Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 10-12-2009, 16:19   #21
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Turilot Pokaż post
Dla facc to jedynie na razie zauważyłem nowe, zbędne itemki, których nie warto nawet zbierać. Kłaki trola, ogon skorpiona, klapki babci.....



Raczej, mądry człowieku, który nie tracisz realnych pieniędzy, żeby mieć więcej w wirtualnej grze, którą i tak zostawisz kiedyś i będziesz sobie pluć w brodę, zę stracileś kase na takie coś
Nie musisz mi tego mowic, juz sobie pluje. Ale jest taka jedna zasada ktora tyczy sie nawet krzywej tipii - nie placisz nie wymagaj.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-12-2009, 16:47   #22
Turilot
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2006
Lokacja: Bełchatów

Posty: 81
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 130
Skille: 90/83
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
Co przyniesie ten update dla facc?
Dla wszystkich sponsorów pracowników Cipsoftu.

Czy jest to forma zażalenia typu "fak znowu nic dla facc", "ale kupa wszystko nowe dla pacc". Na 100% nie, jedyne zwykłe pytanie, więc debilne komentarze do tematu, czy mojej wypowiedzi, ze nie płacisz nie wymagaj są zbędne i nauczcie się w końcu czytać ze zrozumieniem, albo zamknijcie mordy.
Turilot jest offline  
stary 10-12-2009, 19:07   #23
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Nie rozumiem czemu ludzie chcą więcej dodatkowych rzeczy do wersji demo jaką jest FACC?
Erhion jest offline  
stary 10-12-2009, 19:30   #24
Krajzel
Użytkownik Forum
 
Krajzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 08 2006

Posty: 619
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Krajzel
Profesja: Elite Knight
Gildia: Casa Rosso
Świat: Iridia
Poziom: 123
Skille: b.d.
Poziom mag.: 8
Krajzel ma numer GG 9625503
Domyślny

Bo w tibie grają dzieci? Dla starszych graczy to jest oczywiste co napisałeś wyżej i nie spamują jak debile każdego wątku o update.
Krajzel jest offline  
stary 19-02-2010, 23:04   #25
Kin_Yuki
Użytkownik Forum
 
Kin_Yuki's Avatar
 
Data dołączenia: 27 12 2007
Lokacja: W domu...

Posty: 112
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kin Yuki
Profesja: Elder Druid
Gildia: Immortales
Świat: Refugia
Domyślny

Dla FACC? Powinno być: NIC?

Chociaż jednak jedną rzecz by mogli dodać. Chodzi mi tu mianowicie o addony do facc outfitów. Jeżeli posiadając pacc, zrobisz sobie addony do nich. To gdy pacc się skończy, to nadal powinniśmy ich móc używać. Tyle, oczywiście posiadając FACC, nie można by ich robić.

Tyle...

Nie płacisz, to nie wymagają od ludzi, żeby robili coś dla Ciebie za darmo. Wyśmiał bym CIPsoft, gdyby wprowadzili masę rzeczy dla FACC. Bo tylko idiota, tak robi $.$ Kasa przede wszystkim ;d
__________________
[CHAR]Kin Yuki[/CHAR]




Informacje o runach po update 8.1
Kin_Yuki jest offline  
stary 21-05-2010, 08:20   #26
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maximp Pokaż post
na 100% bym nie kupowal nic do gier(pacc) ,no bo po co? aby spedzac sobote przed kompem...?

"no, no, tak se tłumacz"
nie kupisz bo nie masz kasy
Kernkraft jest offline  
stary 22-05-2010, 09:25   #27
r4mz3s
Użytkownik Forum
 
r4mz3s's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Lokacja: Płock

Posty: 207
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura
r4mz3s ma numer GG 5949543
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kernkraft Pokaż post
"no, no, tak se tłumacz"
nie kupisz bo nie masz kasy
Zanim napiszesz coś w jakimkolwiek temacie, spójrz najpierw na datę ostatniego posta.
r4mz3s jest offline  
stary 22-05-2010, 10:14   #28
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Pozwolę sobie odświeżyć, skoro już to zrobiliście =)


Ja dla FACC dodałbym TYLKO pare expowisk więcej, żeby reszta nie była zapchana. TYLKO. Ale jedno mnie w Cipsofcie wkurza, piszą że starają się dodać coś dla FACC, mimo iż ch*ja robią...




Tak, miałem PACC!
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Astilinek
nie będę się z tobą spierał, bo prezentujesz poziom rynsztoku pustaku zajebany
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabec Pokaż post
ja to kupiłem mamie kolczyki 250 zl
dla taty klapki kuboty 25zl
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Duch Niespokojny Pokaż post
Masz rację. Jestem pewny, że ci łysi panowie są po prostu fascynatami historii starożytnej.
ruszek jest offline  
stary 23-05-2010, 00:36   #29
Kernkraft
Użytkownik Forum
 
Kernkraft's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2010
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 34

Posty: 161
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez r4mz3s Pokaż post
Zanim napiszesz coś w jakimkolwiek temacie, spójrz najpierw na datę ostatniego posta.
nie ma znaczenia czy tekst do którego się odniosłem został napisany niedawno czy 10 lat temu...
Kernkraft jest offline  
stary 29-05-2010, 19:37   #30
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Zbliża się update i nie jest takie złe odświeżenie tego tematu.

Mnie osobiście dziwi, że nie ma praktycznie nic dla facc. Fizucznych użytkowników tibii jest coraz mniej, większość zakładanych kąt należy do już grających. Cpsoft powinien zastanowić się nad promocją gry. Póki przez ostatni czas powstają różne bonusy tylko dla graczy, którzy już grają i zachęcają do zakupu pacc graczy już grających. Oczywiście w takiej grze jak Tibia przeważnie nie kupuje się płatnego konta rozpoczynając, bo jak się gra nie spodoba to pieniądze wyrzucamy w błoto, więc Cipsoft powinien powinien dodać coś żeby graczy wciągnąć w grę czyli dla facc.
Nie znam statystyk nowych logowań, ale wydaje mi się, że teraźniejsza polityka Cipsoftu spycha ich po równi pochyłej. Tym bardziej teraz mogą się postarać, bo utrzymanie serwerów jest tańsze niż kilka lat temu.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline  
stary 29-05-2010, 23:08   #31
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Niech nic nie dają, niech się darmozjady cieszą, że w ogóle mogą grac. Nigdy nie istniała, nie istnieje i nie będzie istniec zasada "nie płacę, wymagam". Dla mnie tibia i tak jest płatna, inaczej nie ma sensu grac. Chyba, że skillowac.
Erverse jest offline  
stary 04-06-2010, 14:25   #32
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Niech nic nie dają, niech się darmozjady cieszą, że w ogóle mogą grac. Nigdy nie istniała, nie istnieje i nie będzie istniec zasada "nie płacę, wymagam". Dla mnie tibia i tak jest płatna, inaczej nie ma sensu grac. Chyba, że skillowac.
No właśnie dla Ciebie, a dla kogoś z darmowym kontem wygląda to inaczej. Po prostu żal Ci wątrobę ściska, że ktoś może mieć to co Ty, bądź być bliżej Ciebie jak Ty przecież zapłaciłeś to jesteś najważniejszy.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!

Ostatnio edytowany przez Andrew - 04-06-2010 o 14:26.
Andrew jest offline  
stary 04-06-2010, 15:04   #33
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrew Pokaż post
No właśnie dla Ciebie, a dla kogoś z darmowym kontem wygląda to inaczej. Po prostu żal Ci wątrobę ściska, że ktoś może mieć to co Ty, bądź być bliżej Ciebie jak Ty przecież zapłaciłeś to jesteś najważniejszy.
Komuś z darmowym kontem coś się nie podoba - niech nie gra. Właśnie żal mi nic nie ściska, bo facce nigdy nie będą miec tego, co pacce i to mnie cieszy.
Niech trole pójdą do roboty, zarobią 90 zł i kupią pacca, zamiast siedziec 24/7 na dupie i tylko narzekac, RZEBY DALI COŚ NA FACCUW Jeśli cipsoft ma coś wprowadzic, to dla całej gry, na pewno nie z myślą o faccach.
Erverse jest offline  
stary 06-06-2010, 13:46   #34
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Gracze bez premium, którzy wymagają z każdym update coś nowego dla siebie są dziwni. To tak, jakby wymagać, aby w kraju była sprawna służba zdrowia, wysokie emerytury, darmowe szkolnictwo, nie płacąc przy tym żadnych podatków.
Macko121 jest offline  
stary 06-06-2010, 14:41   #35
Ghard Lage
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hmm swoją przygodę z Tibią skończyłem hmm jakieś 2/3 lata temu. Teraz postanowiłem wrócić (są wakacje pogoda plata figle nie ma co robić). I to co mnie zdziwiło to pusty świat! Na przykład kiedyś na lunarze było non stop 400-700 ludzi a teraz, 247 a jest niedziela 14:30 czyli okres szczytu w innych grach mmo. Co do pacca, dal mnie tibia jest gr płatną, jak wbije 20lvl i mi się nie znudzi to se kupię na miesiąc (gotówka jest, więc żaden problem ją wydać). Co straty kasy co za różnica czy tracę ją na tibie czy na inne mmo. Parę dni temu chciałem kupić battlechesta ale nikt ze znajomych nie chciał ze mną grać w sypiącego się już wowa za to zachciało im się tibii :/
 
stary 06-06-2010, 19:05   #36
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Mam jedno zasadnicze pytanie, co wam PACCom przeszkadza, żeby facc coś dostał?
Oczywiście facc nie powinien być z paccem porównywany, ale gdy wprowadzają coś do Tibii to wydaje mi się, że powinni coś dać również na starym kontynencie. Ostatnio co dużo dostał facc to była katedra i jeszcze niewiele niezbyt ciekawych questów.
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline  
stary 06-06-2010, 22:04   #37
Tibijczyk222
Użytkownik Forum
 
Tibijczyk222's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 546
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A ktoś powiedział ,że mu to przeszkadza ,że free coś dostają? Ludzie tylko mówią ,żeby się nie domagali bo to nie ma sensu , tak jak gry w sklepach kosztują , a dema są darmowe tak tibia kosztuje ale możesz popróbować na free


Oczywiście ci co tylko expią i kasę zbierają , i nie wiedzą NIC o fabule tibii która mimo wszystko jest ciekawa , napewno będą uważać ,że na faccu nic nie ma ale tak się składa ,że właśnie najciekawsze questy są na faccu, ogólnie fabuła związana z głównym kontynentem jest najciekawsza
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
wiec czemu jest w języku Polskim a w nazwie po kropce jest .pl ?
żydowska była by po hebrajsku (czy jaki oni tam maja) a po kropce było by .żydy , .jude czy coś tam.
Tibijczyk222 jest offline  
stary 07-06-2010, 13:22   #38
Erverse
Użytkownik Forum
 
Erverse's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2007
Lokacja: Olecko

Posty: 2,259
Stan: Na Emeryturze
Erverse ma numer GG 9055526
Domyślny

Ostatnio wprowadzono bardzo dużo - flam/frigo hur, który je tylko 25 many. Rs'y. Assassinki. Speary i kamienie nie upadają na ziemię. Nowe różczki i runki. Te zmiany nie zostały specjalnie wprowadzone dla facców, lecz dla wszystkich, ale facce mogą z tego korzystac a więc pytam się - czego jeszcze wam trzeba? Może pływania statkami? Mam pomysł - niech zrobią tak, że facc będzie miał wszystko to co pacc obecnie, a pacc będzie miał o 2 gp więcej z każdego potworka - wg mnie sprawiedliwe, czyż nie?Nie płacicie za grę, a chcecie aby wam wciąż coś dawano? NIE PŁACĘ - NIE WYMAGAM


ps. odpowiedź na pytanie zawarte w temacie:
Co nowego dla facc? - kopa w dupę. dziękuję, dobranoc.

Ostatnio edytowany przez Erverse - 07-06-2010 o 13:25.
Erverse jest offline  
stary 07-06-2010, 19:12   #39
Cytryniasty
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2010

Posty: 35
Domyślny

Popieram up.
Na przykładzie - Nie płacisz za gaz,światło,wodę - nie masz gazu,światła,wody. Proste?
Cytryniasty jest offline  
stary 09-06-2010, 00:21   #40
Andrew
Użytkownik Forum
 
Andrew's Avatar
 
Data dołączenia: 27 10 2004
Wiek: 34

Posty: 469
Stan: Na Emeryturze
Andrew ma numer GG 6485757
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erverse Pokaż post
Ostatnio wprowadzono bardzo dużo - flam/frigo hur, który je tylko 25 many. Rs'y. Assassinki. Speary i kamienie nie upadają na ziemię. Nowe różczki i runki. Te zmiany nie zostały specjalnie wprowadzone dla facców, lecz dla wszystkich, ale facce mogą z tego korzystac a więc pytam się - czego jeszcze wam trzeba? Może pływania statkami? Mam pomysł - niech zrobią tak, że facc będzie miał wszystko to co pacc obecnie, a pacc będzie miał o 2 gp więcej z każdego potworka - wg mnie sprawiedliwe, czyż nie?Nie płacicie za grę, a chcecie aby wam wciąż coś dawano? NIE PŁACĘ - NIE WYMAGAM
Te wyżej wymienione zmiany zachodzą w technice(?) gry, a nie są czymś dodanym. RSy to jest szybki zarobek dla pacc, kupuje się je i sprzedaje z przebitką faccą, bez żadnych problemów i nie jest to jakaś łaska - bo jeszcze tego by brakowało, że część przedmiotów jest tylko dla pacc.

Jak nikt nie ma nic przeciwko, jak cały czas jakaś część użytkowników "obrzuca gównem" osoby chcące się upewnić czy coś facce nie dostaną. Każdy kto umie czytać (niestety jak widać wiele tej sztuki jeszcze nie opanowała), może sobie przeczytać jak brzmi tytuł tego wątku.

Dla wyjaśnienia tym co sztuki czytania nie posiedli w wystarczającym stopniu:
Temat nie nazywa się: "wszystko zabrać pa(ja)ccom i dać faccom", ani "dajcie coś dla facc, bo pacce mają za dużo", ani również: "dajcie coś dla facc, bo mi smutno".
__________________

Najlepsze ogólno-tematyczne forum pod słońcem - sprawdź czy jesteś hardkorem!
Andrew jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:26.


Powered by vBulletin 3