Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-09-2005, 19:32   #21
Saxon
Zbanowany
 
Saxon's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Wiek: 32

Posty: 105
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Chętnie bym im dokopal ile wlezie ale nic o tym nie wiedzialem niestety!!!!!!!!!
Saxon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-09-2005, 19:41   #22
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez khazad
janou podaj nicka na azu skoro taki "mondry" jestes

no ok podac CI wszystkie postacie?? jakie mma?? okey:
~Strawberi Angel (azura) 21druid
~Ayla de'shin (morgana) 29 sorc (byl 50mgllvl)
~Ferry Costner (furora) 13 palek
~Niki de'shin (morgana) 12 drut
~Petro de'shin (morgana) 22 palek (14mglvl)
~Fery Corsten (furora) 15knight
~Trancemaster (furora) 15 drut



cos jeszcze chcesz wiedziec?? pozdro:*:*
janou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 19:42   #23
janou
Użytkownik Forum
 
janou's Avatar
 
Data dołączenia: 27 09 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: 61
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merkyon
thx for u !

Ostatnio jakos 2 tygodnie temu polowalismy na Exminda ktory zrobil pz-et w ab -.- oczywiscie polacy nooby zamiast go dojechac w ab to mysleli ze to jakas pulapka "czysty idiotyzm!".Po czym Exmind dal loga -.- "moze i maja te 100lvl+ ale w mozgu zagrosz rozumu nie maja --- to my polacy


heh, mowi sie ze szedzi to najgorsze szm***, ale ja sadze inaczej ze to polacy sa tacy troszke poczuja wladzy odrazu odbija im
janou jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 23:21   #24
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Hmmm ale z was nooby nie graja na servie ale sie udzielaja...

Po 1 kiedys to szwedzi rzadzili server i wiekszosc graczy bylo pod ich wladza najwieksze lvle na azurze teraz. Popatrzcie jak stowrzyli SF pierwsza gildie ktora postawila sie szwedom. Wtedy oni walczyli na otwartych terenach jak Edron wiele filmow bylo z tego.

Po 2.
Szwedzi teraz gdyby sie nie bali wyszli by jak wtedy w AB i walczyli a ze SF Wanted I DOF ma przewage to jedynie ich zasluga (MK) ze tylku jest od nas bo nie wiem czy wiecie ale to oni zabijali ludzi za free. Fakt teraz duzo jest przypadkow ze Polak zabija Polaka i co poradzisz? Nie masz kumpli to tak jest a z reszta nie wiem nigdy nie bylem ofiarą hlvla polaka tylko raz zabił mnie Hawek za co?
Nie wiem za co. Bylem w gildi w ktorej byl dobry kumpel Hawka (Polakiem był)
I co? Raz poplynolem do Carlin zeby dokonczyc postmana i patrze hawek ze skullem i mnie leje a ze mialem potezne lagi (dlatego tez robilem postmana tak bym expil) dopadl mnie i nie zajelo mu to duzo czasu bo bylem praktycznie bezradny. I co to jest wlasnie cale dzialanie szwedow. Jestem w SF bo kiedys szwedzi wybijali mi najlepszych kumpli wtedy kiedy nie bylo jeszcze wojny na Azurze.

A co do ludzi z tego samego miasta...
Gdyby bylo tak latwo to juz w pierwszych minutach walki byla by massa naszych ludzi , a jakos do konca walki utrzymywal sie wynik ujemny z naszej strony wiec nie gadaj skoro nie znasz sie na rzeczy. Najlatwiej komentowac a znajac zycie nie wiesz co to prawdziwa wojna ( Ja nie walczylem bo od tego czasu kiedy jestem w SF byly 2 moze 3 potyczki (Jak zwykle szwedzi masslog i trap) i nie zalapalem sie tylko na ta ostatnia (3) ktora byla ta ostatnia. Nikt niemogl nic zrobic bo szwedzi byli tacy ze nie wyszli i schowali sie tak ze nie mozna bylo w nich strzelac i gdzie tu jest ODWAGA?

@Zeus
Bylbys po mojej stronie bo sam sluzyles w SF/Wanted dosc dlugi czas wiec nie rozumiem skad ta nagla zmiana jak poklociles sie z Drazem i wywalili Cie z Wanted i mowiles ze pojdziesz do MK a co sie pozniej okazalo z tego co mowil mi Abol w nocy zostales przez nich trapniety i po co Ci to bylo?


***Ostatnio jakos 2 tygodnie temu polowalismy na Exminda ktory zrobil pz-et w ab -.- oczywiscie polacy nooby zamiast go dojechac w ab to mysleli ze to jakas pulapka "czysty idiotyzm!".Po czym Exmind dal loga -.- "moze i maja te 100lvl+ ale w mozgu zagrosz rozumu nie maja --- to my polacy***

Wiesz szwedzi tak panicznie boja sie wychodzic z PZ co jeszcze robic PZlocka wiec prawdopodobnie byla to pulapka z reszta skad mozesz wiedziec?
Moze wtedy szwedzi czekali az ktos zaatakuje Exminda i daliby massloga a ze Polacy nie zaatakowali to dali sobie spokoj.
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 23:31   #25
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rankor
Nosso, nie obraz sie za to co powiem...


1Oni tu nikogo nie bronia, nie maja po co. Oni stwierdzaja fakty.


2Z tego co wiem SF wlasnie w taki sposob zyskalo przewage... Z reszta, tu nie o odwage chodzi tylko o taktyke i inteligencje, SF, DoF i Wanted maja o wiele wiecej czlonkow niz Mort Kell.


3Bo oni robili to z glowa. Moze brali tez pod uwage mozliwosc massloga reszty przeciwnikow? Wygrali ta bitwe w calkiem obmyslany sposob, nie zaprzeczysz tego. Obsmarowywanie ich na lewo i prawo tez nic nikomu nie da.




4Skoncz... Bo tracisz nie tylko w moich oczach...
1.
Rondel razem z Makefaje od zawsze byli ze szwedami Makefaje tak im sie podlizywal a jak przyszlo co do czego jak byla wojna do Makefaje siedzial po PZtach sam to widzialem.
Zeus sie wk*rwil na Draza dlatego tak gada jeszcze tydzien temu mialby odmienne zdanie
2. Widocznie wiesz zle bo SF stare walczylo nie siedzac w pztach albo w trapach zobacz sobie stare filmiki tos ie przekonasz
P.S NIE WIESZ? NIE GADAJ!
3. W wojnie liczy sie glownie odwaga (Falzer) moze nie potrzebnie wszedl w ten kociol ale widzisz probowal sie dostac i zaczac bic a nie Jak to szwedzi stac i nawalac tylko. Odwaga szwedow hmm... nie wiem czy ogladales film jak padl Manur. Wtedy oczywiscie tez byl trap tylko za jak padl manur to uciekali jak dzieci a liczba osob byla identyczna jak w Wanted/SF/DOF.
4. Wisi mi twoja opinia na temat tego
Znajac zycie nie grasz na azurze i tylko potrafisz kometowac

A co do tego ze polacy rzadza.

Gdybyscie umieli niektorzy z was robic lvle a nie siedziec na charach z 20 lvlami i sie wszystkiemu przygladac byscie mogli zajac server. Dobrze ze Polacy sa na servie a nie szwedzi za czasow szwedoe bylo znacznie gorzej (Oczywiscie wtedy polowa z was nie grala na Azurze ale sie wypowiadadacie jakbyscie wiedzieli doslowanie wszystko)





__________________________________________________ ______________
NUB BLZ!! FRI ITANZ?? BR??-.-
i po co mieli by wychodzic?? aby pasc?? SF jest troszke wiecej, oni graja na servie za to szwedzi nie^^ skad oni maja brac zapasy runek na walke z wami na odkrytym terenie??^^ toc to troszke glupie;s jak ktos na servie nie gra to loga sie po to zeby popekowac albo trapy porobic szwedzi pomyslelli i zorganizowali to na dosc szeroka skale to jest tylko gra glowa do gory (a moze budyn?? predzej czy pozniej SF odrobi straty i nauczy sie czegos nie zadzierac ze szwedami "..Nie wyszli choc było nas o polowie mniej he?.." heh aktualnie bylo was o polowe mniej ale naprzyklad ile osob gra z jednego miasta, np Adi i jego kumple, co to za problem np zadzwonic do kogos i powiedziec :SLUCHAJ!! LOGAJ SIE FAST!! SZWEDZI CHCA NAS UDUPIC!!.." nie ma problemyu chwilke pozniej mogla byc was 2x wiecej to wszystko co chcoialem powiedziec stracilem wene papap


Po 1 kto tu jest noobem? sadze ze Ty.
Po 2 nie znasz sytulacji na Azurze wiec S T F U (W tlumaczeniu 4 You znaczy zamknij sie )
Po 3
Nie maja na runki wiec po co walcza? Mogli by wyrzucic nas z servera i go przejac czemu nie zrobia tak?]

Allianci juz wygrali wojne nie tylko w fragach ale w tym ze wygonili Szwedow na inne servery. Ambellyn i cala reszte Makefaje tez sobie poszedl (Rondel ;])

Jak juz wspomnialem post wyzej gdyby tak bylo ze zadzwonia i juz jest nas o 2x mniej to by tak bylo w czasie wojny a jakos do konca mieli przewage liczebna.








Sorry za double post ale juz sie gubie
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 27-09-2005 o 23:38.
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-09-2005, 23:48   #26
Sierput
Użytkownik Forum
 
Sierput's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2004

Posty: 99
Domyślny

@ Nosso M~
W pelni sie z toba zgadzam. Dzis okolo 17, gdy sprzedawalem loot w thais, lognal sie Cleytion. Zlokalizowalem ze jest w gh Mort Kellu (Dark Maison). Zaczailem sie wiec kolo polnocnej bramy i postanowilem czekac. Po 5 minutach pojawil sie na ekranie, szedl w strone depo. Zaczalem go jechac, kolo depo stalo sporo noobow, bal sie zblokowania to zawrocil w strone gh. Zeszlo mu 8 uhniec. I wlasnie tak powinna wygladac sprawa. Wkurzaja mnie goscie ktorzy po zalogowaniu swe wracaja do pz. Im trzeba dac kopa, to zrozumieja kto rzadzi swiatem i nabiora dystansu do nas. Bo narazie to czuja sie bezkarnie.
__________________
12:37 Wycaz: gazetka tibijska why is she hunting?
Sierput jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 11:12   #27
OGEST
Użytkownik Forum
 
OGEST's Avatar
 
Data dołączenia: 20 12 2004
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 33

Posty: 32
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Doom Brigade
Domyślny

Oj Nosso Nosso


Szwedzi zaplanowali tą akcje po mistrzowsku, teraz czas na was
__________________
~Doom
OGEST jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 11:45   #28
Rondelman
Użytkownik Forum
 
Rondelman's Avatar
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Rzeszów
Wiek: 37

Posty: 142
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Divine
Świat: Iridia
Poziom: 106
Poziom mag.: 70
Domyślny

@ Nosso M~ : Oj stary jesli sądzisz ze trzymalem ze Szwedami i odszedlem z tego serwa bo oni przegrali wojne to sie grubo mylisz.

1.Mataca zabil mnie dwa razy swoimi PK charami bo wzią mnie za kogoś innego, Hawek pogonił mnie z Necro poczym kazal placic 100k za to ze niezginolem tylko dobieglem do depo, moj rl kumpel byl PA przez Rulabima i Trevelyana za to ze mialem aola jak padlem od Matacy i nic na mnie niezarobili. Wiec zastanow sie jeszcze raz czy aby napewno z nimi trzymalem po takich incydentach

2.Podczas wojny i jeszcze przed nią w sumie sprzedalem Drazowi ~150 bp hmm i z ~20 bp sd.

Ja nie trzymalem z nikim a opuscilem ten serwer bo kumple sie przeniesli na Iridie i mnie przekonali do tego samego.
__________________
"Zobaczymy jak teraz zagracie dzisiaj wrogu, wczoraj bracie..."
Rondelman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 13:20   #29
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

@Nosso
Jeśli mówisz o Maslogach, to SF/Wanted co robiło? To samo. Wiesz jak padł Tano/Rulabim/i jeszcze ktoś? Nasi czekali z Maslogiem, połowa czekała połowa sobie odpusciła, ja siedziałemw Domku Anorusa i co chwile sie kołomnie MK kręciło, a PZ zrobili na którymś z ArSolów, wtedy reszta z naszych na noobach już była , draz sie zalogował a potem cała reszta i w ten sposób padli.

Mówisz, ze inaczej bym mówił gdyby nie pare incydentów? Mylisz sie, zapominasz o tym, ze mnie też szwedzi u***ali, a jak byłem Neutralny to wpadli po mnie na Dlair ale udało mi sie dać Loga.

A wojna na azurze trwa już od Daaawna... Od bardzo dawna nawet sam nie wiesz jak

Jesteśmy kumplami więc mnie nie obrażaj pisząc o mnie brzydkie rzeczy.

Myślicie, że MK nie ma run? Ma ich setki, tak samo jak kasy. Jedyne czego im brak to ludzi.
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 13:58   #30
simon777
Użytkownik forum
 
simon777's Avatar
 
Data dołączenia: 17 09 2005
Wiek: 32

Posty: 4
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Azura
Poziom: 15
Skille: 43/30
Poziom mag.: 8
Żarówka

Najlepiej to dokopać szwedom nie wiem może tak niech ktoś po szwedzku się nauczy niech ktoś szwedów nauczy pokory
simon777 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 14:00   #31
Qual
Użytkownik Forum
 
Qual's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2003
Lokacja: Stalowa Wola

Posty: 124
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Azura
Poziom: 81
Poziom mag.: 64
Domyślny

Kiedys Heg powiedzial madre slowa: Co z tego jak oni nas zabili i stracilismy lvl. My potem zrobimy 10, a oni 0.

To tylko wygrana bitwa, a nie wojna. Divinitus praktycznie przegrali wojne ale stac ich wlasnie jeszcze na takie masslogi i jak widac robia to z powodzeniem mimo to, ze przegrali wojne, graja na innych serwerach sa retired itp. Oni nie expia, a nasi tak. Trzymam strone z naszymi, a nie z Divi. Przez naszych nigdy nie zostalewm zpowerabuserowany a moi koledzy w nielicznych przypadkach. O divi niechce mowic, koledzy byli huntowani placili i dalej byli huntowani i tak w kolko za byle co.

Ciesze sie, ze SF bardzo madrze rozegralo ta wojne tez sa pomyslowi, nie zawsze im sie udawalo ale w najwazniejszych bitwach byli gora co przewazylo o losie tej potyczki, ktora trwa praktycznie od poczatku Azury i pewnie jeszcze troche potrwa z tego co widac.
Qual jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 15:48   #32
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rondelman
@ Nosso M~ : Oj stary jesli sądzisz ze trzymalem ze Szwedami i odszedlem z tego serwa bo oni przegrali wojne to sie grubo mylisz.

1.Mataca zabil mnie dwa razy swoimi PK charami bo wzią mnie za kogoś innego, Hawek pogonił mnie z Necro poczym kazal placic 100k za to ze niezginolem tylko dobieglem do depo, moj rl kumpel byl PA przez Rulabima i Trevelyana za to ze mialem aola jak padlem od Matacy i nic na mnie niezarobili. Wiec zastanow sie jeszcze raz czy aby napewno z nimi trzymalem po takich incydentach

2.Podczas wojny i jeszcze przed nią w sumie sprzedalem Drazowi ~150 bp hmm i z ~20 bp sd.

Ja nie trzymalem z nikim a opuscilem ten serwer bo kumple sie przeniesli na Iridie i mnie przekonali do tego samego.
Dobra fakt cofam ze trzymales ze szwedami ale Kisia trzymal -.-


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zeus1985
@Nosso
Jeśli mówisz o Maslogach, to SF/Wanted co robiło? To samo. Wiesz jak padł Tano/Rulabim/i jeszcze ktoś? Nasi czekali z Maslogiem, połowa czekała połowa sobie odpusciła, ja siedziałemw Domku Anorusa i co chwile sie kołomnie MK kręciło, a PZ zrobili na którymś z ArSolów, wtedy reszta z naszych na noobach już była , draz sie zalogował a potem cała reszta i w ten sposób padli.

Mówisz, ze inaczej bym mówił gdyby nie pare incydentów? Mylisz sie, zapominasz o tym, ze mnie też szwedzi u***ali, a jak byłem Neutralny to wpadli po mnie na Dlair ale udało mi sie dać Loga.

A wojna na azurze trwa już od Daaawna... Od bardzo dawna nawet sam nie wiesz jak

Jesteśmy kumplami więc mnie nie obrażaj pisząc o mnie brzydkie rzeczy.

Myślicie, że MK nie ma run? Ma ich setki, tak samo jak kasy. Jedyne czego im brak to ludzi.
Moze robili masslogi ale ich walka nie opierala sie glownie na tym walczyli w polu he?

btw nie obrazam cie tylko tak by bylo lol
__________________
Hail the Defenders of Fangorn

Ostatnio edytowany przez Nosso Mc'Furry - 28-09-2005 o 16:10.
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2005, 00:32   #33
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Dziś MK ponownie zrobiło massloga i pułapke na naszych :|

Przemo Ent
Sep 29 2005, 22:45:48 CET Killed at Level 115 by Hawek and by Anakin Darkwood

Pollbull
Sep 29 2005, 22:54:25 CET Killed at Level 106 by Mataca and by Rulabim

Zordan Storm
Sep 29 2005, 22:54:30 CET Killed at Level 103 by Anakin Darkwood and by Exmind

Asari
Sep 29 2005, 22:55:21 CET Killed at Level 73 by Cleytion and by Anakin Darkwood

Eldrako
Sep 29 2005, 22:54:48 CET Killed at Level 97 by Mataca and by Hawek

Myślałem, że Eldrako jest Neutralny... Widocznie się pomyliłem.
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2005, 07:51   #34
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Zeszlo mu 8 uhniec. I wlasnie tak powinna wygladac sprawa. Wkurzaja mnie goscie ktorzy po zalogowaniu swe wracaja do pz. Im trzeba dac kopa, to zrozumieja kto rzadzi swiatem i nabiora dystansu do nas. Bo narazie to czuja sie bezkarnie.
lawl, cleytion, inaczej nazywany "kamikadze", zazwyczaj sluzy za przynete dla SF, wiec atakowanie go jest bezcelowe, tym bardziej ze w bitwach tez pelni role zywej tarczy, a nie realnego zagrozenia : d
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merkyon
thx for u !

Ostatnio jakos 2 tygodnie temu polowalismy na Exminda ktory zrobil pz-et w ab -.- oczywiscie polacy nooby zamiast go dojechac w ab to mysleli ze to jakas pulapka "czysty idiotyzm!".Po czym Exmind dal loga -.- "moze i maja te 100lvl+ ale w mozgu zagrosz rozumu nie maja --- to my polacy
ta i z tego co wiem to dzisiaj nie pomysleli ze Mataca wpadajcy samowolnie w trapa to pulapka i zostali zjechani : d

@Nosso
Walczylismy dokladnie w ten sam sposob, wiec nie gadaj tutaj bajek. Od pazdziernika zeszlego roku spedzilem sporo godzin na noobcharze w oczekiwaniu na to az ktos z Divinitus zlapie pz locka


Co do braku kasy u czlonkow Divi~ - tyle ile oni zrobili kasy i run na farmach run starczy im jeszcze na bardzo dlugo
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 30-09-2005 o 16:19.
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-09-2005, 19:36   #35
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

@Gimli

Nie walczyliscmy wylacznie masslogami tak jak robia to szwedzi teraz.
Fakt byly masslogi co sie ostatnio dowiedzialem ale nie same masslogi lol byly tez bitwy otwarte.

Sam wiesz jak szwedzi dostali w AB jak byla otwarta walka
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 10:45   #36
Merkyon
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Hejjjj panowie nie liczy sie to co było kupe czasu temu! liczy sie to cos jest teraz! a prawda jest taka ze szwedzi łoja nam dupe, najgorsze jest to ze nikt nie umi znalezc na nich sposobu! a te wszystkie dedy polakow Creiya,Falzer,Pollbull,Przemo Ent,Asari...... to dedy przez glupote! nie ladujcie sie na walke znimi w trapach bo zgory przegracie! wkoncu im sie to znudzi i wyjda na powierzchnie!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 11:45   #37
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nosso Mc'Furry
@Gimli

Nie walczyliscmy wylacznie masslogami tak jak robia to szwedzi teraz.
Fakt byly masslogi co sie ostatnio dowiedzialem ale nie same masslogi lol byly tez bitwy otwarte.

Sam wiesz jak szwedzi dostali w AB jak byla otwarta walka
Lawl, w Ab to juz jest pozna faza wojny. Ja mowie o pierwszych ~4-5 miesiacach, kiedy bylo jeszcze stare SF i byly praktycznie same mass logi. I rzeczywiscie, nie 'walczylismy' bo wtedy w SF bylo ~20 osob ( a w pewnym momencie nawet 7-8 ), a o istnieniu wiekszosci dzisiejszych czlonkow SF, a nawet niektorych wanted, nikt nie wiedzial
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 11:54   #38
zeus1985
Użytkownik Forum
 
zeus1985's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Opole
Wiek: 38

Posty: 555
Stan: Na Emeryturze
Imię: Yavimava
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 131
Skille: 98/97
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Merkyon
Hejjjj panowie nie liczy sie to co było kupe czasu temu! liczy sie to cos jest teraz! a prawda jest taka ze szwedzi łoja nam dupe, najgorsze jest to ze nikt nie umi znalezc na nich sposobu! a te wszystkie dedy polakow Creiya,Falzer,Pollbull,Przemo Ent,Asari...... to dedy przez glupote! nie ladujcie sie na walke znimi w trapach bo zgory przegracie! wkoncu im sie to znudzi i wyjda na powierzchnie!
Falzer to Polak?? A udawał że nie zna polskiego >.< ROTFL
__________________
I was Playing in memory of old times.
I was Playing in memory of old friends.
I was Playing in memory of old memories.
Retired.
zeus1985 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-10-2005, 15:39   #39
Nosso Mc'Furry
Użytkownik Forum
 
Nosso Mc'Furry's Avatar
 
Data dołączenia: 12 08 2005
Lokacja: Iława
Wiek: 34

Posty: 278
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: Azura
Poziom: 81
Skille: 90/60
Poziom mag.: 18
Nosso Mc'Furry ma numer GG 8484666
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gimli syn gloina
Lawl, w Ab to juz jest pozna faza wojny. Ja mowie o pierwszych ~4-5 miesiacach, kiedy bylo jeszcze stare SF i byly praktycznie same mass logi. I rzeczywiscie, nie 'walczylismy' bo wtedy w SF bylo ~20 osob ( a w pewnym momencie nawet 7-8 ), a o istnieniu wiekszosci dzisiejszych czlonkow SF, a nawet niektorych wanted, nikt nie wiedzial
Aż tak dawnych czasów to już nie jestem w stanie zapamiętać ponieważ nie byłem w SF tak długo jak część z was Gimli


Faktem jest że dostajemy baty i trzeba jakoś to powstrzymać !
__________________
Hail the Defenders of Fangorn
Nosso Mc'Furry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-10-2005, 00:23   #40
Raxilon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 09 2005

Posty: 46
Stan: Aktywny gracz
Imię: Raxilon
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Poziom: 67
Skille: 80/77
Poziom mag.: 5
Domyślny

Wiedzialem ze swe zaatakuja na azura . no bo dzieki mnie wygonilismy ich z Obsidia i Lord Erus mi mowil ze ida na azura walczyc....
Raxilon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:39.


Powered by vBulletin 3