Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-11-2005, 15:08   #101
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

no brawo, chociaz jedna inteligentna osoba.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-11-2005, 15:41   #102
Jerzolux
Użytkownik Forum
 
Jerzolux's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 29

Posty: 44
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny

a ja tam slyszalem ze kiedys jak na roku masz 20+level to dostajesz spike sworda
__________________
Modek mi skasowal podpis,ale zrobilem nowy
MOJE USERBARY




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noobek
Tibia na plyte czy bez?
Click here
Jerzolux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 15:42   #103
Jerzolux
Użytkownik Forum
 
Jerzolux's Avatar
 
Data dołączenia: 12 11 2005
Wiek: 29

Posty: 44
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Domyślny Spike Sword podobno byl dostepny na roku

a ja tam slyszalem ze kiedys jak na roku masz 20+level to dostajesz spike sworda
__________________
Modek mi skasowal podpis,ale zrobilem nowy
MOJE USERBARY




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Noobek
Tibia na plyte czy bez?
Click here
Jerzolux jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 17:46   #104
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

Jerzolux - a co mówią lekarze?


mam skromną prośbę do kogoś kto często odwiedza Minohell - chciałabym najświeższego screena z jak największym widokiem na pokój Minomaga(bez żadnych sztuczek bo się wkurzę i wyssam krew do ostatniej kropli)


ktoś tutaj mówił o wskazówce na temat 7 lvl - że tak zapytam: co ma piernik do wiatraka? 7 lvl czyli to ma być skromny? Wg. mnie level nie ma znaczącego wpływu na zdobycie spike sworda(tak samo jak ktoś tutaj palnął o 1 lvlu - może i ma wpływ ale prawdopodobieństwo według mnie wynosi około 0.2%)

brak "ząbkowanego" terenu - racja, spike sword może się znajdować poziom niżej ale do tego jest otoczony kamieniami i ogniem, no i sam spike sword leży na kamieniu(wątpie, żeby jakiekolwiek buty dałyby radę ominąć takie przeszkody)

Ostatnio edytowany przez Bellatrix Vampirica - 12-11-2005 o 17:49. Powód: własne błędy ortograficzne przerażają mnie maksymalnie
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 18:15   #105
Xybee
Użytkownik Forum
 
Xybee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2005
Lokacja: Zychlin
Wiek: 33

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xybery
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 101
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Evul -.-

Sa 3 mozliwosci :

1) Ten Spike Sword naprawde zostal zdobyty

2) Jest to Fake Screen (odpada moim zdaniem)

3) Screen zostal zrobiony na Ots.

PZDR
Xybee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 14:32   #106
Lefrian
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 11 2005

Posty: 19
Domyślny

Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy..
Lefrian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 15:05   #107
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lefrian
Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy..
Masz na to dowód?
****aaa!!!!!! Prosze zamknijcie ten temat bo już mnie to wkurza.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 15:37   #108
Xybee
Użytkownik Forum
 
Xybee's Avatar
 
Data dołączenia: 11 11 2005
Lokacja: Zychlin
Wiek: 33

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xybery
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 101
Skille: 92/91
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lefrian
Xybee... Jest jeszcze 4 możliwość:
Jesteś kretynem -.-

To jest prawdziwy screen z rl tibi. Nie zaden fake. I po co wogóle pisać że to fake czy rl zdjęcie.
Gz dla zdobywcy..
Widziales tego Spike Sworda w tibii ze sie odzywasz noobie.

Kretynem jestem ?? To Raczej Ty jestes i cala twoja patologiczna rodzina dziw** .

Ostatnio edytowany przez Xybee - 13-11-2005 o 15:39.
Xybee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 19:35   #109
Sir Patologia
Użytkownik Forum
 
Sir Patologia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2004

Posty: 360
Stan: Na emeryturze
Sir Patologia ma numer GG Na PW może ci podam
Domyślny

@Up
Taa, zamknięcie tematu jest mądre w tym wypadku jak wypowiadają się ludzie, którzy nic nie wiedząc i nie czytając tematu ani Tibianews.net się wypowiadają. Mówie to o Xybee, Hakuoh, Jerzolux, Wiku (to ci co mam ich w odpowiadaniu )
__________________

Filmik o Wieśku mistrzu CS'a

Tutaj widzimy graczy Counter-Strike, którym roz**bało przysadki jak Wiesiek zaczął im nakur**ć 500 headów za rogu jedząć czereśnie, teraz do końca życia będą wpierd**ać kiesiel przez słomkę
[REKLAMA ON]
Sir Patologia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 19:57   #110
Filarel
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 11 2004

Posty: 160
Domyślny

Hahaaha to fake domyśliłem się.Ludzie myślcie jakby ktoś mial BoW to by nie musiał kupować pacc żeby dojść do pacc area.Oglądając www.forum.tibia.org.pl
zobaczyłem temat o tajemniczej wysepce nad fibułą i pomyślałem jakby ktoś miał BoW to by mógł dojsc do każdego miejsca i zdobyć jakies legendarne przedmioty i dość na tą wyspę nad fibułą.Temat do zamknięcia to fake.CIP'y by nie dopuściły żeby facc był na pacc area i miał legendarne przedmioty.

EDIT:
I by jakiś h-lvl poszedł na rookgard i by za***ał wszystkich.

Ostatnio edytowany przez Filarel - 13-11-2005 o 19:58.
Filarel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 20:29   #111
Jedi Master
Guest
 

Posty: n/a
Cool Omg...

Czy nie można po prostu spytać się tej dziewczyny co zdobyła te butki i spike sworda gdzie ona to zdobyła?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 20:57   #112
Xizz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 09 2005

Posty: 23
Domyślny

Po pierwsze tam gdzie jest spike sword nie ma tych kamieni sa tylko fire fueldy wiec to mui byc fake wiec nie ludzcie sie ze zdobedzie go na servach mlodzych od antica, amera czy nova
Xizz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 21:00   #113
Bellatrix Vampirica
Użytkownik forum
 
Bellatrix Vampirica's Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2005
Lokacja: Moria
Wiek: 33

Posty: 25
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Druid
Świat: Jamera
Poziom: 17
Poziom mag.: 20
Domyślny

Filarel - i widać, że nie czytałeś tematu uważnie od początku do końca. Już tutaj mówili inni, że gdyby takowe buty istniały to można by było właśnie iść na pacc area albo i na mainland ale przypuśćmy, że jest tam identyczna blokada jak w legendarnej grze na GameBoy color - Zelda. W wodzie można było pływać jak się miało płetwy ale do morza nie dało się wejść i pływać a przecież dookoła była woda. Czyli chodzi mi o niewidoczną blokadę albo jak ktoś inny stwierdził: da się butami przejść jedną, góra dwie kratki na wodzie. Wszystko się wydaje mało prawdopodobne ale czasami warto się zastanowić i wziąć pod uwagę różne możliwości


Jedi Master - a zapytaj, ciekawe co ci odpowie... śmię twierdzić, że nic


Xizz - no dobra. Fire fieldy po jakimś czasie są zgaszone ale tylko te wywołane przez kogoś. Sugeruję, że na wyspę jest raczej jakiś teleport(ba, jeno gdzie), więc po przejściu przez niego ogień "może przygasnąć". Poza tym: to wcale NIE MUSI być fake. To twoje zdanie do którego masz pełne prawo

boże, co ja wymyślam

PS: dalej proszę o ten screen jak się komuś nudzi

Ostatnio edytowany przez Bellatrix Vampirica - 13-11-2005 o 21:02.
Bellatrix Vampirica jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2005, 10:25   #114
seedee
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Wiek: 36

Posty: 74
seedee ma numer GG 3463467
Domyślny

zgadzam sie z moim poprzdnikiem. w przypadku kiedy nie zaznajomiwszy sie z tematem wypowiadaja sie swoje zdanie o niskim poziomie inteligencji, i jedyne co potrafia powiedziec "fake/ots" mimo ze tibianews editor na forum tibianews wyraznie podkreslil ze to nie fake/ots to uwazam ze aby uszczedzic bardziej inteligentnym uczestnikom dyskusji dodatkowych nerwów najlepszym wyjsciem bedzie zamkniecie tematu.
seedee jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2005, 12:56   #115
Neoliquirius
Użytkownik forum
 
Neoliquirius's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2005
Lokacja: Domek :)
Wiek: 33

Posty: 14
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna...
Poziom: nvm
Skille: 10/10
Poziom mag.: 17
Domyślny

Cholera, to chyba jakies zebranie noobow... Oczywiscie nie mowie tak o tych kilku inteligentnych osobach ktore tu cos pisaly ;] Te buciki na pewno nie moga dawac chodzenie nawet na pare kratek po wodzie... Dziwne ze nikt nie wpadl na pomysl ze koles na mainie poszedlby do Thais i se stanal na rzeczce w miescie a potem pozabieral kolesiom rzeczy z domkow (w Thais sa domki z koncowka na wodzie, nie ogrodzona sciana). Co prawda default tej babki na screenie jest dosyc dziwny, to przeciez jesli Excessus czy jak sie go tam pisze mowil ze to nie fake, to raczej wtedy to nie jest fake... Ciekawe czy ktos kiedys probowal robic na rooku tak jak jest z tombami w Ankrahmun... [dla tych co nie wiedza - jest pare grobowcow do ktorych wejscia mozna dostac sie tylko lopata, pole jest takie samo jak zwykla pustynia, do tego szansa na odkopanie dziury jest mala (ja odkopuje ~1/8 prob)] Moze tak wlasnie trzeba zrobic? Mi sie nie chce probowac, ale moze ktos podchwyci pomysl ;]
Neoliquirius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2005, 13:42   #116
Thornhill
Użytkownik Forum
 
Thornhill's Avatar
 
Data dołączenia: 02 11 2005
Lokacja: Moskwa
Wiek: 32

Posty: 101
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Kyra
Domyślny

Oj... Ludzie, ludzie.... Widać, że na tibianews.net wchodzicie raz na rok. Gdybyście byli tam częściej, to byście wiedzieli, że podaja zdjęcia nie koniecznie prawdziwe. (jeśli już ktoś tak napisał to sorka ale nie chciało mi sie czytać tych 11 stron)
__________________
"Ja nie skamlę, nie, Ja pluję w twarz,
Jestem śmieszny Czort, więc śmieje się"
Thornhill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2005, 14:09   #117
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

ehhhh ludzie ludziska...... to ze te zdiecie znalazlo sie w tibianews nie znaczy ze jest prawdziwe!! przeciez oni czesto robia rozne zdziery! to co ze oni powiedzieli ze to nie fake. a gdyby powiedzieli ze na rooku jes dsm tez byscie uwierzyli??
a jesli to was nie przekonuje to moze sprobuje inaczej:
Wiecie ile Dziewiczy instynkt (moj idol... raczej idolka ) placi za poison daggera na rooku 150k!!!!! powtorze jeszcze raz 150k!!!!! za poison daggera ktory nie dosc ze ma mniejszy atak to jeszcze duzo mniejsza obrone od spika to teraz sobie wyobrazcie ile by byl wart spiked sword co?? wiec dlaczego ta panienka co go niby zdobyla nie wejdzie na jej server i nie zdobedzie jeszcze rz spiked sworda i jej nie sprzeda co?? przecie z to musi byc taaaaakie banalne skoro ona zrobila to raptem na 7 poziomie ( bo taki miala wlasnie ja kpokazal sie ten ss, sprawdzalem)
Na jej miejscu sprzedawal bym spiked swordy ludzia!!
Jak chcecie to ja tez wam wysle ss z Panem Klockiem na wyspie ze spiked swordem i to jeszcze w c- secie.

A tak wogole to przyjzyjcie sie tym kamienia, przez nie nie da sie przejsc, nic na nie wrzucic, wiec jak zdiela ten miecz??/ aaa wiem miala boots of big rocks walking.......... and fake making
no dajcie spokoj, pomyslcie logicznie......
czekam jeszcze na zbroje przechodzenia przez sciany.................

Z Panem Bogiem ludzie................
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-11-2005, 13:27   #118
Wilkq
Użytkownik Forum
 
Wilkq's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2005
Lokacja: Warszawa-Wesoła

Posty: 83
Stan: Aktywny gracz
Imię: Redes
Profesja: Sorcerer
Świat: Saphira
Poziom: 18
Skille: 20/20
Poziom mag.: 19
Wilkq ma numer GG 3723015
Domyślny

Jest jeszcze jedna możliwość. Skały mogą być ILUZJĄ (nie można na nich nic położyć , ale da się po nich przejść - skrypty itd.). Boot's of Waterwalking - jestem skłonny uwierzyć jednej z wersji wymienionych w tym temacie. Mianowicie najpierw "kamień z kwiatkiem" blokujący przejście do jakiejś skrzynki , w niej klucz do minomaga/drzwi w pokoju Tom'a? Może właśnie ten pokój skrywa tajemnicę. Może trzeba się pobawić kilofem/skrzynkami w katakumbach i podziemiach. Może klucz jest w jakiejś desce (jak w Doublet Queście) albo w kamieniu (Panpipe). Trzeba z miesiąc badać całą wyspę - może to coś da???
__________________
Litania Przeciw Trwodze z rytuału Bene Gesserrit :
"Nie mogę się lękać. Strach zabija umysł. Strach jest małą śmiercią, która niesie ze sobą całkowite unicestwienie. Stawię mu czoło. Pozwolę aby zalał mnie i przelał się przeze mnie, a kiedy odpłynie, odwrócę oko swej jaĄni i spojrzę na jego drogę. Tam gdzie przeszedł strach, nie będzie już nic. Zostanę tylko ja."
Frank Herbert , Diuna

Guild Wars - The best!!!
Wilkq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 14:08   #119
slawekmag
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 09 2005
Lokacja: [HACKED]
Wiek: 31

Posty: 1,284
slawekmag ma numer GG 5665999 Send a message via Skype™ to slawekmag
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wilkq
Jest jeszcze jedna możliwość. Skały mogą być ILUZJĄ (nie można na nich nic położyć , ale da się po nich przejść - skrypty itd.). Boot's of Waterwalking - jestem skłonny uwierzyć jednej z wersji wymienionych w tym temacie. Mianowicie najpierw "kamień z kwiatkiem" blokujący przejście do jakiejś skrzynki , w niej klucz do minomaga/drzwi w pokoju Tom'a? Może właśnie ten pokój skrywa tajemnicę. Może trzeba się pobawić kilofem/skrzynkami w katakumbach i podziemiach. Może klucz jest w jakiejś desce (jak w Doublet Queście) albo w kamieniu (Panpipe). Trzeba z miesiąc badać całą wyspę - może to coś da???
Zgadzam się. Jakby pickiem spróbowac wszystkie pola odkopać to pewnie by się coś znalazło. Mam też pewną informację dla was. Dawno temu gdy mialem jeszcze 5 lvl i grałem na galanie (teraz solera ) widziałem spike sworda. Szukałem go kilka godzin. Póżniej dowiedziałem sie ze nie da sie go zdobyć. WCHODZĄC DO TEGO TOPICU ZAUWAŻYŁEM ŻE SPIKE SWORD JEST W CAŁKIEM INNYM MIEJSCU NIŻ GO WIDZIAŁEM! Tam nie było żadnych skał ani ognia leżał sobie za rzeczką ale był otoczony krzakami

wyglądało to tak
KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI KRZACZKI
trawa trawa trawa trawa trawa SPIKE trawa trawa trawa trawa
__________________________________________________ _________
WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA
WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA WODA
__________________________________________________ ______________
trawa trawa trawa trawa trawa JA trawa trawa trawa trawa trawa

szukałem go sługo ale nie znalazłem. Widząc mape pamiętam że to było inne miejsce. CAŁKIEM INNE.
__________________
[HACKED] by Winzard
slawekmag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-11-2005, 14:26   #120
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Jezuuuu!!! DLACZEGO TEN TEMAT NIE JEST ZAMKNIĘTY!!! Przecież już zostało powiedziane że nie można zdobyć, że to zdjęcie to Fake, I JESZCZE PORUSZACIE.
@up Następnym razem czytaj wszystkie posty.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:31.


Powered by vBulletin 3