Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 05-05-2006, 18:57   #1
Kerin Tale
Użytkownik Forum
 
Kerin Tale's Avatar
 
Data dołączenia: 09 05 2004
Lokacja: Guildford(UK)
Wiek: 37

Posty: 154
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Minne Reid
Profesja: Sorcerer
Gildia: ----
Świat: Hiberna
Poziom: 17
Kerin Tale ma numer GG 9024719
Domyślny Propozycja dotycząca forum

Nie wiem czy w dobrym dziale umieściłem swój temat, niemniej jednak moderatorów proszę o wyrozumiałość i nie zamykanie tematu, dopóki jakaś tam część ludzi się nie wypowie.


Moja propozycja w zasadzie dotyczy kilku rzeczy:

Pierwszą z nich jest ilość postów na stronie. Widzę, że macie tutaj ograniczenia do 10 postów, co moim zdaniem jest trochę uciążliwe przy przeglądaniu rozbudowanych tematów. Może by tak, spróbować powiększyć limit postów z 10, do 15-20 postów na stronę ?? Oszczędziłoby to czasu, i klikania myszką a zarazem forum od strony wewnętrznej byłoby bardziej czytelne i wyraziste.

Druga propozycja to system reputacji.

Pewnie już nad tym myśleliście, ja uważam, że to by było dość dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę, chęci innych użytkowników.

Trzecią sprawą jest wgląd techniczny na forum. Nie wiem, czy ktoś z was robi porządek, ale uważam, że wszystkie zamknięte tematy, powinne być automatycznie usuwane z archiwum, co choć trochę odciąży serwer, który czasem chodzi tragicznie (ale to już sprawa sprzętu oraz portalu na którym stoi tibia.pl ), myślę, że gdy wszelkie niepotrzebne tematy zostaną usuwane na bieżąco z archiwum, forum będzie wyglądało i ładniej i czyściej, bo szczerze mówiąc (na przykład w dziale "INNE") jest taki bajzel, że czasami doszukać się odpowiedzi jest ciężko, a opcja "SZUKAJ", o której większość użytkowników mówi, jest lekko mówiąc "SŁABA"


Mam nadzieję, że użytkownicy jak i moderatorzy rozważą ten pomysł i napiszą co o tym myślą. Pozdrawiam..
__________________
-= Prepare To Die, Prepare To Cry, Prepare To Game, Prepare To Play=-
Kerin Tale jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-05-2006, 19:10   #2
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

1. Ja mam 60 postów na stronie. Wystarczy pogrzebać w opcjach.
2. Był już taki, i się nie sprawdził. System notek jest o wiele lepszy.
3. Niestety, zamknięte tematy też są dość przydatne, ponieważ można je odnaleść. Ponadto obciążenie, które one generują jest tak znikome że nie ma co się nimi martwic.
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:13.


Powered by vBulletin 3