Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 08-11-2008, 20:10   #21
Madmix
Użytkownik Forum
 
Madmix's Avatar
 
Data dołączenia: 28 01 2007
Lokacja: Z kąś!
Wiek: 32

Posty: 51
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mayezon
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 20+
Skille: Trenuje
Poziom mag.: 3
Domyślny

ja napisałem temat, w którym wyraziłem moje odczucia... kupiłem tą grę i mam prawo napisać dlaczego żałuje Jak ktoś kupi to proszę bardzo, natomiast ja serdecznie odradzam! W temacie każdy bronic gry, w którą obecnie gra ja dzisiaj kupiłem sobie doładowanie do wowa i mam zamiar wrócić do wowa a opinie ludzi na temat tej gry mnie nie interesują. Gram bo lubię!
Madmix jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-11-2008, 20:32   #22
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

A według mnie wszytskie gry z daleka przypominające wow'a (w tym warhammer) są niezmiernie dupne, niemal każdą męczą owe problemy:
- mechanika - aczkolwiek w wowie jest niby płynna, ale nie da się w nim uniknąć jakiegoś ciosu przeciwnika. O mechanice strzelania z broni dystansowych strach opowiadać, bo to jest całkowite dno...

- pvp - To samo system pvp, ba może urozmaica "kolejność użycia skilli" (jakkolwiek by to wyglądało) ale powiedzmy sobie szczerze, wygrywa zawsze ten co przesiedział 365 dni i dwie noce na zdobywaniu eq, wyłączył bota na pół roku bądź po prostu miał szczęście w dropie...

- system expienia - słaby, nic dodać nic ująć w większości gier jest on pozbawiony smaku tzn. podchodzi się do moba klika i idzie do wc... Najgorsza zgroza jaką kiedykolwiek wydali na komputer i jeszcze dziwić się że w to ludzie grają.

Większość MMoprogówek mają wyżej zaznaczone cechy. 4 lata grania w te gówna nauczyło mnie że nie ma sensu wkładać jakiegokolwiek wysiłku w nie... polecam jednak takie gry jak Gunz czy infinity, które mimo zupełnie innego koloru przyniosą wam więcej przyjemności (jak fajnie ubić kogoś z 40 lvl większym ;D)

P.S.
Oczywiście zdarzają się miłe wyjątki takie jak silkroad, jednak niestety i tak ich jest zbyt mało żeby nie uznać całego przemysłu za "marnotrawienie prądu". :s

Ostatnio edytowany przez janek@ - 09-11-2008 o 20:36.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-11-2008, 20:56   #23
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Zastanawialem sie nad kupnem WH ale zdam sie na twoja opinie i odpuszcze
Ze wszystkich mmo rpg jakie gralem najwiecej czasu zabrala mi tibia a na drugim miejscu Ultima Online gralem w nia rok. Jest to gra najbardziej przypominajaca swiat fantasy ze wszystkich gier jakies widzialem. Jezeli ktos zna gre podobna do niej to z checia wyproboje w uo nie gram bo nie ma zadnego dobrego polskiego shardu kiedys byl ale padl ;p
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 20:53   #24
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

To może teraz ja wyrażę swoją opinię:

Po pierwszych kilkunastu minutach gry w Warhammer Online jako White Lion już mogę powiedzieć, że:

- Gra ciągle nie jest dopracowana - tak samo jak WoW na początku...
- Grafika jest zdecydowanie lepsza niż w WoW'ie (mniej cukierkowa)
- Sama historia, i świat jest bliższy memu sercu - Pierwszy raz w WFB grałem już w wieku 6 lat z bratem armią chaosu.
- Sam system gry jest bardzo podobny do WoW, jak i menu.

Gra zdecydowanie na +, polecam wszystkim.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 03:54   #25
JechaczNakonny
Użytkownik Forum
 
JechaczNakonny's Avatar
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: PYRLANDIA

Posty: 282
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 165
Poziom mag.: 8
Domyślny

Grałem na PGA 08' i nie mam zastrzeżeń ...


We wowa grałem i właśnie jedno mnie odpycha że jest za wielki kontynent..

kwestia gustu ja grałem pare minut warhammera i mi się spodobał ;P


kwestia gustu w dodatku.
__________________
JA JESTEM TEN ZUYYY xD
JechaczNakonny jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 20:54   #26
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Tutaj zlepka z battlegrounda w Warhammerze (Nordenwatch), oczywiście wygrana. Miałem bodajże siódmą rangę, i powiem tyle - jest perfekcyjnie opracowany system PvP, nie ma tak jak w WoW'ie, że warlock zabije rouge'a w kilkanaście sekund (wiem, że dużo zależy od skilla, ale nikłe szanse na 1 vs. 1). W Warhammerze wszystko zależy od umiejętności, chociaż przyznam, że White Lion którym gram, jest bardzo silną profesją.



jeszcze raz polecam.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-11-2008, 20:56   #27
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
powiem tyle - jest perfekcyjnie opracowany system PvP, nie ma tak jak w WoW'ie, że warlock zabije rouge'a w kilkanaście sekund (wiem, że dużo zależy od skilla, ale nikłe szanse na 1 vs. 1).
Huahahahaha XDDDDDDDDDDDDD


@topic

Co za grafika, mmm...
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:25.


Powered by vBulletin 3