Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-05-2010, 18:59   #1
shoq
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 14 08 2005
Lokacja: Mordor

Posty: 915
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Poziom mag.: 45
Domyślny STOP! Sprawdź to: Nowy projekt MMORPG!

Witajcie!


Startuje absolutnie nowy projekt MMORPG!

Całkowicie nowe spojrzenie na ogół oczekiwań graczy sprawia, że ten projekt będzie niesamowitą innowacją.

Gra 2D, ze wciągającą fabułą, utrzymaną w klimatach fantasy i dobrze zaplanowanym systemem rozgrywki, która zapewni Ci rozrywkę na każdym polu!

* Chcesz
, aby Twój nick plasował się wysoko na liście najsprawniej walczących graczy? Nie ma problemu!
* Chcesz rozwiązywać skomplikowane łamigłówki i zdobywać starożytne artefakty? Załatwione!
* Chcesz cieszyć się nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi, szkolić się w wirtualnym handlu, a może założyć własny sklep w średniowiecznych klimatach? Nic prostszego!

UWAGA! To NIE jest kolejny ots! Nie jest to także kolejny wyrób tibiopodobny.

W jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju projektu?
Potrzebujemy przede wszystkim programistów. Jeśli potrafisz programować i pracować w zespole, zgłoś się do pracy w projekcie - nie pożałujesz!
Po stworzeniu szkieletu gry, będą potrzebni graficy. Jeśli masz talent do tworzenia grafik komputerowych, nie przegap takiej szansy!

Dlaczego miałbyś chcieć wziąć w tym udział?
Jeśli myślisz, że za ciężką pracę dostaniesz tylko postać GMa w grze i napis w "Credits", to jesteś w wielkim błędzie!
Jest to poważny projekt, więc pracę traktujemy poważnie. W przyszłości, kiedy projekt zyska popularność, będziemy na nim zarabiać. Ale - bez pracy nie ma kołaczy.

------ Pytania i odpowiedzi --------

Q: Czy to kolejny OTS?
A: Absolutnie NIE, projekt nie ma nic wspólnego z Tibią, będzie na niezależnym silniku.

Q: Czy to kolejny szczeniacki projekt?
A: Nie. To poważna działalność. W przyszłości, kiedy projekt zyska popularność, będziemy na nim zarabiać, a współtwórcy oczywiście mogą liczyć na zyski.

Q: A więc uważasz, że projekt będzie w przyszłości popularny?
A: Gdybym tak nie uważał, nie marnowałbym czasu na jego realizację.

Q: Czy gra będzie darmowa?
A: Na początku tak. Bierzemy pod uwagę sprzedaż kont promocyjnych lub całkowitą komercjalizację, zależnie od popularności.

Q: Jakie stanowiska są dostępne w projekcie?
A: Aktualnie potrzebujemy programistów. Kiedy powstanie szkielet gry, potrzebna będzie grafika. Realizacja dźwięku będzie prowadzona prawdopodobnie przez jedną osobę. Jeśli byłoby inaczej - ukaże się odpowiednie ogłoszenie.

Q: Co z questerami?
A: To trudniejsza kwestia. Questerzy będą potrzebni pod koniec tworzenia projektu. Nie wiadomo, czy będzie prowadzony nabór publiczny, ale jeśli tak - przyjęci zostaną wyłącznie najlepsi.

Q: Jakich korzyści mogą spodziewać się ludzie biorący udział w projekcie?
A: Korzyści płynące z pracy w zespole projektu są różnorodne. Od korzyści finansowych, przez świetną zabawę, na radości z tworzenia i dawaniu szczęścia innym kończąc.


Nie czekaj! Zgłoś się już dziś!

Kontakt:
- Forum
- GG: 3690724
- E-mail: [email protected]

Cytaty na koniec
Cytuj:
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką.
Paulo Coelho
Cytuj:
Who dares, wins.
Motto SAS
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez forum.tibia.pl
Mam XX kasy. Co kupić? Co wybrać?
Kup.Se.Musk
Dzisiaj, 09:12 >
shoq jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-05-2010, 20:14   #2
Marchewki
Użytkownik Forum
 
Marchewki's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2005

Posty: 472
Stan: Niegrający
Domyślny

były już 3 takie projekty i jakoś żaden nie wyszedł a 3 lata robili:> czym ten sie od nich będzie różnił:>
__________________
Marchewki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 12:37   #3
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

@up
Będzie się różnił tym że autor tego tematu na końcu napisze "yoyo madafaka, ukradli mi składaka skończyła się zabawa zamknąć temat yoyo".
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-05-2010, 14:45   #4
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

sprzed kompa, dnia 6 maja 2010 roku
Witaj/witajcie!
Nie rozumiem czemu chcesz/chcecie pracować takimi eee... "warstwami"... Tzn. rozumiem że bez silnika, grafiki nic nie dadzą, a bez grafik, na nic będą questy i zarys fabularny...
Jednak jeśli jesteś/jesteście bardziej ambitni, niż te dawne "projekty szczeniackie" to możesz/możecie robić wszystko na raz. Szybciej byście skończyli i newsy o postępach ( szczególnie te przedstawiające świat gry ;f ), przyciągałyby więcej ludzi - fanów i może ludzi do team'u?...
I powodzenia w przejściu z pełnej darmowej, na full komerchę ( nawet jeśli będzie się to odbywać "stopniowo", czyt. jak w tibii )...
"skończyło się sranie, od dzisiaj musiecie płacić" - autor póki co nieznany

Sam wziąłbym w tym udział, ale jestem beztalentnym geniuszem, dziękuję...
Znaczy się wątpię by ktokolwieg po za autorem tematu brał w tym udział ( jakaś lista ze składem team'u? strona internetowa? ), a i tak bym musiał poczekać na trzecią fazę, czyli questy... Programować ledwo co umiem, grafikiem nie jestem i nie będę.

W każdym razie życzę powodzenia.
Jeszcze tu wrócę,
Ksero Kserowaty

P.S.: Tą formę listu zrobiłem na końcu, jak napisałem te osatnie trzy linijki powyżej. Skojarzyło mi się to z końcem listu ( nie wiem czemu O_o ) i tak sobie dopisałem to co jest na początku...
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-05-2010, 20:12   #5
Cacuss
Użytkownik Forum
 
Cacuss's Avatar
 
Data dołączenia: 16 04 2005
Wpisy bloga: 6

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post

Całkowicie nowe spojrzenie na ogół oczekiwań graczy sprawia, że ten projekt będzie niesamowitą innowacją.
Jak każda inna nowa mmo!! jupi!!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Gra 2D, ze wciągającą fabułą, utrzymaną w klimatach fantasy i dobrze zaplanowanym systemem rozgrywki, która zapewni Ci rozrywkę na każdym polu!

* Chcesz
, aby Twój nick plasował się wysoko na liście najsprawniej walczących graczy? Nie ma problemu!
* Chcesz rozwiązywać skomplikowane łamigłówki i zdobywać starożytne artefakty? Załatwione!
* Chcesz cieszyć się nawiązywaniem kontaktów z innymi ludźmi, szkolić się w wirtualnym handlu, a może założyć własny sklep w średniowiecznych klimatach? Nic prostszego!
A jednak nie proste bo chce a nie mogę ((((

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
UWAGA! To NIE jest kolejny ots! Nie jest to także kolejny wyrób tibiopodobny.

W jaki sposób możesz przyczynić się do rozwoju projektu?
Potrzebujemy przede wszystkim programistów. Jeśli potrafisz programować i pracować w zespole, zgłoś się do pracy w projekcie - nie pożałujesz!
Po stworzeniu szkieletu gry, będą potrzebni graficy. Jeśli masz talent do tworzenia grafik komputerowych, nie przegap takiej szansy!
To wy już kogokolwiek macie? Btw. Szukanie ludzi na foum tibia.pl nie wróży długiej przyszłości dla tego projektu, nie ujmując użytkownikom którzy tu są. Ale żeby takie coś zrobić, ekipa musi znać się dużej niż 'cześć, cześć' na gadu i mieć za sobą chociażby mały projekcik żeby wszystko w grupie doszlifować.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
Dlaczego miałbyś chcieć wziąć w tym udział?
Jeśli myślisz, że za ciężką pracę dostaniesz tylko postać GMa w grze i napis w "Credits", to jesteś w wielkim błędzie!
Jest to poważny projekt, więc pracę traktujemy poważnie. W przyszłości, kiedy projekt zyska popularność, będziemy na nim zarabiać. Ale - bez pracy nie ma kołaczy.
Poważnym projektem to bym tego nie nazwał. Ani ludzi do pracy, ani chociażby kawałka kodu, grafiki, itd. itp.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez shoq Pokaż post
------ Pytania i odpowiedzi --------
nc

X: Dlaczego wypowiedziałeś się w tym temacie wiedząc, że to kolejny mega sweet zajebiscie wyjebany projekt z którego będzie góra złota i dolina krzemowa się ukłoni przed twórcami, ale nie ma komu pracować?

Cacuss: Mhm.. Nie mam zielonego pojęcia.
__________________
Nowe, niespotykane i wyjątkowe you can dance 4! Tańczmy albo nie, ale czytajmy tę stronę ; )
Cacuss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:14.


Powered by vBulletin 3