Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-02-2005, 17:44   #21
slammer
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 11 2004

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kagahiru
Powiem ci tak. Każda karta kredytowa słuzy również do bankomatu ale nie każda kartra do bankomatu jest kredytową. Jeżeli np. posiadasz konto Izzy w mBanku czy Graffiti w PKO to niestety ale nią nie załpacisz za PACCA. Co do opłat to płacisz tyle co za PACCA + koszty przelewu na zagraniczne konto w twoim banku.

Pozdro
A ja ci powiem tak. W mbanku na izzykoncie mozesz zalozyc ekarte i ona sluzy tylko do transakcji wirtualnych, tzn. ona nie ma paska magnetycznego i mozna nia placic tylko w intrencie. Mam nadzieję, że da radę zapłacić nią za PACC bo mam zamiar założyć izzykonto i kupic pacca. Mam jeszcze pytanie: Ile się płaci za przelew zagraniczny w mbanku bo nie mogę tego nidzie znaleźć ??

Pozdr
slammer jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2005, 09:07   #22
Mily Knight
Użytkownik Forum
 
Mily Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDANSK
Wiek: 32

Posty: 54
Mily Knight ma numer GG 5000147
Żarówka Spoko poradnik.

Czy da sie kupić pacca kartą MAESTRO ?? jeżeli tak to powiedzcie mi jak
o i gdzie pisze kod pin na karcie sorka jeżeli pomyślicie że jestem mongoł ale niejestem bankierem... prosze o pomoc
__________________
gram na palku i mimo że czasami padne to sie niepoddaje
Mily Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-02-2005, 09:14   #23
Mily Knight
Użytkownik Forum
 
Mily Knight's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Lokacja: GDANSK
Wiek: 32

Posty: 54
Mily Knight ma numer GG 5000147
Domyślny Pomocy

A jak wykupić pacca kartą Maestro prosze was o pomoc o i jeszcze jedno gdzie na karcie pisze kod pin ??
__________________
gram na palku i mimo że czasami padne to sie niepoddaje
Mily Knight jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-02-2005, 21:49   #24
kagahiru
Użytkownik forum
 
kagahiru's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Carlin

Posty: 16
kagahiru ma numer GG 1183002
Domyślny

re:up

Można to zrobić. Jeśli chcesz wiedzieć jak to przeczytaj ten poradnik

re:slammer

Być może na izzyknto tak jest - nie wiem - mam konto w mBanku ale jestem po 18 i mam normalne konto. CO do kosztów to teraz w mBanku jest stałą kwota za przelewt do wszystkich innych banków niż mBank o wartości 50gr. (przynajmniej mi tak potrącają jak wysyłam kase bratu do Anglii)
kagahiru jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 07:00   #25
Birmil
Zbanowany
 
Birmil's Avatar
 
Data dołączenia: 10 02 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 158
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Poziom: 15
Skille: 62/62
Poziom mag.: 4
Wyślij wiadomość przez ICQ do Birmil Birmil ma numer GG 5344630
Domyślny jak to nie da sie platnicza ?

Ja karty kredytowej nie mam, to znaczy ze nie moge kupic pacca ? (jak dlugo oczekuje sie go po zaplacie przelewem? )
Birmil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 16:44   #26
Kryptonics
Użytkownik Forum
 
Kryptonics's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Memoria
Wiek: 35

Posty: 578
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Faxes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 161
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Z tego co zrozumiałem to nawet nie musimy wychodzić z domu.Wypełniamy tylko to wszystko i po paru minutach mamy pacca??Czy tak??Poprostu oni dzięki tym informacją biorą sobie kase od nas z banku?? Prosze powiedzieć czy mam racje, a jak nie to mnie porawić.Dziękuję.
__________________
07.05.2006
01:22 You advanced from Level 99 to Level 100.

Kryptonics jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 21:03   #27
PvD
Użytkownik forum
 
PvD's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004
Lokacja: Hiberna
Wiek: 36

Posty: 13
PvD ma numer GG 5973836
Domyślny LoL?

Skasujcie tego posta

Ostatnio edytowany przez PvD - 02-03-2005 o 21:06.
PvD jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 22:42   #28
Lord kiedziu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Venore (celesta)

Posty: 6
Lord kiedziu ma numer GG 3628440
Domyślny hehehehhehehehehehheheehhehehehheheheh lol?

kur.......... zamówiłem pacca kartą visa tylko ze mam na niej polską walute a nie można kupic pacca polska walutą to musze mieć visse z wyłącznością na euro ,usd itp itd ?
Lord kiedziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-03-2005, 23:30   #29
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord kiedziu
kur.......... zamówiłem pacca kartą visa tylko ze mam na niej polską walute a nie można kupic pacca polska walutą to musze mieć visse z wyłącznością na euro ,usd itp itd ?
Mozna. Mozesz miec zlotowki, a w banku zamienia ci zlotowki na dana walute.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 15:39   #30
Lord kiedziu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 12 02 2005
Lokacja: Venore (celesta)

Posty: 6
Lord kiedziu ma numer GG 3628440
Domyślny

ok to jak zaznacze usd w zamowieniu i mam na visie zlotowki to oni sami se mzienia ? eh wtedy zle zmaoilem zamiast nazwiska drugie imie mamy podalem i nie mogli sie dowiedziec czyja to visa
Lord kiedziu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 21:14   #31
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord kiedziu
ok to jak zaznacze usd w zamowieniu i mam na visie zlotowki to oni sami se mzienia ? eh wtedy zle zmaoilem zamiast nazwiska drugie imie mamy podalem i nie mogli sie dowiedziec czyja to visa
Powinni zamienic. Mi w kazdym razie zamieniali
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 21:26   #32
Kryptonics
Użytkownik Forum
 
Kryptonics's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Memoria
Wiek: 35

Posty: 578
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Faxes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 161
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Moi starzy się boją,że im wyczyszczą kartę jak się poda te informacje
Przekonałem ich, że to porządna firma, to znowu pytają zkąd oni będą wiedzieć, jak to pobrać. Dziwi ich , że nie trzeba iść do banku i potwierdzić chęć przesłania kasy.Prosze powiedzcie dokładnie co i jak oni robią bo ja nie moge im to przrtłumaczyć.Chcą fachowej opini ,a myśle ,że nigdzie indziej jak na forum jej nie otrzymam (nie chodzi mi o nie wiem jaki opis, tylko ze 2,3 zdania co i jak i już)
Z góry thx.
__________________
07.05.2006
01:22 You advanced from Level 99 to Level 100.

Kryptonics jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 21:32   #33
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kryptonics
Moi starzy się boją,że im wyczyszczą kartę jak się poda te informacje
Przekonałem ich, że to porządna firma, to znowu pytają zkąd oni będą wiedzieć, jak to pobrać. Dziwi ich , że nie trzeba iść do banku i potwierdzić chęć przesłania kasy.Prosze powiedzcie dokładnie co i jak oni robią bo ja nie moge im to przrtłumaczyć.Chcą fachowej opini ,a myśle ,że nigdzie indziej jak na forum jej nie otrzymam (nie chodzi mi o nie wiem jaki opis, tylko ze 2,3 zdania co i jak i już)
Z góry thx.
Tak samo pobieraja, jak w hipermarkecie. Tam przeciez tez nie ma banku, prawda? 2)Nie wyczyszcza karty, bo wysyla im dla potwierdzenia 5 ostatnich cyfr, nie wszystkie.I nic wiecej, oprocz danych. Jesli cos wyczysciliby - mozna ich pozwac do sadu. Srednio pacca na miesiac kupuje 5-6 tysiecy osob i jakos nikogo nie okradli. A jak cos, to kase zawsze mozna odwolac (2 tygodnie, ale podobno przedluzyli do miecha).

A cipsoft kase pobiera mniej wiecej w taki sposob :
1 - dostaje twoje dane i weryfikuje je w banku (poprzez internet)
2 - bank potwierdza dane
3 - cipsoft uaktywnia ci pacca
4 - po pewnym okresie pobieraja ci pieniadze z karty.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 22:07   #34
Tibiasz
Użytkownik Forum
 
Tibiasz's Avatar
 
Data dołączenia: 25 11 2004
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 37

Posty: 73
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Berylia
Tibiasz ma numer GG 3681497
Domyślny

hmmm no spoko mam zgloszone. wszystko jest OK ile czasu bede musiał czekać na aktywacje pacca bo wg. mechaniki napisanej wyzej to powinno to byc w miare szybko
off topic:
Kryptonics czyżby powrót?
edit:
@ down:
Mam cie w vipach i jak bedziesz online to mesegne cie ;]
__________________
W zdrowym ciele zdrowy duch...
W martwym ciele dobry loot..

Ostatnio edytowany przez Tibiasz - 04-03-2005 o 16:26.
Tibiasz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-03-2005, 22:26   #35
Kryptonics
Użytkownik Forum
 
Kryptonics's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2004
Lokacja: Memoria
Wiek: 35

Posty: 578
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Faxes
Profesja: Elite Knight
Świat: Astera
Poziom: 161
Skille: 99/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Big thx Nekromanta,ale znowu mam problem
Jak już wszystko zrobie i na koniec trzeba podać dane z karty.
Podaję wszystko ale nie ma secure code więc go nie pisze i mi pisze,że brakuje informacij.Co ja mam zrobić. HELP PLZ!!
__________________
07.05.2006
01:22 You advanced from Level 99 to Level 100.


Ostatnio edytowany przez Kryptonics - 04-03-2005 o 19:52.
Kryptonics jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-03-2005, 22:21   #36
<=KaLeCiQ=>
Użytkownik forum
 
<=KaLeCiQ=>'s Avatar
 
Data dołączenia: 08 11 2004
Lokacja: City of God

Posty: 9
<=KaLeCiQ=> ma numer GG 3055687 <=KaLeCiQ=> ma login Tlenu kalecik@o2.pl
Domyślny :d

bardzo mily poradnik (krutko,zwiezle i na temat) najlepszy motyw w przykladzie cwiartki 3/4 z kiepskich
<=KaLeCiQ=> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-03-2005, 17:21   #37
Grimp
Użytkownik Forum
 
Grimp's Avatar
 
Data dołączenia: 30 01 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 102
Świat: Na emeryturze
Domyślny

a gdy ktoś mi kupuje pacc, a ja go aktywuje to jest możliwość wycofania pieniedzy przez wykupującego? i co wtedy się dzieje? strace pacc ?
__________________
.....jak zaczynasz grać w Tibie to określ czy chcesz byc najlepszy czy słaby innej opcji nie ma...
Grimp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-03-2005, 16:45   #38
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grimp
a gdy ktoś mi kupuje pacc, a ja go aktywuje to jest możliwość wycofania pieniedzy przez wykupującego? i co wtedy się dzieje? strace pacc ?
Tak, ale moze wycofac je w banku. A ty dostaniesz bana.

@Kryptonics : moze sprobuj zostawic to pole puste.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-03-2005, 08:35   #39
Salvatore
Użytkownik forum
 
Salvatore's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2005

Posty: 20
Domyślny

Spox poradnik nareszcie wiem jak wykupic pacca.
Salvatore jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-03-2005, 10:21   #40
karramba90
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 12 2004

Posty: 5
Domyślny plz help

Mam kilka pytan
1) Jakie sa kata mlodziezowe z ktorych mozna kupic pacc
2) Ile trzeba placic za stwozenie takiego konta
3) Po jakim czasie od zlozenia wniosku o konto mozna z niego kozystac
Ghost Recon Online to darmowa, sieciowa gra akcji sygnowana nazwiskiem popularnego pisarza powieści sensacyjnych – Toma Clancy’ego. Wcielasz się w żołnierza przyszłości - szturmowca, specjalistę lub zwiadowcę – i ściśle współpracując z drużyną bierzesz udział w taktycznych walkach we wszystkich regionach naszego globu
Drakensang Online to darmowa gra MMO RPG dostępna bez pobierania, w przeglądarce. Bazuje na istniejącej już serii Drakensang, podobnej do takich gier jak Torchlight czy Diablo
Ceiron Wars to darmowa gra strategiczna z elementami RPG, które cechuje się świetnym systemem walki rodem z legendarnej serii Heroes of Might & Magic. Stwórz swojego bohatera, skompletuj armię i podnoś swoją rangę wykonując ciekawe questy
11Legends to darmowa gra przeglądarkowa z gatunku managerów piłkarskich, w której wcielasz się w rolę zarządcy klubu piłki nożnej. Do Twoich obowiązków należy więc dbanie o rozwój zawodników, rozbudowywanie infrastruktury klubu, znajdywanie sponsorów i utrzymywanie płynności finansowej.
Dragons of Atlantis to przeglądarkowa gra strategiczna wyróżniająca się na tle innych tego typu produkcji przede wszystkim świetnym wykonaniem oraz unikalną mechaniką rozgrywki. W tej grze na Twoich barkach spoczywa wiele obowiązków, ale wykonanie każdego z nich to tony satysfakcji. Sprawdź się więc w roli zarządcy królestwa i opiekuna smoków
The Settlers teraz jako darmowa gra w przeglądarce! Czy jest ktoś, kto nigdy nie słyszał o tej serii? Pamiętny klimat panujący w świecie Osadników jest nie do podrobienia. Tym, co szczególnie przyciągało, był dopracowany do perfekcji system ekonomiczny. W dobie powszechnie dostępnego Internetu, zespół Blue Byte podjął próbę wskrzeszenia swojego dzieła, starając się zaimplementować w jego przeglądarkowej wersji wszystko, co najlepsze
My Little Farmies to symulacja prowadzenia farmy z prawdziwego zdarzenia. Gra oferuje duże możliwości - dbasz nie tylko o prawidłowy rozwój roślin, ale też o rozbudowę swojego gospodarstwa rolnego. Do zabawy zachęca także przyjemna dla oka oprawa graficzna. Co jednak najważniejsze - gra jest w pełni darmowa, można więc grać godzinami bez żadnych ograniczeń w każdej przeglądarce!
Merc Elite to najnowsza MOBA ze studia Bigpoint osadzona w niedalekiej przyszłości. Dołącz do gry już teraz i to za darmo w każdej przeglądarce
W dziejach starożytnego Rzymu wydarzyły się jedne z najciekawszych wydarzeń historycznych. W grze Romadoria mamy okazję wcielić się w przywódcę jednej z rzymskich kolonii i tym samym wpłynąć na przebieg tamtej epoki. Jeśli sprawdzimy się jako zarządca i dowódca wojska, sukces będzie w zasięgu ręki!
Dołącz do Sherlocka Holmesa i doktora Watsona w mrożącej krew w żyłach przygodzie! Podnieś zasłonę tajemnicy i odkryj starożytny sekret Baskerville i bagna Devonshire!
Aion Online to darmowa gra online do pobrania autorstwa NCSoft. Ten znany producent MMO ma już na swoim koncie m.in. dwie części Guild Wars, popularnego Lineage II czy City of Heroes – grę o ciekawej i oryginalnej tematyce. Aion Online jest najbardziej klasycznym MMORPG-iem NCSoft, które pomimo dużej konkurencji na rynku, zdążyło już sobie zjednać ogromną rzeszę fanów.
Kraina Wikingów stoi przed Tobą otworem! Walcz, zdobywaj i stań się najlepszym wojownikiem na całym kontynencie. To nie będzie proste zadanie, ale jeśli wykażesz się ponadprzeciętnymi umiejętnościami, żadna przeszkoda nie popsuje Twoich ambicji. Czy czujesz się na siłach by dokonać wielkich czynów?
Firma Blue Byte coraz silniej specjalizuje się w darmowych grach przeglądarkowych. Tym razem na zlecenie giganta branży – Ubisoftu – stworzyli pełnoprawnego, sieciowego następcę kultowej serii Heroes of Might & Magic. Najnowsza odsłona – Might & Magic Heroes Online – nie instaluje na dysku nawet megabajta: włączamy ją w przeglądarce i nie płacąc ani złotówki, możemy się bawić do woli!
Fani Harry'ego Pottera mają kolejną produkcję dotyczącą młodych czarodziejów - Wizard101 to nowa produkcja ze studia Gameforge, w której wcielamy się w rolę adepta szkoły magii. Jak na darmową grę, jest to rozbudowana produkcja, która nie tylko pozwala na rozwój bohatera i walkę z innymi graczami, ale również oferuje swój własny wątek fabularny.
Wargame 1942 to darmowa gra strategiczna, w której musisz być zarówno charyzmatycznym dowódcą, jak i bystrym dyplomatą. Do czego dążysz? Cel jest prosty – wygraj II wojnę światową! Nierealne? Tylko pozornie. Przekonaj się, na ile Cię stać i spróbuj odmienić losy świata w Wargame 1942
Pirate Galaxy to rozbudowana przeglądarkowa gra akcji z gatunku action MMORPG. Najnowsza produkcja zespołu Splitscreen na tle innych browserowych tytułów wyróżnia się przede wszystkim zaskakująco dużym światem. Rozgrywka jest bardzo złożona: aby odkryć zróżnicowane możliwości i zwiedzić najciekawsze lokacje, trzeba spędzić wiele dni w międzyplanetarnym świecie Pirate Galaxy
Akcja w darmowej grze przeglądarkowej Steel Legions dzieje się w alternatywnej przeszłości, w epoce pary i stali, gdzie walczą ze sobą cztery frakcje. Zdecyduj, do której z nich dołączysz i zasiądź za sterami potężnie opancerzonej machiny. Walcz o dominację nad terytoriami i surowcami
"Od zera do bohatera" – to powiedzenie idealnie opisuje rozgrywkę w grze RPG Hero Zero. W końcu tytuł zobowiązuje! Tym samym w Zero Hero wcielamy się w obwiesia, który kreuje się na superbohatera. Problem polega na tym, że nasza postać nie dość, że jest wątła i łapie zadyszkę po wejściu na drugie piętro, to w dodatku nie grzeszy inteligencją
The Mighty Quest for Epic Loot to najnowsza, fenomenalna gra akcji w duchu kultowego Dungeon Keepera. Dostępna do pobrania całkowicie za darmo
Pirackich gier nigdy za wiele! I bynajmniej nie mowa tu o grach nielegalnie ściąganych z Internetu. Po prostu to świetne uczucie ponownie wskoczyć za stery pirackiego okrętu i poprowadzić swoich dzielnych kompanów do totalnej dominacji na morzach i oceanach. W darmowej grze Pirate Storm możesz to osiągnąć – podróżuj, odwiedzaj porty w najdalszych zakątkach, zatapiaj wrogie statki i stań się najgroźniejszym piratem na świecie
Gra wojenna w realiach drugiej wojny światowej, w formie karcianki i do tego darmowy spadkobierca popularnego tytułu? To jest możliwe - przedstawiamy Panzer General Online
Koyotl to gra przeglądarkowa z gatunku action-RPG o bardzo ładnej grafice i rozbudowanej rozgrywce, pełnej rozmaitych zadań, przeciwników oraz przedmiotów do kolekcjonowania. Na szczególną uwagę zasługuje ciekawie zaprojektowany turowy system walki, dzięki któremu zabawa jest jeszcze bardziej pasjonująca
Goal United to manager piłkarski oferujący Ci dziesiątki rozwiązań. Nie tylko dbasz o drużynę, ale również jesteś zarządcą stadionu, osobą odpowiedzialną za zatrudnianie nowych pracowników czy dokonywanie transferów. A to wszystko w ładnym wydaniu z efektownym interfejsem
Wśród fanów symulatorów łodzi podwodnych z pewnością nie ma osoby, która nigdy nie słyszałaby o serii Silent Hunter. Po pięciu instalowanych na dysku twardym częściach Silent Huntera, tym razem mamy okazję zagrać w wersję przeglądarkową o oznaczeniu „Online”, ale nie mniej złożoną, nie mniej zaawansowaną i zdecydowanie nie mniej wciągającą. Za to w pełni darmową i dzięki niskim wymaganiom sprzętowym, dostępną niemal dla wszystkich użytkowników komputerów
Zostań gwiazdą piłki nożnej! Czekają Cię godziny morderczego treningu, ale jeśli chcesz zagrać w FC Madrito, nie masz wyjścia! Zadbaj o dobre relacje ze swoim menadżerem i inwestuj w suplementy, które pozytywnie wpłyną na Twój rozwój sportowy. Gdyby brakowało Ci kasy, zawsze możesz poprzetykać rury stadionowe w zamian za parę miedziaków. Cóż, nikt nie mówił, że piłkarz-amator ma lekko
Game of Thrones: Seven Kingdoms to darmowa, przeglądarkowa gra MMORPG oparta na motywach powieści Pieśń Lodu i Ognia, stworzonej przez Georga R.R. Martina. Autorzy Battlestar Galactica Online - zespoły Bigpoint i Artplant – raz jeszcze połączyły siły i wydały bardzo rozbudowaną, sieciową grę skierowaną specjalnie do fanów jednego z najlepiej ocenianych i najpopularniejszych seriali wyświetlanych na kanale HBO
Fragoria to darmowa gra przeglądarkowa MMO RPG, która oferuje podróż do niezwykłej krainy pełnej skarbów, pięknych krajobrazów i wielkich możliwości. Twoja bohaterska ścieżka musi prowadzić przez zastępy przeciwników. Czy stawisz im czoła?
Symulator kosmiczny przeniesie cię w ekscytujący świat walki o surowce i władzę w przestrzeni międzygwiezdnej. Jako kapitan statku kosmicznego, walcz z obcymi rasami, zdobywaj broń i najlepsze wyposażenie
Dobra wiadomość dla wszystkich fanów pierwszej części gry Tom Clancy's EndWar! Ubisoft przygotował darmową, przeglądarkową edycję tej online’owej gry strategicznej!
Określ swój los i wciel się w wampira, wilkołaka lub łowcę! Niezależnie od tego, jaką klasę postaci wybierzesz, czeka Cię niezwykła przygoda w świecie pełnym dziwacznych stworów i tajemniczych miejsc. W Bloodmoon, grze twórców Shakes & Fidget, czekają na Ciebie jeszcze większe możliwości i jeszcze bardziej rozbudowana rozgrywka.
Pamiętacie jeszcze Theme Hospital? Pewnie niektórzy z Was doskonale znają tę grę, a reszcie osób nie pozostaje nic innego, jak zagrać w Kapi Hospital, która pełnymi garściami czerpie z legendarnego tytułu
Internetowa gra gangsterska określana często jako „GTA w wersji przeglądarkowej”. Ze względu na przedstawiane w niej treści, całość jest przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Gry online oferują zabawę z wysokiej jakości grafiką. Wybór należy do Ciebie! Gry akcji, gry wyścigowe, strategiczne, gry sportowe i casual i wiele wiele innych. Znajdź swoją grę! A najlepsze jest to, że nie musisz nawet sam szukać! Wystarczy, że użyjesz naszej wyszukiwarki gier i już. Przeszukaj nasz szeroki wybór gier online - czeka Cię nie tylko dużo zabawy, ale także wielu przyjaciół, którzy nie pozwolą Ci się nudzić! Łącz się z tysiącami graczy, planuj strategie, zawieraj sojusze i dyskutuj o swoich ulubionych grach online. W grach spotyka się ogromna społeczność graczy. Kto chce grać tylko z komputerem? Świat gier jest inny: tu znajdziesz sojuszników i przeciwników z całego świata, fora tematyczne do wszystkich naszych gier i nie tylko. Gry online staną się Twoją drugą rzeczywistością, a przeglądarka - areną, placem budowy lub kosmosem. Gry online przekonują wysokiej jakości grafiką i głębią akcji. W przeciwieństwie do różnych małych gierek "na chwilę", nasze gry online są interesujące przez długi okres czasu. Wiele misji, poziomów, wyzwań i sukcesów sprawia, że gry online zapewniają doskonałą zabawę, której można zazwyczaj doświadczyć tylko w grach offline. Tak wyglądają gry online przyszłości!

Ostatnio edytowany przez karramba90 - 16-05-2016 o 10:59.
karramba90 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:32.


Powered by vBulletin 3