Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-03-2011, 14:14   #3021
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Ja nawet na BL'u nie miałem takiej sytuacji że mi ktoś przeszkadza w queście Wystarczy grzecznie poprosić.
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-03-2011, 19:05   #3022
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Tak proste i logiczne. Ale jeśli ktoś przeszkadza Tobie w robieniu qesta to nie masz ochoty go zabic ?

Bo ja mam, taka pozostałość po Tibi
Jeśli ktoś mi przeszkadzał w robieniu questa to najcześciej to był aluch.
A jeśli tą postać levelowałem na serwerze PvP to... hyhyhyhy
Cytuj:
Z mojego punktu widzenia wow na max lvl to straszna nuda dla osoby która lubi grać pvp i chce coś znaczyć na serwie.
Gówno prawda.
Mój znajomy, miał rogala Khorne w podstawce. Nie było osoby ze światka pvp, która go nie znała. Po stronie aluchów to dochodziło do (wręcz komediowych sytuacji), że jeśli zauważali, że ten wchodzi w stealtha, to zaczynali biec we wszystkie strony, ale nie tam.
Druga sytuacja - już Wrath of the Lich king, realm sunstrider. Aluchowy nelf druid, miał ponad 100k HK (i tytuł of the alliance). Ledwo się przeniosłem na serw i zacząłem grać pvp, to o nim usłyszałem. Choć to już były battlegroupy, więc jest kilka serwerów i niby ciężej się wybić. Ale on nie miał z tym problemów.
Więc bez pitu pitu mi, że się nie da. Ta gra ma nieporównywalnie większą społeczność, dlatego jest trudniej się wybić niż w Tibii. Ale to bynajmniej nie znaczy, że się nie da. Wszystko się da. Tylko trzeba się za to zabrać porządnie.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 19:45   #3023
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

a ja bym nadal prosił o ten build...
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 21:47   #3024
Svargrond
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 03 2011
Lokacja: Pruszków
Wiek: 43

Posty: 3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eerion Pokaż post
Jeśli ktoś mi przeszkadzał w robieniu questa to najcześciej to był aluch.
A jeśli tą postać levelowałem na serwerze PvP to... hyhyhyhy

Gówno prawda.
Mój znajomy, miał rogala Khorne w podstawce. Nie było osoby ze światka pvp, która go nie znała. Po stronie aluchów to dochodziło do (wręcz komediowych sytuacji), że jeśli zauważali, że ten wchodzi w stealtha, to zaczynali biec we wszystkie strony, ale nie tam.
Druga sytuacja - już Wrath of the Lich king, realm sunstrider. Aluchowy nelf druid, miał ponad 100k HK (i tytuł of the alliance). Ledwo się przeniosłem na serw i zacząłem grać pvp, to o nim usłyszałem. Choć to już były battlegroupy, więc jest kilka serwerów i niby ciężej się wybić. Ale on nie miał z tym problemów.
Więc bez pitu pitu mi, że się nie da. Ta gra ma nieporównywalnie większą społeczność, dlatego jest trudniej się wybić niż w Tibii. Ale to bynajmniej nie znaczy, że się nie da. Wszystko się da. Tylko trzeba się za to zabrać porządnie.

Tak masz racje wow posiada większą społeczność. Ale z perspektywy gildia i korzysci finansowe jakie płyną z zabicia kogoś?
Takowych nie ma

Bo co mnie interesuje konflikt wirtualny horda v alianci. Bardziej realny konflikt dotyczył by dwóch stron jak np dwie gildie które mają powód do wojny.

Grałem 5 lat na danubi w tibi. Jak dla mnie wow pod kątem pvp nie ma sensu ( nie mam powodu by kogoś zabic)

Gra jest tylko nastawiona na jeden konflikt stworzony przez producenta.
Svargrond jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 21:55   #3025
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Sęk w tym, że wojna horda vs alianci to sedno tej gry. W końcu to WARcraft. Wydaje mi się jednak, że gdybyś pograł trochę w WoWa, to zmieniłbyś zdanie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 22:50   #3026
cheeroke
Użytkownik Forum
 
cheeroke's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2010

Posty: 38
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 105
Skille: 86/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

Tylko ze pvp w wowie to areny i bg a nie latanie po mapie i zabijanie ludzi.
cheeroke jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2011, 23:13   #3027
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
Tak masz racje wow posiada większą społeczność. Ale z perspektywy gildia i korzysci finansowe jakie płyną z zabicia kogoś?
Takowych nie ma
Perspektywy zysków gilidowych PvP? Oczywiście mounty, tytuły i walka o miano najlepszej PvP gildii. Ja wiem, że ty chcesz wojen, gdzie 100 ludzi stoi w miejscu i trzaska UHy i SDki w siebie nawzajem, ale ta gra jest bardziej skomplikowana. Tutaj nie ma takiego "my idziemy na was i kto wyjdzie zwycięsko koxi". Choć oczywiście można tego typu pojedynki między gildiami urządzać - a nawet wewnątrz gildyjne, za pomocą war games.
Liczy się to co potraficie osiągnąć jako team. I skoro organizowane są turnieje arenowe o kasę, oznacza to, że jest to coś naprawdę wymagającego.
I to właśnie czyni wsio interesującym.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-03-2011, 01:59   #3028
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

oh yea! pochwalić się trzeba. niestety nie wypaliła dzisiaj 25-tka, 2 dziesiątek też się nie dało zebrać to nastawiliśmy się na progress i złożyliśmy 10 man, rada za 2 podejściem padła no i ......... cho'gall w końcu!!! było chyba 10 wipów i za 11 padł! Oraaaaaz token dla maga padł, który wygrałem <3 jeszcze 1 ring i pełny epic będzie hehe może i cieszę się jak dziecko ale ubicie progressowego bossa dużo funu daje pozdrawiam, mag Its Always Tanks Fault.
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2011, 21:41   #3029
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cho'Gall HC w koooooooooońcu down...
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-03-2011, 22:54   #3030
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Svargrond Pokaż post
Tak masz racje wow posiada większą społeczność. Ale z perspektywy gildia i korzysci finansowe jakie płyną z zabicia kogoś?
Takowych nie ma

Bo co mnie interesuje konflikt wirtualny horda v alianci. Bardziej realny konflikt dotyczył by dwóch stron jak np dwie gildie które mają powód do wojny.

Grałem 5 lat na danubi w tibi. Jak dla mnie wow pod kątem pvp nie ma sensu ( nie mam powodu by kogoś zabic)

Gra jest tylko nastawiona na jeden konflikt stworzony przez producenta.
A jakie korzyści finansowe z zabicia kogoś masz w Tibii ? Wyładujesz tonę zapasów po to, aby w nierównej walce kogoś sprowadzić do parteru, w dalszej kolejności niewykluczone, że przylecą do Ciebie gościa koledzy i tym razem oprócz zapasów stracisz jeszcze trochę levela.

Jedyna korzyść jaka płynie z walki w Tibii to wpływy, które sprowadzają się do tego, że banda dzieciaków może bez ograniczeń wylewać swoje frustracje, bo producent gry ich nie przywołuje do porządku a jakakolwiek przeciwwaga ze strony społeczności została zlikwidowana na zasadzie "whatever means necessary" (wliczając w to listy, hacki, magebomby, jakieś groteskowe nocne masslogi 20 osób żeby dorwać jednego gościa). W WoWie i tuzinie innych gier w tym względzie przynajmniej panuje porządek - bo jest wprost powiedziane, że pvp to jest kolejna płaszczyzna rywalizacji w której możesz udowodnić wyższość umiejętności, a nie jakaś bezwładna, nieuregulowana, niezbalansowana nawalanka.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2011, 15:37   #3031
bugajek4
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 02 2011

Posty: 9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Cho'Gall HC w koooooooooońcu down...
brawo, dużo walka różni się od normal mode?
bugajek4 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2011, 21:19   #3032
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bugajek4 Pokaż post
brawo, dużo walka różni się od normal mode?
Bardzo i to jest właśnie śmieszne. Jak faceroll zmienia się w ciężką walkę, podczas gdy niektóre TRUDNIEJSZE na normalu są łatwiejsze na hc. Coś jak Lich king hc. Nie żeby to było złe, że heroic mode'y są ciężkie. Ale po prostu przepaść między difficulty jest ogromna.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-03-2011, 22:09   #3033
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

i o to chodzi, blizzowi o to chodzilo wprowadzajac heroic mody. Zeby causaultowe gildie mogly robic takie raidy i isc dalej a nolify dalej bily HC i sie tym podniecac, bo wczesniej nolify tylko robily raidy a causaltowie mogli najwyzej w pvp powalczyc lub robic w nieskonczonosc kara lub grulla.
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 00:34   #3034
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Nefarian hc down! Niestety Innominate sprzątnęło nam realm firsta sprzed nosa, no ale nic to. Kill wart wipowania
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 01:39   #3035
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Znowu dziecko Tibii próbujące udowodnić, jaki ten WoW jest do dupy i w ogóle? Jak czytam te jego argumenty to litościwy uśmiech wkrada się na twarz, a do myśli przychodzi "o kurwa". :D
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 06:57   #3036
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Sorbet jaka jest dobra taktyka na halfusa na HC?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 10:29   #3037
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Na początek to najlepiej 4 tanków, 8 healerów. Pullujecie whelpy (które przy okazji padną na aoe, więc nie focusujcie się specjalnie na nich), Time Wardena i Storm Ridera. Pierw zabijacie Wardena, potem Storm Ridera, pullujecie NEther Sciona (whelpy powinny już nie żyć do tej pory). Full nuke na bossa, sciona nie bijecie.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 12:02   #3038
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Nie no o 10tke mi chodzi. Robiliśmy tak jak piszesz mniej więcej. Myślisz, że 4 healów to dobry pomysł?
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 14:10   #3039
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Aaa... no cóż, na 10 nie robiłem, słyszałem że to jeden z tych hardmodów które na 10 są w cholere trudniejsze... z 4 dpsami nie wiem czy wyrobicie się do enrage. Narazie popróbowałbym na 3 i zobaczył czy jest problem z utrzymaniem tanków. Pamietajcie ze grunt to dobre uzywanie cd na przezywalnosc i regen many.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-03-2011, 19:49   #3040
ruszek
Użytkownik Forum
 
ruszek's Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009

Posty: 1,417
Domyślny

Same Wipe'y na Heroicach, jak tak dalej pójdzie to nie będzie co robić >.>
ruszek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:40.


Powered by vBulletin 3