Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > Grafiki

Notki

Grafiki Masz talent do grafik? Zamieść swoje prace tutaj.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 25-05-2005, 16:16   #81
Kin
Użytkownik Forum
 
Kin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: W średniowieczu
Wiek: 34

Posty: 194
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Skąd ty możesz pamiętać o Mela***ie?

Tak w ogóle... To, Kin, czy to konto nie jest remake jakiegoś innego? :> (ja tylko pytam)

To konto jest moje <lol> tzn. Kina. A mela***a pamiętam, bo wchodziłem na to forum 2 lata temu .
__________________
Odszedłem z ziemi poszedłem do nieba (czyt. Odszedłem z tego forum poszedłem na inne poświęconej innej grze).
Kin jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-05-2005, 16:57   #82
dap-galothij
Użytkownik Forum
 
dap-galothij's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2004
Wiek: 31

Posty: 660
dap-galothij ma numer GG 1502311
Domyślny

Zauważcie, że w porównaniu do powiedzmy green legsów, to ta odznaka jest całkiem niezła
dap-galothij jest offline  
stary 25-05-2005, 21:02   #83
El'Magnifico
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dap-galothij
Zauważcie, że w porównaniu do powiedzmy green legsów, to ta odznaka jest całkiem niezła

green legsy w 28 sekund zrobiłem

@edit:

gangsta sword



Ostatnio edytowany przez El'Magnifico - 25-05-2005 o 21:27.
El'Magnifico jest offline  
stary 25-05-2005, 21:53   #84
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
JAK MI SIĘ NIE PODOBA, TO BĘDĘ ROBIŁ TO CO MI SIĘ QRVA PODOBA!
I nie będziesz mi śmieciu mówił co mam robić, dopóki nie łamię zasad!
A gdy je złamię, to nie ty mnie ukarzesz, a ci, którzy są do tego upoważnieni!
Jeżeli tego nie robisz dla nas to nie umieszczaj tego zasranego syfu bo zapychasz tylko serwer.
Wiedz, że właśnie złamałeś punkt regulaminu, o wyzywaniu innych. Będziesz robił, co ci się podoba, tak? To idź się powiesić, będzie o jednego debila mniej.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
****a, ja was nie rozumiem... mówicie, że do dupy, a zaglądacie tutaj...
A nie mogą? Chcą zobaczyć czy robisz lepsze grafiki..
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
OFFTOP
Nie nazywaj mnie śmieciem szczylu, nie dorastasz mi do pięt. Nie umiesz nawet zdań składnie ułożyć. Ciesz się, że mieszkasz na pier.dolonym drugim końcu Polski bo bym ci chyba w******* spuścił, irytujesz mnie.

ontop
to są grafiki? Do ciężkiego c***a, to są grafiki?! Ja takie coś zrobiłbym w cholerne trzydzieści sekund w paincie. Ty to nazywasz grafikami? Oj, trzeba link do tematu podać do Kalda, on cie zmiażdży.
IQ na poziome przedszkolaka...
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
A tutaj to mi sie nie chciało nic robić. Pracę tą w minutę 12 sekund i 21 setnych zrobiłem. (liczyłem stoperem )

green short legs:

<CIACH>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
green legsy w 28 sekund zrobiłem

@edit:

gangsta sword


<CIACH>
No to wkońcu 12 sekund czy 28 sekund? Nie wierze ani w to ani w to...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 25-05-2005, 22:54   #85
Mack Abadrak
Użytkownik Forum
 
Mack Abadrak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 20

Posty: 119
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Poziom: 39
Skille: 81/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Ojej, afiszujesz się tym, że piszego do niego z małej litery? Ja do wszystkich tak piszę I CO?
Nie Shan, on chciał się popisać tym, że umie pogrubić literę, ja to wiem!
Grafiki obrzydliwe, nawet nie trzeba komentować... Nie umieć narysowac inczego nawet w paincie to już jest kalectwo...
Mack Abadrak jest offline  
stary 25-05-2005, 23:28   #86
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Wiedz, że właśnie złamałeś punkt regulaminu, o wyzywaniu innych. Będziesz robił, co ci się podoba, tak? To idź się powiesić, będzie o jednego debila mniej.

A nie mogą? Chcą zobaczyć czy robisz lepsze grafiki..

IQ na poziome przedszkolaka...


No to wkońcu 12 sekund czy 28 sekund? Nie wierze ani w to ani w to...
Zanim coś skomentujesz, to czytanie ze zrozumieniem poćwicz lepiej -,-
Wiem że złamałem ten punkt regulaminu i zostałem za to ukarany. Ale tak jak napisałem - nie przez niego ale osoby do tego upoważnione. I powieszę się, JEŚLI TAK BĘDZIE MI SIĘ ****A PODOBAŁO! Nie nazywaj mnie debilem, ja na temat twojego poziomu intelektualnego się nie wypowiadam. I widać były jakieś przyczyny, że nie przyjęto cię do heretyków. A ja zostałem przyjęty. IQ na poziomie przedszkolaka musiałbym mieć przy ~40 pkt. IQ. Oceniam się na conajmniej trzy razy tyle.

Ostatnio edytowany przez mejlun - 25-05-2005 o 23:30.
S.P.M jest offline  
stary 26-05-2005, 09:39   #87
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
Zanim coś skomentujesz, to czytanie ze zrozumieniem poćwicz lepiej -,-
Wiem że złamałem ten punkt regulaminu i zostałem za to ukarany. Ale tak jak napisałem - nie przez niego ale osoby do tego upoważnione. I powieszę się, JEŚLI TAK BĘDZIE MI SIĘ ****A PODOBAŁO! Nie nazywaj mnie debilem, ja na temat twojego poziomu intelektualnego się nie wypowiadam. I widać były jakieś przyczyny, że nie przyjęto cię do heretyków. A ja zostałem przyjęty. IQ na poziomie przedszkolaka musiałbym mieć przy ~40 pkt. IQ. Oceniam się na conajmniej trzy razy tyle.
Nie zostałem przyjęty i co z tego? To nie zależy od IQ. Przeczytałem uważnie i nadal uważam, że masz IQ na poziome przedszkolaka. Okres około 6-9 lat to okres przekomarzania się, i mówienia właśnie takiego czegoś, że będziesz robił to, co ci się podoba. W takim razie wrzuć se do podpisu nagie panie, pewnie by ci się to podobało, a takiego czegoś nie zrobisz, bo się będziesz bał. No i widzisz, nie można robić wszystkiego co ci się podoba.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
OFFTOP
Nie nazywaj mnie śmieciem szczylu, nie dorastasz mi do pięt. Nie umiesz nawet zdań składnie ułożyć. Ciesz się, że mieszkasz na pier.dolonym drugim końcu Polski bo bym ci chyba w******* spuścił, irytujesz mnie.

ontop
to są grafiki? Do ciężkiego c***a, to są grafiki?! Ja takie coś zrobiłbym w cholerne trzydzieści sekund w paincie. Ty to nazywasz grafikami? Oj, trzeba link do tematu podać do Kalda, on cie zmiażdży.
I jak myślisz, czy takie coś nadaje się na porządne forum? Bo ja sądze, że nie...
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline  
stary 26-05-2005, 10:23   #88
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

grafiki słabe, ale lepszych bym nie zrobił ;p
Gromnjir jest offline  
stary 26-05-2005, 11:11   #89
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radek 666
Nie zostałem przyjęty i co z tego? To nie zależy od IQ. Przeczytałem uważnie i nadal uważam, że masz IQ na poziome przedszkolaka. Okres około 6-9 lat to okres przekomarzania się, i mówienia właśnie takiego czegoś, że będziesz robił to, co ci się podoba. W takim razie wrzuć se do podpisu nagie panie, pewnie by ci się to podobało, a takiego czegoś nie zrobisz, bo się będziesz bał. No i widzisz, nie można robić wszystkiego co ci się podoba.

I jak myślisz, czy takie coś nadaje się na porządne forum? Bo ja sądze, że nie...
Nie mów co by mi się podobało. Zachowujesz się bardzo typowo jak na swój wiek, a nawet trochę niżej. Na początku powiedziałeś, żebym się zabił, jeśli mi się tak podoba. Teraz mówisz, żebym wrzucił do podpisu nagie panie, pewnie mi się tak spodoba. A mi się podoba to co robię i robię to co mi się podoba. Nie sugeruj mi co mam robić a co nie. Co do przyjęcia do heretyków - w takim razie od czego to zależy? Jeżeli ja, z rzekomą inteligencją ~40 zostałem przyjęty, a ty, bardzo mądry i dorosły człowiek, nie dostałeś się. Chyba coś jest nie tak z tym twoim ocenianiem, nie sądzisz? Więcej nie wypowiadam się tu na temat czyichś postów bo się robi wielki offtopic. Jeśli chcesz mi coś jeszcze powiedzieć to zapraszam na gg lub na PW.
~you suck
S.P.M jest offline  
stary 26-05-2005, 11:19   #90
El'Magnifico
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
Zanim coś skomentujesz, to czytanie ze zrozumieniem poćwicz lepiej -,-
Wiem że złamałem ten punkt regulaminu i zostałem za to ukarany. Ale tak jak napisałem - nie przez niego ale osoby do tego upoważnione. I powieszę się, JEŚLI TAK BĘDZIE MI SIĘ ****A PODOBAŁO! Nie nazywaj mnie debilem, ja na temat twojego poziomu intelektualnego się nie wypowiadam. I widać były jakieś przyczyny, że nie przyjęto cię do heretyków. A ja zostałem przyjęty. IQ na poziomie przedszkolaka musiałbym mieć przy ~40 pkt. IQ. Oceniam się na conajmniej trzy razy tyle.

to było ekhem jakieś 120 iq. To widać, że tyle masz.
El'Magnifico jest offline  
stary 26-05-2005, 12:33   #91
Mack Abadrak
Użytkownik Forum
 
Mack Abadrak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 20

Posty: 119
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Poziom: 39
Skille: 81/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
to było ekhem jakieś 120 iq. To widać, że tyle masz.
Wiesz, 120 iq to 24 punkty powyżej średniej... Jest to całkiem sporo...
Mack Abadrak jest offline  
stary 26-05-2005, 14:49   #92
El'Magnifico
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mack Abadrak
Wiesz, 120 iq to 24 punkty powyżej średniej... Jest to całkiem sporo...
no to spoko. W takim razoe ja mam 41 powyżej średniej. And what now?

Nowa grafika coming. Dam edit jak skończe.

@edit:

hand axe. Wiem, że brzydkie, będe teraz tylko swordy robić ;p może czasami coś innego... bo ja wiem...


Ostatnio edytowany przez El'Magnifico - 26-05-2005 o 15:02.
El'Magnifico jest offline  
stary 26-05-2005, 15:02   #93
S.P.M
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 06 2004

Posty: 386
S.P.M ma numer GG pisz to ci dam
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
no to spoko. W takim razoe ja mam 41 powyżej średniej. And what now?

Nowa grafika coming. Dam edit jak skończe.
Pokaż mi jedną osobę która po przeczytaniu twoich postów uwierzy w to. Co do twojej inteligencji to ocenił bym cię na najwyżej ~125 plus wychowany przez rozpieszczanie, bo nie masz do nikogo żadnego szacunku ani nie słuchasz krytyki.
S.P.M jest offline  
stary 26-05-2005, 15:02   #94
Jackiew
Użytkownik Forum
 
Jackiew's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2004
Lokacja: a gdzie mieszkaja krasnoludki?.. hopsa-sasa ! hop-sasa!

Posty: 376
Stan: Na emeryturze
Jackiew ma numer GG 4837606
Domyślny

eeee.... lepiej skończ ten temat bo nie dość że pełno tu offtopów to jeszcze grafiki są do bani -.-'
__________________
http://jackiew91.digart.pl/
Jackiew jest offline  
stary 26-05-2005, 15:03   #95
El'Magnifico
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mejlun
Pokaż mi jedną osobę która po przeczytaniu twoich postów uwierzy w to. Co do twojej inteligencji to ocenił bym cię na najwyżej ~125 plus wychowany przez rozpieszczanie, bo nie masz do nikogo żadnego szacunku ani nie słuchasz krytyki.

Do ciebie na pewno nie mam szacunku. A krytykę przyjmuje- ale nie tego typu, jaką jest twoja.

@up: Lepsze niż twój fake...
El'Magnifico jest offline  
stary 26-05-2005, 15:42   #96
Mack Abadrak
Użytkownik Forum
 
Mack Abadrak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 20

Posty: 119
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Poziom: 39
Skille: 81/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Nie, nie przyjmujesz krytyki... Sakiew mówi, że złe, a Ty odpowiadasz, że lepsze niż jego -.-
Są straszne, okropne... Takie jest moje zdanie i tyle, rób grafiki jeśli chcesz, to nie nasza sprawa czy chcesz robić czy nie, ale nie oczekuj ciepłych słów
Mack Abadrak jest offline  
stary 26-05-2005, 19:01   #97
Elernor
Użytkownik Forum
 
Elernor's Avatar
 
Data dołączenia: 16 05 2005
Lokacja: Elewacja? -.^
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Mój Boże, to jest gorzej niż straszne! To są najobrzydliwsze grafiki jakie kiedykolwiek widziałem :/
__________________
Ludziom, których nie stać na słownik serdecznie dziękujemy >.<

Ostatnio edytowany przez Elernor - 26-05-2005 o 19:02. Powód: La la la la la.... :P
Elernor jest offline  
stary 26-05-2005, 19:10   #98
El'Magnifico
Zbanowany
 
Data dołączenia: 17 05 2005

Posty: 147
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mack Abadrak
Nie, nie przyjmujesz krytyki... Sakiew mówi, że złe, a Ty odpowiadasz, że lepsze niż jego -.-
Są straszne, okropne... Takie jest moje zdanie i tyle, rób grafiki jeśli chcesz, to nie nasza sprawa czy chcesz robić czy nie, ale nie oczekuj ciepłych słów
Czy ja na to OCZEKUJE? Człowieku- a widziałeś jego denne fake? Jak nie to zobacz.... halp! noob ! a krytykę przyjmuje- tylko ja twierdze, że ci, którzy mnie krytykują, nie robią graFik. Pokaż swoje- zobaczymy.

I nie gadać, że mówie jak 12-letni bachor... tylko mówie tutaj serio- zrób lepsze!
El'Magnifico jest offline  
stary 26-05-2005, 19:26   #99
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
I nie gadać, że mówie jak 12-letni bachor... tylko mówie tutaj serio- zrób lepsze!
Ale Ty właśnie tak gadasz. Czy to, że ja po prostu wogóle nie umiem robić grafik i fake'ów znaczy, że nie mogę Ciebie oceniać? Nie chce mi się różnych wałkowanych już dużo razy przykładów podawać, ale Tobie to chyba trzeba bardziej obrazowo żebyś zrozumiał. Więc jak najprościej i najkrócej: reżyser zrobił film, krytyk filmowy po prostu ten jego film zmieszał z błotem i według Ciebie ten krytyk zrobiłby lepszy? Na pewno nie, bo nie umie.
Więc radzę Ci słuchaj innych co Ci mówią. Dlatego też dodam coś od siebie. Grafiki nawet nie zasługują na miano nazwania ich grafikami. Są beznadziejne. Twój avatar zostawię bez komentarza...
I nie, nie zrobię lepszych grafik od Ciebie, bo nie umiem!! Ale radzę najpierw w jakimś odludziu potrenować robienie grafik i dopiero później się z nimi ujawniać.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 26-05-2005, 19:50   #100
Mack Abadrak
Użytkownik Forum
 
Mack Abadrak's Avatar
 
Data dołączenia: 26 04 2005
Lokacja: Poznań
Wiek: 20

Posty: 119
Stan: Tutor
Profesja: Elite Knight
Świat: Premia
Poziom: 39
Skille: 81/79
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez El'Magnifico
Czy ja na to OCZEKUJE? Człowieku- a widziałeś jego denne fake? Jak nie to zobacz.... halp! noob ! a krytykę przyjmuje- tylko ja twierdze, że ci, którzy mnie krytykują, nie robią graFik. Pokaż swoje- zobaczymy.

I nie gadać, że mówie jak 12-letni bachor... tylko mówie tutaj serio- zrób lepsze!
Przyjmuję wyzwanie, oto moja grafika, zniszczony miecz... (nie zniszczonego używam jako sworda w tibi, zniszczonego jako broken sword )
Robiłem go parę minut
Kurde, nie chce się pokazać...

Lub url
[
http://img210.echo.cx/my.php?image=m...szczony4ul.png

Ostatnio edytowany przez Mack Abadrak - 26-05-2005 o 19:51.
Mack Abadrak jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:08.


Powered by vBulletin 3