Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 21-08-2004, 22:18   #201
Neo-Skaza
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 14 08 2004

Posty: 7
Smutny Gdzie Ja Mam Expic???

Kto Mi Powie Gdzie Mam Zdobywac Skille???????
Mam 16 W Mieczach 13 W Palkach
Jestem Sorcem 9 Lvl
Gdzie Mam Expic???
4mlvl
Neo-Skaza jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2004, 22:22   #202
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Neo-Skaza
Kto Mi Powie Gdzie Mam Zdobywac Skille???????
Mam 16 W Mieczach 13 W Palkach
Jakich palkach? napisz jaki masz ekwipunek i jaki shielding a postaram sie pomuc
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 22:28   #203
Whisper Eleandril
Użytkownik forum
 
Whisper Eleandril's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Plock

Posty: 13
Domyślny

czas napisac jakiegos pozadngo posta... tyle sie tego badziewa naczytalem

no wiec:

Knight: na pocztaku trenimy! tak zeby wyjsc na 8 lvl u na okolo 40/40 dalej dobijamy 10-12 na trollach. potem trening do 50/50 dalej exp do 15-16. Polecam tu Elven Bane kolo ab, folda, rotwormy niedaleko venore, w thais na orkach wejscie znajduje sie w domku zaraz obok mostu prowadzacego na polnoc. trening do 60/60 (przyokazji prawdopodobnie skoczy wam 4 mlvl) nastepnie polecam cyc mountain niedaleko thais. w ab hellgate rotwormy i ghoule (uwaga na ds)

trening: jezeli trenimy z kolega knightem to przede wszytskim szukamy takiego ktory ma skill podobny do nas! a co do stuffu: knife, club, scytche + wooden shield oraz buty (tryb ataku zalezy od skila koelgi)
jezeli z potworkami o zakladamy swoj normalny stuff na exp oraz knife, club, scytche (atakujemy na full def)

post prawdopodobie ulegnie modyfikacjom

mam nadzieje ze wiekszosci sie poradnik spodobal i przyda sie moze ;P

nie pogardze punktami reputacji :0 tak - jak i + tylko niech ten punkcik bedzie adekwantny do tego co myslicie
Whisper Eleandril jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 22:36   #204
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Evul Hahahahahahahaha

Ej ile ty w tibie grasz?? z rooka wyjsc na skilach 40/40 no oj przepraszam jesli jestes znajomym gm to oczywiscie czemu nie buahahahah 4 mlvl jesli 2 nabijesh to jestes dobry wez poduwage ze aby zrobic 4 mlvl u knighta trza zurzyc 11916 many a wiec wiesz na samym utevo lux tyle nizmarnujesh wez czlowieku pograj troche w tibie i dopiero wtedy zacznij pomagac ludziom a nie wez poprostu az mi sie niechca marnowac sili na pisanie komentarza twojego posta a wiec narx i wez sie ukryj bo takie posty wiesz gdzie mozesz soie wsadzic!!




Przepraszam przez pomylke dodalem ci rputacji mialo byc minus




ej koles ja dopiero tera zauwazylem to cos tam napisal "club lub scytche" ej club i scytche sa z tej sae kategori czyli bronie obuchowe!! CLUBY!! ic koles ukryj sie gdzies





aha zapomnialem dodac powodzenia na foldzie jesli wrucisz normalnie to gratz bo jesli wrucisz w ten sposob ze pojawiszz sie w swiatyni bo dedles z rak Pk to..... poprostu bez komenarza

Ostatnio edytowany przez Katanas - 21-08-2004 o 22:42.
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 11:22   #205
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Smutny ech.

katanas sorra.chcialem napisać że mam longsword i battle shield a nie axe .jestem na Julerze i w Carlin.wale swordami.ale nie wiem jak walic na treningu.jak nie wale z knifem wooden shield armor i full shield,to mi rosnie tylko shielding a sword pużniej jak dowale troche.a jak na full shielding wale to dlugo mi nic nie idzie.co mam robic?! grr
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 16:17   #206
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Pytanie

Gdzie jest ten temat ''Cała prawda o treningu''?
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 16:17   #207
Alegrowiczek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Paladyn: 28lvl, 69/57......

Witam wszystkich !
Przjechalem caly ten temat i nie znalazlem tego co by mnie satysfakcionowalo, wiec napisze tak :
Mam 28 lvl, 69 w dis.... i 57 w shiel...., moj sprzet: Dark Helmet,Knight Armor,Plate legs,Dragon Shield i chce sie dowiedziec gdzie moge expic ? Czy dam rade z jednemu Gs'owi ? Z czym expic kusza-bolty czy luk-strzaly?

To by bylo wszystko...

Pozdrowienia
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 17:49   #208
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

Tera ja wtrace swoje 3 gp
Jestem knight 22 lvl 4 mlvl skile 51/48 (nie lubie trenowac) moje eq to:
k set, w helm, t shield, d hammer/w hammer mam pytanie
1)Czy dam rade z dwarfem guardem? (ile zejdzie uh)
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 20:33   #209
Kasia
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Ja dalej nie rozumiem Piszecie jak kura pazurem.... Jak jestem czarodziejką to co ja mogę na co iść? Tego nie zrozumiałam więc od nowa napiszcie...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 22-08-2004, 21:28   #210
LORD VOLDEMORT
Użytkownik Forum
 
LORD VOLDEMORT's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2004
Lokacja: Mielec

Posty: 48
LORD VOLDEMORT ma numer GG 6369980
Strzałka Sorki ze sie wtrace

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Wtrace swoje 3gp.

Co bic na Rook:
Polecam zobaczyc poradnik by Bestmajen
Poradnik

Na main:
Paladyn;
8-10 Trole, Pajaki, Szczury, Krasnale, Orki, Rotwormy
10-15 Trole, Orki wszystkie poza zerk i lider, Rotwormy, Krasnale Zwykle
15-25 (zrobic skille distance do ponad 60) Roty, Krasnale, Orki Wariory, Cyklopy, Ghule, Mino Guard, Wild Warior
25 + Smoki, GS
50 + nudzimy sie, ale do tego czasu powinniscie wiedziec wiecej odemnie na co polowac

Rycerz;
8-10 Trole, Orki, z jako takim sprzetem minosy, orc warior, rotworm

10-25 (na koniec skille dobrze zeby byly przynajmniej 60/60) Trole, Ork, Ork warior, Ork spearman, Mino, Rotwormy, Wild Warior - w tym momecie duzo zalerzy jakie mamy skille, bo jesli odrazu na 10 lvl wyciagniemy do 60/60 to ze wszystkim sobie damy rade, jesli bedziemy najpierw expic to z niektorymi mozemy sobie dac dopiero rade ~20 lvl

ok 18 lv mozemy z dobrym sprzetem zaczac bic slimy, mino archer, dwarf soldier, minotaur guard

25 + Solo tutaj bijemy Cyklopy, Ghule, Mino Guard, Czasem jakiegos zerka

Rycerz-Bloker;
25+ Smok
lvl 40 shield 70+ BK, DL
60 +Warlock
70 + Demon

Druid/Sorcerer:
Przy urzyciu broni;
Do czasu az zdobeda dobry sprzet trole, orki, szczury, wilki, niedzwiedzie
Jak juz maja FS/DH BH shield, plate set, etc to jeszcze roty, mino, orc warior, wild warior, orc spearman

Z runami
Ponizej 25 lvl nie oplaca sie urzywac run (tzn miec tylko zapas na sytuacje awaryjne).

Z invisible mozemy bawic sie z DS.

Do 30 lvl wszystko co mozemy przegonic z hmm - Cyklopy, Minoguard, Zerker, GS, Beholder

30 + albo sami z DS/Ork Leader smoki lac (ew cos innego z innymi summonami)
albo z blokerem cokolwiek (zalerzy od poziomu blokera), w wiekszosci przypadkow przywolujesz mino archer, blokujesz je gdzies w koncie parcelami, albo nawalasz z HMM/explosion/SD (mozna tez jedno i drugie laczyc).
Ale po co takie silne uzbrojenie ja majac skile 20/19, two handed sworda, soldier helmet, scale armor, scarf, studded legs,leather boots, zabiajlem valkirie, amaze, wild worriora, dwarfy i rotwormy po kilka na raz| bez czarow
LORD VOLDEMORT jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 16:55   #211
Whisper Eleandril
Użytkownik forum
 
Whisper Eleandril's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Plock

Posty: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Katanas
Ej ile ty w tibie grasz?? z rooka wyjsc na skilach 40/40 no oj przepraszam jesli jestes znajomym gm to oczywiscie czemu nie buahahahah 4 mlvl jesli 2 nabijesh to jestes dobry wez poduwage ze aby zrobic 4 mlvl u knighta trza zurzyc 11916 many a wiec wiesz na samym utevo lux tyle nizmarnujesh wez czlowieku pograj troche w tibie i dopiero wtedy zacznij pomagac ludziom a nie wez poprostu az mi sie niechca marnowac sili na pisanie komentarza twojego posta a wiec narx i wez sie ukryj bo takie posty wiesz gdzie mozesz soie wsadzic!!




Przepraszam przez pomylke dodalem ci rputacji mialo byc minus




ej koles ja dopiero tera zauwazylem to cos tam napisal "club lub scytche" ej club i scytche sa z tej sae kategori czyli bronie obuchowe!! CLUBY!! ic koles ukryj sie gdzies





aha zapomnialem dodac powodzenia na foldzie jesli wrucisz normalnie to gratz bo jesli wrucisz w ten sposob ze pojawiszz sie w swiatyni bo dedles z rak Pk to..... poprostu bez komenarza

w tibie gram 4 lata, 4 mlvl i 60/60 mialem na 8 lvlu , teraz bije 4 lvle dziennie (expie od wczoraj) 4 mlvl nabilem w 4 dni.

piszac o skilach 40/40 mialem na mysli trening po wyjsciu z rooka, chyba tylko ty zrozumiales to inaczej

napisalem nie club lub scytche ale " knife, club, scytche " - w zaleznosci od typu broni.

Wg tego co piszesz jestes masz okolo 10 lat i masz dosyc wysokie mniemanie o sobie

Nastepnym razem nie komentuj jezeli nie wiesz nic na temat tego o czym pisze.

Jestes przykaldem lamera.

paps
Whisper Eleandril jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 23-08-2004, 17:04   #212
Whisper Eleandril
Użytkownik forum
 
Whisper Eleandril's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Plock

Posty: 13
Domyślny

tibianczyk

exic na nich nie mozesz nie wiem czy dasz rade 1 mnie na 65/64 niezle leja i idzie okolo 1 uh na 3-4 ( chociaz nie bylem na nich od tygodnia)
Whisper Eleandril jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 11:33   #213
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Pytanie Gdzie mam expić??

Mam 18lvl, Knight, skille 41/24 (miałem hacka) i eq: two handed sword, soldier helmet, scale armor, brass legs, leather boots. Na jaki monsterki mam chodzić, bo slima pod Carlin rozwalam na luzach
__________________
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 19:29   #214
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Pytanie

Mam tera druida 8 lvl,i 1 mlvl.brak mi kasy na czary.co robić? expowac,czy nabijac mlvl?
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 19:36   #215
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

1)Idz na trole pod ab nazbieraj se kase na exevo pan,utevo lux
2)nabij tak 3mlvl i 11lvl expij na trolach caly czas zbieraj kase.
3)Kup czar hmm (adori gran)
4)Nabij 11mlvl i zbierz 1,5k (nie na trolach)
5)Kup czar na Uh rob bp sprzedawaj a dalej graj jak chcesz
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2004, 20:30   #216
Vhailor
Użytkownik forum
 
Vhailor's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2004
Lokacja: Warszawa

Posty: 16
Domyślny

Jestem knightem lvl 15 skille ze 42 clubu i chyba 35 shieldingu wale te ghoule i exp i mi leci jak rakieta
Vhailor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 11:31   #217
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

mam 10 lvl knight i druida.chodzi mi o druida.mam 1 mlvl,utevo lux i exevo pan i 8 lvl.i nie wiem co robić.nie mam kasy musze zbierać knightem na czary,ale nie wiem czy kupować czary po kolei czy poczekac az bede mugl HMM i UH robić?i też co z lvlem?kiedy zacząć expić?pomocy! (ale dobrej)
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 16:54   #218
Whisper Eleandril
Użytkownik forum
 
Whisper Eleandril's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Plock

Posty: 13
Domyślny

Heliwurab:

Powinienes wybrac pomiedzy druidem i knightem

Jezeli chcesz zarobic powinienes pojsc druidem na trolle w ab'dendriel , carlin cypt, niedaleko venory, ( nie znam thais ) Kiedy nabijesz 10 lvl powinienes kupic czar hmm Nie kupuj wszystkich czarow jakie mozesz, kupuj tylko te ktore ci sie przydadza (light , light healing , exevo pan , heavy magic missile, ultimate healing rune etc..) na 10 lvlu biezesz ze soba bp czystych runek i wracasz na trolle kiedy nabijesz 11 lvl pownienes kupic czar "ultimate healing rune". Po zrobieniu 1 backpacka (sprzedasz go za 2-2,5k - to zalezy od serwera na ktorym grasz) kup clerical mace (500gp) plate armor (500-700gp) lub brass armor (450 gp w sklepie albo u gracza -250gp). (Zakladam ze do tej pory nosiles scale armor, brass legsy, dwarven shield, soldier helmet ) do calego stuffu bierzesz ze soba jeszcze bp czystych run i idziesz expic na waspy w ab'dendriel albo zarabiac na trolle

Przy magic lvlu 35 mozesz zaczac expic uzywajac hmm wtedy polecam ghoule, slimy , roty w kopalni trolli w ab

na okolo 25 lvlu (35 mlvl) udajemy sie do hellgate. Do hg bierzemy ze soba lekki stuff (najlepiej brass set lub blue robie jezeli juz masz ) jak najwiecej runek hmm i kilka run gfb. Idac tam 1 raz wez ze soba przewodnika! i przedewszystkim nie zapomnij liny

reputacja + plx oczywiscie jezeli zasluzylem

Ostatnio edytowany przez Whisper Eleandril - 25-08-2004 o 16:59. Powód: nie wyjasnilem wszystkiego o co pytano :)
Whisper Eleandril jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 18:23   #219
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Powiedzialem o knighcie bo myślałem ze powiecie jak i gdzie nim zbierac kase dla druida.z druidem i trollami trudna sprawa,bo mi wolno gosc wali...i jestem noobem bo mam 2 mlvl i wzialem se juz exura,utevo lux i exevo pan.duren ze mnie.mam 2 mlvl,8 lvl carlin Julera.skille 15/16,orcish axe.jak bedzie trzeba to cos dopisze jeśli czegoś wam brakuje do pomocy.lol.
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2004, 18:29   #220
Whisper Eleandril
Użytkownik forum
 
Whisper Eleandril's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Plock

Posty: 13
Domyślny

heliwurab jezeli walisz z axe to kup sobie barbarian axe ( okolo 500gp) nie zarabiaj knightem na druida to nie ma sensu

btw: wszystkie posacie bija z taka sama szybkoscia
Whisper Eleandril jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:13.


Powered by vBulletin 3