli na BG pierwsze trzy miejsca zajmują Paladyni te prawdziwe pvp jest coś mało zbalansowane mam racje? A syndrom WoW'a to jest pisanie na wszystkich możliwych forach ,,moja gra jest najlepsza!! ona jest lepsza od twojej gry i nie ma lepszej gry! wszystko inne oprócz uniwersum Warcrafta też jest do dupy niskobudżetową produkcją bo to nie WoW!. Tak trudno to zrozumieć, że ty grasz w WoWa on w L2 czy GW? Wydaje mi się, że umysł 10 latka jest już na tyle rozwinięty by to zrozumieć. A jak czasami nie ogarniasz to se weź tabletke albo wypij herbatkę z melisą na uspokojenie i nie obrażaj wszystkich i wszystkiego wkoło.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:33   #231
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Tak jak tobie nie podoba się WoW, tak mnie DB. Każdy ma swój gust - jednemu się podoba to, innemu tamto.
Zresztą, czy ja kogoś tu obrażam? Pojechałem anime, nie ich fanów. Wtb umiejętność czytania ze zrozumieniem.
A nie potrawisz zrozumieć, że jak w bezsensowny i niemający w sobie nic z krytyki sposób pojedziesz coś, co dla innych jest świetne, to obrazisz też ich?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
@down
Tu akurat opierałem się na wypowiedziach mojego kumpla, który gra na oficjalnych serwerach. Nie jestem pewien, czy mówi prawdę.
To po jakiego ***** się odzywasz?

Wogóle to jest temat o L2 a nie o tym czy wow jest najlepszą grą świata, więc albo na temat, albo wypad.

@down

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez _WrD_ Pokaż post
Takie jedno "ale": ja NIE gram w WoWa. Gram w GW, choć i tak uważam, że to pierwsze jest lepsze. Dlaczego w takim razie nie gram? Przez jedną małą, ale istotną wadę: uzależnia. Taka ładna pogoda na zewnątrz, a ja mam siedzieć całymi dniami przed monitorem?
Kolejny kwiatek, jak masz mózg to nie dasz się uzależnić od niczego, a jak niemasz, to nawet od bierek się nie oderwiesz. CU

Ostatnio edytowany przez Argen - 20-05-2009 o 22:01.
Argen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 21:57   #232
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Oj kolego nazywać Dragon Balla kreskówką a jeszcze do tego niskobudżetową to lekka przesada.
A co innego, jeśli nie kreskówka? Pełnometrażowy, hollywoodzki film, z aktorami itd?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Coś czuje, że masz na oko z 10 lat jesteś dzieckiem, które rodzice zabardzo rozpieszczali i dają mu kasę na global do WoW'a bo ich synek tak chce.
Mam 17 lat. A na "global" zbierałem sam, rodzice "niechętnie" (albo wręcz wrogo) podchodzili do gier wymagających płacenia abonamentu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Tak jak to ty ,,orginalnie'' nazwałeś Japońskie Anime ,,kreskówkami'' tak ja cię nazywam ,,bachor z syndromem WoW'a''.
A możesz mnie nazywać jak chcesz, wiesz gdzie ja to mam ;)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Tak samo gram w WoWa na Globalu i te jak ty nazwałeś ,,prawdziwe pvp'' coś ostatnio sie psuje jeżeli na BG pierwsze trzy miejsca zajmują Paladyni te prawdziwe pvp jest coś mało zbalansowane mam racje?
Masz rację :d

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
A syndrom WoW'a to jest pisanie na wszystkich możliwych forach ,,moja gra jest najlepsza!! ona jest lepsza od twojej gry i nie ma lepszej gry! wszystko inne oprócz uniwersum Warcrafta też jest do dupy niskobudżetową produkcją bo to nie WoW!. Tak trudno to zrozumieć, że ty grasz w WoWa on w L2 czy GW?
Takie jedno "ale": ja NIE gram w WoWa. Gram w GW, choć i tak uważam, że to pierwsze jest lepsze. Dlaczego w takim razie nie gram? Przez jedną małą, ale istotną wadę: uzależnia. Taka ładna pogoda na zewnątrz, a ja mam siedzieć całymi dniami przed monitorem?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
nie obrażaj wszystkich i wszystkiego wkoło.
Nikogo ani niczego nie obrażam. Wyrażam swoje zdanie - anime to, według mnie, beznadziejne niskobudżetowe kreskówki, a L2 mi nie odpowiada, tak jak innym nie odpowiadają inne gry. Nie mam zamiaru się tłumaczyć.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Kolejny kwiatek, jak masz mózg to nie dasz się uzależnić od niczego, a jak niemasz, to nawet od bierek się nie oderwiesz
Ciekawa teoria, szkoda tylko, że z **** wzięta. Spróbuj grać w WoWa sporadycznie - ot, tak - usiądź sobie przy nim 3 razy w tygodniu na, powiedzmy, półtorej godzinki. Da się?
Co powoduje takie uzależnienie? Abonament. Tylko i wyłącznie. Gracz, wykupując abonament na dwa miesiące, stara się to jak najbardziej wykorzystać. Zwłaszcza, jak pieniądze na ten "wykupek" zbierało się dosyć długo i ciężko.
Oczywiście, że rozpieszczone 10-latki, którym rodzice wykupują regularnie abonament, mają to gdzieś, bo to pieniądze rodziców, nie on opłaca, więc po co się martwić?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
CU
CU.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 20-05-2009 o 22:13.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 22:17   #233
Szamaner
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Kreskówka to jest coś al'a ,,Krowa i Kurczak'' czy ,,Johny Bravo'' a anime to coś takiego jak Dragon Ball, Death Note czy Naruto, pełnometrażowy film to np. Ojciec Chrzestny, Rambo czy Egzorcysta. Bajki to coś jak Kubuś Puchatek i inne z tego Disneya. Widać różnice pomiędzy Johny Bravo a Dragon Ball? No widać racja? Taka jedna różnica to chociaż to, że o Johnym Bravo nie zrobili gier na wszystkie konsole tak jak w przypadku Dragon Balla. Coś w tym jest... hymmm
  Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 22:26   #234
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Kreskówka to jest coś al'a ,,Krowa i Kurczak'' czy ,,Johny Bravo'' a anime to coś takiego jak Dragon Ball, Death Note czy Naruto
Mów co chcesz, dla mnie to jedno i to samo. Być może i jestem zbyt głupi i niedorozwinięty, aby tą różnice pojąć. Spójrz jednak na nazwę - KRESKówka. Kreska. Czyli rysowane. Chyba mi nie powiesz, że anime są kręcone kamerą? :)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Taka jedna różnica to chociaż to, że o Johnym Bravo nie zrobili gier na wszystkie konsole tak jak w przypadku Dragon Balla. Coś w tym jest... hymmm
A przez kogo są robione te gry? Przecież nie przez Amerykańców!
Przez Japońców, oczywiście, wydają swoje gry oparte na swoich kresk... dobra, ANIME, na swoje konsole (Sony).
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-05-2009, 23:21   #235
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Szamaner Pokaż post
Widać różnice pomiędzy Johny Bravo a Dragon Ball? No widać racja? Taka jedna różnica to chociaż to, że o Johnym Bravo nie zrobili gier na wszystkie konsole tak jak w przypadku Dragon Balla. Coś w tym jest... hymmm
Ej, olśnij mnie, bo trochę nie rozumiem. Czy jedyna różnicą między anime, a kreskówką jest to że to pierwsze wychodzi na konsole? A może ilość gier inspirowanych produkcją jest wyznacznikiem jakości animacji?
Dragon Ball nadaje się do robienia gier z prostego powodu: jest dużo lania po mordach, ot cały sekret.
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-05-2009, 00:38   #236
CichyRumak
Użytkownik Forum
 
CichyRumak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2007

Posty: 75
Domyślny

Co Dragon Ball ma wspólnego z Lineage II?
Jeśli chcecie dyskutować na owe Anime, to wypowiadajcie się w temacie przeznaczonym dla DB.
__________________
niewygodny, zły i szczery.
CichyRumak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 18:06.


Powered by vBulletin 3