Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 10-10-2011, 20:45   #1341
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

@up - najszczęśliwszym państwem na świecie z badań 2010 jest Kolumbia I inne kraje w Ameryce Południowej, m.in. Jamajka, Brazylia, Argentyna itp.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 10-10-2011, 22:43   #1342
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

A ja powiem tak. Nie czytam waszych postow, wyraze swoje zdanie mam do tego prawo
Delegalizacja tytoniu
Zmniejszenie akcyzy za paliwo
Wolnosc slowa
Delegalizacja PiS
Legalizacja marihuany i haszyszu
Stosowanie konopii w medycynie
Dozywocie za handel tytoniem, kokaina, amfetamina, heroina, i innym scierwem
Podatki na drogi krajowe, nie na limuzyny, tuskobisy, domki letniskowe
Dobre stosunki z Rosja i Niemcami
Karanie za posiadanie duzych dawek alkoholu
Tortury za nasmiewanie sie z ludzi kalekich
Kara smierci za pedofilie
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2011, 23:14   #1343
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Voon Pokaż post
@Ashlon: Temat zbrojeń to długiii temat, ale można kiedyś podyskutować.
Po to ten temat

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ponczus
@PKW - PESEL nie jest i nigdy nie będzie numerem potwierdzającym zgodę podatnika/wyborcy na cokolwiek. I dziękować bogom. Jak dany komitet nie może zadbać o to żeby ludzie go popierający podpisali się CZYTELNIE imieniem i nazwiskiem to niech spieprza robić wybory dla pingwinów na syberii. Ktoś nie ma czytelnego podpisu? Drukowanymi imię nazwisko i parafka. To są wybory a nie impreza u wujka Zbycha.
Ale OKW masowo odrzucaly podpisy poparcia nie z powodu nieczytelnego podpisu, lecz z powodu nieczytalnego wpisu imienia i nazwiska. Do samych wlasnorecznych podpisow obiekcji jakos nie mieli. Tak wiec pytanie zostaje nadal aktualne - skoro PESEL sluzy do ustalenia tozsamosci, to po cholere odrzucac listy z rzekomo niewyraznych innych danych personalnych?
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2011, 23:41   #1344
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ReprezentRap Pokaż post
A ja powiem tak. Nie czytam waszych postow, wyraze swoje zdanie mam do tego prawo
Delegalizacja tytoniu
Zmniejszenie akcyzy za paliwo
Wolnosc slowa
Delegalizacja PiS
Legalizacja marihuany i haszyszu
Stosowanie konopii w medycynie
Dozywocie za handel tytoniem, kokaina, amfetamina, heroina, i innym scierwem
Podatki na drogi krajowe, nie na limuzyny, tuskobisy, domki letniskowe
Dobre stosunki z Rosja i Niemcami
Karanie za posiadanie duzych dawek alkoholu
Tortury za nasmiewanie sie z ludzi kalekich
Kara smierci za pedofilie
Nie lubisz papierosów
Ok
Jest (podobno)
Niech sobie będą - jest to jakoś powiązane z wolnością słowa
Lubisz marihuanę i haszysz, to mają być legalne?
Ok
Dlaczego tytoń, kokaina, amfetamina, heroina i inne są "be", a marihuana i haszysz nie?
---
Ok
To samo co z marihuaną i tytoniem
Rotfl
Ok
__________________
Tompior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-10-2011, 23:45   #1345
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Karanie za posiadanie dużych dawek alkoholu? A co z tradycyjnymi polskimi weselami, gdzie wódki jest więcej niż napojów? Poza tym, komu szkodzi kolekcja wina w piwnicy?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 00:05   #1346
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

http://www.krytykapolityczna.pl/Zapr...menuid-34.html
Prawdopodobnie tam będę, jeśli chcecie mnie spotkać, to zapraszam
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 00:25   #1347
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Bo nigdy nie odnotowano ani jednego przypadku smierci z powodu palenia marihuany. Konopie sa lepsze od aspiryny i moga zastapic 30% wszystkich swiatowych farmaceutykow. Wlokna konopii sa jednymi z najwytrzymalszych na swiecie, jeszcze 60 lat temu Polska byla.czolowym producentem masztow i zagli z wlokien konopii. Sam pale czysta marihuane od czterech lat. Normalnie sie ucze, uprawiam sporty i aktywnie spedzam zycie. Jak nie zapale przez miesiac bo mam dolek finansowy to nic nie czuje... Kazdy lekarz, naukowiec ci to powie... Tymczasem alkohol etylowy i nikotyna szla zaliczane do narkotykow twardych i powoduja miliony skierci rocznie...
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 00:33   #1348
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Alkohol w małych ilościach jest wręcz zdrowy. Jeśli zaś chodzi o marihuanę - jakoś preferuję aspirynę. Poza tym, od kiedy marihuana obniża gorączkę i rozrzedza krew?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 00:45   #1349
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Poza tym, od kiedy marihuana obniża gorączkę i rozrzedza krew?
Marihuana obniża nieco temperaturę ciała. O rozrzedzaniu krwi nic mi nie wiadomo.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 00:48   #1350
Quezacoatl
Satyryk
 
Quezacoatl's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Tu i tam
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,177
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
- Ha ha. Jak bogatemu (czy komukolwiek innemu) zabiorą spory kawałek pensji obniżając zdolność nabywczą i dadzą bezrobotnemu arabowi to taka osoba na pewno promieniuje ze szczęścia. Aż dziwne, że komunizmy upadają a socjalizmy bankrutują. Szczęśliwy lud nie chce pracować ku idei wiecznego szczęścia?
Biedna socjalistyczna Szwecja, patrz jak im zle. Placa az do 80% zarobkow w podatkach (7my najradosniejszy kraj swiata). Albo biedna Dania, gdzie placa do 72% w podatkach (1szy najradosniejszy kraj swiata). Biedne te "socjalistyczne" kraje gdzie biora biednym ludziom 70% pensji i wydaja na jakies glupie "jedne z najlepszych na swiecie publicznych uczelni" lub "jedne z najlepszych na swiecie publiczne szpitale i lecznice".

Dam ci rade, najpierw obejzyj jak wyglada swiat, dopiero potem formuj opinie co dla kraju lepsze lub gorsze, lub w jakim kraju zyje sie lepiej lub gorzej.

Cytuj:
- Monopole możliwe są tylko w przypadku istnienia państwa. Sorry mate.
Haha. Wprost przeciwnie imho.
W koncu bez rzadu i prawa, mozesz zebrac sobie pare zbrojnych i "zamknac" kazdy sklep konkurencji. Bo nie ma praw regulujacych takie dzialania.

Nie, naprawde. Obejzyjcie mape swiata, i zastanowcie sie ktore kraje lub regiony sa anarchiami. Potem przejedzcie sie tam i zobaczcie jak tam jest.

Cytuj:
Czego nie rozumiesz? Jeśli sprzedawcy nie będą konkurować to nie będzie ani niższych cen, ani lepszej jakości ani żadnego rozwoju.
Konkurencja jest super. Ale tak jak konkurencja w kraju jest praktycznie zawsze super, tak konkurencja z produktami i firmami zagranicznymi pozostawiona samej sobie czesto podwaza suwerennosc panstwa.
Nikt ci nie broni kupic zagranicznego, mozesz kupic cokolwiek znajdziesz w sklepie.

Cytuj:
Dlatego chce zniesienia tych wszystkich barier, które utrudniają start.
To znaczy czego? Granic panstw i roznic spoleczenstw? Powodzenia.

Cytuj:
...I stosuje przymus, i ściąga haracz...
Jak gadanie do 10-latka.
Na zlosc babci nie zaloze czapki, bo mi kazala, i sie przeziebie.

Cytuj:
- I przyspieszenie procesów demokratyzacji, które to zapewnią łatwiejszy dostęp do ropy.
Oj wprost przeciwnie, demokratyzacja to utrudnia. Przyjazny dyktator ulatwia. Case in point: Iran 1953, kiedy demokratycznie wybrany premier tegoz kraju zostaje wygnany w przewrocie zorganizowanym przez CIA, pod namowa Wielkiej Brytanii, dlatego ze pan premier wykopal "Anglo-Iranian Oil Company" (a.k.a. British Petroleum) ktora okupowala cale ich zasoby ropy. A na jego miejsce wstawiono pro-Amerykanskiego dyktatora. Gdyby te kraje chcialy tylko rope to zrobilyby tak jak USA z Irakiem.

Cytuj:
- Wolą ŻYĆ w takiej formie, że siedzieć na zasiłku i wydawać cudze pieniądze zamiast uczciwie pracować. Z redystrybucji dochodów kraj się nie rozwija, z niskich podatków i, w efekcie, budowania miejsc pracy tak.
Wiec obecne kraje europejskie zwane "socjalistycznymi" to nic innego niz zbieranina nierobow na zasiklu? I wydajacych nie swoje pieniadze? Przez ostatnie kilka dekad? OMG skad oni tyle nie swoich pieniedzy wzieli? Przeciez w tej Szwecji pracuja tylko 37 godzin tygodniowo, te nieroby jedne. I jeszcze dostaja od panstwa 10 tygodni platnego urlopu w roku. Jak oni to robia!?

Cytuj:
- To jest argument przeciw wysokim, nieracjonalnym podatkom. Gdy kradną to starasz się robić tak, żeby ukradli jak najmniej.
Szczerze mowiac, az chce mi sie powiedziec "gowno prawda". Ludzie to cholerni kombinatorzy. Myslisz ze placac 5% podatku nie kombinowaliby jak sie z tego wykrecic? Jak jest latwo sie z jakiegos podatku wykrecic, niezaleznie jak niskiego, wiekszosc ludzi na to idzie.

Cytuj:
Skusił Cię ich bogaty program czy wewnętrzna potrzeba utrzymania tych samych, wieloletnich mord przy korycie?
Moj sasiad glosowal na partie w ktorej nie bylo zadnych wieloletnich mord od koryta. Tj nie glosowal wcale.

Cytuj:
To bardzo możliwe, kiedyś czytałem, że z całego świata najszczęśliwszymi deklarują się mieszkańcy Nigerii
Miala byc ironia chyba, ale nie wyszla. Nigeria poza bardzo liczna biedota, ma tez grupe wyzyskujacych ta biedote bogaczy.
__________________
Modzie! Wpisz się do księgi!

Ostatnio edytowany przez Quezacoatl - 11-10-2011 o 01:00.
Quezacoatl jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 12:00   #1351
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slythia Pokaż post
Alkohol w małych ilościach jest wręcz zdrowy. Jeśli zaś chodzi o marihuanę - jakoś preferuję aspirynę. Poza tym, od kiedy marihuana obniża gorączkę i rozrzedza krew?
Nie marihuana, tylko konopia. Widać że gadasz o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 12:08   #1352
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ReprezentRap Pokaż post
Nie marihuana, tylko konopia. Widać że gadasz o rzeczach o których nie masz najmniejszego pojęcia.
W takim razie czy konopia (dla mnie to żadna różnica) rozrzedza krew? Jakoś szczerze wątpię.

Nie rozumiem także jak można zabraniać używania jednej używki tylko dlatego, że samemu preferuje się drugą. To, że alkohol i tytoń powodują wiele zgonów rocznie nic nie oznacza - równie dobrze można 'przedawkować' niemal prawie wszystko.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 15:58   #1353
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Nie dlatego ze sie lubi, tylko dlatego ze jedno szkodzi, a drugie nie. Gdzie napisalem ze konopie rozrzedzaja krew? I poza tym jak masz sie na jakis temat wypowiadac to moglabys chociaz zobaczyc na wikipedii definicje marihuany i konopii... Jesli chcesz wiedziec to kiedys konopie byly najliczniej rosnaca roslina swiata, stosowano ja rako lekarstwo m.in na aids czy nowotwor, w Czechach do dzis robi sie leki z konopii. Poza tym zyjemy w demokratycznym panstwie i nie masz zadnego prawa kwestionowac moich pogladow. Wiesz jak szkodza narkotyki? Bylo o tym wiele badan, ksiazek. Powiem ci. Po kolei, najbardziej znane. Nikotyna, kokaina, heroina, alkohol, lsd, amfetamina, haszysz, kofeina, marihuana.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 16:17   #1354
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Napisałeś, że działa jak aspiryna więc chciałam się jedynie upewnić, czy tak jest naprawdę.

Poza tym, ja także nie zamierzam nikomu niczego zabraniać. Jeśli chcesz to ją sobie pal, jedz, używaj jako przyprawy, cokolwiek. Fajnie by było jakbyś sam ponosił tego konsekwencje, ale obecnie jest to nierealne. Lecz nie zabraniaj innym pić alkohol czy palić papierosy! Jak rozumiesz wolność skoro chcesz delegalizacji tytoniu oraz kary za alkohol, co w naszym społeczeństwie (i nie tylko) jest kompletnie nierealne?

Owszem, leki na bazie konopii są. Jednak dlaczego, skoro są takie cudowne, wyjątkowe i leczące wszystko nie są stosowane na całym świecie? Międzynarodowy spisek mający na celu wykluczenie tak cudownej rośliny i zyski firm farmaceutycznych?

Alkohol w małych ilościach stosowany odpowiedzialnie jeszcze nikogo nie zabił.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 16:47   #1355
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Napisałeś, że działa jak aspiryna więc chciałam się jedynie upewnić, czy tak jest naprawdę.
Gdzie niby? Napisałem że są lepsze od niej, tzn. leczy więcej. Nigdy nie napisałem że działa tak samo jak ona

Cytuj:
Jednak dlaczego, skoro są takie cudowne, wyjątkowe i leczące wszystko nie są stosowane na całym świecie? Międzynarodowy spisek mający na celu wykluczenie tak cudownej rośliny i zyski firm farmaceutycznych?
Bo to by był upadek gospodarki farmaceutycznej, ogólnoświatowej.

Cytuj:
Alkohol w małych ilościach stosowany odpowiedzialnie jeszcze nikogo nie zabił.
Lecz potem osoby go zażywające niestety się uzależniają i potem umierają.

Cytuj:
Fajnie by było jakbyś sam ponosił tego konsekwencje, ale obecnie jest to nierealne.
Tego nie rozumiem.

Cytuj:
Jak rozumiesz wolność skoro chcesz delegalizacji tytoniu [...] jest kompletnie nierealne?
Tytoń przez baaaaardzo długi czas był w Polsce nielegalny
Dzieci palą, a potem w wieku 20 lat chorują na raka płuc. To normalne według Ciebie, że najbardziej szkodliwa substancja świata, nikotyna, która przy okazji najbardziej uzależnia jest legalna? Łyżka nikotyny = śmierć w ciągu minuty. Widziałeś składniki papierosa?


Co do konopii były przypadki zachorowań, ale to dlatego że pochodzi od dilerów. Jak wiadomo na całym świecie dilerzy dodają do narkotyków piasek, lakier, przez co chorujemy np. na pylicę


FAKT: W Holandii gdzie są tzw. cafe shopy (nie wiem jak się to pisze) można kupić w 100% czystą marihuanę i haszysz, żadnej modyfikacji genetycznej. Nigdy w szpitalu nie było tam nikogo z powodu palenia CZYSTEJ marihuany. Jak byli to mieli też w sobie tytoń, tzw. wypełniacze w postaci tytoniu, piasku, szkła, lakieru.

FAKT 2: Nigdy nie odnotowano ani jednego przypadku śmierci z powodu palenia marihuany.


Wiesz czemu leki z konopii oraz konopia naprawdę są nielegalne? Bo nie szkodzą, tylko zmieniają stan psychiki. Uspokajają, powodują amnezje. Nie można po niej być agresywnym itp. ale zmienia jednak psychikę, nie trwale, ale zmienia.
Więc powiedz mi dlaczego, załóżmy że alkohol też nie szkodzi. Ale dlaczego powodując wypadki samochodowe, morderstwa i samobójstwa, jest on legalny?

I nie chodzi mi tutaj o DELEGALIZACJĘ ALKOHOLU. Tylko o LEGALIZACJĘ MARIHUANY, która szkodzi na poziomie zupki chińskiej czy kofeiny.


Żeby wyzwolić toksyczną dawkę, trzeba spalić 20000g w 10min. Tymczasem po 50g byś miała dość
Żeby zginąć trzeba spalić 200000g w 10min. Tyle kasy nie ma nikt na świecie, poza tym po 5g odlatujesz ;D


No, ale teraz sobie pomyślisz: "WIĘC MOŻNA PRZEDAWKOWAĆ!"
To ja ci odpowiem tak: 150 filiżanek kawy to śmiertelna dawka kofeiny

Filiżanka = jedna dawka kawy
Gram = jedna dawka marihuany

I powiedz teraz która cyfra jest większa? 200.000 czy 150? No widzisz
Oczywiście nie mówię tu o jakichś problemach z kawą... Tylko porównuję.
Bo w Kanadzie do palenia przyznało się 50% społeczeństwa, w Holandii nie mniej. I jak chcesz wiedzieć do tej pory nie ma z tym problemu

Oczywiście nasze zdanie na ten temat nie powoduje że coś do Ciebie mam, skądże.
Nawet takich ludzi szanuję którzy mają swoje zdanie a nie napiszą "CHUJ PRAWDA WY*******AJ". Więc jak pomyślisz że się spinam akurat do Ciebie, to wiedz że tego nie mam na myśli Takie małe sprostowanko ;P

Lecę 3majcie sie
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 16:49   #1356
voice
Użytkownik Forum
 
voice's Avatar
 
Data dołączenia: 08 06 2010
Lokacja: Puławy

Posty: 479
voice ma numer GG 8133179
Domyślny

Ale tu chodzi o uzależnienie, choroby i zgony. Przez Marihuanę się nie uzależniasz, nie chorujesz przez codziennie zażywanie, no i nikt jeszcze przez to nie umarł. Co do alkoholu czy tytoniu, jest wręcz przeciwnie. Z tego co słyszałem (od kolegów, kolegów itp.) że żeby umrzeć z powodu marihuany, czyli przedawkować, należy spalić 1/3 masy swojego ciała (?). Jest to nie potwierdzona informacja, zasłyszana gdzieś od kolegów.
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ruszek Pokaż post
Rozmowa z Klaudią +8 do motywacji, Marta +20 do medżik penetrejszyn.

------------------------------------------
100 post - 11 lipiec 2011 16:42
200 post - 3 sierpień 2011 15:03
300 post - 14 wrzesień 2011 19:07
400 post - 11 października 2011 16:41

Ostatnio edytowany przez voice - 11-10-2011 o 16:52.
voice jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 16:55   #1357
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Oczywiście nikogo nie namawiam ;P

Co bezpośrednio do polityki to powiem tak:

PiS nie poprę nigdy. Kaczyński bez przerwy wypowiada się nt. rzeczy o których nie ma pojęcia.

PO mogę poprzeć, ale na wybory nie chodzę

Palikota bym poparł, ale przywala się do kościoła. Ja jestem od sześciu lat lektorem, przedtem byłem ministrantem i jestem naprawdę bardzo głęboko wierzący. Oczywiście nie mam żadnej homofobii, czy coś. Chodzi o kościół

SLD daje plamę na całej linii. Nie wiadomo kto jest przywódcą, partia może upaść.

PSL? Mówili o legalizacji, wycofują się, zmieniają zdanie. Poza tym nie podobają mi się poglądy Pawlaka

Inne partie? Zbyt mało znane jak dla mnie. Tzn. ja nie znam ich planów itp


Mógłbym jeszcze pogratulować Palikotowi. W pół roku odejść z największej partii w Polsce, założyć własną zyskując poparcie 5% wszystkich Polaków? Mistrz. Mógłby wygrać gdyby nie to że przywala się do kościoła
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli

Ostatnio edytowany przez ReprezentRap - 11-10-2011 o 17:01.
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 16:58   #1358
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ReprezentRap Pokaż post
PSL? Mówili o legalizacji, wycofują się, zmieniają zdanie.
O legalizacji czego? Marihuany? Kiedy? Najwyraźniej to przegapiłem. Ale oczywistym jest, że tego nie poprą, bo ich elektorat by tego nie zrozumiał.

Ciekawostka: Finlandia planuje całkowicie zakazać palenia do 2040 roku. Nie wiem natomiast, co dokładnie takie sformułowanie oznacza. No i trzeba zwrócić uwagę, że nie zamierzają tego zrobić z dnia na dzień.

Osobiście tego nie popieram. Choć z drugiej strony, o ile spożywania alkoholu nie da się w naszej kulturze wyeliminować, o tyle palenie tytoniu pewnie by się dało - na tle nielegalnych substancji jest mało atrakcyjny i gdyby do nich dołączył, być może przestałby być wybierany.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt

Ostatnio edytowany przez Litawor - 11-10-2011 o 17:04.
Litawor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 17:00   #1359
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Pozwolę sobie zacytować:
Cytuj:
Konopie sa lepsze od aspiryny i moga zastapic 30% wszystkich swiatowych farmaceutykow
To jakim cudem działają lepiej od aspiryny a jakoś nie potrafią zastąpić jednego z jej głównych działań?

Z alkoholem przesadzasz. Jedno piwo raz na jakiś czas, kieliszek wina, dobry drink jeszcze nikogo nie wprowadził w uzależnienie, nie spowodował podniesienie poziomu agresji. Ja jeszcze żyję i raczej nikogo nie zabiłam, a abstynentką nie jestem.

Cytuj:
Tytoń przez baaaaardzo długi czas był w Polsce nielegalny
Dzieci palą, a potem w wieku 20 lat chorują na raka płuc. To normalne według Ciebie, że najbardziej szkodliwa substancja świata, nikotyna, która przy okazji najbardziej uzależnia jest legalna? Łyżka nikotyny = śmierć w ciągu minuty. Widziałeś składniki papierosa?
Jak alkohol w stanach albo obecnie narkotyki. Prawo nie jest wyznacznikiem szkodliwości substancji. Poza tym, skoro ktoś chce się truć to czemu mu tego zabronić? Poza tym, nie przesadzaj ze skutkami palenia. Jest wiele osób wypalających masę papierosów dziennie bez raka w wieku 20 / 50 / 70 lat. To, że palisz nie powoduje automatycznie raka.

Cytuj:
Więc powiedz mi dlaczego, załóżmy że alkohol też nie szkodzi. Ale dlaczego powodując wypadki samochodowe, morderstwa i samobójstwa, jest on legalny?
Nie szkodzi w małych ilościach. Jeśli wypijesz za dużo wody to także umrzesz, a jakoś delegalizacji wody nikt nie proponuje.

Jeśli zaś chodzi o kofeinę - mogę założyć się, że po wypiciu nawet 200 filiżanek kawy (fu) nic mi nie będzie. Kofeina, tauryna nie działają na mnie w ogóle.

Cytuj:
I nie chodzi mi tutaj o DELEGALIZACJĘ ALKOHOLU. Tylko o LEGALIZACJĘ MARIHUANY, która szkodzi na poziomie zupki chińskiej czy kofeiny.
Hm.

Cytuj:
Karanie za posiadanie duzych dawek alkoholu
Jak to ma się do tego?


Stosunek Palikota do kościoła akurat lubię. Rób sobie co chcesz, wierz w co chcesz, tylko nie próbuj mnie do tego zmuszać / kazać za to płacić / potykać się o to na każdym kroku.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-10-2011, 17:08   #1360
ReprezentRap
Użytkownik Forum
 
ReprezentRap's Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2011
Lokacja: zsT

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Druid
Świat: Pandoria
Domyślny

Cytuj:
Nie szkodzi w małych ilościach. Jeśli wypijesz za dużo wody to także umrzesz, a jakoś delegalizacji wody nikt nie proponuje.
Tak samo się ma do marihuany. Nie szkodzi prawie nawet w dużych ilościach.

Cytuj:
Jeśli zaś chodzi o kofeinę - mogę założyć się, że po wypiciu nawet 200 filiżanek kawy (fu) nic mi nie będzie. Kofeina, tauryna nie działają na mnie w ogóle.
Cytuj:
Przedawkowanie kofeiny niesie za sobą poważne konsekwencje: przy przedawkowaniu powyżej 0,5 g powoduje silne pobudzenie psychoruchowe, przyspieszenie i niemiarowość serca, bardzo silne zwiększenie diurezy, nudności, wymioty i osłabienie. W skrajnych przypadkach (w silnym zatruciu) występują drgawki i porażenie ośrodka oddechowego. Dawka śmiertelna kofeiny dla dorosłego zdrowego człowieka wynosi 10 gramów, śmierć następuje zazwyczaj w wyniku migotania komór serca.
Dawka śmiertelna kofeiny przy podaniu doustnym dla człowieka to około 150 mg na kilogram masy ciała.

Cytuj:
Cytuj:
I nie chodzi mi tutaj o DELEGALIZACJĘ ALKOHOLU. Tylko o LEGALIZACJĘ MARIHUANY, która szkodzi na poziomie zupki chińskiej czy kofeiny.
Hm.

Cytuj:
Karanie za posiadanie duzych dawek alkoholu
Jak to ma się do tego?
Karanie za duże dawki, tzn. mocne dające powyżej 5 promili, a całkowite zakazanie to co innego. Nie wiem w jaki sposób myślisz jeśli uznajesz te dwie rzeczy za to samo, ale jesteś w błędzie

Cytuj:
Poza tym, nie przesadzaj ze skutkami palenia.
http://www.odczulanie.pl/images/sklad-papierosa.jpg



Cytuj:
Pozwolę sobie zacytować:
Cytuj:
Konopie sa lepsze od aspiryny i moga zastapic 30% wszystkich swiatowych farmaceutykow
To jakim cudem działają lepiej od aspiryny a jakoś nie potrafią zastąpić jednego z jej głównych działań?
Mówiłem że są lepsze, tzn. LECZĄ WIĘCEJ, A NIE TO SAMO....
Jaskra, epilepsja, dystrofia mięśniowa, zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, anoreksja, bóle stawów, depresja, bezsenność, zapalenie wątroby, rak, AIDS
I jest nielegalne legi ponieważ z leków ludzie mogą zrobić narkotyk... A szkoda... :/



Jako ogólny zbiór książek, mitów, faktów, polecam Ci to:
http://www.youtube.com/watch?v=T2-NBI_XKcM

Urywek z pełnometrażowego filmu który wiesz co? Został zakazany w wielu krajach....

OBEJRZYJ CAŁY ZANIM ODPISZESZ W JAKIKOLWIEK SPOSÓB NA MÓJ POST.
__________________
"Ludzie i ich sny, zagrzebane betonem
Gdzieś tam ja i Ty, róże pod nieboskłonem
I choć wieje chłodem, pomimo braku światła
Nadziei płomień tli się w naszych płatkach
I to nie koniec jest, to nie porażka
Bo nawet na betonie czasem piękny kwiat wyrasta..."
SumaStyli
ReprezentRap jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:42.


Powered by vBulletin 3