Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-07-2006, 22:48   #101
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Daj mu ostatnia szanse

Topic:

Ten wać pan od Plagiatu...
A co takiego wzielismy z Tibii ??
Jedynie system Grafiki...
RESZTA jest w 99% wymyslona przez nas, jest tu ze 100x wiecej mozliwosci niz w nedznej Tibii (w ktorej najbardziej skomplikowanym systemem jest System skilli... )

Tu beda atrybuty takie jak Sila, Inteligencja itp. Rasy,, Charakterystyka dzielaca sie na Dobro i Zlo ... i wiele wiele innych rzeczy, ktorych NIGDY nie znajdziecie w Tibii (chyba ze wprowadza to kiedys... w przyszlosci, nie liczcie na to ... Cip Soft to komercyjne gowno).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-07-2006, 23:06   #102
Pikol
Użytkownik Forum
 
Pikol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2003
Wiek: 34

Posty: 100
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
A moze zdradzisz o grze cos wiecej? Czekam z niecierpliwoscia na bete, mam nadzieje ze jeszcze na tych wakacjach Licze na to ze pobijecie wszystkie teraz dostepne mmorpgi i pokazecie ze Polak potrafi
__________________
Pikol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2006, 23:51   #103
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Mam nadzieje ze Kawior sie nie pogniewa... dam pare ostatnio zaproponowanych pomyslow, By Jackiew and Me .


*Iż jest wątek z psuciem się broni, zostalo zaproponowane wprowadzenie pokrowców i pochw do broni. Spowoduje to wolniejsze psucie sie Broni przez warunki atmosferyczne

*Było także zaproponowane by summony nie byly zwyklymi "mobami" dostepnymi na swiecie (tak jak jest w Tibii) ale unikatowymi potworami, takimi ktore nei zostana spotkane w podrozach i walkach ... (Jakie to potwory ? Zaleznie od profesji), W Tibii macie takei cos ze Czlowiek moze przywolac Orka... a Ork nie nawidzi Ludzi... wiec z jakiego to powodu ma jeszcze mu sluzyc ? Tu raczej tak nie bedzie...

*Osobne outfity dla NPC Przyjaznych (wiadomo, ze potworki to tez NPC ...), nie tak jak w Tibii ze to zwykle outfity dostepne dla kazdego...

*Ograniczenie posiadania czarow... Inteligencja dawala by mozliwosc posiadania 1 czaru wiecej co 5 INT . Czyli gdy sie posiada 20 pkt Inteligencji, mozna miec 4 czary... Unikniemy wtedy Uber Magów... oczywiscie medzie mozliwosc oduczenia sie czarow .

*Obrazenia od magicznych broni, oraz inne czynnosci ktore powoduja, typu paraliz, zamrozenie , podpalenie itp...

*Dual i Single Weild (Podwojne i Pojedyncze noszenie broni w rekach - tyczy sie szczegolnie sztyletow),

*Roznorodnosc w potworkach (by nie bylo Armii Klonow) , potworki typu Zbrojne orki beda sie roznicy... np. peknieciami na pancerzach, tarczami, mieczami/toporami/obuchowymi ... by nie bylo tak jak w Tibii...Wielka Armia Klonow,



A teraz z tych pewnych na 90%

-Outfity beda CZESCIOWE , bedzie mozna "zrobic" (ulozyc z dostepnych czesci) wlasny outfit, czyli beda do dyspozycji, kaptury, pancerze, koszule, nogawice, peleryny, szaty itp... Nie tak jak w Tibii ze dla kazdej profesji jest dany outfit - i tak prawie nikt sie do tego nie stosuje... Rycerze biegaja w strojach Lucznikow itp...

*Nie pewne jest ze outfity niektore beda dostepne wylacznie dla pewnych profesji ... lub beda dodatkowe z Questow.



Aha, i staramy sie uchowac klimat... i zarazem nie shanbic tych potworkow, typu troll, ork, minotaur... itp...by nie byly dennymi potworami...


(Mino bedzie prawdopodobnie potworem na 40++++ lvl)


Mam nadzieje, ze reszta zespolu (szczegolnosci Kawior :> bo to od niego wiekszosc zalezy) nie zapomniala ze to nie ma byc jak w Tibii .. Single game... ale by druzyna sie liczyla, zaproponowalem by EXP w Teamie byl Podzielony miedzy uczestnikow...ale nie tak ze dostana taka formulke:

X - Exp potworka
C - Ilosc czlonkow druzyny

X / C = ??

przykladowo

Potworek daje 1500 exp... w teamie jest 5 osob, i kazdy dostanie po 300 exp ... tu ma byc cos takiego jak ... 70%-80% exp'a... ze polowanie w druzynie bedzie sie oplacalo..
I druid nie bedzie takim smieciem jak w Tibii i bedzie mial Czary lecznicze Spontanicznie (Dostepne dla kazdego) + nie powinny duzo Many kosztowac.


To wszystko... co zdradze (Duzo rzeczy nie powiedzialem ... oj duzoooo).


Aha...zapomnialem....
Ma byc takze wskaznik Glodu i Spragnienia.... Kazde bedzie mialo swoje konsekwencje... i przejedzenie i umieranie z glodu ...tak samo pragnienie ...
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 00:10   #104
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Avager
Mam nadzieje ze Kawior sie nie pogniewa... dam pare ostatnio zaproponowanych pomyslow, By Jackiew and Me .


*Iż jest wątek z psuciem się broni, zostalo zaproponowane wprowadzenie pokrowców i pochw do broni. Spowoduje to wolniejsze psucie sie Broni przez warunki atmosferyczne

*Było także zaproponowane by summony nie byly zwyklymi "mobami" dostepnymi na swiecie (tak jak jest w Tibii) ale unikatowymi potworami, takimi ktore nei zostana spotkane w podrozach i walkach ... (Jakie to potwory ? Zaleznie od profesji), W Tibii macie takei cos ze Czlowiek moze przywolac Orka... a Ork nie nawidzi Ludzi... wiec z jakiego to powodu ma jeszcze mu sluzyc ? Tu raczej tak nie bedzie...

*Osobne outfity dla NPC Przyjaznych (wiadomo, ze potworki to tez NPC ...), nie tak jak w Tibii ze to zwykle outfity dostepne dla kazdego...

*Ograniczenie posiadania czarow... Inteligencja dawala by mozliwosc posiadania 1 czaru wiecej co 5 INT . Czyli gdy sie posiada 20 pkt Inteligencji, mozna miec 4 czary... Unikniemy wtedy Uber Magów... oczywiscie medzie mozliwosc oduczenia sie czarow .

*Obrazenia od magicznych broni, oraz inne czynnosci ktore powoduja, typu paraliz, zamrozenie , podpalenie itp...

*Dual i Single Weild (Podwojne i Pojedyncze noszenie broni w rekach - tyczy sie szczegolnie sztyletow),

*Roznorodnosc w potworkach (by nie bylo Armii Klonow) , potworki typu Zbrojne orki beda sie roznicy... np. peknieciami na pancerzach, tarczami, mieczami/toporami/obuchowymi ... by nie bylo tak jak w Tibii...Wielka Armia Klonow,



A teraz z tych pewnych na 90%

-Outfity beda CZESCIOWE , bedzie mozna "zrobic" (ulozyc z dostepnych czesci) wlasny outfit, czyli beda do dyspozycji, kaptury, pancerze, koszule, nogawice, peleryny, szaty itp... Nie tak jak w Tibii ze dla kazdej profesji jest dany outfit - i tak prawie nikt sie do tego nie stosuje... Rycerze biegaja w strojach Lucznikow itp...

*Nie pewne jest ze outfity niektore beda dostepne wylacznie dla pewnych profesji ... lub beda dodatkowe z Questow.



Aha, i staramy sie uchowac klimat... i zarazem nie shanbic tych potworkow, typu troll, ork, minotaur... itp...by nie byly dennymi potworami...


(Mino bedzie prawdopodobnie potworem na 40++++ lvl)


Mam nadzieje, ze reszta zespolu (szczegolnosci Kawior :> bo to od niego wiekszosc zalezy) nie zapomniala ze to nie ma byc jak w Tibii .. Single game... ale by druzyna sie liczyla, zaproponowalem by EXP w Teamie byl Podzielony miedzy uczestnikow...ale nie tak ze dostana taka formulke:

X - Exp potworka
C - Ilosc czlonkow druzyny

X / C = ??

przykladowo

Potworek daje 1500 exp... w teamie jest 5 osob, i kazdy dostanie po 300 exp ... tu ma byc cos takiego jak ... 70%-80% exp'a... ze polowanie w druzynie bedzie sie oplacalo..
I druid nie bedzie takim smieciem jak w Tibii i bedzie mial Czary lecznicze Spontanicznie (Dostepne dla kazdego) + nie powinny duzo Many kosztowac.


To wszystko... co zdradze (Duzo rzeczy nie powiedzialem ... oj duzoooo).


Aha...zapomnialem....
Ma byc takze wskaznik Glodu i Spragnienia.... Kazde bedzie mialo swoje konsekwencje... i przejedzenie i umieranie z glodu ...tak samo pragnienie ...
No widze piekne postepy wg.mnie gra bedzie miala imo slabsza grafike ale zato wiecej mozliwosci.Trzymac tak dalej
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 12:21   #105
Pikol
Użytkownik Forum
 
Pikol's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2003
Wiek: 34

Posty: 100
Stan: Niegrający
Domyślny

Teraz to ja zaluje ze sie spytalem bo pomysly sa wysmienite. A teraz pozostaje mi czekac na gre z jeszcze wieksza niecierpliwoscia
__________________
Pikol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 15:40   #106
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Dodam jeszcze ze najprawdopodobniej Fist Fighting nie bedzie tak bezuzyteczny jak w tibii, tutaj bedzie dostepna bron odpowiedzialna za ten skill ( Rekawice/Pazury/Kastety ) Ale nie jest to jeszcze do konca ustalone. Ale jestesmy otwarci na takie pomysly.
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 16:12   #107
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

No to jak będzie ze mną? Zrobiłem dla was tyle grafik i mam bana? No tak... Z tego co avager napisał gra będzie całkiem niezła.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 17:07   #108
Thchuridam
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Płock

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Hax Ze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 23+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 20
Thchuridam ma numer GG 6216292
Domyślny

1 zgapili z tibi XD spoznienia w grze czyli gra miala bhyc na przelomie czerwca/lipca, a jest 19 lipca ;-). pzdro pogramy mize za 2 miechy ;-).
__________________
Hax Ze , powrot do Tibi. Strzez sie.

Nie musze byc geniuszem zeby wiedziec ,ze nie jestem wzorem do nasladowania.

~~Moj sukces to moji przyjaciele~~
Thchuridam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 17:22   #109
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

No tak...ale pomysl


my mamy z 200 spritow zrobionych...
Tibia na swych poczatkach miala minimum te 1,5k ...

Najbardziej potrzebujemy potworkow i outfity + miasto ludzi (kazde miasto bedzie inaczje wygladalo pod wzgledem architektury).
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2006, 21:14   #110
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Juz sie nie moge doczekac
Pytania:
Czy bedzie cos jak runy?
Jakie beda questy typu NPC,NPC,zabij,NPC(NPC-gadaj z npc itd.),zdobadz przedmiot,NPC.
Czy rozwal potwory i wez skrzynke?
Czy na przedmiot bedzie wymagany tylko lvl czy atrybuty tez?(strenght itd.)?
Czy beda wprowadzone w gre polskie znaki nie tak jak w tibi-.-
Czy bedzie cos typu PACC czy np. itemy ze sklepu za Rl kase?Albo calkiem free
Zastrzezenia:
Mam nadzieje ze GM'owie beda czesciej online nie tak jak w tibi.
Pamietajcie o tym zeby nie bylo czegos jak,ze mag wali na 1 hita(overpowered spells)Tak jak w Turf(Mag na hita cie bierze),flyff(tak samo),Kal(prawie na hita)itd.Tzn robcie jak chcecie ale tak to bedzie zwalone...
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2006, 12:27   #111
Lord Kazag
Użytkownik forum
 
Lord Kazag's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Wiek: 34

Posty: 18
Stan: Na emeryturze
Profesja: Brak (Rookgaard)
Gildia: -
Świat: Refugia
Poziom: 17
Skille: 19/22
Lord Kazag ma numer GG 1978808
Szczęśliwy :)

Jeśli chodzi o samą grę to licząc na wytrwalość twórców mozna sie spodziewac hitu co do tego czy jest tam coś sciagnietego z tibi... być może ktoś grał kiedyś w terra online i wie jak to wygląda. otóż niedawno natknąłem sie w necie na gre wręcz identyczną pod względem graficznym, ale na macintoshe i pisaną od podstaw przez zupełnie inny team. wiec to że jesty podobna graficznie nic nie znaczy. IMHO uważam ze taki widok jak zastosowano w tibi i RPO jest bardzo uzyteczny i chyba najlepszy jesli chodzi o 2D.
PS. Próbowałem nawet sił z waszym edytorem map ale po godzinie stwierdziłem ze nie mam talentu jedyne do czego mógłbym sie nadać to jakas historia, genezis, ale do tego pewnie macie już ludzi. wiec pozostaje mi z niecierpliwością czekać na wydanie gry
Lord Kazag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2006, 14:32   #112
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

up:

Mowie.... Magowie maja narazie utrudnienie, w posiadaniu czarow... na 20 INT mozna miec 4 czary, na 50 int mozna miec 10 czarow znanych... a 50 int to juz jest baaardzo duzo (chyba).

Sa kregi czarów:
o ile pamietam:

-Swiatlo
-Ciemnosc
-ogien
-Woda
-ziemia

o ile pamietam...

wiadomo ...
swiatlo leczy, ciemnosc dla nekromanty (czyli atrybuty dobra i zla), no i pozostaje reszta... .

co do questow,

maja byc rozne... i te proste , zabij i wroc po nagrode i te dluzsze , z konsekwencja na dalsza gre...

np.

Masz pozbierac ziolka i kupic 3 buteleczki alchemiczne... zaniesc alchemikowi, on zrobi lek....

I teraz mozecie zaniesc do pewnego szlachcica, do potrzebujacej ofiary na ulicy, badz znalezc inna osobe ktora potrzebuje to....

Ten czyn bedzie miec konsekwencje na dalsza gre... mam nadzieje ze rozumiesz to ?
Oraz, w przygodach w tym swiecie, bedzie mozna znalezc wiele ksiazek opisujacych pewne wazne rzeczy, tak jak alfabet Starozytnych... bedzie kilka ksiazek kilku wykonawcow... opisujacych pare liter...
Alfabet ten mozliwe ze bedzie potrzebny w swiatyniach gdzies gleboko pod ziemia... by otworzyc wielkie bramy... a ktoz Wie co sie za nimi Kryje ?

Gmi beda czesto...
przeciez chyba kazdy Teamer bedzie miec postac GMa i postac zwykla (by nie bylo domyslow o cheatowaniu.... NIE BEDZIE fri itans for gm ).

Pacc ? Bedzie mozliwe, ale nie taka komercja jak w Tibii, placisz grasz, nie placisz.. wegetujesz.
A u nas glownie to bedzie dofinansowanie, pomoc w utrzymaniu serwera,

Polskie znaki... Nie wiem, co moze beda a moze bedzie tak ze ALT + A = A a nie Ą ... . Mi tam bez roznicy.



Zamiast run, maja byc zwoje (scrolls) , i zastanawiam sie czy by nie mogly byc mozliwe do DOLADOWANIA.
Ostatnio myslalem troche, by kazda profesja miala duzo skilli, rycerz, np. Do blokowania i do Walki ..np. ze ... przez minute masz zwiekszony Block Rate o 10 pkt + pkt obrony o 10 pkt a wszystkie skille od broni zmniejszone o 15 pkt .... i kosztuje iles tam many ... badz moze bedzje jeszcze Recharging time... nie wiem.

Co do przedmiotow na lvl... nie wiem czy takie cos bedzie ;p ... moze ..
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2006, 21:22   #113
Thchuridam
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2006
Lokacja: Płock

Posty: 37
Stan: Aktywny gracz
Imię: Hax Ze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 23+
Skille: xx/22
Poziom mag.: 20
Thchuridam ma numer GG 6216292
Domyślny

Boshe jesli Tibia miala na poczatk 1,5k + spiritow , a wy outiftow nie ma cie i tylko 200 spritow ... z 3-4 miechy bedzie gra? ( chociaz polowa ? )
__________________
Hax Ze , powrot do Tibi. Strzez sie.

Nie musze byc geniuszem zeby wiedziec ,ze nie jestem wzorem do nasladowania.

~~Moj sukces to moji przyjaciele~~
Thchuridam jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-07-2006, 23:09   #114
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Pierw bedzie beta...

jak mowil Kawior, na naszym forum chyba, ze bedzie pierw beta bez itemkow... (nie wiem co wtedy mamy testowac ..ale oki ) , zobaczycie... pod koniec wakacji bedzie juz pewnie .
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2006, 16:37   #115
Lord Wardi
Zbanowany
 
Lord Wardi's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2006
Lokacja: OW

Posty: 423
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Antica
Lord Wardi ma numer GG 5762125 Send a message via Skype™ to Lord Wardi
Domyślny

No jeśli chodzi o te magiczne umiejętności/kręgi(?) to pomysł świetny
Tylko dręczy mnie jedno - jakie będą rasy, profesje? Cieszyłbym się np z Wizarda zamiast Sorcerera (łatwiej sie pisze xP), Warirrora zamiast Knighta, Huntera/Archera zamiast Paladyna (no bo nazwa Paladyn to już jest dno -.-) itp... Scrolle... dobry pomysł, ale trochę niepokoi mnie to ograniczenie ilości posiadanych czarów... I czy będzie tak, że np do założenia jakiejś zbroi/nauczenie się czaru potrzeba tyle i tyle siły, energi itp? To byłoby ciekawie Ciekawy pomysł z questami, to są prawdziwe "zadania" a nie zabijesz szczurka i masz torch -.- Ciesze się, że GMowie będą często, a nie tak jak w Tibii... I oby były polskie znaki... Życzę powodzenia w dalszym robieniu gry, może wreszcie Polacy pokażą Niemcom, kto tu rządzi Do roboty Kawior i załoga (xD) i żeby ta gra wyszła jak najszybciej!
Lord Wardi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2006, 23:41   #116
Patol
Użytkownik Forum
 
Patol's Avatar
 
Data dołączenia: 10 06 2006
Lokacja: GRO
Wiek: 31

Posty: 48
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Matteo
Profesja: Knight
Świat: Guardia
Poziom: 13
Skille: 55/55
Poziom mag.: 3
Patol ma numer GG 7299407
Domyślny

Nie moge sie doczekac, tylko prosze tworcow o 2 rzeczy. Jesli te 2 rzeczy zalatwicie to macie fana i stalego gracza do konca gry . Prosze zeby nie bylo takiego czegos jak pacc i lagow. Pewnie wszyscy mnie przeleja
__________________
GUARDIA ROXX
Patol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2006, 23:47   #117
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 30

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Gierka zapowiada się raczej przednio . Ma klimaty jakie lubie...

P.S. Moglibyście zrobić wybór rasy. W tedy gra zrobiłaby się o wiele ciekawsza .
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-07-2006, 23:58   #118
Avager
Użytkownik Forum
 
Avager's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 34

Posty: 2,396
Avager ma numer GG 1611291
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Wardi
No jeśli chodzi o te magiczne umiejętności/kręgi(?) to pomysł świetny
Tylko dręczy mnie jedno - jakie będą rasy, profesje? Cieszyłbym się np z Wizarda zamiast Sorcerera (łatwiej sie pisze xP), Warirrora zamiast Knighta, Huntera/Archera zamiast Paladyna (no bo nazwa Paladyn to już jest dno -.-) itp... Scrolle... dobry pomysł, ale trochę niepokoi mnie to ograniczenie ilości posiadanych czarów... I czy będzie tak, że np do założenia jakiejś zbroi/nauczenie się czaru potrzeba tyle i tyle siły, energi itp? To byłoby ciekawie Ciekawy pomysł z questami, to są prawdziwe "zadania" a nie zabijesz szczurka i masz torch -.- Ciesze się, że GMowie będą często, a nie tak jak w Tibii... I oby były polskie znaki... Życzę powodzenia w dalszym robieniu gry, może wreszcie Polacy pokażą Niemcom, kto tu rządzi Do roboty Kawior i załoga (xD) i żeby ta gra wyszła jak najszybciej!




Nazwa profesji zalezec bedzie od charakteru i od rasy:

Ras ma byc 4 ... (tak Kawior napisal)

-Czlowiek
-Elf
-Krasnolud
-Niziolek (hobbit)

o ile pamietam, to narazie chyba by bylo...

Chyba pierw bedzie przed profesja ...

Warrior -> Paladyn lub (moja propozycja) Avenger (msciciel - pasuje bardziej do mrocznego charakterku)
Archer -> Hunter lub cos tam... moze Seeker , nie wiem
Mage -> Sorcerer (to jest czarodziej albo czarownik po przetulaczeniu, nie wiem) lub cos tam (chyba nekromanta)
Druid (podobno tylko dla elfow) - tu mnei sie nie pytajcie... podobno mial byc MONK ... ale mnie to zupelnie nei pasuje...
jeszcze mial byc
Assasin i Barbarzynca

Ogollnie o profesje pytajcie sie Kawiora



Co do ograniczenia czarow...

Wiesz...
Widziales kiedys przecietnego maga .. (no bo wezmy Tibie, i lvl 40... taki mag zna wszystkie CZARY ... a jest bardzo mlody itp... to chyba do kitu nie ?)
Beda pewnie questy ktore powieksza Inteligencje i sile itp..

A czemu taki cap bylby dobry ? Bo jak by to wygladalo ze kazdy mag ma takie same czary ?
Tu liczyl by sie unikalny Build ! + Build z atrybutow... zobaczymy czy bedzie mozliwosc samemu rozdawania pkt do sily itp... i moze bedzie mozliwosc wyzerowania tych atrybutow ktore moglismy dodac.. (czyli nie wyzeruje all tylko te nasze) i bedziemy mogli znowu je przyznac.

czyli bedzie moze mozna zrobic maga co ma duzo zrecznosci, unika wielu ciosow ... i majacego pare czarow, ale takich ktore mu pomoga w walce, moze powiekszenie zrecznosci i ataku ... nie wiem jakie beda... i bedzie mogl zabic nawet najlepszego wojownika wrecz ? Ktoz wie ? O to chodzi wlasnie w RPG...mozliwosc CALKOWITEJ (prawie) kontroli i modyfikacji postaci...


A ...chwila, chyba sie pomylilem... Sila itp chyba bedzie rozla tak jak skille ... ale takze bedzie dodawana co lvl.. ale nie jestem pewiem
chyba bardziej popieram ten system ze skillami .

No coz... wszystko sie zobaczy.
Avager jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2006, 00:21   #119
Max121
Zbanowany
 
Max121's Avatar
 
Data dołączenia: 27 01 2006
Lokacja: Daaaaaleko....
Wiek: 30

Posty: 550
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Lucera
Poziom: 10
Skille: 18/18
Poziom mag.: Bd
Max121 ma numer GG 1064581 Max121 ma login Tlenu max11-93@tlen.pl
Domyślny

Czyli jak czytam mają być tak zwane upper class ? Jak tak to świetnie. Coś mi mówi, że w końcu raz na zawsze zostawie gównianą tibie ^^.
Max121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-07-2006, 03:00   #120
Drakon
Użytkownik Forum
 
Drakon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 03 2006
Lokacja: Taka ławeczka za monopollowym
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,544
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Wszedzie
Drakon ma numer GG 3812510 Drakon ma login Tlenu drakon91@o2.pl
Domyślny

no prosze nie było mnie troche na forum rp i juz mam niezłe zaległości
ej avager możę powiecie kawiorowi żeby mnie odbanował
bym sobie chociaż poczytał o nowościach
widze pare moich ulepszonych pomysłów
a jest jeszcze w grze moja płytka ?

P.s.
a pomyśleć że byłęm tam najaktywniejszym użytkownikiem forum
(za to dostałęm bana)
__________________
99% dzieci neo uważa, że teksty podobne temu są fajne. Jeśli też tak uważasz, to masz ze sobą wielki problem... ^^


100 Anni Inter!!

Ostatni Odcinek Tibia Turnaments 2
Tibia Turnaments - Fake Story
Ukończony
Mni spis treści:
Str.1, Str.3, Str.4, Str.5, Str.5, Str.6, Str.7

Mój Deviant

Ostatnio edytowany przez Drakon - 23-07-2006 o 03:02.
Drakon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:40.


Powered by vBulletin 3