Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Profesje

Notki

Profesje Rycerz, paladyn, czarodziej czy może druid? Wszelkie wywody na temat profesji znajdziesz w tym dziale.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 17-11-2008, 22:14   #1
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny Prośba

Bardzo długo się zastanawiałem czy po winem opisać to co mnie trapi.Po 4 miesiącach widząc że owa rzecz się pogłębia postanowiłem że nie mam innego wyjścia, tylko spróbować to wam przedstawić.
Po tym co napiszę na pewno wielu z was zarzuci mi że nie wiem do czego służy forum, no cóż każdy ma prawo osądzać innych według własnych sądów i ja na pewno tego nie zmienię.
Moja ''owa'' rzecz to tak naprawdę osoba, a mianowicie osoby, a dokładniej mówiąc pewni użytkownicy forum tibia.pl[dział dla początkujących/ profesje].
Zacznę może od tego,że zdaję sobie sprawę, może inaczej, wydaję mi się do czego służy forum [up] i doskonale sobie zdaje do czego służy ten dział. Jednak, no właśnie jednak mam pewne problemy ze zrozumieniem pewnych użytkowników. By to lepiej zobrazować przytoczę podobny tematy napisany przez owego użytkownika:

-''Cześć jestem ek 30 lvl mam skille 60/60 eq[coś tam coś tam] , czy dam rade [np.] na frostach''-
-''Cześć jestem ek mam 25 lvl skille 90/90 czy mam dalej skillować?''-
-''Cześć jestem ek mam 49 lvl skille 70/70 gdzie będzie najlepszy exp i kasa''-

Tych przykładów może być rzecz jasna multum, lecz te przykłady mają wam pokazać o co tak naprawdę mi chodzi i dlaczego się tak rozpisuje.
Zawsze jak czytam nowy temat o takiej treści zadaję sobie pytanie, dlaczego? Dlaczego użytkownik, a zarazem gracz pyta się o takie rzeczy.
Tak, to forum[look up], lecz czy na te owe pytania nie można odpowiedzieć sobie samemu?? Oczywiście że się da, tylko że te osoby są za leniwe , nie chce im się znaleźć tej ''tajemnej'' odpowiedzi samemu, co chyba w sumie nie jest takie trudne i co sprawie frajdę, bo chyba o to chodzi w grach, by samemu rozwiązywać wszystko, uczyć się na błędach, próbować nowych rozwiązań. Pytam się więc, jak mam ci pomóc?? Każdy człowiek jest inny i nie potrawi określić z góry umiejętności drugiej osoby , w tym przypadku gracza.
Gdybym ci odpowiedział np.
-''tak idź spokojnie na frosty''- a ty padniesz??Kogo będziesz obwiniał??
-''spoko skille, już nie trenuj/eee... dupne skille lepiej jeszcze poćwicz''-czy to coś da?? Czy tak naprawdę posłuchasz mojego zdania?? Nawet jeśli, to czy będziesz czuł się dobrze robiąc coś, co jest wbrew twojej woli??
O trzecim przykładzie nie będę się wypowiadał, bo to dla mnie szczyt lenistwa[up].
Powiecie, no dobrze, ale po co jest ten dział?? Ja wam odpowiem na przykładzie zdań jakie ja bym układał, które według mnie całkowicie zmieniły by obraz moich i może innych ludzi na ''owych'' użytkowników, np.

-'' cześć, mam 70 ek skill 70/70 byłem na frostach, bo chciałem spróbować czy dam radę, niestety nic z tego, dali byście mi wskazówki gdzie mogę expic?''-
-''cześć, mam ek skill 80/80 expie na dragach, ale słabo walę, jak myślicie czy jak bym doskillował po 5 skilli to było by lepiej?''-

Dla mnie jest to znacząca różnica, dla mnie jest to znak że ten gracz coś próbuje, ale mu nie wychodzi i nie może już znaleźć rozwiązań, podkreślam, nie może już znaleźć.Dla mnie osobiście, nawet takie przykłady są zbędne, gdyż według mnie liczy się satysfakcja zrobienia czegoś samemu.

Kończąc, chciałem podziękować tym którzy wytrwali do końca czytając to. Zdaję sobie sprawę że nie jest to super,extra felieton psychologiczny, gdyż owych nie umiem pisać, to takie moje zwariowane przemyślenia które przelałem[ może i nawet nie dość składnie, za co przepraszam].
Takie sobie jeszcze jedno pytanie zadaję:
-czy ja się tak bardzo zestarzałem, czy Tibia stała się tak bardzo trudna?-
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 18-11-2008 o 21:10.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-11-2008, 22:31   #2
Zonta
Użytkownik Forum
 
Zonta's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2004

Posty: 77
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

poprostu niektorzy uzytkowinicy nie potrafia samodzielnie myslec wiec ida na latwizne pytajac o bzdury na forum. Czasami ktos odpowie i koniec tematu ale najbardziej wkur.... 10 osob pisze to samo a jeszcze bardziej jak x15 napisze "szukaj"

ps: mow wyrazniej dziadku
__________________
Kocham filmy tego typu
http://www.tibicams.tibianetwork.net...ies/show/33368
Zonta jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-11-2008, 23:57   #3
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

I tu się w 100% zgadzam z autorem. Po prostu żygać mi się chce jak podczas jednej odwiedziny forum widzę 10 tematów typu "Mój sorker";"Gdzie expić?";"Pal facc";"Druid exp" czy "Expienie knightem".........

Sam nigdy nie zadałem tego typu pytania na forum. Podczas gry skanowałem mapę w pamięci i rozstrzygałem różne rozwiązania w kwestii zdobywania doświadczenia. Może zaconvincuje jakiegoś stwora jako pomocnika? Może stworzę 2-3 osobowe party na trudniejsze potwory? Albo pójdę na żywioł i spróbuję solować GSy? Według takich i podobnych kryteriów decydowałem o miejscu polowania. Zawsze było miło, bo wybierałem to, na co w aktualnym momencie miałem ochotę. Nie było sytuacji, w której ktoś wskazał mi miejscówkę a ja bez wahania i ze 100% zaufaniem poleciałem we wskazaną lokalizację (dziwne, nie?). Żal mnie ogarnia, gdy wspomnę stare czasy kiedy to na forum były same ciekawe tematy (nawet ten zalicza się jako jeden z nich). EXP był tylko niewielkim elementem pewnej całości, jaką była Tibia...
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 07:19   #4
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Jak to mi już tu kiedyś napisano 'Tym świata nie zmienisz'. W tym przypadku chodzi o forum.
Tacy użytkownicy są, byli i będą a Nam pozostaje jedynie raportowanie ich wypowiedzi lub odsyłanie ich do przyklejonych tematów lub w ostateczności pomaganie im, żeby chociażby odciąć się od spamu.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 09:04   #5
Ze'To
Użytkownik Forum
 
Ze'To's Avatar
 
Data dołączenia: 13 10 2008
Lokacja: Gdańsk

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

czy w tytule nie powinno być : proŚba ?

Ostatnio edytowany przez Ze'To - 18-11-2008 o 09:06.
Ze'To jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 09:44   #6
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Popieram autora - lenistwo, lenistwo i jeszcze raz lenistwo. A już dobija mnie w samej grze jak mnie ktoś pyta o rzeczy, które można znaleźć bez problemu na stronach poświęconych tej grze, mimo iż po kilka razy wysyłam im linki - po prostu nie dociera. Każdy prawie woła na gotowe, zamiast trochę się wysilić. No ale z drugiej strony nie ma się co dziwić, bo większość lata na botach (które zresztą są na tym forum popierane, jak już zauważyłem z "rozmów" niektórych pseudo-graczy), więc i w tej kwestii gracz ma uwolnione dłonie i oczy. Za rok, dwa lub trzy mój drogi autorze może dojść do tego że bot będzie zakładał nawet konta na tibii, a czytanie zastąpi syntezator mowy. Tylko kto włączy ten syntezator
Rozenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 10:12   #7
Monte
Użytkownik Forum
 
Monte's Avatar
 
Data dołączenia: 13 06 2004
Lokacja: Nowhere
Wiek: 33

Posty: 772
Stan: Aktywny Gracz
Monte ma numer GG 4447617
Domyślny

Może zaostrzenie regulaminu by coś dało? Jakieś bloki na IP czy cuś. Nie wiem, ja nie mam pomysłu. Im więcej takich tematów jakie autor podał w temacie, tym większe zaśmiecenie forum. Spam goni spam.
__________________
West Ham till I die.


Playing in memory of MMoH and MMoG. Miss you!
Monte jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:49   #8
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Monte Pokaż post
Może zaostrzenie regulaminu by coś dało? Jakieś bloki na IP czy cuś. Nie wiem, ja nie mam pomysłu. Im więcej takich tematów jakie autor podał w temacie, tym większe zaśmiecenie forum. Spam goni spam.
Te dzieci maja zmienne ip. Neo < 3
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 15:59   #9
Dzony47
Użytkownik Forum
 
Dzony47's Avatar
 
Data dołączenia: 26 09 2008
Lokacja: Bielsk Podlaski

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Luminera
Poziom: 53
Skille: 74/56
Poziom mag.: 13
Domyślny

Zgadzam się z tobą bo takie posty użytkowników tylko zaśmiecają forum.
Lepiej jakby sam se na te frosty polazł a później swoją opinie wygłaszał.
__________________
Bielsk Podlaski
Dzony47 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 16:02   #10
Tibinosss
Użytkownik Forum
 
Tibinosss's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007

Posty: 199
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Candia
Poziom: 102
Skille: 81/76
Poziom mag.: 7
Domyślny

buu... to o mnie

ale masz racje, moim skromnym zdaniem te działy w których jest najwięcej takiego spamu powinny mieć zablokowaną opcje robienia nowych tematów i wszystko by się odbywało w tematach przyklejonych, ale to oczywiście tylko moje zdanie...
__________________




Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matik1997
Wiem że to nie ten temat ale może mi ktoś powiedzieć jak zmienić nick??
_______________________________________________
Wspieram akcję: "Piszemy poprawną polszczyzną."
Tibinosss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:07   #11
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Zonta-- postaram się)
Wspomnieliście o słowie ''szukam'' na forum, zapomniałem dodać to w moich przemyśleniach Niestety, owe magiczny wyraz/słowo na forum jest nie używane, nie wiem dla czego, może korzystanie z tej funkcji jest dość trudne dla normalnego użytkownika. Niestety, co za tym idzie jest multum, dosłownie multum tematów o tej samej treści.
Monte--wiem że świata nie zmienię, lecz zawsze można próbować nakreślać drogę dla innych Wiesz, mi nie chodzi o to by ingerować w funkcjonowanie forum, ja chciałbym by ludzie choć trochę zrozumieli, że można samemu myśleć, żeby choć trochę,troszeczkę zaczęli myśleć nad tym co chcą napisać.
Aroonia--Właśnie, rozwiązywanie i próbowanie to jest piękno tej gry i chyba wszystkich gier. Satysfakcja z tego co się samemu zdobyło .
Pozdrawiam

ps. Wiem że jest i był błąd w temacie, szczerze powiedziawszy nie wiem czemu się tak zrobiło. Edytowałem, ale jakoś się nie zmieniło) Serdecznie przepraszam za to.
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 18-11-2008 o 21:15.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:14   #12
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Istnieje jeszcze jedna rzecz, a mianowicie wybór profesji. Po 2 miesiącach przerwy krew mnie zalała, jak zobaczyłem te same tematy na pierwszej stronie. Co chwila 'knight vs sorc' 'co lepsze pall czy knight na pacc' itd. Oprócz magicznej opcji SZUKAJ istnieje także w każdym z nas narząd odpowiedzialny za myślenie i rozumowanie istniejącego świata, a którego większość z odwiedzających to forum nie używa - tak, mowa tu o mózgu. Czasami zdaję mi się, że użytkownicy robią to w celach prowokacyjnych, ale czytając te posty dochodzą do wniosków, że autor jest po prostu za mało inteligentny i zachowuje się jak ta mrówka - robi swoje, a jak czegoś nie wie, pyta o to w najmniej odpowiednim miejscu, chociaż mogłaby zapytać się innej mrówki.
Apeluję: Szukajcie i myślcie! To na prawdę nie boli, a granie w Tibię nie zwalnia od tych 2 rzeczy tylko dlatego, że chcecie się 'pobawić'.
Pozdrawiam.
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:36   #13
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Zgadzam się z tobą "myślenie i szukanie nie boli''.
Niestety, większość postów pisanych o takiej treści są autorstwa dzieci i tutaj nie chce nikogo obrazić, chodzi mi po prostu o wiek i tok myślenia . Z jednej strony po winem być tolerancyjny, bo to dziecko , lecz z drugiej strony krytyczny, gdyż treść jest dość kontrowersyjna. Nikt tego nie zmieni, to fakt, lecz nie wydaje wam się że każde kolejne pokolenie jest coraz "uboższe"? Oczywiście generalizuje tą przypadłość, gdyż jak to bywa "w każdym stadzie zdarzają się wyjątki'', tylko szkoda że te wyjątki zdarzają się coraz rzadziej.
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:47   #14
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny

Nie zawsze chodzi o wiek, ale o sam tok myślenia. Anonimowość w internecie jest tak dobrze rozwinięta, że użytkownik z pełną świadomością pisze wiadomości, nie zważając na konsekwencje, bo po co? Skasują mu konto, założy nowe, napisze jakieś bzdury, nic mu nie zrobią, bo nie znają a prawdziwych danych osobowych.
Teraz rozwodzimy się nad tym i owym, a i tak temat zostanie skasowany/pójdzie w niepamięć/zostanie przeniesiony do zapomnianego działu. Ja mam radę dla nas wszystkich: być cierpliwym dla takich osób i ignorować je. Jeżeli ktoś chce porozmawiać 'na poziomie' zawsze znajdzie osobą godną takiej rozmowy
__________________
Voniek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:57   #15
Rozenix
Użytkownik Forum
 
Rozenix's Avatar
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 193
Profesja: Paladin
Świat: Noob&Newbie
Poziom: db
Skille: dobre
Poziom mag.: db
Domyślny

Tajemniczy i Voniek - ja już wielokrotnie próbowałem podążać tokiem myślenia takiego dziecka. Doszedłem do wniosku, że odbywa się to na zasadzie "a co będę szukał. Pewnie tego nie ma albo nikt nie miał takiego problemu. Zadam pytanie i za parę minut ktoś mi odpisze i będzie po sprawie", bo level się marnuje, albo trzeba popilnować bota. W ten sposób forum jest zalewane spamem. Zresztą najlepszym tego przykładem jest to, że zaraz po Twoim temacie pojawił się nowy znajomy z puli: "co mam wybrać". Żenuła
Rozenix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 22:07   #16
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Rozenix--Ja wiem że ten temat niczego nie zmieni. Po prostu chciałem poruszyć ten temat jaki poruszyłem, w sumie inni spamują a ja, tak mi się wydaje,próbuje to zrozumieć. Wiadomo jednak nie od dziś, że lepiej myśleć razem niż samemu
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 22:56   #17
Aroonia
Now or never
 
Aroonia's Avatar
 
Data dołączenia: 15 04 2006
Lokacja: Chorzów
Wiek: 32

Posty: 682
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Tytanowiec
Profesja: Royal Paladin
Świat: Refugia
Poziom: 87
Skille: 87/56
Poziom mag.: 18
Aroonia ma numer GG 3824417 Send a message via Skype™ to Aroonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TaJemniczy Pokaż post
Niestety, większość postów pisanych o takiej treści są autorstwa dzieci i tutaj nie chce nikogo obrazić, chodzi mi po prostu o wiek i tok myślenia . Z jednej strony po winem być tolerancyjny, bo to dziecko
Słowo "dzieci" to pojęcie względne. Dla jednych są to osoby do 11-12 roku życia (przecież powyżej 13 lat jest już gimnazjum - toż to młodzież!) a dla innych, odpowiednio starszych, każda osoba poniżej magicznej liczby wiosen jaką jest 18.

Osobiście odnoszę wrażenie, że co najmniej połowę tibijskiego społeczeństwa tworzą gimnazjaliści wszystkich trzech klas. Właśnie wtedy osoby te są przekonane, że praktycznie są już dorosłe bo właśnie opuściły szkołę podstawową czy dawno skończyły pierwszą gimnazjalną. Nie znają takiego słowa jak 'szacunek' (zwłaszcza jeśli chodzi o internet), przeklinają ile wlezie (bo po podstawówce przecież już można) i twierdzą, że Lvl w Tibii > Cała reszta. Oczywiście nie mówię tutaj o wszystkich gimnazjalistach. Sami wiemy jak sytuacja wygląda. Miałem styczność z różnymi osobami, które wagę przywiązywały wyłącznie do picia, palenia i grania w Tibię. Brr, coś okropnego.
Aroonia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2008, 19:55   #18
TaJemniczy
Użytkownik Forum
 
TaJemniczy's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Wiek: 34

Posty: 309
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Poziom: 152
Skille: 92/84
Poziom mag.: 8
Domyślny

Aroonia
Oczywiście zgodzę się z tobą w 100% że większość społeczeństwa polskiego tworzą gimnazjaliści, a ich zachowanie mówi samo za siebie. Zresztą dla mnie gimnazja to całkowita porażka i pomyłka polskiego szkolnictwa.
Niestety do pierwszej sprawy mam trochę iny pogląd. Dla mnie dzieci to ludzie którzy swoim zachowaniem niczego nie reprezentują pod względem wymowy, życia itp. Dla mnie, nie ważne kto ile ma lat, ważne to czy potrafi sobą coś reprezentować, lecz ta granica zaczyna dopiero się tak gdzieś od wieku 14-16, wcześniej jeszcze przymykam oko. Jak powiedziałeś, dzieckiem się juz nie jest gdy ukończymy 18 wiosen, niestety dla prawa 21) Tylko że ładnie to brzmi, małoletni)
__________________
Tyle teorii,tak mało dróg, jeszcze mniej rozwiązań...

Ostatnio edytowany przez TaJemniczy - 19-11-2008 o 19:57.
TaJemniczy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2008, 20:15   #19
Gustek
Użytkownik Forum
 
Gustek's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Wawa
Wiek: 33

Posty: 330
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Świat: obsidia
Poziom: 9x
Gustek ma numer GG 1104284
Domyślny

Zgadzam się w 100% z autorem tematu. Gracze już do reszty przestali się starać podtrzymywać klimat tej gry i liczą się dla nich tylko cyferki w zakładce "skills" i koncie w banku (tibijskim bo nawet nie rl). Przyznam, że sam kiedyś również często uciekałem do pomocy forum gdy miałem jakieś problemy lub niepewności ale po pewnym czasie zrozumiałem, że nie o to chodzi. Zacząłem grać samodzielnie mocno odskakując od poradnikowych wzorców postaci i sposobów expienia i muszę przyznać, że dopiero teraz zacząłem odczuwać prawdziwą przyjemność z gry.

Co do określenia "dzieci" myślę, że wiek nie ma tu aż tak dużego znaczenia... znam wiele osób, które mimo niezbyt dużego wieku zachowują się (w grze ofc) odpowiedzialniej i bardziej społecznie od niektórych dorosłych. Ale nie ja to powinienem oceniać, ponieważ w oczach niektórych wciąż mogę być jeszcze dzieckiem (mam 17 lat) .

@up
Signed.

Ostatnio edytowany przez Gustek - 19-11-2008 o 20:19.
Gustek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2008, 21:09   #20
grzesio512
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 05 2008

Posty: 64
Domyślny

Cytuj:
-'' cześć, mam 70 ek skill 70/70 byłem na frostach, bo chciałem spróbować czy dam radę, niestety nic z tego, dali byście mi wskazówki gdzie mogę expic?''-
jak sam mówisz "najlepiej samemu sprawdzić" więc czym to się różni od pytania "czy dam rade na frostach"?
Cytuj:
-''cześć, mam ek skill 80/80 expie na dragach, ale słabo walę, jak myślicie czy jak bym doskillował po 5 skilli to było by lepiej?''-
czy nie lepiej doskilować te 5 skilli niż się pytać?

według mnie autor za dużo oczekuje od graczy (ponad 50% ludzi w tibi to nooby/małe dzieci noniżej 12 roku życia) oczywiście zgadzam się że ludziom sie niechce szukać/myśleć bo wolą napisać temat... ale czy Ty teraz nie zachowujesz się podobnie? Zakładasz temat który i tak nic nie zmieni... Ludzie i tak będą zakładać takie tematy i nikt nic na to nie poradzi, a modzi musieli by banować 50 ludzi dziennie ;/
__________________
http://www.talesofmagic.pl/?c=1&u=341015719<== Kliknij w ten link i zarejestruj sie jak ci sie spodoba nabij 20 lvl to mi bardzo pomoże
grzesio512 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:45.


Powered by vBulletin 3