Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 02:50   #581
ZasuDragon
Użytkownik forum
 
ZasuDragon's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007

Posty: 3
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Gildia: Demons Army
Świat: Pacera
Poziom: 45
Poziom mag.: 47
Problem

@up
ŚCIĄGNIJ JAKĄŚ PRZEGLĄDARKĘ KTÓRA POPRAWIA BŁĘDY BO TO WYGLĄDA JAKBYŚ NIE UMIAŁ PISAĆ !!
ZasuDragon jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 02:50   #582
okrzesik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez connor Pokaż post
Pogielo ich... juz wczesnij knight byl zadobry (hp i cap itd) a teraz to jzu stanowcza przesada, gralem karzda profesjai newsy dla palla jescze rozumiem ale knight teraz bedze "god"... Powini cos zrobic z magami, zamalo hp! mf zamalo many laduje -.- i cagle same waste, po kilka h robienia run zeby zarobic na exp... Tak byc nie moze!


to ty chyba grac nie umiesz

z reszta... jak myslisz ze knight god.. hmm no jasne soluj demona knightem na hmm 40 lvl ? :> albo nie wiem jak przemowic ci ... no zabij 100 ek 55 ms zanim przejdzie adarashie i dojdzie do ank ... zal... jak ? nie zabijesz solo bo z 5 bp mf i exura gran ? vita ? druidek to sio i wala masz

Ostatnio edytowany przez okrzesik - 09-06-2007 o 02:52.
 
stary 09-06-2007, 02:58   #583
connor
Użytkownik forum
 
connor's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2007

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny :p

Wiem, za bledny sorry... mam papiery na dysleksje

No moze knightem demona nie ubijesz ale, sorcem tez nie ma sensu na 40lv zaduze waste. Ogulnie knightem latwo i przyjemnie sie expi. Mogli by ulepszyc troche knighta (ale nie az tak) ale magów zostawic w spokoju...
connor jest offline  
stary 09-06-2007, 02:59   #584
Mar3iN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 129
Stan: Niegrający
Domyślny

"Wiekszosc" po przeczytaniu niusa mysli ze knight bedzie wpizdu lepszy, ze bedzie mial kilka razy lepsze ataki z broni lecz wyraznie jest tam (w niusie) napisane "wszystkie ataki wręcz i dystansowe zostały generalnie wzmocnione"
GENERALNIE nie 1000 krotnie wzmocnione. A nowe czary dla pali i knightow "RACZEJ" beda zabierac spora czesc many i nie beda zbyt popularne w przyszlosci.

Robienie mlvla sorcem to przeciez masakra :/ wiec moze mlvl bedzie po update sie robilo szybciej? A jezeli Cipy uwazaja dalej ze sorcowie beda mieli za latwo moze niech stone skin amulety im zabiora (knight nie uzywa to po co sorca co nie??:/)

wiekszosc rowniez mysli ze te 60 broni to jakies super extra topory czy miecze skad to mozecie wiedziec? Moze zaden z tych 60 nie bedzie lepszy od SoVa/SCA?

Lecz i tak jestem bardzo ciekawy jak beda wygladac wojny po update no i te speary dla pali ^^

Facc niech sie ciesza tym co jest bo jeszcze cipy dojda do wniosku zeby facc posiadal tylko Roka? Oczywiscie ze nie calego bo pacc by na tym za duzo stracil :/

Co do update Pozyjemy zobaczymy
PoZdRo All

Ostatnio edytowany przez Mar3iN - 09-06-2007 o 03:02. Powód: Drobne poprawki xD
Mar3iN jest offline  
stary 09-06-2007, 03:01   #585
pherry
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 09 2006

Posty: 52
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pherry
Profesja: Sorcerer
Świat: Refugia
Poziom: 24
Skille: 19/21
Poziom mag.: 26
Domyślny

ciekawe jak to wszystko sie sprawdzi.. ciezko bedzie sie polapac w tych broniach,
no i mam nadzieje ze te cale traby powietrzne nie beda zadawaly obrazen po 100 hp wykorzystujac pol many
pherry jest offline  
stary 09-06-2007, 03:13   #586
MiPi
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 08 06 2006
Wiek: 32

Posty: 13
MiPi ma numer GG 3187330
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez connor Pokaż post
Wiem, za bledny sorry... mam papiery na dysleksje

No moze knightem demona nie ubijesz ale, sorcem tez nie ma sensu na 40lv zaduze waste. Ogulnie knightem latwo i przyjemnie sie expi. Mogli by ulepszyc troche knighta (ale nie az tak) ale magów zostawic w spokoju...

jezu człowieku, ty to pierw do szkoły pojdz i sie czegos naucz a nie za Tibie sie zabierasz, a tymi papierami to sobie mozesz wiesz co.. zastąpić papier w kiblu!
MiPi jest offline  
stary 09-06-2007, 03:17   #587
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez connor Pokaż post
Wiem, za bledny sorry... mam papiery na dysleksje

No moze knightem demona nie ubijesz ale, sorcem tez nie ma sensu na 40lv zaduze waste. Ogulnie knightem latwo i przyjemnie sie expi. Mogli by ulepszyc troche knighta (ale nie az tak) ale magów zostawic w spokoju...
Ja też mam papiery. Znajdź w moich postach jednego ortografa. Niema? Szkoda.
Polecam Mozille Firefox.


@up
Właściwie niewiele dało to podsumowanie xP
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline  
stary 09-06-2007, 03:20   #588
Mar3iN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 12 2005

Posty: 129
Stan: Niegrający
Domyślny

"Sorc do 70-80 lvl bedzie bil tak samo" moze i czepiam sie szczegulow ale w niusie pisze ""Druidzi i magowie do 70-80 poziomu praktycznie nie odczują żadnych zmian w grze"" Praktycznie nie oznacza ze na 100% nie odczuja
Mar3iN jest offline  
stary 09-06-2007, 03:33   #589
connor
Użytkownik forum
 
connor's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2007

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

MiPi... lol... szkoda słów...

Przy okazji tu sie komentuje posta a nie ludzi.

Więcej błędów nie znajdziecie...

Co do Update, mam nadzieje że w praktyce inaczej to wyjdzie niż piszą
connor jest offline  
stary 09-06-2007, 03:48   #590
Ain'aer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 08 2006

Posty: 66
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Jeśli chodzi o nadchodzący pacz, uważam, że to jest pierwszy krok cipsoftu w dobrą strone (no moze drugi- pierwszym bylo stworzenie palkow i druidow)

Debilizmem bylo moim zdaniem jak sorce na botach z dwurecznymi axe'ami/swordami biegaly bo kopach...
Na wyzszych levelach tylko spellcasterzy mają znaczenie w bitwach pvp (knight w tej chwili nie jest w stanie polozyc sorca w uczciwym duelu, co jest moim zdaniem dziwne) Zeby nie bylo ze gram tylko knightem- wiem jak gra się każdą profesją (a szczegolnie sorcem) Więc moim zdaniem teraz pvp nabierze sensu
Ain'aer jest offline  
stary 09-06-2007, 04:26   #591
Zigrin
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 27 11 2006

Posty: 17
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez connor Pokaż post
Pogielo ich... juz wczesnij knight byl zadobry (hp i cap itd) a teraz to jzu stanowcza przesada, gralem karzda profesjai newsy dla palla jescze rozumiem ale knight teraz bedze "god"... Powini cos zrobic z magami, zamalo hp! mf zamalo many laduje -.- i cagle same waste, po kilka h robienia run zeby zarobic na exp... Tak byc nie moze!
Knight był za dobry , srututu... człowieku, jak patrzyłem jak knight goni sorka to aż chciało mu się pomóc... grałeś "karzda prfesai" uwierze... nie no spooooko , ja jestem bardzo dobroduszny ogólnie , uwierze że zdołałeś po latach męczarni wyjść 4 postaciami z rooka , nic więcej sorry...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez connor Pokaż post
Wiem, za bledny sorry... mam papiery na dysleksje

No moze knightem demona nie ubijesz ale, sorcem tez nie ma sensu na 40lv zaduze waste. Ogulnie knightem latwo i przyjemnie sie expi. Mogli by ulepszyc troche knighta (ale nie az tak) ale magów zostawic w spokoju...
Jejciu, to wszystko tłumaczy!! I twoje blendy i beznadziejne wypowiedzi. Proponuje żebyś popytał się kolegów, jeśli takowych posiadasz, jak się gra knightem, jak się gra sorcem... potem możesz po przemyśleniu i zaczerpnięciu rady (uwaga, radze zapamiętać) słownika. Knightem się expi przyjemnie jak każdą inną profesją... ale napewno nie tak szybko... knight nie może usiąść na dupie za drzewkiem i pizgać w gs jak pall czy sorc , on blokuje, więc oprócz blokowania powinien w sumie expić najszybciej, i tego knightom życze(jestem pallem). Bo rycerz to rycerz nie ma to tamto...
Zigrin jest offline  
stary 09-06-2007, 08:08   #592
dawid2
Użytkownik Forum
 
dawid2's Avatar
 
Data dołączenia: 16 12 2006

Posty: 218
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: solera
Poziom: 67
Poziom mag.: 60
Domyślny

moim zdaniem teraz co drugi sorc 60lvl< bendzie trenował dista bo im obrazenia z bust arovs zmniejszą
__________________


dawid2 jest offline  
stary 09-06-2007, 08:20   #593
Fenzim
Użytkownik forum
 
Fenzim's Avatar
 
Data dołączenia: 09 06 2007
Lokacja: Skierniewice

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Skille: 83/54
Poziom mag.: 16
Fenzim ma numer GG 5741920
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dawid2 Pokaż post
moim zdaniem teraz co drugi sorc 60lvl< bendzie trenował dista bo im obrazenia z bust arovs zmniejszą
Tylko że nie wiem ile musiałby skillować żeby zadawać jakieś sensowne hity. PO tym update Bursty będą tylko dla palka z tego wynika. Bo sorc zanim wbije 40 dista czy tam 50 to minie z pół roku ;] ;D
Fenzim jest offline  
stary 09-06-2007, 08:22   #594
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny

konkretne info anyway....druid dostanie nowe czary więc po co narzekacie ?


up dla knighta - dla mnie rox

up dla palka - mogliby zrobić coś innego, chociaż pomysł z włóczniami dobry nawet

up dla sorka - wreszcie w jakiś sposób udupili tą postać. Skończy się era gdzie 80% na serwie to 'sorcerer'
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline  
stary 09-06-2007, 09:05   #595
rezydent
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 12 2006
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Rezydent
Profesja: Druid
Gildia: <rotfl>?
Świat: Arcania
Poziom: 1
Domyślny

z tymi brońmi dobrze wykombinowali, bo ten schemat budowy knighta był już nudny - przy swordzie : masz carlin sworda, kupujesz serpenta, później fs'a itd...
fierce berserker - lol, ots?
może z tych kosturów (co pisali, że będą to bronie jako jedyne dostępne dla magów) będzie coś fajnego (lepsze od burstów)
co do burstów - no to większość magów nie będzie miała czym expić ;]

podsumowując:
hmm... w sumie brzmi nieźle ale zajechało strasznie otsem,
przez te 2 pierwsze miesiące trzeba będzie przyzwyczajać się do nowych broni
już sobie wyobrażam jak knight używa explo (ale hity pujdom xd)
pewnie wszystko dla pacc
dobrze, że zrobili nową amunicje dla palów
sorców się zrobi po 30% na serwach (przynajmniej tak powinno być)
__________________
Data wydania paszportu: 6.06.2006 (sam się zdziwiłem)

DAWAJ NOTKE!!!! ZUO
rezydent jest offline  
stary 09-06-2007, 09:16   #596
Gryanor
Użytkownik Forum
 
Gryanor's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2007
Wiek: 35

Posty: 25
Stan: Niegrający
Imię: Gryanor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Berylia
Domyślny

Teraz wszyscy będą grali knightami, bo wątpię żeby ktoś grał palkiem. Co do sorcerów to i tak tysiące noobków będzię nimi grało, bo wiadomo nie trzeba skillować i można "walić z różdżki". Z tego co przeczytałem to ma być wyrównanie profesji, czyli każda voc powinna być równa. Dobrze, że zrobią bursty dla palka, bo jak to wyglądało, żeby Sroc/Druid strzelał z łuku, to tak jakby palek używał różdżki.
Gryanor jest offline  
stary 09-06-2007, 09:17   #597
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Spoko, spoko... Tylko oby dobrze przetestowali poprzerabiane profesje, by nie wyszało tak, jak jest już od kilku update'ów: że zawsze jest jakiś
"chłopiec do bicia". Oby rzeczywiście profesje były wyrównane...Oby... Cóż, poczekamy, zobaczymy.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline  
stary 09-06-2007, 09:20   #598
Zriz
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2007

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Domyślny

Zapowiada się zajefajnie.
Te nowe czary dla knighta - BOMBA!
Wreszcie newbie zrozumieją co to życie i expienie knightem a nie tylko
wybieranie sorca.
Tylko boje się, że te nowe czary jak rzucanie mieczem będą dla pacc.
Ale to będą super wakacje. Już się nie mogę doczekać.
Zriz jest offline  
stary 09-06-2007, 09:26   #599
mazgier
Użytkownik Forum
 
mazgier's Avatar
 
Data dołączenia: 24 04 2006
Lokacja: Poznań

Posty: 170
Profesja: Royal Paladin
Poziom: 93
Skille: ujdą
Domyślny

Do wszystkich jojczących sorców i druidów - moglibyście się zamknąć i NAJPIERW trochę pomyśleć zanim zaczniecie skamleć jak rozwydrzone bachory, którym zabrano ulubioną zabawkę???

PRIMO: W newsie stoi jak byk, że postacie magiczne do 60-70 levelu, a to dotyczy 99.99% "narzekaczy" praktycznie nie odczują zmian w stylu gry.
SECUNDO: przycięte zostaną tylko zadawane obrażenia, exhaust ani siła leczenia się nie zmienią, a więc...
TERTIO: ZANIM ZACZNIECIE WYĆ i skomleć, że "niebo wam spadło na głowę" pomyślcie, błagam spróbujcie choćby - JAK BARDZO może zostać przycięta siła czarów/run? 20%? 30%?? NO I CO Z TEGO???
Mój MS aktualnie bije z e-visa (wiadomo, podstawowa broń sorca) średnio ~190. Czyli np. vampira biorę na 3 hity, czaaasem na 2. Jeśli stracę nawet 30% siły czaru, czyli średnia spadnie mi do ~130 to... będę vampa brał na 3 hity, czaaasem na 4. Joj, tragedia, świat się kończy, idę sprzedać sorca na Allegro...
GS solo - dziś na 7-8 hitów, po upie na 10-12? Straszne....
Smok solo - dziś na 5-6 hitów, po upie na 7-8? Koszmar...
Necro solo - dziś na 1 hita z e-wave, po upie 1 hit z e-wave + dobitka z HMM? Ostateczna zagłada wszystkich postaci magicznych w Tibi...
itd., itp... Tak, gra sorcem kompletnie straciła sens, zostaje wejść pod stół i otworzyć sobie żyły...

Owszem, spadnie tempo zdobywania expa przez postacie magiczne i zwiększy się waste na co trudniejszych huntach. I co z tego?
Cała różnica sprowadzi się do zwiększenia czasu na wbicie kolejnego levela i konieczności noszenia na hunty kilku bp mf więcej. Wielka mi tragedia...

edit:
@up - błagam, na klęczkach błagam Ciebie o Boski Znawco Tajemnic Tibii zdradź mnie, niegodnemu GDZIE DO CHOLERY mozna niby wyciągnąć loota dającego przebitkę 10:1 do poniesionych kosztów???? (pomijając oczywiście mozliwość, że poprostu miałeś mokry sen...)
__________________
Fág an bealach!

Ostatnio edytowany przez mazgier - 09-06-2007 o 09:34.
mazgier jest offline  
stary 09-06-2007, 09:30   #600
Neak_Shine
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 05 2007
Lokacja: St. Leonard on Sea

Posty: 15
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Neak Shine
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Shadows Team
Świat: Xerena
Poziom: 33
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 38
Neak_Shine ma numer GG 9367077
Król

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mazgier Pokaż post
Do wszystkich jojczących sorców i druidów - moglibyście się zamknąć i NAJPIERW trochę pomyśleć zanim zaczniecie skamleć jak rozwydrzone bachory, którym zabrano ulubioną zabawkę???

PRIMO: W newsie stoi jak byk, że postacie magiczne do 60-70 levelu, a to dotyczy 99.99% "narzekaczy" praktycznie nie odczują zmian w stylu gry.
SECUNDO: przycięte zostaną tylko zadawane obrażenia, exhaust ani siła leczenia się nie zmienią, a więc...
TERTIO: ZANIM ZACZNIECIE WYĆ i skomleć, że "niebo wam spadło na głowę" pomyślcie, błagam spróbujcie choćby - JAK BARDZO może zostać przycięta siła czarów/run? 20%? 30%?? NO I CO Z TEGO???
Mój MS aktualnie bije z e-visa (wiadomo, podstawowa broń sorca) średnio ~190. Czyli np. vampira biorę na 3 hity, czaaasem na 2. Jeśli stracę nawet 30% siły czaru, czyli średnia spadnie mi do ~130 to... będę vampa brał na 3 hity, czaaasem na 4. Joj, tragedia, świat się kończy, idę sprzedać sorca na Allegro...
GS solo - dziś na 7-8 hitów, po upie na 10-12? Straszne....
Smok solo - dziś na 5-6 hitów, po upie na 7-8? Koszmar...
Necro solo - dziś na 1 hita z e-wave, po upie 1 hit z e-wave + dobitka z HMM? Ostateczna zagłada wszystkich postaci magicznych w Tibi...
itd., itp... Tak, gra sorcem kompletnie straciła sens, zostaje wejść pod stół i otworzyć sobie żyły...

Owszem, spadnie tempo zdobywania expa przez postacie magiczne i zwiększy się waste na co trudniejszych huntach. I co z tego?
Cała różnica sprowadzi się do zwiększenia czasu na wbicie kolejnego levela i konieczności noszenia na hunty kilku bp mf więcej. Wielka mi tragedia...
hahaaa jeden normalny sorcere... wyjasiles to jak dobrze sie dało... a o uptade.. bedzie swietnie..
Neak_Shine jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 17:10.


Powered by vBulletin 3