Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-08-2008, 12:42   #3521
<hmm>
Użytkownik Forum
 
<hmm>'s Avatar
 
Data dołączenia: 07 05 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 212
Świat: Harmonia
Domyślny

@offtop
Panie Klocku mylisz się i to znacznie. Dochód firmy nie koniecznie musi pochodzić z pobierania opłaty za główny produkt. Cały ruch Open Source opiera się na programistach nie pobierających opłat za główny „wytwór” swojej pracy.. pomimo to jakoś zazdroszczę niektórym zarobków ; >
Chyba za długo gracie w ta grę. Wg waszych opisów w Cipsofcie siedzi hm... „psycholog-maper-marketingowy”, który koordynuje wszelkie zmiany tak aby zwiększyć dochody firmy. Musi być uber tajny bo nawet w oficjalnych newsach go pominęli Nie wszyscy są jak KM, reszta odwala po prostu swoją pracę. Zmiany w tym update są najlepszym dowodem.
Pokasowane zostało 70% dialogów z NPC'ami które pisał zapewne kiedyś KM(tak tak Panie Klocku, pamięć Cię chyba zawodzi – dialogów jest mniej). Szczególnie Cipfried, Seymour i Hyacinth nie mają już wiele do powiedzenia. Dodane zostały na razie nic nie wnoszące dialogi, porządkujące koligacje 'rodzinne' na rooku. I może przygotowujące do update.

Cytuj:
I kto powiedział, że największą tajemnicą jest SS/MM/Ghoul!
Nikt, ale to temat właśnie o tym? : >
Nikt tu się też chyba nie kłóci.

A tak BTW. Widzę Panie Klocku że sytuacja się trochę odwraca, jak to jest być tym razem wkręcanym w brednie wymyślone przez kogoś innego(tzw DDI)? :>

Edit: Co do polaków i darmowego pacc. Faktycznie polakow z darmowym pacc jest najmniej.
__________________
SETI@home - troche mądrzejsze wykorzystanie komputera
(Lekko zdezaktualizowane)
Linux a Projekt GNU
(przeczytać i zapamiętać do końca życia!)

"And then, something happened. I let go. Lost in oblivion. Dark and silent and complete. I found freedom. Losing all hope was freedom."

Ostatnio edytowany przez <hmm> - 31-08-2008 o 12:49.
<hmm> jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-08-2008, 13:38   #3522
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Aj wiem wiem, nie ma sensu się tu kłócić o takie głupoty. W końcu każdy ma trochę racji, a poza tym to nie temat do tego
W sumie to jest temat o tajemnicach, tych wszystkich, nie tylko SS itp. Np książka Lily, kwiaty u Toma i Normy, ciało poszukiwacza złożone na kamieniu i podpalone, zabity smok, 7 grobów mam nadal wymieniać?

Czasami celem jest sama droga moi koledzy po fachu

A poza tym to wiem, że dialogi zostały "nieco" skrócone. Zostało też dodane kilka nowych. Myślę, że kluczowe pozostały.
A tak na marginesie, znalazłem "coś", zaraz dam screena, i proszę was o potwierdzenie - to było, czy to jednak coś nowego. Stary jestem, dawno nie grałem i może pamięć mnie zawodzi.

Edit
Sytuacja:
Piękny dzień na Rookgaardzie. Właśnie przechadzałem się po wyspie i podziwiałem piękno przyrody. Zauważyłem, że wyrosło nam kilka nowych drzew w tym brzozy! Poszedłem szukać grzybów, ale znalazłem tylko kilka trujaków. Postanowiłem pochwalić się Hyacinthowi, chciałem razem z nim wielbić imię Pana Drzew, za to jak wspaniale nam wyspe użądza. Zagadałem do niego jak zwykle, i wiecie co?! Hyacinth POBŁOGOSŁAWIŁ MNIE mocą samego Crunora! Czy to się komuś wcześniej zdarzyło? Czy to dlatego, iż moja wiara urosła, a ja stałem się gotowy aby przyjąć te dobrodziejstwo?



Od razu mówię, to nie było takie same doświadczenie jak z Dallheimem czy z Cipfriedem, nie miało to na celu uleczyć mych ran czy usunąć łez Bastesh z mych żył, bo próbowałem. To była czysta moc, energia wprost z Drzewa Życia!
Czuje moc płynącą w mych żyłach. Wszystko teraz wygląda inaczej...
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 31-08-2008 o 13:50.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 13:43   #3523
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

@up

Ech, Panie Klocku uprzedziłeś mnie Pan i mój post wygląda bez sensu xD. Btw. o co chodzi? Czekam na Screen =)
Edit: Też mnie pobogosławił ^^
Edit2: Mnie zaciekawiło coś innego... Przed updatem miał podobno Hyacinth wyjechać (usunięty miał być). Więc wpadłem do niego zeby z nim sobie Screena walnąć i to mi wyszlo :
"13:48 Betrezen Ultor [21]: Last screen with Hyacinth. Pozdrowienia dla tibia.pl i calej Candi
13:48 Hyacinth: It is shaped by the will of the gods, so we don't have to question it." Dawałem to już na forum, ale nikt nie próbował nad tym się zastanawiać (oprócz mnie chyba ^^). Co o tym sądzicie? =P

@offtopic
Ja polaków już wogóle nie rozumiem... Piszecie tutaj że Cipsoft to złodzieje itp(nie dosłownie) bo chcą kasy za PACC. Nie no normalnie totalne chamstwo i brak kultury nie? Bo jak można chcieć kasy za swoją prace... Narzekacie na nich że wszystko co lepsze jest dla PACC, a nie możecie zrozumieć że Tibia to taki sam produkt jak np. GTA San Andreas. Czemu się nie czepiacie np. że Blizzard chce kasy za swoje gry? No bo można je spiracić nie? A tibi i PACC się nie da spiracić więc polak narzeka... Dobra odbiegam troche od tematu (kłótni =P) z tym piractwem (które jest be!). Pomyślcie Cipsoft was nie zmusza żebyś Cię kupili PACC, ponieważ daje nam możliwość grania za darmo (FACC). Już wiem co napiszecie "jak nie zmusza jak ja nie moge moim 23 sorkiem nie mam takich fajny outów jak PACC", no bo tak na prawde FACC w tibi jest zachętą do kupna Prenium Accond. A że "fajne outy i takie tam" kosztują, to za PACC musicie zapłacić. Spójrzcie na to z innej strony. Czy takie WoW lub Gulid War's (najpowszechniejsze gry online) dają nam możliwość granie bez płacenia (pomijając krótki okres darmowej gry, np. na 10 uruchomień)? Właśnie nie. Po okresie "darmowej gry" musisz płacić albo spadaj... Reasumując moją wypowiedź przestańcie narzekać na Cipsoft bo robią kawał roboty (nie wiem czy dobrej czy złej) za której chcą wyżyć... Przestańcie się zachowywać jak 10 latki nie rozumiejące podstawowych zasad...

Ps. Pozwoliłem sobie na ten offtop bo już "żal" patrzeć na to...


Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 31-08-2008 o 13:59.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 14:04   #3524
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez RookeR Pokaż post
@up


Edit: Też mnie pobogosławił ^^
Edit2: Mnie zaciekawiło coś innego... Przed updatem miał podobno Hyacinth wyjechać (usunięty miał być). Więc wpadłem do niego zeby z nim sobie Screena walnąć i to mi wyszlo :
"13:48 Betrezen Ultor [21]: Last screen with Hyacinth. Pozdrowienia dla tibia.pl i calej Candi
13:48 Hyacinth: It is shaped by the will of the gods, so we don't have to question it." Dawałem to już na forum, ale nikt nie próbował nad tym się zastanawiać (oprócz mnie chyba ^^). Co o tym sądzicie? =P

Pozdrawiam =]
Zareagował na słowo Tibia jak prawie wszyscy NPCe
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 14:44   #3525
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

He he. Spodziewałbym się tego od każdego, tylko nie od Pana Klocka. Żeby to nowe mity wymyślać?
PS. Ja wiem, jakim cudem Hyacinth udziela tego błogosławieństwa. Bardzo prostym. Nawet nie trzeba zbyt głęboko szukać w tekstach dialogowych.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 15:03   #3526
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dark Alphadron Pokaż post
He he. Spodziewałbym się tego od każdego, tylko nie od Pana Klocka. Żeby to nowe mity wymyślać?
PS. Ja wiem, jakim cudem Hyacinth udziela tego błogosławieństwa. Bardzo prostym. Nawet nie trzeba zbyt głęboko szukać w tekstach dialogowych.
A jakie tam nowe! Stare jak Rook! I to one zawsze mnie męczyły a nie ten paskudny miecz.
I wiem skąd te błogosławieństwo, głupi nie jestem moje pytanie brzmi, czy tak było zawsze? Bo moim zdaniem jest to coś nowego.
Jeśli nie jest to leczenie, nie jest to antivenom, to co to jest, a co ważniejsze po co, co daje i na co pozwala.
Nie mówcie, że to nie jest interesujące. Myślę, że jest to lepsza poszlaka niż jakieś tam 3 punkty, kreski, czy pickowanie całego Rookgaardu.
Zauważcie co jest ważne na Rooku, Bogowie. Ten motyw przewija się wszędzie. Początek, świątynia, mnisi, oddani strażnicy, BIBLIOTEKA. Sama wyspa powstała po interwencji Bogów. Nie wolno nam tego lekceważyć. To się tutaj liczy!

EDIT
Heh, ciekawe, czy ktoś się w ogóle tym zainteresował. Widzę, że Tibia.pl najlepsza jest w domysłach, a jak już przychodzi do sprawdzenia realnych hipotez, czy poszlak to cisza

EDIT2
Heh nadal zero odzewu, a powiem wam, że to co teraz zrobiłem, nie ważne czy było wcześniej i to ignorowałem czy też jest nowe, popchnęło WSZYSTKO co wcześniej próbowałem o WIELKI krok do przodu! WIELGAŚNY! Tak wielki że czuje już żar na moich rękach - taka wskazówka
Rook na nowo jest wspaniały! I wcale nie przeszkadza, że Cipfried, Seymour i Dallheim mają "obcięte" dialogi, a wręcz pomogło!

Chwała Panu Drzew! Chwała wyznawcom Z ZIEMI! Chwała Niebiańskiemu Wojownikowi!

Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 31-08-2008 o 19:33.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 19:49   #3527
Ozurtes
Użytkownik Forum
 
Ozurtes's Avatar
 
Data dołączenia: 17 04 2006
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 85
Stan: Niegrający
Wyślij wiadomość przez ICQ do Ozurtes Ozurtes ma numer GG 8890739 Adres Jabbera do Ozurtes Send a message via Skype™ to Ozurtes
Domyślny

O ile pamiętam, wcześniej tego nie było. A próbowałeś teraz gadać z innymi NPC którzy też wyznają Crunora, czy jak mu tam? Może inaczej się przywitają, jak zobaczą że jesteś pobłogosławiony czy coś?
Ozurtes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 20:07   #3528
Tropical
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 24
Tropical ma numer GG 2388157
Domyślny

Tak, jest to nowy i bardzo ciekawy element na wyspie...

Hmm. Czy poprzez czczenie bogów, otrzymywanie ich błogosławieństwa nie przemawia czasami pokora? :> Zastanawiające...

Być może, że na wyspie znajduje się paru NPC'ów, którzy udzielają błogosławieństw, (o ile są tacy) trzeba ich wszystkich "wyłapać" i zdobyć wszystkie blessy. Tylko co dalej? Tego można się tylko domyslać...

A tak na marginesie: Gratuluję ciekawego odkrycia!
Tropical jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 20:34   #3529
Tas
Użytkownik Forum
 
Tas's Avatar
 
Data dołączenia: 17 08 2008
Lokacja: Kraków city

Posty: 34
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hevk
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
Poziom: 71
Skille: 23/29
Tas ma numer GG 9437199
Domyślny

A nie pomysleliscie o tym ze on to powiedział i użył na sobie Antidote Potion o.O to żadna nowa zagadka.
__________________
Tas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 20:34   #3530
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tropical Pokaż post
Tak, jest to nowy i bardzo ciekawy element na wyspie...

Hmm. Czy poprzez czczenie bogów, otrzymywanie ich błogosławieństwa nie przemawia czasami pokora? :> Zastanawiające...

Być może, że na wyspie znajduje się paru NPC'ów, którzy udzielają błogosławieństw, (o ile są tacy) trzeba ich wszystkich "wyłapać" i zdobyć wszystkie blessy. Tylko co dalej? Tego można się tylko domyslać...

A tak na marginesie: Gratuluję ciekawego odkrycia!
Pokora fajne słowo prawda? Ciekawe też, że w niektórych językach słowa mają wiele znaczeń, niektórych tak rzadkich, że się o nich tak jakby "zapomina".
A tak nawiasem mówiąc, Bogowie, czy nie dziwne jest iż od samego naszego początku na tej wspaniałej wyspie jesteśmy "bombardowani" wiadomościami o Bogach? Szkoda, że szybko się o tym zapomina i nie widzi tego gdy przebiegasz przez miasto z lootem na powrót na exp/trening.
A ile tego tu jest! Same słowa powitalne Cipfrienda, jego rozmowy, ksiązki w bibliotece, sama Świątynia stworzona przez bogów! Gorliwi wyznawcy wspaniałego Boga jako strażnicy (wcześniej tylko jeden) Rookgaardu! I wiele innych rzeczy. Dlaczego ludzie o tym zapominaja?
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 21:14   #3531
HubertPol
Ognisty Lis
 
HubertPol's Avatar
 
Data dołączenia: 01 10 2005
Lokacja: Lublin

Posty: 366
Stan: Na Emeryturze
Imię: Będę
Gildia: Piekł
Świat: Ciastka ; )
HubertPol ma numer GG 3489666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tas Pokaż post
A nie pomysleliscie o tym ze on to powiedział i użył na sobie Antidote Potion o.O to żadna nowa zagadka.
idz to powiedz co on powiedzial to moze uwierzysz : )

@Down
Ja obdarzylem Cie zaufaniem ; P
__________________
FAIL


Tompior nup : D

Bo Hubert nie chcial kupic ziemniakow

Ostatnio edytowany przez HubertPol - 31-08-2008 o 22:28.
HubertPol jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 21:44   #3532
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tas Pokaż post
A nie pomysleliscie o tym ze on to powiedział i użył na sobie Antidote Potion o.O to żadna nowa zagadka.
Idź, idź i zobacz na własne oczy niedowiarku. Wiesz, jakoś siedzę tutaj na rooku od dobrych 4 lat. Pisze na forum od też kilku i myślę, że swoim działaniem zaskarbiłem sobie zaufanie ludzi. Przynajmniej tych którzy mnie pamiętają. Oni wiedzą, że ja nie z tych co fake'i robią czy herezje głoszą.

Te błogosławieństwo to "tylko" błogosławieństwo. Nie jakieś leczenie czy antidotum.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 00:27   #3533
Veloire
Użytkownik Forum
 
Veloire's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Veloire
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Veloire ma numer GG 4015919
Domyślny

Chętnie bym sam pozbierał blessy ale cóż... Wydaje mi się jednak , że to może mieć coś wspólnego z questem. Co do pokory owszem , gdzieś już pisano pokorny - wierzący (np. w bogów)
__________________
Rookgaard- moim miastem.
Spike Sword- moim celem.
LVL ---- Skill ---- Speed - Mlvl
5 [x] 10/10 [x]/[x] 100 [x] 0[x]
10 [x] 15/15 [x]/[x] 200 [x]
15 [x] 20/20 [x]/[x] 300 [ ]
20 [x] 25/25 [ ]/[x] 400 [ ]
25 [x] 30/30 [ ]/[ ] 500 [ ]
30 [ ]
35 [ ]
40 [ ]
45 [ ]
Veloire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 10:18   #3534
Dijktsra
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka

Hmm... Mnie się to tak kojarzy:
Na tabliczce przed spike swordem pisze, że przejść mogą tylko skromni. A kto żyje bardzo skromnie? Mnich. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 12:57   #3535
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Tak sobie siedzę i gadam z Seymour.

Cytuj:
I do niego wale "Destiny"
Seymour: Shall I try and take a guess at your destiny?
Ja: Yes
Seymour: Hmmm, let me look at you. Such a lean and swift fighter you are - I can imagine you really well with a bow - I think you'd make a tremendouspaladin!
Ja: Destiny
Seymour: Well, like I told you before, I really think you got that spirit of a paladin in you. But of course it's completely up to you!
Popatrzył ... I że na palladyna wyglądam !? To jest losowe czy czymś uzależnione ? Bo już 2 raz popatrzeć nie chce ...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 13:33   #3536
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

@up

To zależy od tego w jakim rodzaju walki bronią się specjalizujesz aktualnie (który największy skill). ja np największy mam club fighting to pisał, że wyglądam mu na rycerza.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 14:51   #3537
Maxpixel
Użytkownik Forum
 
Maxpixel's Avatar
 
Data dołączenia: 16 10 2005
Lokacja: Warszawa

Posty: 153
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom mag.: 2
Send a message via Skype™ to Maxpixel
Domyślny

Tak podejrzewałem ...
Wytrenie teraz 30 Fist ... Może powie Rook Guard ...
__________________
Śmierć rozwiązuje cały problem - nie ma człowieka, nie ma problemu!
Śmierć jest niczym, ale życie jako pokonany i niesławny jest śmiercią codzienną.
Nie ma honorowej drogi do zabijania, nie ma szlachetności w niszczeniu.
Ten kto ma tysiąc przyjaciół, żadnego z nich nie szanuje, a ten kto ma jednego wroga spotka go wszędzie!
Wszystkie wojny są wojnami domowymi, ponieważ wszyscy ludzie są bracmi.
Maxpixel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 16:20   #3538
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
@up

To zależy od tego w jakim rodzaju walki bronią się specjalizujesz aktualnie (który największy skill). ja np największy mam club fighting to pisał, że wyglądam mu na rycerza.
16:09 Seymour: Hmmm, let me look at you. You have an aura of great wisdom and may have healing hands as well as a sense for the powersof nature - I think you're a natural born druid!
16:10 Seymour: Well, like I told you before, I really think you got that spirit of a druid in you. But of course it's completely up to you!

Moim zdaniem to jest losowo generowane, coś jak z mistrzem matemagii w Mint.
Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2008, 17:58   #3539
Veloire
Użytkownik Forum
 
Veloire's Avatar
 
Data dołączenia: 24 08 2008
Lokacja: Ruda Śląska

Posty: 45
Stan: Niegrający
Imię: Veloire
Profesja: Rookstayer
Świat: Candia
Poziom: 29
Skille: 20/25
Veloire ma numer GG 4015919
Domyślny

Nadszedł czas by wyjawić moją nową (kolejną) teorię SSQ. Wiem , że teoria jest trochę niedorzeczna i napewno zostanę ostro zjechany i wyśmiany przez forumowiczów , ale cóż wszystkiego należy spróbować.

Moim zdaniem zniknięcie SoFa to początek questu. Wydaję mi się również , że zniknięcie powoduje pojawienie sie final roomu i pola dostępu ( o tym za chwilę) lub samego pola odblokowanie. Już wyjaśniam co mam na myśli , Wiele ludzi pickowało bądź "łopatowało" Rookgaard wzdłuż i wszerz. A ja sobie myślę , jeśli nie w dół to może w górę? Wydaję mi się , że pole na roopowanie jest ukryte tzn. nie widać tego ciemnego kółeczka. I odblokowuję się po zniknięciu SoFa , tzn. od tej chwili można z niego korzystać. Co do Final roomu (to już czysta spekulacja ) wydaję mi się , że będzie w nim tylko jeden potwór. Mocniejszy niż Ghoul i AS ale słabszy niż MM (w końcu trzeba się natrudzić by mieć SoFa). Przychodzi mi na myśl Beholder. Quest typu odblokuj , wejdź , pokonaj "bossa" , odbierz nagrodę ze skrzynki , wróc poprzednią drogą.

Wiem , że dziwne i napewno wielu z was się uśmiało czytając to ale na nic lepszego dziś nie wpadłem .
__________________
Rookgaard- moim miastem.
Spike Sword- moim celem.
LVL ---- Skill ---- Speed - Mlvl
5 [x] 10/10 [x]/[x] 100 [x] 0[x]
10 [x] 15/15 [x]/[x] 200 [x]
15 [x] 20/20 [x]/[x] 300 [ ]
20 [x] 25/25 [ ]/[x] 400 [ ]
25 [x] 30/30 [ ]/[ ] 500 [ ]
30 [ ]
35 [ ]
40 [ ]
45 [ ]
Veloire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-09-2008, 18:10   #3540
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
Wiem , że dziwne i napewno wielu z was się uśmiało czytając to ale na nic lepszego dziś nie wpadłem .
Po pierwsze, quest troszkę za krótki. Spike Sword to jest jednak potężna nagroda na Rookgaardzie, i jeden Beholder to trochę za mało. Po drugie, sprawdziłeś tą teorie? Masz na to jakieś inne argumenty niż własne myśli? Jeśli nie, to je znajdź, albo skończ z bajkami.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 6 (zarejestrowanych: 0, gości: 6)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:12.


Powered by vBulletin 3