Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-07-2005, 21:39   #1
Oblivioner
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 5
Oblivioner ma numer GG 2394131
Problem GM Renegade SUXX!!!

Dzisiaj na Nova w Carlin w godzinach popołudniowych odwiedził nas Gm Renegade......Dużo noobków sie cieszylo bo pierwszy raz gm'a zobaczyli....
ale nie bylo sie z czego cieszyc ,ponieważ szanowny gm który w stażu nie ma nawet pół roku,zaczął nakazywać by nie blokować depot.....
rozumiem ze taki blok to nic fajnego jesli spieszysz sie by szybko wejsc w PR,
ale żeby banować za blokowanie dp to jush jakaś przesada
przecież Q**a nie ma w regulaminie tibii zasady o blokowaniu dp i jego konsekwencje......a wielki gm chcial pokazac jaki to on ważny i nie krępujac sie ....wlepił około 30 banów graczom od 10-50 lev

chciałbym sie dowiedziec czy jest to zgodne z jakąkolwiek zasadą i zdrowym rozsądkiem
Oblivioner jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-07-2005, 21:43   #2
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Tak, blokowanie jest zabronione, a GM przed banem napewno dał ostrzeżenie! Widocznie blokerzy byli na AFK-u



P.S. Tak BTW Ten twój podpis wygląda jak jakaś Reklama pomocy dla molestowanych O,o... Bez obrazy....
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2005, 21:50   #3
Marcin of shadow
Zbanowany
 
Marcin of shadow's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Krzeslo przed komputerm (na serio Wrocek)
Wiek: 31

Posty: 318
Marcin of shadow ma numer GG 1931759
Domyślny

Mogl dac bana bo blokowanie dp jest zabronione tak jak powiedzial ktos wyzej napewno ostrzegl aby sie odsunac.
Marcin of shadow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2005, 21:55   #4
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
wlepił około 30 banów graczom od 10-50 lev

chciałbym sie dowiedziec czy jest to zgodne z jakąkolwiek zasadą i zdrowym rozsądkiem
Ta, a zgodne jest pociskanie kitu ze wlepil bana tylu osobom? watpie ze az tylu dal bana, moze kilka ale nie 10-50 -.-
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2005, 21:57   #5
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Venderer
Tak, blokowanie jest zabronione, a GM przed banem napewno dał ostrzeżenie! Widocznie blokerzy byli na AFK-u



P.S. Tak BTW Ten twój podpis wygląda jak jakaś Reklama pomocy dla molestowanych O,o... Bez obrazy....
Podaj mi paragraf w Tibia Rules gdzie jest to napisane.
@up Bana dostaly osoby miedzy lvl 10-50 a nie ilosc osob. Jednak 30 osob nie moglo dostac bana bo nie za bardzo mieliby gdzie stanac w depo/kolo dp.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2005, 22:02   #6
Oblivioner
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 07 2005
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 5
Oblivioner ma numer GG 2394131
Domyślny

chciałem zaznaczyć ze gm dawal ostrzezenia jednak nie ma takiej zasady.....a co nie jest zabronione to jest dozwolone
a to ze okolo 30 banów wlepił to wcale nie kit bo banował z 30 minut aż mu sie znudzilo i poszedl gdzies w okolice thais bo walilem exive
..........pierw zbanował afkerow (10-50 lev były na afku) ,a potem nooby specjalnie stawały i odsuwały gm'a i na minute z 2 bany szły


Edit:owiedzcie mi jasno czy wlepienie bana za blok jest czysto zgodnie z zasadami!!

Ostatnio edytowany przez Oblivioner - 31-07-2005 o 22:06.
Oblivioner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-07-2005, 23:46   #7
Darth Ryba
Użytkownik Forum
 
Darth Ryba's Avatar
 
Data dołączenia: 06 07 2005
Lokacja: Chodzież
Wiek: 30

Posty: 286
Darth Ryba ma numer GG 5555782
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba-knight
Ta, a zgodne jest pociskanie kitu ze wlepil bana tylu osobom? watpie ze az tylu dal bana, moze kilka ale nie 10-50 -.-
Napisal ze dawal bana graczom na 10-50lvl a nie ze 10-50 osobom -.-
Darth Ryba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 00:36   #8
Zopek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 63
Zopek ma numer GG 6289562
Domyślny

Cytuj:
b)Intentional abuse of weaknesses in the gameplay, for example arranging objects or players in a way that other players cannot move them.
Cytuj:
Comment:
A game weakness, contrary to a bug, is not an obvious error of Tibia, but usually a side effect of a certain program feature which is supposed to be the way it is. For example, you are not supposed to walk onto the same floor tile where another character is already standing, unless you get teleported or use ladders, stairs, holes or the like. As a side effect, you can not walk past a character standing in a narrow corridor, which can be abused to block or trap you, e.g., on non-PvP worlds where you cannot attack players to make them move out of the way. There are numerous weaknesses like that, and you are required not to abuse them intentionally.
Nie ma takigo punktu ??
Zopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 00:47   #9
Agar
Użytkownik Forum
 
Agar's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 36

Posty: 45
Stan: Aktywny gracz
Imię: Dandrag
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Doom Brigade
Świat: Azura
Poziom: 46
Poziom mag.: 52
Agar ma numer GG 5913089 Agar ma login Tlenu schodek_69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zopek
Nie ma takigo punktu ??
Dokładnie napisane, jasno i przejrzyście Ostatnio czytałem wszystkie zasady, Tutor guide, Faq itd. bo na tutora chciałem się poduczyć
__________________
Remember to keep yourself alive, there is nothing more important than that.
Agar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 08:12   #10
Tahi
Użytkownik Forum
 
Tahi's Avatar
 
Data dołączenia: 13 07 2005

Posty: 52
Domyślny

Cytuj:
przecież Q**a nie ma w regulaminie tibii zasady o blokowaniu dp i jego konsekwencje......a wielki gm chcial pokazac jaki to on ważny i nie krępujac sie ....wlepił około 30 banów graczom od 10-50 lev

chciałbym sie dowiedziec czy jest to zgodne z jakąkolwiek zasadą i zdrowym rozsądkiem
A mi sie wydaje żę kwestionowanie postępowania i decyzji GM jest zachowanie co najmniej nie odpowiednim !!
GMy są poto aby stać na strarzy przestrzegania zasda i ogólnego prządku.

A blokowanie depo przez afkerów i nie tylko, napewno nie jest przykładem zdrowego rozsądku.....
Tahi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 08:30   #11
Dwik
Użytkownik Forum
 
Dwik's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2004
Lokacja: Hrubieszów
Wiek: 34

Posty: 588
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
b)Intentional abuse of weaknesses in the gameplay, for example arranging objects or players in a way that other players cannot move them.
Zauważ że jest tutaj jasno napisane, że jest to niezgodne z Tibia Rules gdy gracze nie są w stanie przesunąc innych - trap.
__________________
"Catch me if you can" Dwiks~ 2004-2008 A.D.
Dwik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 11:28   #12
Pani K.
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny ***

Tak, jednak irytyjącym jest blokowanie depo. Robią to najczęściej nooby - siusiumajtki, które obawiają się ataku ze strony psychopatycznych PK, którzy mogą ich w każdej chwili przecież zaatakować, a drugiej strony muszą przeciez dobić 3 lv magiczny.
Ja, próbując przemieszczać takie postacie pisząc "Don't block depo, please!" otrzymałam chyba z dwadzieścia gróźby typu: "Hunted!" - 10 lv knight, kumpli równe zero, "Noob" - 8 lv sorcerer, woła "Frii Itamz Plax" no i oczywiście zaatakował mnie jakiś schizofrenik - 6 lv. Co więcej, zauważyłam, że kiedy PK atakuje jakąś osobę nooby specjalnie zagradzają depo, licząc na jakiegoś Torcha z loota.
Uważam, że GM bardzo dobrze postąpił banując takie osoby i w żadnym wypadku nie był to jedynie pokaz "siły i potęgi wielkiego GM-a". Pozdrawiam.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 12:39   #13
Alastor
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Gliwice
Wiek: 35

Posty: 4
Domyślny

Lol a zabronisz Gm'owi wykonywać jego robote? Taką ma prace i nic na to nie poradzisz pisząc kolejny topic jacy to Gm'owie są źli dla graczy którzt są afk i blokują depo. Zaraz pewnie wyskoczysz z tematem że Gm zbanował twoją farme uh makerów... no niesprawiedliwe!

Na następny raz jak najdzie cię chęć na stworzenie takiego tematu spróbuj "popatrzeć na to oczami Gm'a"
Alastor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 12:53   #14
Mikelp
Zbanowany
 
Mikelp's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2005
Lokacja: Szczecin

Posty: 237
Stan: Na emeryturze
Domyślny

Ja uważam że bardzo dobrze zrobił. Ja osobiście stoje tak żeby byla chociaz 1 sq do wejścia i jeśli ktoś perfidnie blokuje to upominam go. Nie lubie deadać gdy mam 1 sq do depo i ktoś mnie zablokuje swoim dups*iem...
Mikelp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 17:40   #15
avadez
Użytkownik Forum
 
avadez's Avatar
 
Data dołączenia: 19 04 2005
Wiek: 33

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Amera
Poziom: 250
Skille: 110/108
Poziom mag.: 9
Domyślny

O q*** mac! To do carlin tez sie przeszedl -.- wpadl do NP i gada Dance jakis 5 banished mialo a pozniej gada (po angieldsku) dolicze do 5 i nie mam was tu widziec doliczyl do 3 i juz nikogo nie bylo ;p pedalek
__________________
avadez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2005, 17:46   #16
Zopek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2004

Posty: 63
Zopek ma numer GG 6289562
Domyślny

exevo gran mas vis ,
od razu robi sie luźniej
Zopek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:19.


Powered by vBulletin 3