Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 28-08-2006, 10:17   #81
Devil MayCry
Użytkownik Forum
 
Devil MayCry's Avatar
 
Data dołączenia: 29 07 2006

Posty: 55
Stan: Na emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Xantera
Poziom: 46
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 6
Devil MayCry ma numer GG 3580686
Domyślny

Fajna gra tylko mam jeden problem.
Otoz gdy chce sobie zrobic np. Hard Leather Armor i mam wszystkie potrzebne skladniki to w liscie itemek ktore moge zrobic nie wyswietla mi nie dana zbroja, tak samo mam z riflem.
Jestem dopiero newbie wiec prosil bym doswiadczonych osob o wyjasnienie mi tego problemu.
__________________
Devil MayCry jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2006, 10:48   #82
LEepan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 4
Domyślny Problem

Mam problem, jakie mam wpisac to ID przy starcie przy sing-up, wiem ze moze glupie pytanie no ale kurcze nie moge, wpisuje sobie nr jaki chce miec nie pasuje.
LEepan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 12:08   #83
Zumer
Użytkownik forum
 
Zumer's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2006

Posty: 15
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Devil@: Nie masz odpowiedniego skila ale jeśli chcesz miec tą postac do walki nie ucz się manufacture bo to się nie opłaca.

Up@: Przeczytaj dokładnie pierwsze posty tam tez się pytałem jak się zalogowac.
Zumer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 12:13   #84
Asti
Użytkownik Forum
 
Asti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2006
Lokacja: Polska

Posty: 144
Stan: Niegrający
Domyślny

mam pytanie co do party

jeżeli wezme z kimś party i pójde z nim np: na 10 lvl na najsilniejsze potwory i on będzie je zabijał to będe dostawał coś expa?

I mam pytanie:

jaki zysk mają a tym twórcy gry? jest może jakiś pacc albo coś w tym stylu?
Asti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 12:34   #85
Nikast Shynix
Użytkownik Forum
 
Nikast Shynix's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2006
Lokacja: Płock

Posty: 646
Stan: Na Emeryturze
Adres Jabbera do Nikast Shynix
Domyślny

@up: na razie chyba nie mają żadnego, ale było już mówione, że niedługo ma ruszyć item mall, gdzie będzie można kupować itemy za rl kase. I juz będą mieli zysk ;]
__________________
Wpadłem na chwilę


Nikast Shynix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 13:06   #86
Lukas XD
Użytkownik Forum
 
Lukas XD's Avatar
 
Data dołączenia: 09 07 2006
Lokacja: ¤¤ OSTR ¤¤

Posty: 100
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 113
Skille: 20/26
Poziom mag.: 68
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zumer Pokaż post
Lukas@: Ściągnołeś nie tą wersje Gry nie Chodziło tu o litte, a o full jeżeli nie ściągniesz full, nie będziesz mógł grac.

Zumer mowilem sciagnelem lite i full i oby dwie neichca sie zpatchowac gdy odpalam gre
__________________
_____________________________________________

XXX :jak zrobic addon dla zebraka? (brode i laske) !
XXX :broda rosnie na starosc a laski uzyjesz jak cie kregoslup bedzie bolal



Lukas XD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 16:50   #87
LEepan
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 03 2006

Posty: 4
Domyślny hmm

Zorti wybralem cie na mentora, ale nie mam pojecia jak sie do ciebie odezwac, pisze do ciebie w jakims okienku ale nie odpisujesz, jak mozesz odezwij sie do mnie, moj nick to Leepan

zaloguj sie jeszcze raz, nie wiedzialem, ze do mnie napisales, bo ledwo co sie skapnalem ze msg dostalem, jak mozesz. ja jestem online

Ostatnio edytowany przez LEepan - 28-08-2006 o 16:55.
LEepan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 18:34   #88
Asti
Użytkownik Forum
 
Asti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2006
Lokacja: Polska

Posty: 144
Stan: Niegrający
Domyślny

MAM WIELKI PROBLEM!

Mam 13 lvl i na sekundę wszedłem do pomieszczenia Draculi odrazu mnie rozwalili ale ja szybko kliknełem na wyjśćie wyszedłem zapytało się mnie tak jak przy dedzie czy przenieść do najbliższej wisoki kliknełem że nie. I teraz mam 1 hp moge sobie chodzić , nie moge się uleczyć, atakować, wejśc do żadnego miasta, nikogo z ludzi nie widze, tak jak bym był martwy a nie moge "Przenieść się do najbliższej wioski" tak jak po normalnym dedzie. Ktoś pomoże? Może to bug

Wyłączyłem na hama gre i jak się zalogowałem leżałem martwy i już jestem w wiosce. Ale znalazłem buga

Ostatnio edytowany przez Asti - 28-08-2006 o 18:36.
Asti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 21:48   #89
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra, to ja też se ściągne :d Zorti dodam Cie do tego czegoś co się pojawia na początku jak sie zalogam i licze na pomoc (jeśli dalej grasz i pomagasz ;d) Pozdro!
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2006, 23:30   #90
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

GoonZu jest badziewne... Robisz niedojebane questy (zabij 15 krolikow wroc i dostaniesz nagrode!) Potwory sa zdecydowanie za slabe. Level za szybko idzie do przodu.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 00:57   #91
marbest17
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 08 2006
Lokacja: Słomniki

Posty: 19
Stan: Niegrający
Domyślny

pytanko:
czy w tej grze istnieje jakies depo czy cos w tym stylu, bo co chwila mi brakuje miejsca w item ... narazie nie znalazlem takiego miesca dlatego musze co chwila sprzedawac te rzeczy
... pomozcie
marbest17 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 08:00   #92
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
GoonZu jest badziewne... Robisz niedojebane questy (zabij 15 krolikow wroc i dostaniesz nagrode!) Potwory sa zdecydowanie za slabe. Level za szybko idzie do przodu.
1. Sam jesteś badziewny.
2.Widze,że robisz bardzo szybko questy... bo quest z królikami to chyba 4 z rzędu..i jeśli nie jesteś wstanie go zrobić,to naprawde odpóść sobie.....
3.Potwory są słabe?? Skoro cały czas expisz na twoich królikach,za które pewnie nie dostajesz już expa to wiadomo,że są słabe....może spróbuj zabić Sea Princes i dropnij mi small medal... i powiedz mi czy ten potworek jest słaby... a i przejdz się na np.Dracula Castle,zobaczymy co z ciebie zostanie
4.Jeśli mi powiesz,że lvl za szybko idzie,to jak wyjaśnisz mi dlaczego abym awansowal z 85-86lvl potrzebuje 2 mln expa(czyli jakieś 15 godzin expienia)
Czy w tibi lvl idzie wolno?? Nie sądze... to zależy tylko i wyłącznie od grającego.

P.S Jeśli nie interesuje cię gra,poprostu odpóść sobie.... i wróc do tibi,zabij sobie pare orków,goblinów... może o draga zachaczysz..

Ostatnio edytowany przez Zorti - 29-08-2006 o 08:01.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 08:23   #93
Vasth
Użytkownik Forum
 
Vasth's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 847
Stan: Na Emeryturze
Imię: Ruzam
Profesja: Royal Paladin
Świat: Morgana
Poziom: 142
Vasth ma numer GG 1862917
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zorti Pokaż post
1. Sam jesteś badziewny.
2.Widze,że robisz bardzo szybko questy... bo quest z królikami to chyba 4 z rzędu..i jeśli nie jesteś wstanie go zrobić,to naprawde odpóść sobie.....
3.Potwory są słabe?? Skoro cały czas expisz na twoich królikach,za które pewnie nie dostajesz już expa to wiadomo,że są słabe....może spróbuj zabić Sea Princes i dropnij mi small medal... i powiedz mi czy ten potworek jest słaby... a i przejdz się na np.Dracula Castle,zobaczymy co z ciebie zostanie
4.Jeśli mi powiesz,że lvl za szybko idzie,to jak wyjaśnisz mi dlaczego abym awansowal z 85-86lvl potrzebuje 2 mln expa(czyli jakieś 15 godzin expienia)
Czy w tibi lvl idzie wolno?? Nie sądze... to zależy tylko i wyłącznie od grającego.

P.S Jeśli nie interesuje cię gra,poprostu odpóść sobie.... i wróc do tibi,zabij sobie pare orków,goblinów... może o draga zachaczysz..
Nie widze sensu nazywac mnie badziewnym. Questow narobilem tyle ile pozwala mi na to moj poziom. Potwory sa slabe. Rzeczywiscie moze Dracula dla 25lv to cos silnego ale nie sadze zeby na twoim poziomie to bylo cos trudnego. Ciagle siedzisz w miescie wiec nie dziw sie ze Ci exp nie idzie. Zorti zarabia na waszym graniu (mentor, pkt referral) on kupuje wam badziewne itemy za max 50k.
Vasth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 09:11   #94
Zorti
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 08 2006
Lokacja: Biesna/Gorlice

Posty: 43
Stan: Aktywny Gracz
Skille: 88 axe
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasth Pokaż post
Zorti zarabia na waszym graniu (mentor, pkt referral) on kupuje wam badziewne itemy za max 50k.
Jeśli nie wiesz co mówisz to się nie odzywaj... Tak dostaje za to kase,za którą kupuje eq na początek,pamiętaj o tym,że kiedy ja gralem nie dostalem nic,sam zbieralem sobie kase,(nikt nie powiedział mi jak rozdać staty,co mam robić)...na te jak to mówisz badziewne eq i ono wcale nie jest warte 50k - tylko dużo więcej ....a reszte kasy którą dostaje za mentorowanie zbieram na kupno akcji,które dadzą mi to,że utworze polskie miasto a potrzebuje na nie około 14 mln.Ostatnim razem było nas tylko 20 osób(Polaków),a zabrakło nam zaledwie 4 minuty do wygranej..a i ja straciłem wtedy całą moją kase (8mln), i wtedy jakoś nie płakałem,że straciłem tyle kasy,a nawet zmotywowało mnie do wysiłku.Do tej pory,nie odzyskałem choć części straconej kasy,więc oszczędź
sobie słówek typu "Zorti jest oszustem,złodziejem itd".... Jeszcze jedno:zawsze w każdej grze jakiej do tej pory grałem,znalazła się jakaś porzywdzona przez życie osoba,która wytkneła mi coś....

P.S Nigdy nie byłem oszustem,złodziejem,PK... i nigdy takim nie zostane...
Wybór mnie na mentora i sponsora,zostawiam wam... w każdej chwili możecie sobie wybrac inną osobę,która pomoże wam również dobrze...albo innego mentora,który raczej nie da wam tego początkowego eq...

Edit@ jeszcze jedno...stoje cały czas w mieście,gdyż czekam na lepszego neta(za duże lagi),bo z tym czymś co mam nie da się grać,a i mam jeszcze remont domu...

Ostatnio edytowany przez Zorti - 29-08-2006 o 09:13.
Zorti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 09:20   #95
Asti
Użytkownik Forum
 
Asti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2006
Lokacja: Polska

Posty: 144
Stan: Niegrający
Domyślny

Nie wiem o co ci chodzi, wg. Zorti za to że go dodałeś do sponsora ( i tak nie wiesz nawet po co to jest) pomaga nam, mia dal eq + jak mam problem on mi na wszystko odpowiada. Fajnie się z nim gada, więć jeżeli coś do neigo masz to się odczep -.-

Ps; już 21 lvl

do czego służy "Summon Dolls"?

Ostatnio edytowany przez Asti - 29-08-2006 o 12:22.
Asti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 13:51   #96
fedrow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006

Posty: 32
Domyślny

summons dolls to wiekszosci itemy do wskrzeszania suumonow ale 1 doll chyba summuje cos w tym stylu pisze na goonzu.fora.pl


Ps:mam 25-26 lvl chyba i mam BIG LUCKY bo lootnelem z blue robstera Wind stone
fedrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 14:14   #97
Asti
Użytkownik Forum
 
Asti's Avatar
 
Data dołączenia: 11 01 2006
Lokacja: Polska

Posty: 144
Stan: Niegrający
Domyślny

@up

jaki nick masz w grze?
Asti jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 15:09   #98
fedrow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006

Posty: 32
Domyślny

Fedek gram baba przez przypadek (:(:(:(:
fedrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 15:17   #99
Raxev
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 11 2004
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 612
Stan: Niegrający
Domyślny

Dobra też już gram od kilku minut ;] Raxew to mój nick (10lvl ^.^)

@DOWN:
Swordman ;]

Ostatnio edytowany przez Raxev - 30-08-2006 o 18:50.
Raxev jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2006, 15:53   #100
fedrow
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 08 2006

Posty: 32
Domyślny

jaka profesja grasz bo jam jest gunmen
fedrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:58.


Powered by vBulletin 3