Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów

Notki

Wydarzenia ze światów Na tym forum możesz porozmawiać o wszelkich ważnych wydarzeniach z Twojego serwera.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-05-2006, 15:55   #61
Sante Mefisto
Użytkownik Forum
 
Sante Mefisto's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 159
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Xerena
Król

Może ja pójde na new serv;p. postać na Azurze zje..łem, od gdzieś 2 tygli gram na xerenie więc możelepiej zacząć podbijaćnew serv
__________________
[CHAR]Collaxis[/CHAR]
Collaxis bucket
http://s160.photobucket.com/albums/t184/Collaxis/
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo Pokaż post
jak dadzom druidom i soccerom dwu ręczne rody/wandy to druid i soccer nawet na trolle bez knighta lub utamo vita nie pójdze bo go zakłukom
Sante Mefisto jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 16-05-2006, 16:11   #62
jaronosk
Użytkownik Forum
 
jaronosk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 37
Domyślny

ja zebrałem ekipe, sami zaufani kumple, wiekszość z rl, ~70 lvl, reszta to kumple z tibi. Wybieramy świat i robimy polską gildie. Całkiem powarznie myślimy o zrobieniu jednej z najlepszych gildi jak nienajlepszej, piszcie sie co chcecie ale mysle że damy rade. Mamy z 15 osób (kyra,arcania,morgana) reszte sie weźmie na servie , szykuje sie ostra jazda i wiem że pokażemy co potrafimy
jaronosk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 16:19   #63
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jaronosk
ja zebrałem ekipe, sami zaufani kumple, wiekszość z rl, ~70 lvl, reszta to kumple z tibi. Wybieramy świat i robimy polską gildie. Całkiem powarznie myślimy o zrobieniu jednej z najlepszych gildi jak nienajlepszej, piszcie sie co chcecie ale mysle że damy rade. Mamy z 15 osób (kyra,arcania,morgana) reszte sie weźmie na servie , szykuje sie ostra jazda i wiem że pokażemy co potrafimy
Heh ja na Kyre jak szliśmy to miałem team chyba z 30 osób , i na końcu i tak okazało się, że trzy, góra cztery osoby pokazały coś specjalnego
A propos. Twój nick na Kyrze :>?
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 16:39   #64
Defroy
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005
Lokacja: Sprzedana Postac
Wiek: 32

Posty: 32
Stan: Niegrający
Profesja: Royal Paladin
Świat: Xerena
Poziom: 151
Skille: 95/71
Poziom mag.: 23
Domyślny Joke?xD

Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje
Defroy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 16:49   #65
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy
Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje
O tym mówię ...nie o ekipach ,tylko raczej o zbędnym ustawianiu jakichkolwiek ekip

PS: nie pamiętam Cie na wojach z Infestus i Lucrum Ira na Kyrze :>
Gdyby nie hack to może i bym teraz dalej grał na Kyrze ^^ bo wojny wygraliśmy i troche fragów mi siadło xD

/ Artehax

Ostatnio edytowany przez Arte - 16-05-2006 o 16:55.
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 16:56   #66
Drakkeinen
Użytkownik forum
 
Drakkeinen's Avatar
 
Data dołączenia: 13 02 2006

Posty: 26
Imię: Vuko Aduro
Profesja: Elite Knight
Drakkeinen ma numer GG 9109794 Send a message via Skype™ to Drakkeinen
Domyślny

Only one thing i wanna say now. See ya there guyz xD
Drakkeinen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 17:20   #67
Tigo'Avalord
Użytkownik Forum
 
Tigo'Avalord's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Zazwyczaj przed kompem ;)

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy
Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje

Nic dodac nic ujać. Ale wojna na sam początek to już tradycja, znasz serwer na którym niebyło wojny na początku?

Pare osób napisalo że robiż odzielne grupy, czy nielepiej byłoby złaczyc je w jedną dużą?
Chociaż z 2 strony mniejszą iloscią latwiej pokierowac i nietraci sie kontroli...

Ps. Szukajcie przyjaciuł nie tylko w sąsiedztwie ale i za granica :>
Ps2. Bacik bedziesz expic tak jak na Xerenie czy zwolnisz tępo?
Ps3. Kulturka żeczywiście na wysokim poziomie, trzymać tak dalej

Hail Płock. Hail Xerena(Joke )Cya in Tibia. Cya in New Serwer. Cya in War.

Ostatnio edytowany przez Tigo'Avalord - 16-05-2006 o 17:29.
Tigo'Avalord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 17:50   #68
Zoczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 04 2006
Lokacja: Warszawa
Wiek: 35

Posty: 109
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zoczek
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rhythm
Ja tez sie na new serva wybieram. Moje gg 8527038 jak by co.
BTW. TA EKIPA MUSI MIEC LIDERA ! FARAONA KTREMU WSZYSCY BEDA UFAC ! A NIE KU.RWA ZE KAZDY ROBI CO CHCE BO JEST NAJMADRZEJSZY. Walkowalem ta sama historie na kilkunastu swiatach, byl lider nikt go nie sluchal wszyscy robili to co chcieli i dostawali po dupie -.-

na kilkunastu swiatach powiadasz... to musisz grac non stop skoro co chwile wojny..., no chyba ze to byly wojny noob ( w waszym przypadku main) chaorw?

@up

Calmera?
__________________
1916-2006 Historia Godna Przypomnienia!

Ostatnio edytowany przez Zoczek - 16-05-2006 o 17:53.
Zoczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 17:53   #69
Ri'Pablo
Użytkownik Forum
 
Ri'Pablo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 190
Świat: Somewhere
Strzałka .

Ja slyszalem (byc moze wprowadzono mnie w blad ) ze servery beda dopiero na wakacjac wiec macie jeszcze przynajmniej miesiac

a co do Xereny to domunuja tam Polacy czy moze Szwedzi??
Ri'Pablo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 18:00   #70
Gripex-noc
Użytkownik forum
 
Gripex-noc's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Honestus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy
Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje
<brawo dla tego pana>

Jako jeden z nielicznych powiedział narazie coś mądrego.
Gripex-noc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 18:05   #71
Gripex-noc
Użytkownik forum
 
Gripex-noc's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2005
Lokacja: B-stok

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Gildia: Honestus
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy
Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje
<brawo dla tego pana>

Jako jeden z nielicznych powiedział narazie coś mądrego.
Gripex-noc jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 18:37   #72
Tigo'Avalord
Użytkownik Forum
 
Tigo'Avalord's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Zazwyczaj przed kompem ;)

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ri'Pablo
Ja slyszalem (byc moze wprowadzono mnie w blad ) ze servery beda dopiero na wakacjac wiec macie jeszcze przynajmniej miesiac

a co do Xereny to domunuja tam Polacy czy moze Szwedzi??

Na Xerenie, raczej Szwedzi.
Tigo'Avalord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 19:01   #73
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

z jednym tylko sie nie zgadzam.. wojny trzeba traktowac jako zabawe .. bo przeciez to jest zabawa: )

pozdrawaiam wszystkich ; ]
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 19:14   #74
Tigo'Avalord
Użytkownik Forum
 
Tigo'Avalord's Avatar
 
Data dołączenia: 31 03 2006
Lokacja: Zazwyczaj przed kompem ;)

Posty: 57
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Poziom: 40+
Skille: 76/75
Poziom mag.: 5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez eben
z jednym tylko sie nie zgadzam.. wojny trzeba traktowac jako zabawe .. bo przeciez to jest zabawa: )

pozdrawaiam wszystkich ; ]
I sprawdzian umiejetnosci :>
Tigo'Avalord jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 19:42   #75
Bacik_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Łódź
Wiek: 38

Posty: 75
Imię: Phranel
Profesja: Elder Druid
Gildia: Achromatize
Świat: Mythera
Poziom: 125
Poziom mag.: 69
Bacik_ ma numer GG 5868469
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tigo'Avalord
Ps2. Bacik bedziesz expic tak jak na Xerenie czy zwolnisz tępo?

xDD
Bez komentarza
__________________
You Are On The Edge Of The Map Mate, Here, Where The Monsters Are




Jak to policeman przeszukuje mnie?
Przecież mam prawo nosić to, co chcę
To, co moje jest moje, co jara mnie
W razie co nie wiem przecież jak i gdzie.
Bacik_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 19:52   #76
Arte
Użytkownik Forum
 
Arte's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2005
Lokacja: Gliwice

Posty: 178
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna/Saphira
Dumny =)

Ktoś powiedział że servery będą na wakacje dopiero
sprostowanko
nigdy nie było wiadomo kiedy będą nowe servery, lecz jeżeli chcesz się zobaczyć zbliżoną date, wejdz na Erig.net i sprawdz daty powstawania poszczególnych serverów.
Też dało się zauważyc iź CipSoft ostatnio wprowadził system uruchamiania nowych serverów, mianowicie otwiera server w danym dniu na przykład miesiac przed dłuższą przerwą od szkoły, pracy (ferie, świeta itp), a następnie zaraz na określoną przerwe.

Wychodzi na to że:
Trzeba robic szybko wojne bo jak nas wyrzucą z serva to od razu walimy na wakacyjnego xDDDDDDDDDDDDDDDD (joke, nie jechac mnie )

a tak ogólnie to oczywiście to tylko spekulacje ,nie odnośnie ekip, lecz odnoście samego servera xD

/Artehax
/Die to blamers!

Ostatnio edytowany przez Arte - 16-05-2006 o 19:55.
Arte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 20:02   #77
eben
Użytkownik Forum
 
eben's Avatar
 
Data dołączenia: 09 04 2006

Posty: 65
Stan: Niegrający
eben ma login Tlenu eben@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arte
Ktoś powiedział że servery będą na wakacje dopiero
sprostowanko
nigdy nie było wiadomo kiedy będą nowe servery, lecz jeżeli chcesz się zobaczyć zbliżoną date, wejdz na Erig.net i sprawdz daty powstawania poszczególnych serverów.
Też dało się zauważyc iź CipSoft ostatnio wprowadził system uruchamiania nowych serverów, mianowicie otwiera server w danym dniu na przykład miesiac przed dłuższą przerwą od szkoły, pracy (ferie, świeta itp), a następnie zaraz na określoną przerwe.

Wychodzi na to że:
Trzeba robic szybko wojne bo jak nas wyrzucą z serva to od razu walimy na wakacyjnego xDDDDDDDDDDDDDDDD (joke, nie jechac mnie )

a tak ogólnie to oczywiście to tylko spekulacje ,nie odnośnie ekip, lecz odnoście samego servera xD



/Artehax
/Die to blamers!

a kto mialby Cie jechac glupolu to jest max kulturalny kanal ; D
jesli cos to ktos CCi da deliaktnie do zrozumienia ze nie masz racji
Yo Globus xDDDD: **

Ostatnio edytowany przez eben - 17-05-2006 o 00:00.
eben jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-05-2006, 20:17   #78
HorS Of TroJaN
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@Topic
JA bym se zagrał na new serv bo na xerena już jest trocvhe zmulaście i dom~ ZJEBALO TEN SERV!!!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 00:30   #79
jaronosk
Użytkownik Forum
 
jaronosk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2005
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 37
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Defroy
Ludzie wyluzujcie ,kazdy z was twierdzi iz stworzy najlepsza gildie na servie.Ze macie takie ekipy itd.Wydaje mi sie iz ten temat niczemu nie sluzy ,zapytacie dlaczego bo watpie aby wyszla gildia z forum.Gildie nie tworzy sie od tak i przyjmuje sie osoby zaufane ,ktorym wierz ze mozesz ufac.Mowicie jestem najlepszy zrobie tam wymiote a co do czego przychodzi to nigdy nie uczestniles w zadnej wojnie.A jesli ktos traktuje wojny jako zabawe to dlugo nie pociagnie bo kiedys trafi swoj na swego.Jesli myslicie tylko o wojnach to juz widac wasza inteligencje.Wojny licza sie Stop expieniu itd.A walka czasem moze byc dla was kosztowna a najbardziej na nowych swiatach.Wbij jakis tam lvl dopiero proboj swoich mozliwosci bo co z tego ze wygracie wojne z najlepsza gildia na servie jak juz ludzie beda mieli wieksze lvle od was.W grze tej liczy sie logika ,a duzo graczy grajaca w ta gre jej nie maja.Sorry za Wyklad ,ale niektorym sie przyda.

Ide na Nowy Server A moja sile niedlugo poznacie ;d
Ps: Mam nadzieje

Niezamierzam i nigdy niebede stwarzał gildi opierającej sie na jakimś tam badziewskim poście , i niemysle tylko o wojnach tylko mam świadomość tego i jestem pewny że na początku new serva bedzie wojna, to nieuniknione i odpowiem na pytanie , tak brałem udział w wojnie i wiem co to znaczy. Mówie tylko że zebrałem grupe b.dobrych graczy i że pokażemy co potrafimy koleś

new serv bedzie napewno do końca maja, a można sie go spoidziewać lada dzień dlatego zamawiam pacca juz

Ostatnio edytowany przez jaronosk - 17-05-2006 o 00:31.
jaronosk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2006, 09:30   #80
Msl
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jaronosk
Niezamierzam i nigdy niebede stwarzał gildi opierającej sie na jakimś tam badziewskim poście , i niemysle tylko o wojnach tylko mam świadomość tego i jestem pewny że na początku new serva bedzie wojna, to nieuniknione i odpowiem na pytanie , tak brałem udział w wojnie i wiem co to znaczy. Mówie tylko że zebrałem grupe b.dobrych graczy i że pokażemy co potrafimy koleś

new serv bedzie napewno do końca maja, a można sie go spoidziewać lada dzień dlatego zamawiam pacca juz
NIKT NIE WIE kiedy wyjdzie new serw oprucz cip softu ;]
MY SIE TYLKO DOMYSLAMY wiec nie mow napewno(chociaz tak samo mysle jak Ty bo ostanio serwy wychodizly po uptade i nie tylko...)
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:31.


Powered by vBulletin 3